Belle Vue
Kings Lynn
Dzisiaj o 20:30
Speed Car Motor Lublin vs Car Gwarant Start Gniezno
Data 15.04.2018 g. 14:45 Stadion Stadion żużlowy w Lublinie Długość toru 388 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
8:4
Bardzo dobry start pary z Lublina, Bober wysunął się na szeroką a Lampart jechał tuż przy krawężniku. Para gości nawet nie miała szans zbliżyć się do gospodarzy.
Wiktor Lampart 2*
Norbert Krakowiak 1
Damian Stalkowski 0
3 Robert Lambert 23:3
11:7
Dobry start pary gospodarzy jednak jeszcze lepiej wystartował Gała, który pewnie wygrał ten bieg.
Paweł Miesiąc 1*
Adrian Gała 3
Eduard Krcmar 0
4 Andreas Jonsson 35:1
16:8
Bardzo dobry start Jonssona, w ślad za nim poszedł Lampart. Pavlic starał się atakować Wiktora Lamparta jednak bezskutecznie.

Przerwa na kosmetykę toru.
Jurica Pavlic 1
5 Robert Lambert 34:2
20:10
Bardzo dobry start Lambert, który tuż po starcie wyszedł na prowadzenie. Przez cztery okrążenia bardzo mocno naciskał go Nowak, próbował atakować zarówno od wewnątrz jak i po szerokiej jednak był zbyt wolny, tuż za nim podążał Miesiąc.
Paweł Miesiąc 1
Marcin Nowak 2
Mirosław Jabłoński 0
6 Andreas Jonsson 11:5
21:15
Bieg przerwany z powodu niesatysfakcjonującego startu, ostrzeżenie dla Andreasa Jonssona.

Na starcie walka na łokcie między Gałą a Jonssonem, którą Polak wygrał. Szwed na prostej spadł na ostatnie miejsce tuż za swoim klubowym kolegą, na dystansie wyprzedził Bobera ale nie udało mu się "dopaść" jadącego na drugiej pozycji Gały.
Oskar Bober 0
Adrian Gała 2*
Eduard Krcmar 3
7 Dawid Lampart 14:2
25:17
Dobry start Pavlica jednak już na wyjściu z łuku po szerokiej minął go Masters, który wygrał ze spora przewagą. Pavlica widowiskowo atakował Lampart jednak nie poradził sobie z Chorwatem.

Sam Masters 3
Jurica Pavlic 2
Norbert Krakowiak 0
8 Andreas Jonsson 2*5:1
30:18
Bardzo dobry start Jonssona jeszcze lepszy młodziutkiego Lamparta, który wyprzedził swojego kolegę z pary. Pewna wygrana gospodarzy.
Wiktor Lampart 3
Mirosław Jabłoński 1
9 Dawid Lampart 23:3
33:21
Genialny start Gały, który wygrywa z ogromną przewagą gospodarzy.
10 Robert Lambert d2:3
35:24
Dobry start Pavlica, który dość pewnie wygrywa bieg. Lambert notuje defekt na trzeciej pozycji a Stalkowski sam nie atakowany upada na ostatniej prostej przeciwległej do startu.

Kolejna przerwa na kosmetykę toru.
Paweł Miesiąc 2
Jurica Pavlic 3
Damian Stalkowski u
11 Andreas Jonsson 23:3
38:27
Bieg przerwany z powodu niesatysfakcjonującego startu.Ostrzeżenie od arbitra otrzymuje Sam Masters.

Bardzo dobry start Gały, którego przez cały bieg zawzięcie atakował Jonsson. Daleko za nimi podróżował Masters i Jabłoński w dużych odległościach między sobą.
12 Robert Lambert 35:1
43:28
Bardzo dobry start pary gospodarzy, pewna wygrana Lamberta za jego placami jechał atakowany przez Nowaka Bober.
Oskar Bober 2*
Marcin Nowak 1
13 Dawid Lampart 35:1
48:29
Eduard Krcmar - powód zmiany Rezerwa taktyczna

Bieg przerwany z powodu nierównego startu, Krzysztof Meyze ukarał ostrzeżeniem Pawła Miesiąca.

Na tor upada Gała i Lampart. Z powtórki wykluczony Gała.