Belle Vue Aces
Dzisiaj o 20:30
IMSJ - Wiadomości
7
To będzie prawdziwa bomba na dzień dobry. 14 września w niemieckim Guestrow odbędzie się druga runda FOGO FIM Speedway U21 World Championship, a już w pierwszym biegu dojdzie do st(...)
0
Robert Lambert zajął trzecie miejsce podczas pierwszej rundy FOGO FIM Speedway U21 World Championship 2019, która odbyła się w Lublinie. Brytyjczyk zdobył 14 punktów i zajmuje czwa(...)
0
Obrońca mistrzowskiego tytuł, Bartosz Smektała zajął drugie miejsce podczas pierwszej rundy FOGO FIM Speedway U21 World Championship, która odbyła się w Lublinie. Reprezentant Pols(...)
16
Gleb Chugunov wygrał pierwszą rundę Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, która w sobotę odbyła się w Lublinie. Rosjanin zdobył 17 punktów i jest liderem cyklu.(...)
52
Rosjanin Gleb Chugunow triumfował w 1 finale Fogo FIM Speedway U21 World Championship rozegranym w dniu dzisiejszym na torze w Lublinie. Na drugim stopniu podium stanął Bartosz Sme(...)
0
Robert Lambert należy do jednych z najbardziej zapracowanych zawodników nie tylko w stawce zmagań o tytuł Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, ale i być może w całej PGE Ekst(...)
0
Bartosz Smektała będzie w tym roku bronił wywalczonego przed rokiem tytułu Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Młody leszczynianin od początku sezonu znajduje się w bardzo dobr(...)
919
Portal ZUZELEND.COM zaprasza dzisiaj do śledzenia na żywo wyników z dwóch meczów ligowych (Rawicz oraz Gniezno), a także z finału IMŚJ w Lublinie.(...)
0
Rosjanie od kilku lat czekają na spektakularny indywidualny sukces w światowym speedway’u. Fani za naszą wschodnią granicą z rozrzewnieniem wspominają fenomenalne sukcesy Emila Saj(...)
102
Dominik Kubera już po raz trzeci z rzędu wystartuje w finałach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Polak stopniowo pnie się w górę klasyfikacji generalnej i teraz z pewności(...)
23
Wśród Polaków, którzy wystąpią w tegorocznych finałach Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów jest Rafał Karczmarz. Zawodnik podkreśla, że start w tych zawodach był jednym z jeg(...)
0
Rozlosowano numery startowe na FIM Speedway U21 World Championship – Bogdanka 1st round, która 22 czerwca odbędzie się w Lublinie. Bilety na to wydarzenie są wciąż dostępne.(...)
0
Wiktor Trofimov otrzymał „dziką kartę” na pierwszą rundę FIM Speedway U21 World Championship 2019, która 22 czerwca odbędzie się w Lublinie.(...)
4
W sobotę rozegrano eliminacje do Indywidualny Mistrzostw Świata Juniorów. Dzisiaj zostały ogłoszone trzy stałe dzikie karty na tegoroczny cykl. Trafiły one do Bartosza Smektały, Ja(...)
142
Frederik Jakobsen wygrał eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w niemieckim Stralsund. Drugie miejsce zajął Dominik Kubera, a podium uzupełnił Nick Skorja. Czwartą p(...)
0
W zakończonych dzisiaj eliminacjach do finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, które rozegrane zostały w czeskich Pardubicach triumfował Duńczyk, Jonas Jeppesen. Na drugi(...)
69
W rozegranej w Krakowie 3. rundzie IMŚJ zwycięzcą, we wspaniałym stylu, został Gleb Czugunow z kompletem punktów na swoim koncie. Podium uzupełnił Polak, Wiktor Lampart oraz Patric(...)
767
W sobotę czekają nas wielkie żużlowe emocje. W węgierskim Nagyhalasz odbędzie się SEC Challenge a na torach w Krakowie i Pardubicach zostaną rozegrane eliminacje do cyklu IMŚJ. Zap(...)
29
Dla kibiców żużla, Lublin kojarzy się w tej chwili przede wszystkim z niebotycznym wyczynem miejscowej drużyny, która w ciągu zaledwie dwóch sezonów przebiła się z najniższego szcz(...)
34
Sezon pełen wrażeń szykuje się dla lubelskiego środowiska żużlowego. Przy Alejach Zygmuntowskich regularnie będą pojawiać się najlepsi zawodnicy na świecie. Miejscowa drużyna po po(...)