Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W Opolu odbył się rewanżowy sparing pomiędzy miejscowym Kolejarzem a ROW-em Rybnik. Tym razem górą byli podopieczni trenera Mirosława Korbela, którzy wygrali w stosunku 58:32.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
STAL GORZOW - Wiadomości
0
Pogoda w tym roku wyjątkowo nie rozpieszcza żółto-niebieskich. Pada i wieje a temperatury nie są zbyt wysokie. Przez warunki atmosferyczne podopieczni Stanisława Chomskiego nie mog(...)
446
Fani czarnego sportu z niecierpliwością wyczekują rozpoczęcia sezonu żużlowego. Pogoda co prawda nie rozpieszcza, za oknem pada deszcz i wieje wiatr. Wiosno, gdzie jesteś? To pytan(...)
609
W sezonie 2019 klub z miasta nad Wartą przystąpi do rozgrywek z nową nazwą TRULY.WORK Stal Gorzów. (...)
330
Wszyscy z niecierpliwością odliczymy dni do rozpoczęcia sezonu żużlowego. Dobra wiadomość jest taka, że mamy już marzec, czyli już bliżej niż dalej. Czy aura w tym roku będzie łask(...)
60
Podopieczni Stanisława Chomskiego od niedzieli przebywają w Szklarskiej Porębie, gdzie pod okiem specjalistów przygotowują się do nadchodzącego sezonu.(...)
0
Turniej upamiętniający gorzowskiego żużlowca odbędzie się 31 marca, tydzień przed inauguracją PGE Ekstraligi. (...)
117
Fani czarnego sportu z niecierpliwością czekają na początek sezonu żużlowego, odliczają dni i spoglądają za okno z nadzieją, że w tym roku aura będzie łaskawa. (...)
419
Turniej upamiętniający legendę gorzowskiego speedwaya zostanie rozegrany 30 marca. (...)
24
4 miesiące temu
Włodarze z klubu nad Wartą, korzystając z ostatnich dni okienka transferowego, ściągnęli do Gorzowa Ellisa, który w Stali pełnić będzie rolę zawodnika rezerwowego. (...)
35
Przysłowie mówi: jak nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o... No właśnie, o co chodzi w relacjach Martina Vaculika z Prezesem gorzowskiego klubu? (...)
212
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą drużynę z Wrocławia. Dziś poznaliśmy składy obu ekip na to spotkanie.(...)
41
W niedzielny wieczór na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego pewnie pokonali ekipę z Grudziądza.(...)
203
Już w niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza odbędzie się 10. runda PGE Ekstraligi, gdzie podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą ekipę z Grudziądza. W pierwszym starciu tych ze(...)
234
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą drużynę z Grudziądza. Dziś poznaliśmy składy drużyn na to spotkanie. (...)
188
10 miesięcy temu
Klub z miasta nad Wartą ma w tym sezonie wyjątkowego pecha, jeśli chodzi o kontuzje. Szymon Woźniak jest czwartym zawodnikiem, który w przeciągu zaledwie 3 miesięcy musiał zrobić s(...)
234
W 9 kolejce PGE Ekstraligi, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, podopieczni Marka Cieślaka podejmą zespół z Gorzowa. Dziś poznaliśmy składy obu ekip na to spotkanie. (...)
137
10 miesięcy temu
We wczorajszym spotkaniu na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego pewnie pokonali drużynę z Zielonej Góry. Burza, która przeszła nad stadion, nie pozwoliła n(...)
162
W najbliższą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza podopieczni Stanisława Chomskiego podejmą ekipę z południowej części lubuskiego. Dziś poznaliśmy składy na to spotkanie. (...)
60
Wszyscy z niecierpliwością czekają na powrót Vaculika. Kapitan żółto-niebieskich nabawił się poważnej kontuzji w połowie kwietnia. Gorzowianie musieli radzić sobie bez jednego ze s(...)
5
W czwartkowy wieczór fani z miasta nad Wartą mieli powody do radości. Memoriał Edwarda Jancarza wygrał ulubieniec gorzowskich kibiców-Bartosz Zmarzlik.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com