Dzisiaj o 16:15
Car Gwarant Start Gniezno vs ROW Rybnik
Data 15.06.2018 g. 17:45 Stadion Stadion żużlowy w Gnieźnie Długość toru 348 m Frekwencja 0 Zdjęcia -
5:1
Najlepiej ze startu Jurica Pavlic, ale na pierwszym łuku górą Andriej Karpow. Na ostatnie miejsce spadł Andrzej Lebiediew. Na trzecim okrążeniu atakiem po szerokiej Nowak wyprzedził Karpowa, a na ostatnim łuku to samo uczynił Pavlic.
Jurica Pavlic 2*
Andriy Karpov 1
Andrzej Lebiediew 0
2 Maksymilian Bogdanowicz 14:2
9:3
Moment startowy należał do Krakowiaka, który na przeciwległej prostej wyszedł na prowadzenie. Bieg układał się na remis, ale Bogdanowicz atakiem po szerokiej wyprzedził Chmiela. Skupień do ostatnich metrów ścigał Krakowiaka
Norbert Krakowiak 3
Lars Skupień 2
Robert Chmiel 0
3 Adrian Gała 22:4
11:7
Najlepiej ze startu Troy Batchelor, który zakłada wszystkich przy kredzie. W pogoń za nim udał się Adrian Gała, ale Australijczyk powiększał swoją przewagę na dystansie. Szczepaniak obronił się przed atakami Krcmara
Eduard Krcmar 0
Mateusz Szczepaniak 1
Troy Batchelor 3
4 Mirosław Jabłoński 35:1
16:8
Najlepiej ze startu Woryna z Jabłońskim. Walkę tych zawodników wykorzystał Krakowiak wyskakując na drugą lokatę i wraz z prowadzącym Jabłońskim obejmują podwójne prowadzenie. Woryna przez cztery okrążenia gonił juniora gospodarzy ale ostatecznie bez powodzenia.

Przerwa na równanie toru.
Norbert Krakowiak 2*
Kacper Woryna 1
5 Adrian Gała w3:3
19:11
Ciasno w pierwszym łuku. Na tor upada Gałą. Bieg zostaje przerwany. Z powtórki wykluczony Gała jako sprawca przerwania biegu.

W powtórce Krcmar nie daje szans swoim rywalom i pewnie dojeżdża na prowadzeniu.
Eduard Krcmar 3
Andrzej Lebiediew 2
6 Mirosław Jabłoński 23:3
22:14
Szczepaniak na wyjściu z pierwszego łuku obejmuje prowadzenie. Niespodziewanie Bogdanowicz przywozi w tej stawce punkt, ale musiał go bronić przed atakującym przez pełne cztery okrążenia Batchelora.
Maksymilian Bogdanowicz 1*
Mateusz Szczepaniak 3
Troy Batchelor 0
7 Marcin Nowak 1*3:3
25:17
Woryna wygrywa start i konsekwentnie jedzie po zewnętrznej części toru co ostatecznie mimo ataków Pavlica daje mu zwycięstwo.

Jurica Pavlic 2
Kacper Woryna 3
Lars Skupień 0
8 Mirosław Jabłoński 22:4
27:21
Woryna zdecydowanie wygrywa start i odjeżdża pozostałym zawodnikom. Jabłoński przez cztery okrążenia zagrożony atakami Lebiediewa.
Norbert Krakowiak 0
Andriy Karpov Kacper Woryna 3
Andrzej Lebiediew 1
9 Marcin Nowak 2*5:1
32:22
Goście w połowie pierwszego łuku obejmują prowadzenie ale chwile potem niesamowitym atakiem od wewnętrznej Nowaka oraz po zewnętrznej Pavlica gospodarze przejeżdżają z wielką łatwością obok Rybniczan i pewnie wygrywają 5:1 w tym biegu.
Jurica Pavlic 3
Mateusz Szczepaniak 0
Troy Batchelor 1
10 Adrian Gała 1*3:3
35:25
Gospodarze pewnie wychodzą po raz kolejny na podwójne prowadzenie. Kiedy się wydawało, że to Gnieźnianie wygrają 5:1, Woryna desperackim atakiem przy samej bandzie mija najpierw na przeciwległej prostej Gałę, a na mecie Krcmara. Cudowny atak Woryny.

Eduard Krcmar 2
11 Mirosław Jabłoński 03:3
38:28
Pewna wygrana Pavlica. Na drugim łuku Jabłoński jedzie pod samą bandę co skrzętnie wykorzystał Lebiediew dowozi do mety punkt.
Mateusz Szczepaniak 2
Andrzej Lebiediew 1*
12 Adrian Gała 33:3
41:31
Gałą pewnie wygrywa bieg. Karpov z ostatniego miejsca na metę przyjeżdża drugi.
Maksymilian Bogdanowicz 0
Andriy Karpov 2
Lars Skupień 1*
13 Marcin Nowak 02:4
43:35
Kolejna świetna wygrana Woryny, który jadąc z zewnętrznego pola na tyle się rozpędził przy bandzie, że zdecydowanie minął Krcmara. Batchelor walczył z Czechem o dwa punkty lecz bez powodzenia.
BIEGI NOMINOWANE
14 Mirosław Jabłoński w- : -
43:40
Goście wychodzą na 5:1. Na trzecim okrążeniu jadący na końcu stawki Jabłoński upada na tor. Bieg zostaje przerwany w momencie kiedy to Rybniczanie wieźli podwójne zwycięstwo. Jabłoński zostaje wykluczony z powtórki. Z powtórki również zostaje wykluczony Gała, który w trakcie biegu kopnął Lebiediewa.

W powtórce para gości powoli przekracza linię mety.
Adrian Gała w
15 Jurica Pavlic 22:4
45:44
Bieg przerwany, gdyż Szczepaniak upada na pierwszym łuku. Powtórka we czterech.

W powtórce ze startu najlepiej Pavlic. Woryna ponownie przy samej bandzie na dużej prędkości mija Chorwata. Gospodarze odnoszą minimalne zwycięstwo meczowe.
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?