KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
SLAWOMIR MUSIELAK - Wiadomości
0
W dniu dzisiejszym swoje 21 urodziny obchodzi jeden z największych pechowców sezonu 2011 - Sławek Musielak. Zawodnik portalu Zuzelend.com w minioną niedzielę wskutek awarii sprzęgł(...)
0
Bardzo pechowo zakończył się mecz VII rundy Speedway Ekstraligi dla Sławka Musielaka. Młody zawodnik upadając na tor w pierwszym biegu, złamał dwa kręgi piersiowe. Przez najbliższe(...)
0
Niestety Sławek Musielak jednak został odwieziony do szpitala po swoim upadku w pierwszym biegu meczu Unii Leszno z Unią Tarnów. "Musiel" odczuwa mocny ból w plecach, który uniemoż(...)
0
W dzisiejszej rundzie drużynowej Zachodniej Ligi Młodzieżowej w Lesznie, miejscowa Unia nie dała najmniejszych szans reszcie zespołów, zdobywając aż 38 punktów. Świetnie spisali si(...)
0
Najlepszy występ w tym sezonie w Speedway Ekstralidze zanotował zawodnik portalu Zuzelend.com - Sławomir Musielak, we wczorajszym meczu w Toruniu. "Musiel" wywalczył na MotoArenie (...)
0
Młodzieżowcy Unii Leszno wygrali rozegraną dzisiaj w Zielonej Górze II rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. Fantastycznie w barwach "Byków" pojechał zawodnik na(...)
0
Zawodnicy Ostrovii Ostrów z dorobkiem 26 punktów wygrali w Lesznie I rundę Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski. Drugie miejsce zajął Stelmet Falubaz, zaś trzecie gosp(...)
0
Jak już wcześniej informowaliśmy, w dzisiejszym test-meczu pomiędzy Unibaxem Toruń a Unia Leszno, w biegu dwunastym na tor upadli zawodnik naszego portalu - Sławek Musielak, oraz K(...)
0
Awizowane składy na niedzielny sparing Startu Gniezno z Unią Leszno zostały podane. W ekipie Drużynowych Mistrzów Polski z ubiegłego roku nie zabraknie liderów w osobach Jarosława (...)
0
Wczoraj rodzinny team Musielaków odbył pierwszy trening na lodzie. Od dłuższego już czasu bracia przygotowywali się do rozpoczęcia jazd na lodowej tafli. Trening miał miejsce na za(...)