Wczoraj o 20:30
Speed Car Motor Lublin vs Car Gwarant Start Gniezno
Data 15.04.2018 g. 14:45 Stadion Stadion MOSiR Bystrzyca Lublin Długość toru 382 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
Eduard Krcmar - powód zmiany Rezerwa taktyczna

Bieg przerwany z powodu nierównego startu, Krzysztof Meyze ukarał ostrzeżeniem Pawła Miesiąca.

Na tor upada Gała i Lampart. Z powtórki wykluczony Gała.

Zdecydowana wygrana pary gospodarzy.
Bardzo dobry start pary gospodarzy, pewna wygrana Lamberta za jego placami jechał atakowany przez Nowaka Bober.
Bieg przerwany z powodu niesatysfakcjonującego startu.Ostrzeżenie od arbitra otrzymuje Sam Masters.

Bardzo dobry start Gały, którego przez cały bieg zawzięcie atakował Jonsson. Daleko za nimi podróżował Masters i Jabłoński w dużych odległościach między sobą.
Dobry start Pavlica, który dość pewnie wygrywa bieg. Lambert notuje defekt na trzeciej pozycji a Stalkowski sam nie atakowany upada na ostatniej prostej przeciwległej do startu.

Kolejna przerwa na kosmetykę toru.
Genialny start Gały, który wygrywa z ogromną przewagą gospodarzy.
Bardzo dobry start Jonssona jeszcze lepszy młodziutkiego Lamparta, który wyprzedził swojego kolegę z pary. Pewna wygrana gospodarzy.
Dobry start Pavlica jednak już na wyjściu z łuku po szerokiej minął go Masters, który wygrał ze spora przewagą. Pavlica widowiskowo atakował Lampart jednak nie poradził sobie z Chorwatem.

Przerwa na kosmetykę toru.
Bieg przerwany z powodu niesatysfakcjonującego startu, ostrzeżenie dla Andreasa Jonssona.

Na starcie walka na łokcie między Gałą a Jonssonem, którą Polak wygrał. Szwed na prostej spadł na ostatnie miejsce tuż za swoim klubowym kolegą, na dystansie wyprzedził Bobera ale nie udało mu się "dopaść" jadącego na drugiej pozycji Gały.