Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
18 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowane zostaną zawody cyklu Grand Prix. Poznaliśmy numery startowe stałych uczestników GP.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAL GORZOW - Wiadomości
419
Turniej upamiętniający legendę gorzowskiego speedwaya zostanie rozegrany 30 marca. (...)
24
3 miesiące temu
Włodarze z klubu nad Wartą, korzystając z ostatnich dni okienka transferowego, ściągnęli do Gorzowa Ellisa, który w Stali pełnić będzie rolę zawodnika rezerwowego. (...)
35
Przysłowie mówi: jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o... No właśnie, o co chodzi w relacjach Martina Vaculika z Prezesem gorzowskiego klubu? (...)
212
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą drużynę z Wrocławia. Dziś poznaliśmy składy obu ekip na to spotkanie.(...)
41
W niedzielny wieczór na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego pewnie pokonali ekipę z Grudziądza.(...)
203
Już w niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza odbędzie się 10. runda PGE Ekstraligi, gdzie podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą ekipę z Grudziądza. W pierwszym starciu tych ze(...)
234
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą drużynę z Grudziądza. Dziś poznaliśmy składy drużyn na to spotkanie. (...)
188
8 miesięcy temu
Klub z miasta nad Wartą ma w tym sezonie wyjątkowego pecha, jeśli chodzi o kontuzje. Szymon Woźniak jest czwartym zawodnikiem, który w przeciągu zaledwie 3 miesięcy musiał zrobić s(...)
234
W 9 kolejce PGE Ekstraligi, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, podopieczni Marka Cieślaka podejmą zespół z Gorzowa. Dziś poznaliśmy składy obu ekip na to spotkanie. (...)
137
8 miesięcy temu
We wczorajszym spotkaniu na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego pewnie pokonali drużynę z Zielonej Góry. Burza, która przeszła nad stadion, nie pozwoliła n(...)
162
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą ekipę z południowej części lubuskiego. Dziś poznaliśmy składy na to spotkanie. (...)
60
Wszyscy z niecierpliwością czekają na powrót Vaculika. Kapitan żółto-niebieskich nabawił się poważnej kontuzji w połowie kwietnia. Gorzowianie musieli radzić sobie bez jednego ze s(...)
5
W czwartkowy wieczór fani z miasta nad Wartą mieli powody do radości. Memoriał Edwarda Jancarza wygrał ulubieniec gorzowskich kibiców-Bartosz Zmarzlik.(...)
23
W niedzielę na stadionie przy Wrocławskiej 69 odbędą się 95. Derby Ziemi Lubuskiej. Dziś poznaliśmy składy obu ekip na to spotkanie. (...)
0
W niedzielny wieczór żółto-niebiescy pokonali podopiecznych Marka Cieślaka 53:37. Po raz kolejny dobry występ tego dnia zanotował Szymon Woźniak. Wywalczył dla drużyny 13 punktów.(...)
51
W niedzielę podopieczni Stanisława Chomskiego pewnie pokonali ekipę z Częstochowy. Cenne punkty dołożył Rafał Karczmarz, który wrócił po kontuzji. (...)
85
W niedzielnym pojedynku Stal pokonała Unię Tarnów 53:37.(...)
0
We wczorajszym spotkaniu Gorzowianie pokonali tarnowską Unię 53:37. (...)
300
Już dziś na stadionie Edwarda Jancarza odbędzie się 4 kolejka PGE Ekstraligi, gdzie miejscowi podejmą tarnowskie Jaskółki.(...)
18
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego będą gościć drużynę z Tarnowa. Dziś poznaliśmy awizowane składy na to spotkanie. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com