Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Orzeł Łódź pokonał na wyjeździe w rewanżu meczu barażowego o Nice 1.Ligę żużlową Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 42:45. Dzięki temu Orzeł zapewnił sobie utrzymanie na zapl(...)
0
W niedzielę jedna z drużyn będzie mogła zacząć planować starty w Nice 1. Lidze Żużlowej. Która? Na poznańskim Golęcinie o godzinie 15:00 rozegrany będzie rewanżowy mecz barażowy po(...)
102
16 zawodników, na zakończenie sezonu w mieście nad Brdą powalczy o puchar prezydenta miasta Bydgosczy.(...)
52
Echa wczorajszej konferencji prasowej(...)
475
Na 27 września br. zaplanowane zostało walne zebranie członków stowarzyszenia żużlowego klubu z Piły. Poniżej prezentujemy treść komunikatu jaki został upubliczniony po tym wydarze(...)
0
Zakończyły się zasadnicze rozgrywki ligowe w naszym kraju. Dla najlepszych drużyn poszczególnych „dywizji” przewidziano medale i awanse, dla najgorszych – degradację. Są jednak kl(...)
38
Kolejny turniej w kujawsko - pomorskim na zakończenie ligowego ścigania(...)
763
Wielkimi krokami zbliżają się Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy, które 6 października odbędą się na stadionie przy Sportowej 2. Klub opubl(...)
62
Za nami II Memoriał im. Wiesława Rutkowskiego. Zawody rozpoczęły się o 14:45 w Pile i dostarczyły zgromadzonej publiczności wiele emocji. Turniej wygrał Roman Lachbaum, zawodnik M(...)
190
Drugie podejście do rozegrania memoriału w Pile(...)
153
Żużlowy Klub Sportowy Polonia Bydgoszcz SA na zakończenie sezonu 2019 organizuje turniej indywidualny „Międzynarodowe Mistrzostwa Bydgoszczy o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy”,(...)
162
Budowa składu rozpoczęła się od kapitana!(...)
123
W rewanżowym spotkaniu finału 2. Ligi Żużlowej ZOOleszcz Polonia Bydgoscz pokonała Power Duck Iveston PSŻ Poznań 61:29. W zespole gości tylko trójka zawodników może po tym spotkani(...)
0
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz zrobiła wielką niespodziankę swoim kibicom, odrabiając z nawiązką straty z pierwszego spotkania w Poznaniu. Jerzy Kanclerz podsumował występ swojego zes(...)
136
Przed meczem rewanżowym w Bydgoszczy było pewne jedno. Ktoś dziś się bardzo ucieszy. Kibice tłumnie wypełnili stadion przy Sportowej 2 , choć wynik z Poznania nie napawał optymizme(...)
5
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 61:29. Dzięki temu Bydgoszczanie odrobili starty z pierwszego meczu finałowego i ty(...)
1375
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z trzech dzisiejszych spotkań ligowych.(...)
104
3 września w Bydgoszczy ruszyła przedsprzedaż na drugi z meczów finałowych – rewanżowy na najniższym szczebli rozgrywek żużlowych w naszym kraju, zaplanowane na 15 września. Zainte(...)
114
W ostatnim czasie Patryk Dolny poinformował o zakończeniu kariery. Zawodnik jest wychowankiem Polonii Piła. Licencję zdał w 2010 roku. W poniższym wywiadzie przybliżył czytelnikom (...)
35
Power Duck Iveston PSŻ Poznań wysoko wygrał z ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz w pierwszym meczu finałowym, którego stawką jest awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. Na gorąco po spotkaniu sw(...)