Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
Żużel - wszystkie aktualności
1
Spotkanie 1. kolejka PGE Ekstraligi przy Wrocławskiego 69 ponownie przegrało z deszczem.(...)
480
W dniu dzisiejszym na torach w Częstochowie oraz Zielonej Górze nadrabiane będą zaległości PGE Ekstraligi. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza wszystkich do śledzenia na żywo r(...)
104
Tarnowianin wczoraj w Terenzano w biegu barażowym zaliczył upadek, w wyniku którego doszło do złamania dwóch kości w prawej ręce. (...)
107
PGE Ekstraliga wystartowała na dobre. Już 5 maja czekają nas kolejne ligowe emocje. (...)
100
Czy Rosjanin przypomni o sobie miejscowej publiczności?(...)
100
Kapryśna aura nie pozwoliła rozegrać spotkania zgodnie z terminarzem. Co się odwlecze to nie uciecze. Ekipa ekantor.pl Falubazu podejmie na własnym torze MRGARDEN GKM Grudziądz. Po(...)
167
Włoskie Terenzano było dzisiaj gospodarzem trzeciego półfinału Indywidualnych Mistrzostw Eurpoy. W zawodach zwyciężył Timo Lahti, wyprzedzając Martina Smolinskiego oraz Kennetha Bj(...)
1
Przemysław Pawlicki po raz kolejny udowodnił, że z początkiem tego sezonu znajduje się w wybornej formie. Tym razem starszy z braci Pawlickich zwyciężył w półfinale Indywidualnych (...)
2
W austriackim Mureck rozegrano dzisiaj półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy. W zawodach po wygranej w biegu dodatkowym triumfował Andrzej Lebiediew wyprzedzając Michaela Jepse(...)
101
Maksym Drabik dzięki wygranej w biegu dodatkowym zdobył Srebrny Kask, którego finał rozegrany został na torze w Krośnie. Drugie miejsce przypadło dla Dominika Kubery. O trzecie mie(...)
116
Już jutro PGE Ekstraliga nadrobi zaległości. W ramach pierwszej kolejki dojdzie do starcia Włókniarza Vitroszlif CrossFit Częstochowa z ROW-em Rybnik. Zapraszamy do lektury zapowie(...)
100
W spotkaniu niemieckiej Speedway Bundeslidze, MSC Brokstedt Wikinger pokonało na swoim torze MC Nordstern Stralsund 50:35. Bezbłędny w tym meczu był Tobias Kroner, który zanotował (...)
0
W pierwszym z czterech dzisiejszych spotkań angielskiej Premiership, po niezwykle emocjonującej walce Belle Vue Aces uległo minimalnie na własnym torze Somerset Rebels 44:46. (...)
1
Nie opadły jeszcze emocje po niedzielnych pojedynkach PGE Ekstraligi, a przed nami kolejne zmagania ligowe w najwyższej klasie rozgrywkowej. W piątkowy wieczór na stadionie im. Alf(...)
1
Poza podium w 2016 roku, trzecie miejsce w pierwszej rundzie cyklu Speedway Best Pairs w roku 2017 - drużyna Monster Energy Speedway Team, której barw broni mistrz świata Greg Hanc(...)
1
W sobotę w słoweńskim Krsko odbyła się pierwsza runda cyklu wyłaniającego Indywidualnego Mistrza Świata. W tych zawodach Bartosz Zmarzlik zajął miejsce 11 z dorobkiem 6 punktów (0,(...)
100
We wczorajszym spotkaniu pomiędzy Cash Broker Stal Gorzów a Row Rybnik. Gospodarze pokonali gości 51:39.(...)
100
3 maja, na stadionie Arge Speedway Wandy Kraków, Żużlowa Reprezentacja Polski podejmie w meczu towarzyskim reprezentację Australii. Nadchodzące spotkanie będzie drugim, z cyklu trz(...)
49
W biegu 7 niedzielnego spotkania 2.Ligi żużlowej pomiędzy KSM Krosno a Speed Car Motor Lublin doszło do niegroźnie wyglądającego upadku juniora lubelskiego klubu Emila Peronia. P(...)
1
MRGARDEN GKM Grudziądz pewnie pokonał Włókniarz Vitroszlif CrossFit Częstochowa 55:35. (...)