Żużel - wszystkie aktualności
4
Bartosz Zmarzlik i Tomasz Gollob to żużlowcy, którzy zdominowali Galę PGE Ekstraligi i otrzymali na niej najwięcej nagród. Pierwszy został najlepszym polskim zawodnikiem i najlepsz(...)
0
W pierwszym spotkaniu finałowym brytyjskiej Elite League rozgrywanym na torze Monmore Green w Wolverhampton lepsi okazali się gospodarze pokonując Belle Vue Aves 54:36. W zespole A(...)
0
W poniedziałek na torze w Landshut odbył się rewanżowy mecz finałowy niemieckiej Bundesligi, w którym miejscowy zespół Devils pokonał Wikinger Brokstedt 51:34. W dwumeczu ekipa Dev(...)
1
W sobotę na torze w Świętochłowicach rozegrany zostanie finał Nice Cup, który połączony będzie z Memoriałem Władysława Pietrzaka. Znana jest lista uczestników tych zawodów. W tygod(...)
116
Zwycięstwem pary Stanisław Burza i Andrija Kobrina zakończyły się zawody kończące sezon żużlowy rozgrywane na torze w ukraińskim Równem. (...)
1
Uroczyste podsumowanie roku Najlepszej Żużlowej Ligi Świata odbyło się 3 października w ?Hilton Warsaw Hotel and Convention Centre?. Bartosz Zmarzlik został najlepszym polskim zawo(...)
102
Ikona duńskiego żużla wraca do zdrowia. W poniedziałek Nicki Pedersen poinformował o aktualnym stanie swojego zdrowia. (...)
106
W niedzielę w Zielonej Górze dojdzie do towarzyskiego meczu pomiędzy reprezentacją Polski i ekipą Reszty Świata. Początek spotkania zaplanowano na 13.15.(...)
108
Jason Doyle nie zaliczy toruńskiej rundy Grand Prix do udanych. Australijczyk upadł na tor w swoim pierwszym starcie i został odwieziony do szpitala.(...)
102
Wczoraj w Gorzowie na Bulwarze zachodnim fani czarnego sportu z miasta nad Wartą mieli okazję przywitać Mistrzów i świętować z zawodnikami zdobyty tytuł. Fani speedwaya mieli okazj(...)
12
Były menadżer Fogo Unii Leszno podpisał kontrakt z Holistic-Polska Rawicz. Całą sytuację wymusiły przepisy.(...)
20
Greg Hancock w sobotniej edycji Speedway Grand Prix na toruńskiej Motoarenie zajął drugie miejsce, tuż za plecami Nielsa K. Iversena. Amerykanin zdobył w sumie szesnaście punktów i(...)
24
Remisem zakończył się mecz towarzyski pomiędzy drużynami Lecha Kędziory (gospodarze) i Janusza Ślączki (goście). Przed Speedway Show, którym zakończono niezwykle udany sezon w Łodz(...)
3
Australijczyk, Max Fricke został Indywidualnym Mistrzem Świata Juniorów po tym jak w dniu dzisiejszym zajął drugie miejsce w rozgrywanym na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gd(...)
0
Sobotnie zawody Speedway Grand Prix wygrał Niels K. Iversen. Na drugim stopniu podium stanął zawodnik miejscowej drużyny, Greg Hancock. Trzecie miejsce "na pudle" padło łupem Barto(...)
92
Bartosz Zmarzlik w sobotę zajął trzecie miejsce podczas Speedway Grand Prix w Toruniu. Na toruńskiej Motoarenie zdobył w sumie trzynaście oczek dzięki czemu zbliżył się do trzecieg(...)
636
Grzegorz Zengota w 66. Memoriale imienia Alfreda Smoczyka zajął szóste miejsce z dorobkiem 5 punktów. Przypomnijmy, że zawody odwołano po 12 biegach, z powodu złego stanu toru. (...)
104
Tobiasz Musielak wystąpił w piątkowym 66. Memoriale im. Alfreda Smoczyka. Kapitan Fogo Unii Leszno występu nie zaliczy do udanych. Zawodnik zajął dwunaste miejsce z dorobkiem trzec(...)
390
Dzisiaj o godzinie 19:00 na torze w Gdańsku zostanie rozegrany finałowy turniej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów. Liderują w nim Australijczyk Max Fricke oraz Brytyjczyk R(...)
113
Niels K. Iversen wygrał toruńską edycję Speedway Grand Prix. Duńczyk nie miał w tym roku najlepszych startów i patrząc na klasyfikację generalną można było myśleć, że ciężko mu będ(...)