Wczoraj o 14:00
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
JANUSZ SLACZKA - Wiadomości
0
Niesamowitej dawki adrenaliny dostarczyli swoim fanom w niedzielę żużlowcy GTŻ-u Grudziądz, którzy dopiero w ostatnim wyścigu dnia zdołali zapewnić sobie wygraną z Orłem Łódź. Mecz(...)
0
Wczoraj odbyła się ósma kolejka spotkań DM I ligi, w której GTŻ Grudziądz udał się na wyjazdowe spotkanie do Łodzi z tamtejszym Orłem. Drużyna znad Wisły nie pozostawiła złudzeń go(...)
0
Już w niedzielę o godz. 15.00 Grudziądzkie Towarzystwo Żużlowe podejmować będzie na własnym stadionie drużynę Orła Łódź. Nowy lider tabeli I ligi po ostatnim zasłużonym zwycięstwie(...)
0
GTŻ Grudziądz pokonał Orła Łódź 59:31. Po zakończeniu niedzielnego spotkania poprosiliśmy o wypowiedzi zawodników oraz trenerów obydwu ekip. (...)
0
Kolejny krok w stronę ekstraligi poczynili dzisiaj zawodnicy gnieźnieńskiego Startu pokonując w spotkaniu II kolejki I ligi ekipę Orła Łódź 50:39. Odmienna niż zwykle nawierzchnia (...)