KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
SZYMON WOZNIAK - Wiadomości
74
Szymon Woźniak podczas niedzielnych Derbów Ziemi Lubuskiej był jednym z liderów Cash Broker Stali Gorzów, do której dorobku punktowego dołożył aż 10 “oczek” z dwoma bonusami. (...)
180
Wczorajszy Memoriał Edwarda Jancarza był bardzo udany dla zawodników reprezentujących barwy lubuskich klubów. Na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Zmarzlik, drugi był Patryk(...)
0
W niedzielny wieczór żółto-niebiescy pokonali podopiecznych Marka Cieślaka 53:37. Po raz kolejny dobry występ tego dnia zanotował Szymon Woźniak. Wywalczył dla drużyny 13 punktów.(...)
527
Beniaminek z Vastervik pokonał dzisiaj na własnym torze Vetlanda Speedway 49:41. Jest to druga wygrana Vastervik Speedway w tym sezonie, co daje jej obecnie czwartą lokatę w tabeli(...)
0
W rosyjskim Bałakowo rozegrano dzisiaj przełożony z czwartku półfinał cyklu Speedway European Championship. W zawodach triumfował Ilja Czałow, który w biegu finałowym pozostawił w (...)
1
W zeszłą niedzielę na stadionie Edwarda Jancarza gorzowska Stal pewnie pokonała ekipę z Torunia. Nowy nabytek żółto-niebieskich- Szymon Woźniak nie był zbyt zadowolony ze swojego w(...)
320
Główna Komisja Sportu Żużlowego nominowała zawodników do udziału w półfinałach eliminacji do Speedway Euro Championship 2018. O awans do turnieju, w którym główną nagrodą jest tytu(...)
113
Dziś potwierdziły się transferowe doniesienia i do ekipy z Gorzowa dołączył Szymon Woźniak, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Betard Sparty Wrocław. (...)
146
W dniu dzisiejszym, doszło do kolejnego spotkania przedstawicieli władz klubu WTS Sparta Wrocław z Szymonem Woźniakiem. – Wspólnie uznaliśmy, że rozstajemy się i nie będziemy przed(...)
1
Sensacyjnym rozstrzygnięciem zakończył się rewanż meczu finałowego w szwedzkiej Elitserien. Raworyzowana Elit Vetlanda, która wczoraj w pierwszym spotkaniu na wyjeździe w Eskilstun(...)
106
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Elitserien rozgrywanym na torze w Eskilstunie miejscowa Smederna uległa Elit Vetlanda 41:49. Goście osłabieni brakiem Martina Vaculika już od(...)
103
W dzisiejszym rewanżu meczu półfinałowego, który odbył się dopiero za czwartą próbą z powodów atmosferycznych, Elit Vetlanda rozgromiła, jeszcze aktualnego DM Szwecji, Rospiggarna (...)
1
Emocje po półfinałach opadają ale zarówno wrocławscy ja i gorzowski kibice będą je na bardzo długo pamiętać. Po pełnym zwrotów akcji dwumeczu do finału PGE Ekstraligi weszła drużyn(...)
0
Obrońca tytułu DM Szwecji Rospiggarna Hallstavik uległa dzisiaj na własnym stadionie, w pierwszym meczu półfinałowym szewdzkiej Elitserien, Elit Vetlanda 44:46. W zespole gości pry(...)
163
W najbliższą niedzielę dojdzie do starcia dwóch najlepszych drużyn PGE Ekstraligi. Lider z Wrocławia, podejmie wicelidera z Zielonej Góry. Będzie to przedsmak nadchodzącej fazy fin(...)
125
Już w czwartek 17 sierpnia, o godz. 18:30 w Gnieźnie, odbędzie się wielki finał tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Teamy biorące udział zawodach przedstawiły składy, w których(...)
0
Elit Vetlanda pokonała na wyjeździe Dackarne Mallila 44:46. W spotkaniu wystąpiło aż pięciu Polaków, spośród których Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik zaliczyli bardzo dobre zawody. (...)
268
W niedzielnych zawodach młody bydgoszczanin wygrał dwa biegi w serii zasadniczej, w tym jeden z Bartoszem Zmarzlikiem i Patrykiem Dudkiem. Szymon tego wieczoru zdobył 10 punktów w (...)
147
Za nami finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Czapkę Kadyrowa niespodziewanie założył zawodnik wrocławskiej Betrad Sparty, Szymon Woźniak. Na drugiej pozycji uplasował się zawodn(...)
109
W niedzielę na stadionie im. Edwarda Jancarza rozegrany został finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, w którym dość niespodziewanie zwyciężył Szymon Woźniak, drugi był Przemysław (...)