POLSKA - Wiadomości
103
Reprezentacja Francji na swoim torze w Macon sięgnęli po historyczny tytuł Mistrzów Europy Par. Drugie miejsce przypadło Polakom, zaś brąz Łotyszom.(...)
21
Trener Marek Cieślak wybrał sześciu zawodników, którzy wystąpią 29 września w Bydgoszczy podczas meczu Polska – Rosja. W porównaniu do awizowanego składu, w którym Żużlowa Reprezen(...)
0
Planowane na 29 marca starcie Żużlowej Reprezentacji Polski z Australią miało być jednym z pierwszych wydarzeń w sezonie 2020. Niestety w związku z panującą pandemią koronawirusa m(...)
72
Poznaliśmy kalendarz startów turnieju Speedway of Nations. W 2020 roku finał, który zaplanowano na 8 i 9 maja rozegrany zostanie w Manchesterze a półfinały w Landshut (25 kwietnia)(...)
1053
Polska pokonał(a) na własnym torze Reszta Świata w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1191
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich do śledzenia na żywo relacji z meczu pomiędzy Reprezentacją Polski a Resztą Świata, które rozegrane zostanie w sobotnie popołudni(...)
20
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
209
Jest debiutant.(...)
31
Reprezentacja Polski zdobyła złoto Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów rozgrywanych we francuskim Lamothe-Landerron. Polacy wywalczyli złoty krążek dopiero w biegu dodatkowym, k(...)
19
W najnowszym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała, że zaplanowany na 13 września finał Złotego Kasku w Gdańsku nie odbędzie się. (...)
232
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
0
W czwartek w Warszawie w Centrum Prasowym PAP podpisany został list intencyjny dotyczący gotowości zawarcia umowy sponsoringowej i tym samym pełnienia przez ANWIL do końca 2019 r. (...)
406
Reprezentacja Polski zajmując drugą lokatę uzyskała awans w dzisiejszych eliminacjach Monster Energy Speedway of Nations rozegranych w niemieckim Landshut. W zawodach triumfowała R(...)