KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
PIOTR PAWLICKI - Wiadomości
0
8 października na zielonogórskim torze zostanie rozegrany III Memoriał Rycerzy Speedwaya. Dzień później odbędzie się mecz Polska - Reszta Świata.(...)
112
Jason Doyle zwyciężył w dziewiątej rundzie Speedway Grand Prix rozegranej w Sztokholmie. Na Friends Arenie Australijczyk triumfował czwarty raz w tym sezonie, dokonując rzeczy któr(...)
110
IX odcinek walki o Indywidualne Mistrzostwo Świata zostanie wyświetlony w stolicy Szwecji. W Sztokholmie 24 września o godzinie 19:00 zostanie rozegrane Grand Prix Sztokholmu. Zawo(...)
106
Dzisiaj na torze w Vetlandzie poznaliśmy pierwszych trzech zawodników, którzy wystapią w przyszłorocznym cyklu Grand Prix. W roku 2017 w walce o tytuł najlepszego żużlowca na świec(...)
105
3 września o godzinie 17:00 w Vetlandzie odbędzie Grand Prix Challenge. Dzięki tym zawodom poznamy trzy nazwiska, które wystąpią w przyszły roku w cyklu Speedway Grand Prix. Bowiem(...)
2
Piotr Pawlicki nie weźmie udziału w jednym z jutrzejszych spotkań szwedzkiej Elitserien. Reprezentant Piraterny Motali nie wspomoże swojego zespołu w rewanżowej walce z Dackarną Ma(...)
131
Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrana siódma runda cyklu Speedway Grand Prix. Turniej o Indywidualne Mistrzostwo Świata zagości tym razem do Gorzowa Wielkopolskiego. O godzini(...)
0
W drugim dzisiejszym spotkaniu fazy play-off we szwedzkiej Elitserien, Dackarna Malilla pokonała na własnym torze Piraternę Motala 52:38. Doskonałe zawody odjechał Patryk Dudek, kt(...)
8
Fogo Unia Leszno w niedzielny wieczór zmierzyła się przed własną publicznością z Betard Spartą Wrocław. Lepsi na torze w Lesznie okazali się podopieczni Piotra Barona.(...)
105
W najbliższą niedziele 21 sierpnia na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie rozegrany zostanie ostatni pojedynek rundy zasadniczej pomiędzy Fogo Unią Leszno a Betard Spartą Wroc(...)
0
W jednym z dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien, Lejonen Gislaved pewnie pokonało na własnym torze Piraterne Motala 52:37. W zespole gości dobre spotkanie pojechał Piotr Pawl(...)
106
Lider cyklu SGP, Greg Hancock wygrał szósty akt walki o koronę Mistrza Świata w Malilli. Amerykanin potwierdził, że ma chrapkę na kolejny czwarty już mistrzowski tytuł. Na G&B (...)
110
Lider cyklu SGP, Greg Hancock wygrał szósty akt walki o koronę Mistrza Świata w Malilli. Na G&B Arenia, która najlepszych żużlowców gościł już po raz jedenasty kolejne miejsca (...)
0
W sobotę na torze w Malilli rozegrane zostanie kolejna runda Grand Prix. W piątek wylosowano numery startowe. W zawodach wystartuje trzech reprezentantów Polski - Maciej Janowski ((...)
0
Reprezentacja Polski wczoraj na torze w Manchesterze wywalczyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Świata. Do zwycięstwa biało-czerwonych poprowadził kapitan Piotr Pawlicki.(...)
108
8 lat temu
Polacy w efektowny sposób zdobyli złote medale. Zobaczmy co bohaterzy finału mieli do powiedzenia na temat zawodów. (...)
1
Piotr Pawlicki został kapitanem Reprezentacji Polski po tym jak trener Marek Cieślak zadecydował, że obecnego kapitana Macieja Janowskiego, nie zobaczymy w finale Drużynowego Pucha(...)
250
Reprezentacja Polski w najbliższą sobotę będzie walczyła w finale Drużynowego Pucharu Świata w Manchesterze. Polacy zapewnili sobie awans do finałowego starcia w sobotę na torze w(...)
0
Żużlowa reprezentacja Polski w sobotę 23 lipca rozpocznie rywalizację o Drużynowy Puchar Świata. Przed tym ważnym wydarzeniem Biało-Czerwonych czeka oficjalny trening. W tym roku o(...)
4
W hicie kolejki szwedzkiej Elitserien Piraterna Motala uległa na własnym torze Rospiggarnie Hallstavik 40:50. Gospodarze już od biegu trzeciego zostali osłabieni brakiem Petera Kil(...)