KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
MATEUSZ CIERNIAK - Wiadomości
111
Krzysztof Kasprzak zakończył starty w sezonie 2022 z powodu kontuzji pleców. Zawodnik z uwagi na uciążliwy ból, nie będzie mógł wystartować w pozostałych dwóch turniejach cyklu Can(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał IMP - Grudziądz. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. Za nimi w biegu finałowym przyjechał Jarosław Hampel, Dominik Kuber(...)
101
W piątkowe przedpołudnie odbyła się konferencja prasowa przed meczem pomiędzy Fogo Unią Leszno i Motorem Lublin. Zawodny zaplanowano na niedzielę na godzinę 16.30. W konferencji pr(...)
106
WTS Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze, Motor Lublin w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
101
Arged Malesa Ostrów pewnie pokonała na własnym obiekcie Motor Lublin w stosunku 52-37, tym samym drużyna prowadzona przez Kamila Brzozowskiego pozostaje niepokonana w lidze.(...)
414
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1. Finał SGP2 w Pradze. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Francis Gusts, Petr Ch(...)
0
Juniorzy Motoru Lublin i Fogo Unii Leszno okazali się najlepsi w teście toru na PGE Narodowym. Para młodzieżowców zdobyła łącznie 29 punktów. Wszystko jest gotowe na 14 maja, kiedy(...)
156
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 rundy kwalifikacyjnej do IMŚJ w Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Kevin Juhl Pedersen. Za nim uplasowali się Daniel Klima oraz Mat(...)
104
Za Mateuszem Cierniakiem udany mecz w PGE Ekstralidze przeciw ZOOLESZCZ GKM Grudziądz. Po spotkaniu, w rozmowie dla speedwayekstraliga.pl młodzieżowiec opowiedział o nawierzchni w (...)
180
Jakub Miśkowiak zwyciężył w 2 finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów rozgrywanym w Krośnie. Drugie miejsce zajął kolejny z Polaków, Mateusz Cierniak, zaś trzecie Duńczyk,(...)
87
Złoto Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów po raz ósmy z rzędu zawisł na szyjach Reprezentantów Polski.(...)
149
Motor Lublin ze złotym medalem w finale MMPPK(...)
102
Mateusz Tonder z dorobkiem 14 punktów okazał się najlepszy w ćwierćfinale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Opolu. Podium zawodów uzupełnili Janusz Kołodziej i Wiktor Lampart . Aw(...)
907
Mateusz Cierniak obronił wywalczony również przed rokiem Brązowy Kask. Finał rozegrano na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku. Drugie miejsce zajął Michał Curzytek, zaś t(...)
86
Krzysztof Buczkowski oraz Mateusz Cierniak zostali oficjalnie przedstawieni jako zawodnicy Motoru Lublin w sezonie 2021d(...)
180
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowego Kasku - Ostrów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Sebastian Szostak oraz Jakub Miś(...)
65
Polski Związek Motorowy oraz Speedwayevents.pl zapraszają wszystkich fanów żużla do Bydgoszczy. W poniedziałek, 27 lipca 2020 r. o godzinie 18.45 rozpoczną się tam atrakcyjnie zapo(...)
240
Triumfem Kacpra Woryny zakończył się ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który został rozegrany na torze w Krośnie. Drugie miejsce zajął Jakub Jamróg, a podium uzupełnił (...)
59
6 lat temu
Zwycięstwo Unii Tarnów nad gdańskim Wybrzeżem „Jaskółki” przypłaciły kontuzją Artura Mroczki. U zawodnika stwierdzono złamanie kości łódeczkowej w prawej ręce.(...)