TZ START GNIEZNO - Wiadomości
2
8 lat temu
300 dni. Tyle wybije wkrótce na liczniku dni bez ligowych zawodów w Gnieźnie. Niejedna miłość nie przetrwałaby takiej rozłąki, kibice żużlowi są jednak w stanie znieść wiele.(...)
5
W sobotę informowaliśmy Państwa, że w obliczu rezygnacji Pawła Sochackiego z funkcji Prezesa, nowym przewodniczącym Zarządu został Robert Łukasik. Paweł Sochacki zaprzecza jednak (...)
4
Start Gniezno tłumaczy, że skoro nie dostał licencji to nie spłaci wierzycieli z układu i całą winę zrzuca na władze polskiego żużla. Główna Komisja Sportu Żużlowego postanowiła w (...)
0
Pięćdziesiąt tysięcy złotych to łączna wysokość dwóch dotacji, jakie w 2016 roku otrzyma TŻ Start Gniezno z budżetu miejskiego. Zostaną one przeznaczone na szkolenie młodzieży oraz(...)
10
Polski Związek Motorowy przyznał licencję TŻ Start Gniezno na organizację zawodów pozaligowych. Dokument został wydany na najbliższe trzy lata. (...)
26
Klub z Gniezna nie otrzymał w pierwszym terminie licencji na sezon 2016. Działacze odwołali się od decyzji, jednak ich wniosek nie został rozpatrzony przychylnie.(...)
6
W piątek w siedzibie gnieźnieńskiego klubu miało miejsc Nadzwyczajne Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze TŻ Start Gniezno. Podczas niego doszło do zmian w zarządzie stowarzyszeni(...)