KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
ROBERT LAMBERT - Wiadomości
0
W zakończonych dzisiaj eliminacjach do finału Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, które rozegrane zostały w czeskich Pardubicach triumfował Duńczyk, Jonas Jeppesen. Na drugi(...)
13
Robert Lambert wystartuje 1 czerwca w drugiej rudzie cyklu Grand Prix, która odbędzie się na torze w Krsko. Mistrz Wielkiej Brytanii zastąpi w zawodach utytułowanego Grega Hancocka(...)
45
W poniedziałek rozegrano kolejne spotkanie w ramach Premiership Supporters Cup, w którym ekipa Poole Pirates pokonała na wyjeździe Kings Lyyn Stars 41:49. Goście pokazali wielki ch(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
0
W czwartkowym spotkaniu brytyjskiej Premiership drużyna Belle Vue Aces pokonała na własnym torze King's Lynn Stars 54:36. Liderem gospodarzy był Max Fricke, który zdobył komplet pu(...)
14
Nadzieja brytyjskiego żużla, Robert Lambert sięgnął po trzeci z rzędu tytuł najlepszego żużlowca Wielkiej Brytanii do lat 21. Popularny Lambo był nie do powstrzymania na torze w Sh(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał British Under-21 w Berwick. Po raz trzeci z rzędu w finale o tytuł najlepszego juniora Wielkiej Brytanii triumfował Robert Lambert(...)
103
Robert Lambert jest gotowy na powołanie do jazdy w FIM Speedway Grand Prix. W sezonie 2019 będzie pełnił rolę pierwszego rezerwowego cyklu.(...)
322
Robert Lambert przez kolejny rok reprezentował będzie barwy Kings Lynn Stars. Młoda gwiazda brytyjskiego speedwaya w zespole gwiazd będzie pełnił rolę lidera oraz kapitana drużyny.(...)
1
Po podsumowaniu rozgrywek PGE Ekstraligi przyszedł czas na kolejny poziom ligowy - Nice 1. Ligę Żużlową. Kto znalazł się w najlepszym zestawieniu tego sezonu?(...)
0
Bartosz Smektała w piątkowy wieczór na torze Pardubice – Svitkov sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów. Smyk w ostatnim, biegu finałowym wyrwał złoto z rąk Maksym(...)
39
Robert Lambert, 20 – latek z Wielkiej Brytanii reprezentował w tym sezonie barwy pierwszoligowego Motoru Lublin. Był jednym z najjaśniejszych punktów zespołu i miał duży wkład w wy(...)
0
Bezkonkurencyjny Leon Madsen wygrał finałową rundę cyklu Tauron Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Tym samym Duńczyk przypieczętował złoty medal. Srebrny (...)
1
W czwartym, ostatnim finale Tauron SEC na torze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z kompletem sześciu zwycięstw triumfował Leon Madsen. Drugą lokatę zajął Szwed, Antonio Lindbaeck, za(...)
312
Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia losowania numerów startowych przed finałową rundą cyklu TAURON Speedway Euro Championship, która odbędzie się 15 września na Stadionie Śląski(...)
25
Robert Lambert w niedzielny wieczór podczas 2. Rundy Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów zajął piąte miejsce z dorobkiem 13 oczek. Brytyjczyk w przejściowej klasyfikacji gene(...)
114
Po dwóch finałach FIM Speedway U21 World Championship rozegranych na torach w Daugavpils oraz Lesznie na fotelu lidera klasyfikacji generalnej z przewagą 6 punktów nad drugim Barto(...)
85
Robert Lambert zwyciężył w 2 finale Tauron SEC na torze w niemieckim Gustrow. Dla młodego Brytyjczyka jest to jedno ze znaczących osiągnięć w karierze. (...)
71
Robert Lambert wygrał drugą rundę cyklu Tauron SEC rozegraną na torze w Gustrow. Drugie miejsce zajął Leon Madsen, a na trzeciej pozycji uplasował się Mikkel Michelsen.(...)