Wczoraj o 20:30
Stal Gorzów vs Betard Sparta Wrocław
Data 31.07.2016 g. 19:30 Stadion Stadion im. Edwarda Jancarza Gorzów Długość toru 329 m Frekwencja 0 Zdjęcia -

Zapowiedź

106
439 - przez tyle dni gorzowska Stal pozostaje bez porażki w meczu w roli gospodarza. W niedzielę "żółto-niebiescy" podejmą Betard Sparta Wrocław nic nie wskazuje na to, żeby dobra passa podopiecznych Stanisława Chomskiego miała zostać przerwana.(...)
7 Damian Dróżdż 1 0 0 1
Iversen na pierwszym wirażu zaliczył upadek. Bieg został przerwany. Do upadku doszło, gdy Iversen z jednej strony zamykała Woffindena, a z drugiej podjął próbę wypchnięcia Milika. Sędzia zadecydował, że powtórka biegu odbędzie się w pełnym składzie. Iversen bez pomocy wrócił do parkingu maszyn. W powtórce biegu na pierwszym wirażu Kasprzak rozprowadził gości, dzięki czemu Iversen dołączył do niego na początku stawki. Na prostej przeciwległej po skutecznych atakach ekipy z Wrocławia, Iversen spadł na ostatnie miejsce.
Przemysław Pawlicki - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Woźniaka zablokował Zmarzlik, który objął prowadzenie i pewnie jechał po zwycięstwo. Od bandy wyprzedził rywali i za plecami swojego kolegi ze Stali znalazł się Zagar. Gospodarze nie dali szans gościom się dogonić. Stal Gorzów zapewniła sobie zwycięstwo w spotkaniu przed ostatnim biegiem.
Dobry start spod taśmy przedstawicieli Betardu, którzy wyszli na podwójne prowadzenie. Iversen podjął próbę dogonienia Jędrzejaka, ale mu się nie udało. Jadący na końcu Zagar odnotował defekt motocykla. Czwarta przerwa na kosmetykę toru.
Cudowny start gospodarzy, którzy na wyjściu z pierwszego wirażu objęli prowadzenie. W pościg za nimi ruszył Woffinden. Na wyjściu z drugiego łuku pomiędzy zawodnikami Stali znalazł się Woffinden, wyprzedzając Pawlickiego. Na drugim okrążeniu Gała kolejny raz znalazł się na końcu stawki i odnotował trzeci defekt dziś. Cały czas pada.
Kapitalny start Woźniaka. Rozpędzony spod bandy Kasprzak wysunął się na prowadzenie. Na pierwszym wirażu Janowski wyprzedził Jensena, który nieskutecznie walczył przez cały bieg, żeby odzyskać swoją pozycję. Czwarty remis podczas spotkania. Trzecia przerwa na kosmetykę toru.
Przemysław Pawlicki - powód zmiany: Rezerwa zwykła. Bardzo dobry start gości. Na wyjściu z pierwszego wirażu Dróżdża wyprzedzili obydwaj zawodnicy Stali. Jadącego na pierwszym miejscu Milika, próbował dogonić Zagar. Trzeci remis.
Zaczęły się opady deszczu. Kapitalny start gospodarzy, którzy po wyjściu z pierwszego wirażu byli na podwójnym prowadzeniu. Goście przez cały czas próbowali gonić, zajmującego drugie miejsce Jensena.
Woźniak blokował Kasprzaka, a od bandy na prowadzenie wyjechał Woffinden. Na drugim wirażu Kasprzak wyprzedził Woźniaka, następnie próbował dogonić Woffindena. Nad stadionem zebrały się czarne chmury. W związku z tym, sędzia chce jak najszybciej rozegrać wymaganą liczbę biegów. Druga przerwa na kosmetykę toru.
Milik podjął próbę zablokowania Iversena, ale nieskutecznie. Jensen wyprzedził Milika , ale Vaclav napędzony od bandy odzyskał swoją pozycję. Na trzecim okrążeniu defekt motocykla odnotował Gała- już drugi raz.
Na pierwszym wirażu bardzo ciasno. Na podwójne prowadzenie wyszli zawodnicy Betardu. Na drugim łuku Zmarzlik zbliżył się i wyprzedził Janowskiego. Sytuację tę wykorzystał także Kasprzak i Janowski zajął ostatnią lokatę. Zmarzlik podczas swojego manewru był bliski objęcia prowadzenia. Na chwilę Janowski wyprzedził Kasprzaka, ale zawodnik Stali odzyskał swoją pozycję. Drugi remis podczas spotkania.