Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznaliśmy składy w jakich wystąpią zespoły reprezentacyjne w pierwszych kwalifikacjach do finału Monster Energy Speedway of Nations, które 4 maja odbędą się w niemieckim Landshut. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
MIROSLAW JABLONSKI - Wiadomości
0
W nowym sezonie szkolenie żużlowych adeptów klubu z Gniezna ma wyglądać już w pełni profesjonalnie. Mentorem młodych zawodników został Mirosław Jabłoński, który należy do najbardzi(...)
332
Już jutro na Stadionie Miejskim w Rybniku odbędzie się rewanżowy mecz półfinałowy Nice 1. Ligi Żużlowej, w którym miejscowy ROW zmierzy się z Car Gwarant Startem Gniezno. Początek (...)
21
Kacper Gomólski okazał się być najlepszym w rozegranym w dniu dzisiejszym turnieju Auerhahnpokal w niemieckim Teterow. Drugie miejsce zajął Rune Holta, a trzecie Vadim Tarasienko. (...)
103
Od środy kluby żużlowe mogą podpisywać umowy z zawodnikami na sezon 2018. Okres transferowy potrwa do 14 listopada. Drużyna z Gniezna przygotowuje się do debiutu na torach pierwsze(...)
104
Zgodnie z deklaracjami działaczy HAWA Start Gniezno w pierwszej kolejności uzgodniono warunki kontaktowe na sezon 2018 ze wszystkimi seniorami, którzy przyczynili się do awansu do (...)
103
W piątek włodarze gnieźnieńskiego HAWA Start uzgodnili warunki kontraktu z Mirosławem Jabłońskim i Marcinem Nowakiem. Zawodnicy, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do awansu(...)
131
Cała drużyna, która wywalczyła awans do pierwszej ligi dostanie propozycję nowych kontaktów. Taką deklarację złożył na wtorkowej konferencji prasowej całemu zespołowi Rafael Wojcie(...)
0
Mirosław Jabłoński powrócił do swojego macierzystego klubu po sześciu latach. Zawodnik HAWA Start Gniezna swoimi bardzo dobrymi występami skutecznie przyczynił się do awansu swojej(...)
14
W niedzielę 17 września, w rewanżowym meczu finałowym 2. Ligi Żużlowej zespół Hawy Startu Gniezno podejmował na torze przy ul. Wrzesińskiej Speed Car Motor Lublin. Lublinianie przy(...)
21
W niedzielę o 16:00 odbędzie się decydujący mecz w 2. Lidze Żużlowej. GTM Start Gniezno podejmie Speed Car Motor Lublin w rewanżowym meczu finałowym najniższej klasy rozgrywkowej. (...)
0
Żużlowcy GTM Start Gniezno nie pozostawili złudzeń rywalom z Poznania. W rewanżowym spotkaniu półfinałowym 2. Ligi Żużlowej czerwono-czarni przed własną publicznością pokonali zdec(...)
0
Występ w trzeciej rundzie cyklu Speedway Best Pairs był dla Mirosława Jabłońskiego debiutem w tych prestiżowych zawodach. Zawodnik Boll Teamu wywalczył na swoim macierzystym torze (...)
37
W pierwszym meczu półfinałowym zespół GTM Start Gniezno pokonał Naturalna Medycyna PSŻ Poznań. W drugich w tym sezonie derbach Wielkopolski na Golęcinie czerwono-czarni triumfowali(...)
89
W najbliższą niedzielę, 20 sierpnia, rozegrane zostaną pierwsze mecze półfinałowe w 2. Lidze Żużlowej. Zespół GTM Start Gniezno - lider rundy zasadniczej wyjedzie do Poznania, gdz(...)
107
W czwartek odbyła się decydująca runda Speedway Best Pairs. Boll Team przystąpił do finałowej rywalizacji w całkowicie odmiennionym składzie. Na skutek różnych zdarzeń w Gnieźni(...)
521
Tegoroczny cykl Speedway Best Pairs przechodzi do historii. W kończącej zmagania teamów rundzie w Gnieźnie zwycięstwo odniósł Monster Energy Speedway Team, który okazał się lepszy (...)
0
Stal-Met Kolejarz Opole nie sprawił swoim kibicom niespodzianki w ostatnim meczu rundy zasadniczej. Gospodarze ulegli faworytowi rozgrywek 2. Ligi Żużlowej aż szesnastoma punktami (...)
78
Mecz, o którym można napisać tylko tyle, że się odbył. Drużyna GTM Start Gniezno po jednostronnym pojedynku pokonała zespół KSM Krosno 68:22. (...)
0
Podczas wielkiego finału tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs, który już 17 sierpnia odbędzie się w Gnieźnie, w drużynie Boll Team wystartuje Mirosław Jabłoński. Wychowanek Start(...)
103
Wyrównany przebieg miało niedzielne spotkanie pomiędzy TŻ Ostrovią Ostrów Wielkopolski a GTM Start Gniezno. Gospodarze zapewnili sobie triumf w rewanżowym pojedynku dopiero w osta(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com