VACLAV MILIK - Wiadomości
50
Zawodnicy są już po pierwszej rundzie Speedway Euro Championship w Toruniu. Na inaugurację wygrał Jarosław Hampel, który jechał z dziką karta w tych zawodach. Drugi był Vaclav Mili(...)
0
Pierwszą rundę z cyklu Speedway Euro Championship na Motoarenie wygrał Jarosław Hampel. Reprezentant Polski bezpośrednio awansował po rundzie zasadniczej do biegu finałowego i w po(...)
5
Jarosław Hampel triumfował na toruńskiej MotoArenie w 1 rundzie Speedway European Championships. Popularny mały w biegu finałowym pokonał drugiego na linii mety, Czecha, Vaclava Mi(...)
3
Ciąg dalszy żużlowego maratonu na Motoarenie. Już w najbliższy piątek o godzinie 19:00 zostanie rozegrana pierwsza runda Speedway Euro Championship. W zawodach tych pojedzie aż sze(...)
101
Czeski żużel od kilku lat kuleje i nie ma zawodników, którzy na arenie międzynarodowej mogliby coś znaczyć. Jednak od paru sezonów bardzo mocno wybija się postać Vaclava Milika. Te(...)
108
Najgorsze stało się faktem, Get Well Toruń po raz czwarty w tym sezonie przegrywa na własnym torze. Tym razem Motoarenę zdobyła Betard Sparta Wrocław pokonując gospodarzy 41:49. Sy(...)
118
Czwarta runda Speedway Grand Prix padła łupem Jasona Doyle`a. Drugie miejsce zajął Greg Hancock, a na najniższym stopniu podium stanął Vaclav Milik. Stawkę finału uzupełnił Patryk (...)
116
W niedziele odbył się mecz 3. kolejki ligi czesko-słowackiej, w którym to bieg 6 skończył się upadkiem Vaclava Milika. (...)
290
Fogo Unia Leszno w piątkowy wieczór uległa na własnym torze Betard Sparcie Wrocław, a zawody zakończyły się wynikiem 44:46. Wrocławianie pojechali na równym poziomie, co dało im li(...)
0
Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, dwie wygrane wrocławskich żużlowców przyciągnęły po raz kolejny niemalże komplet publiczności we Wrocławiu. Ekipy Betard Sparty i Cash Broker Sta(...)
106
Batard Sparta Wrocław w najbliższą niedzielę zainauguruję sezon. Co ważne nie tylko zainauguruje rozgrywki PGE Ekstraligi ale też po raz pierwszy pojedzie na przebudowanym Stadioni(...)
0
Josef Franc wygrał rozgrywany dzisiaj na praskiej Markecie turniej Praga Open. Drugie miejsce przypadło dla Sebastiana Ułamka, zaś trzecie zdobył Hynek Stichauer. Po rundzie zasadn(...)
0
W sobotę Vaclav Milik wystąpił w turnieju "Hil - Gaz Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". Czech wygrał rundę zasadniczą z czternastoma (...)
311
Oskar Fajfer wygrał w Gnieźnie "Hil-Gaz Back In Town II. Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". Wychowanek klubu z Pierwszej Stolicy Polski obronił w ten (...)
0
Już w sobotę na torze w Gnieźnie rozegrany zostanie turniej "Hil Gaz Back in Town II - Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". W jego obsadzie nie brakuj(...)
1
Gnieźnieńscy działacze podali pełną listę startową turnieju "Hil-Gaz BiT II ? Turniej o Koronę Bolesława Chrobrego, Pierwszego Króla Polski". (...)
0
W wtorkowe po południe w Gnieźnie odbył się trzeci trening przed nadchodzącym wielki krokiem sezon 2017. Oprócz zawodników GTM Startu, na owal wyjechali również żużlowcy Betard Spa(...)
168
Zespół debiutantów z aspiracjami na zwycięstwo - tak należy określić zespół Eko-Dir Speedway Team, który pod wodzą Rafała Dobruckiego ścigać się będzie w tegorocznym cyklu Speedway(...)
0
Drużyna z Wrocławia sezon 2016 może zaliczyć do udanych. Po wspaniałym sezonie 2015 drużynowy wicemistrz Polski był ekipą zagadką raczej skazywaną na walkę o utrzymywanie. Niewiel(...)
102
We czwartek szeregi Indianerny Kumla wzmocnił Bjarne Pedersen, a dzień później działacze szwedzkiego zespołu ogłosili kolejnego zawodnika. Kolejnym nabytkiem tej drużyny został Va(...)