Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Vetlanda Speedway
vs
Rospiggarna Hallstavik
Wczoraj o 19:00
LIVE
Vastervik Speedway
vs
Masarna Avesta
Wczoraj o 19:00
LIVE
Smederna Eskilstuna
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Dackarna Malilla
Wczoraj o 19:00
Polecamy
Patryk Dudek najlepszy w PGE Ekstralidze
 05.08.2018 21:12
Patryk Dudek zdobył dzisiaj w Gdańsku na Stadionie im.Zbigniewa Podleckiego tytuł Indywidualnego Międzynarodowego Mistrza PGE Ekstraligi. Dudek mimo odległej pozycji po rundzie zasadniczej zdołał wygrać dwa ostatnie biegi zapewniając sobie zaszczyt bycia najlepszym zawodnikiem ligi. Drugie miejsce zajął Piotr Pawlicki, zaś na trzeciej pozycji zawody ukończył najlepszy po rundzie zasadniczej Nicki Pedersen.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki IMME 2018:
1. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra) (2,3,0,2,2) 9 +3 - I miejsce w biegu finałowym
2. Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno) (3,2,2,3,1) 11 - II miejsce w biegu finałowym
3. Nicki Pedersen (Grupa Azoty Unia Tarnów) (3,1,3,3,3) 13 - III miejsce w biegu finałowym
4. Emil Sajfutdinow (Fogo Unia Leszno) (0,0,3,2,3) 8 +3 - IV miejsce w biegu finałowym
5. Jason Doyle (Get Well Toruń) (2,2,3,d,3) 10 +2
6. Leon Madsen (forBet Włókniarz Częstochowa) (3,1,2,2,0) 8 +2
7. Bartosz Zmarzlik (Cash Broker Stal Gorzów) (3,2,2,2,2) 11 +1
8. Artem Laguta (MrGarden GKM Grudziądz) (1,3,2,1,1) 8 +1
9. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) (2,3,0,1,2) 8 +0
10. Tai Woffinden (Betard Sparta Wrocław) (2,3,1,3,w) 9 +d
11. Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) (0,1,1,3,2) 7
12. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) (1,1,w,1,3) 6
13. Krzysztof Kasprzak (Cash Broker Stal Gorzów) (1,0,3,d,1) 5
14. Fredrik Lindgren (forBet Włókniarz Częstochowa) (0,2,1,0,0) 3
15. Rafał Karczmarz (Cash Broker Stal Gorzów) (1,1,w) 2
16. Michael J. Jensen (Falubaz Zielona Góra) (1,d,-,-,-) 1
17. Daniel Kaczmarek (Get Well Toruń) (0,0,0,0,0) 0
 
Bieg po biegu:
1. Pedersen, Woffinden, Janowski, Lindgren
2. Zmarzlik, Dudek, Jepsen Jensen, Smektała
3. Pawlicki, Doyle, Laguta, Sajfutdinow
4. Madsen, Kołodziej, Kasprzak, Kaczmarek
5. Dudek, Doyle, Pedersen, Kasprzak
6. Woffinden, Pawlicki, Smektała, Kaczmarek
7. Laguta, Lindgren, Madsen, Jepsen Jensen (d)
8. Kołodziej, Zmarzlik, Janowski, Sajfutdinow
9. Pedersen, Laguta, Smektała, Kołodziej
10. Sajfutdinow, Madsen, Woffinden, Dudek
11. Doyle, Zmarzlik, Lindgren, Kaczmarek
12. Kasprzak, Pawlicki, Karczmarz, Janowski (u/w)
13. Pedersen, Sajfutdinow, Karczmarz, Kaczmarek
14. Woffinden, Zmarzlik, Laguta, Kasprzak (d)
15. Pawlicki, Dudek, Kołodziej, Lindgren
16. Smektała, Madsen, Janowski, Doyle (d)
17. Pedersen, Zmarzlik, Pawlicki, Madsen
18. Doyle, Kołodziej, Karczmarz (w), Woffinden (u/w)
19. Sajfutdinow, Smektała, Kasprzak, Lindgren
20. Janowski, Dudek, Laguta, Kaczmarek
 
Biegi półfinałowe:
21. Dudek, Madsen, Zmarzlik, Kołodziej
22. Sajfutdinow, Doyle, Laguta, Woffinden (d)
 
Bieg finałowy:
23. Dudek, Pawlicki, Pedersen, Sajfutdinow
 
Redakcja (za: inf.własna)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (452)
tydzień temu
W odpowiedzi na komentarz:
Lokomotiv

1.Niels K.Iversen
2.Kastas Podzouks
3.Maksym Bognanovs
4.Timo Lahti
5.Andeiej Lebiedievs
6.Oleg Michailovs
7.Davis Kurmis
O właśnie Iver to Gorzów a tutaj bym dał Zagara a Vacula do Tarnowa
  Lubię
  Nie lubię
tydzień temu
W odpowiedzi na komentarz:
Szlajni w Sparcie był wcześniej podany xD
to jest wszystko wstepnie
to zarysy
sklady niektore sie zmienia pewnie
  Lubię
  Nie lubię
tydzień temu
W odpowiedzi na komentarz:
tam bedzie masters
Sam Miszcz xD
  Lubię
  Nie lubię
tydzień temu
W odpowiedzi na komentarz:
Szlajni w Sparcie był wcześniej podany xD
tam bedzie masters
  Lubię
  Nie lubię
tydzień temu
Lokomotiv

1.Niels K.Iversen
2.Kastas Podzouks
3.Maksym Bognanovs
4.Timo Lahti
5.Andeiej Lebiedievs
6.Oleg Michailovs
7.Davis Kurmis
  Lubię
  Nie lubię
tydzień temu
W odpowiedzi na komentarz:
Łodz

1.Hans Andersen
2.Josh Grajczonek
3.Rohan Tungate
4.Rory Schlein
5.Norbert Kosciuch
6.Jakub Miskowiak
7.Gleb Czugunow
Szlajni w Sparcie był wcześniej podany xD
  Lubię
  Nie lubię
tydzień temu
W odpowiedzi na komentarz:
A Gała, a expert xD
w rezerwie beda
  Lubię
  Nie lubię
tydzień temu
Łodz

1.Hans Andersen
2.Josh Grajczonek
3.Rohan Tungate
4.Rory Schlein
5.Norbert Kosciuch
6.Jakub Miskowiak
7.Gleb Czugunow
  Lubię
  Nie lubię
tydzień temu
W odpowiedzi na komentarz:
Gniezno:
1.Kenneth Bjerre
2.Oscar Fajfer
3.Oliver Bernztorn
4.Kacper Gomolski
5.Michel J.Jensen
6.Michael Heartel
7.Filip Hjelmand
A Gała, a expert xD
  Lubię
  Nie lubię
tydzień temu
Gniezno:
1.Kenneth Bjerre
2.Oscar Fajfer
3.Oliver Bernztorn
4.Kacper Gomolski
5.Michel J.Jensen
6.Michael Heartel
7.Filip Hjelmand
  Lubię
  Nie lubię
© 2002-2015 Zuzelend.com