Birmingham Brummies
LIVE
Sheffield Tigers
Oxford Spires
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig BOLL FIM Speedway Grand Prix of Croatia - . Zwycięzcą turnieju został Jack Holder. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jason Doyle, Fredrik Lindgren oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
LODZ - wyszukaj wiadomości
247
Podczas środowej konferencji prasowej zaprezentowano nowy sztab szkoleniowy, który poprowadzi w sezonie 2023 drużynę H. Skrzydlewska Orzeł Łódź w eWinner 1. Lidze. Nowym trenerem d(...)
103
Marek Cieślak został nowym szkoleniowcem drużyny H. Skrzydlewska Orzeł Łódź, która w sezonie 2023 rywalizować będzie w eWinner 1. Lidze. Były szkoleniowiec m.in. reprezentacji Pols(...)
46
Leon Madsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w 4 finale Tauron SEC rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach. Duńczyk w końcowej klasyfikacji o punkt wyprzedził Janu(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4 Finał Tauron SEC - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Daniel Bewley. Czwart(...)
280
Marcin Nowak reprezentujący od trzech sezonów barwy łódzkiego Orła poinformował, że w nadchodzącym roku nie będzie już częścią zespołu z Łodzi. (...)
104
Podczas sobotniego Meczu Narodów na Moto Arena Łódź Honorowy Prezes KŻ Orzeł Łódź Witold Skrzydlewski zaprezentował na stadionowym telebimie wstępną wizualizację i możliwość zaadap(...)
24
Kolejna edycja łódzkiego turnieju zaplanowana jest na 17 września. W zawodach wystąpią cztery drużyny, składające się z czterech żużlowców każda. Początek Meczu Narodów o godz. 18:(...)
0
Cellfast Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 50:40. W dwumeczu lepsi okazali się Krośnianie i to ich zobaczymy w finale eWinner 1.Ligi żuż(...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
355
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Cellfast Wilki Krosno w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Kacper Woryna z dziką kartą na rundę SEC w Łodzi(...)
5
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór rywalizowała w ćwierćfinale PGE Ekstraligi z Motorem Lublin. Zawodnicy gości okazali się lepsi i przed rewanżem mają osiem punktów zaliczki, co (...)
29
Kolejny dobry występ Jana Kvech w barwach Stelmet Falubazu Zielona Góra. Czech w piątek zdobył dla naszej drużyny 8 punktów z dwoma bonusami. Posłuchajcie co żużlowiec powiedział p(...)
0
Ja zaliczyłem dziś słabszy występ, ale na szczęście udało się odrobić straty w Łodzi i awansowaliśmy do półfinału - powiedział Krzysztof Buczkowski po ćwierćfinałowym rewanżu z H.S(...)
31
Stelmet Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
167
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 2 Finał IMP - Krosno. Zwycięzcą turnieju został Dominik Kubera. Drugie miejsce zajął lider klasyfikacji generalnej, Bartosz Zmarzlik, za(...)
144
Przepraszamy kibiców i sponsorów, przed nami ciężka praca i zadanie odrobienia straty w rewanżu - powiedział Tomasz Szymankiewicz, menedżer zielonogórskiej drużyny po meczu ćwierć(...)
105
To zdecydowanie za wysoka porażka. W rewanżu musimy wspiąć się na szczyt naszych możliwości - powiedział Piotr Protasiewicz po ćwierćfinałowym meczu w Łodzi. PePe w czterech biegac(...)
102
H.Skrzydlewska Orzeł Łódź pokonał na własnym torze Stelmet Falubaz Zielona Góra w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)