LONIGO - Wiadomości
174
Z powodu złej pogody, a konkretnie padającego deszczu nie dojdzie do skutku 3 runda kwalifikacyjna w Lonigo. Zawody zaplanowane zostały dzisiaj na 21:00, ale już godzinę przed prez(...)
0
We włoskim Lonigo rozegrano dzisiaj Międzynarodowy Turniej Indywidualny, w którym triumfował Matej Kus. Czech pokonał drugiego na podium Patricka Hougaarda oraz trzeciego, Tobiasa (...)
0
Loktaev w minioną sobotę zanotował bardzo groźnie wyglądający upadek podczas Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów na torze we włoskim Lonigo. Dziś ukraiński zawodnik przeszedł(...)
0
Duńczyk, Mikkel Michelsen zwyciężył po triumfie w biegu dodatkowym w 1 finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanym we Włoskim Lonigo. Drugie miejsce przypadło Bart(...)
0
Podczas trwającego pierwszego finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów we włoskim Lonigo, w swoim pierwszym starcie upadł Ukrainiec - Aleksandr Loktajew. Zawodnik m in. SPA(...)
0
W sobotę we włoskim Lonigo rozegrany zostanie 1 finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Na liście startowej zawodów odnaleźć można dwóch reprezentantów Polski, którzy nale(...)
0
Duńczyk zwyciężył w Lonigo z 13 punktami. Na drugim miejscu znalazł się Max Fricke, który uzyskał 12 "oczek", a na trzecim uplasował się Szwed - Antonio Lindbaeck z jedenastoma pun(...)
0
Przed nami trzeci turniej eliminacyjny do Grand Prix 2016, który odbędzie się we włoskim Lonigo. Stawką tych zawodów jest awans do półfinałów Grand Prix Challenge, które odbędą się(...)
0
Słoweniec, Matej Zagar zwyciężył w biegu dodatkowym, który dał mu zwycięstwo w GP Challenge we włoskim Lonigo. Drugie miejsce przypadło Australijczykowi, Jasonowi Doyle, zaś trzeci(...)
0
Matej Zagar, Chris Harri oraz Jason Doyle uzyskali awans do przyszłorocznego cyklu Grand Prix z rozgrywanego dzisiaj Grand Prix Challenge we włoskim Lonigo.(...)
0
Portal zuzelend.com serdecznie zaprasza wszystkich kibiców speedwaya do śledzenia na żywo relacji z GP Challenge w Lonigo. Przypomnijmy, że o kwalifikacje do przyszłorocznych cyklu(...)
0
Grand Prix na żużlu budzi wielkie emocje. Dla większości zawodników udział w cyklu o indywidualne mistrzostwo świata jest spełnieniem marzeń. Późnym wieczorem w sobotę poznamy trz(...)
0
Już niespełna kilka godzin dzieli nas od pierwszego finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów we włoskim Lonigo. W stawce tych zawodów wystąpi czterech Polaków, z których dw(...)
0
Dzisiaj we Włoskim Lonigo ruszy walka o tytuł najlepszego juniora świata. Jak co roku w gronie faworytów można znaleźć młodych reprezentantów naszego kraju. (...)
0
We włoskim Lonigo rozegrany został dzisiaj półfinał eliminacji do Grand Prix Challagne. Zawody zwyciężył Duńczyk Hans Andersen, wyprzedzając drugiego Mateja Zagara oraz sklasyfikow(...)
0
Już dzisiaj wieczorem odbędą się dwa półfinały eliminacji do Grand Prix Challenge, które tradycyjnie wyłoni zawodników, którzy wystąpią w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. (...)
0
Zwycięstwem Duńczyka, broniącego barw Stali Gorzów, zakończył się inauguracyjny finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów we włoskim Lonigo. (...)
0
Nie tak wyobrażał sobie Piotr Protasiewicz podróż do Lonigo na półfinał eliminacji do SGP 2013. "Pepe" zajął w zawodach dopiero piętnastą pozycję z dorobkiem jednego punktu. Zawody(...)
0
Pierwszym żużlowcem Polonii Bydgoszcz, który odbył treningi na torze jest Emil Sajfutdinow. Rosjanin szlifował formę przed rozgrywkami ligowymi oraz zbliżającym się Grand Prix Nowe(...)
0
Jutro tj.02.07 na trzech torach w Lonigo we Włoszech, Daugavpils na Łotwie oraz w Gorican w Chorwacji odbędą się półfinały Indywidualnych Mistrzostw Świata. Oto pełne listy startow(...)