Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Dzisiaj poznaliśmy listę numerów startowych z jakim zawodnicy przystąpią do tegorocznego cyklu Grand Prix. Lista numerów startowych SGP 2018 ujrzała światło dzienne. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAL GORZOW - Wiadomości
100
Dziś o godzinie 16:00 na stadionie przy ulicy Wrocławskiej 69 odbędzie się zaległe spotkanie o brąz. Pierwotnie mecz miał odbyć się tydzień temu, jednak i tym razem pogoda dała się(...)
150
W najbliższą niedzielę o godzinie 16:30 na stadionie przy ulicy Wrocławskiej 69 Falubaz podejmie sąsiadów z północnej części województwa lubuskiego. Będzie to ostatnie ściganie w t(...)
0
W dzisiejszym meczu na stadionie Edwarda Jancarza Stalowcy pokonali drużynę Marka Cieślaka 52:38. Na ten moment żółto-niebiescy mają bliżej do brązowego medalu, jednak należy pamię(...)
149
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza zespół Stanisława Chomskiego podejmie sąsiadów z Zielonej Góry. Obie drużyny podały awizowane składy na to spotkanie. (...)
98
Zeszła niedziela nie ułożyła się po myśli zespołu z miasta nad Wartą. W pierwszym półfinałowym meczu z Wrocławia przywieźli 4 punktową stratę. Niestety żółto-niebiescy nie podołali(...)
0
We wczorajszym spotkaniu Cash Broker Stal Gorzów zremisowała z Betard Spartą Wrocław, i to drużyna z Dolnego Śląska pojedzie w finale PGE Ekstraligi, gdzie powalczy z Unią Leszno i(...)
100
W najbliższą niedzielę na stadionie Olimpijskim odbędzie się pierwszy mecz półfinałowy, gdzie podopieczni Stanisława Chomskiego zmierzą się ze Spartą. Obie drużyny walczą o to, aby(...)
101
Dziś Stal ogłosiła, że do szeregów żółto-niebieskich dołączył Daniel Davidsson, brat znanego z występów na polskich torach Jonasa Davidssona.(...)
101
W najbliższą niedzielę na stadionie Olimpijskim odbędzie się pierwsze półfinałowe spotkanie PGE Ekstraligi, gdzie miejscowi podejmą gorzowską Stal. (...)
103
W sobotę do miasta nad Wartą przybędzie 16 najlepszych żużlowców globu. Fanów czarnego sportu czeka wielkie święto speedwaya. Turniej w Gorzowie cieszy się sporym zainteresowaniem,(...)
104
Już w najbliższą sobotę na stadionie Edwarda Jancarza odbędzie się Grand Prix. Do miasta nad Wartą zawitają najlepsi żużlowcy globu. Organizatorzy zadbali również o kibiców. (...)
93
W najbliższą sobotę mieszkańców miasta nad Wartą czeka wielkie święto speedwaya. Na stadionie Edwarda Jancarza odbędzie się ósma runda indywidualnych mistrzostw świata – MIB Nordic(...)
209
5 miesięcy temu
Niels Kristian Iversen na długo zapamięta 14 kolejkę PGE Ekstraligi, gdzie miejscowa Stal podejmowała drużynę z Częstochowy. (...)
102
Dziś na stadionie Edwarda Jancarza w ostatniej kolejce PGE Ekstraligi podopieczni Stanisława Chomskiego pewnie pokonali drużynę spod Jasnej Góry 57:33. Ten dzień dla fanów z miasta(...)
21
92 derby Ziemi Lubuskiej, które w niedzielny wieczór zostały rozegrane w Zielonej Górze, zakończyły się remisem, taki sam wynik był w Gorzowie. W lubuskim nadal bezkrólewie. Po mec(...)
104
W niedzielę w 12 rundzie PGE Ekstraligi podopieczni Stanisława Chomskiego urządza się do Leszna, gdzie powalczą z miejscowymi Bykami. W pierwszym starciu tych ekip górą byli gorzow(...)
111
Dziś na stadionie Edwarda Jancarz emocji nie brakowało. Ponad 30-stopniowy upał dawał się we znaki zawodnikom i kibicom. Jednak to nie warunki atmosferyczne, a wynik spotkania pomi(...)
0
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza odbędzie się mecz 11. kolejki PGE Ekstraligi, gdzie Stal Gorzów podejmie ekipę z Wrocławia. Poznaliśmy awizowane składy obu dru(...)
1
W najbliższą niedzielę na stadionie przy Hellera 4 odbędzie się zaległe spotkanie 2 kolejki PGE Ekstraligi, gdzie podopieczni Roberta Kępińskiego podejmą drużynę z północnej części(...)
0
Już 2 lipca na stadionie Edwarda Jancarza odbędzie się Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dziś w siedzibie Stali Gorzów odbyło się losowanie numerów startowych zawodników.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com