Wczoraj o 20:30
Sheffield Tigers
Żużel - wszystkie aktualności
119
Sobotnie zawody cyklu Speedway Grand Prix w Toruniu zakończyły się zwycięstwem Nielsa K. Iversena. Drugie miejsce zajął zawodnik Get Well Toruń, Greg Hancock. Na najniższym stopniu(...)
101
Pechowo dla Doyla zakończyły się zawody Grand Prix w Toruniu. Zawodnik Falubazu w biegu trzecim upadł na tor i został odwieziony do szpitala.(...)
118
Duńczyk, Niels Krystian Iversen został triumfatorem Grand Prix Polski, które przed chwilą zakończyło się na toruńskiej MotoArenie. Na drugim miejscu uplasował się Greg Hancock, tym(...)
373
W piątek Emil Sajfutdinow poinformował, że nie przedłuży kontraktu ze swoim dotychczasowym klubem w lidze szwedzkiej, Elit Vetlandą. Dzień później zawodnik ogłosił swojego nowego (...)
113
W Toruniu trwa przedostatnia runda cyklu Grand Prix. W 3. biegu, tuż po starcie, na wyjściu z 1. łuku, lider cyklu Jason Doyle oraz Chris Harris na bardzo dużej prędkości uderzyl(...)
114
7 i 8 lipca 2017 na stadionie im Alfreda Smoczyka w Lesznie zostanie rozegrany baraż oraz finał Drużynowego Pucharu Świata. W latach ubiegłych na obiekcie przy Strzeleckiej organiz(...)
297
Emil Safutdinow w piątkowy wieczór zajął czwarte miejsce w 66. Memoriale im. Alfreda Smoczyka. Zawodnik reprezentujący w tym roku barwy Fogo Unii Leszno zgromadził na swoim koncie (...)
108
W niedzielę o godzinie 19:00 zostanie rozegrana ostatnia runda Indywidualnych Mistrzostw Świata. Mistrza globu poznamy w Gdańsku na Stadionie im. Zbigniewa Podleckiego. Polskich ba(...)
104
Przemysław Pawlicki w 66. Memoriale imienia Alfreda Smoczyka zajął V miejsce. Przypomnijmy, że zawody przerwano po trzech seriach startów, a wychowanek leszczyńskich "Byków" zainka(...)
103
Patryk Malitowski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, iż ten sezon był ostatnim w jego karierze żużlowej. Wychowanek Betard Sparty Wrocław w tym roku startowa(...)
111
Eko-Dir Włókniarz Częstochowa otrzymał oficjalne zaproszenie do PGE Ekstraligi. Na podjęcie decyzji stowarzyszenie miało czas do poniedziałku. Zarząd Klubu podjął decyzję o przystą(...)
106
Piotr Protasiewicz zwyciężył w rozegranym wczoraj 66. Memoriale im. Alfreda Smoczyka. Zawodnik reprezentujący barwy drużyny z Zielonej Góry zgromadził na swoim koncie 8 punktów, a (...)
114
Fogo Unia Leszno dzisiaj oficjalnie pożegnała Adama Skórnickiego, a nowym menadżerem klubu z Leszna został Piotr Baron. Baron w latach 2011-2016 prowadził klub z Wrocławia.(...)
103
W 66, Memoriale imienia Alfreda Smoczyka Patryk Dudek zakończył zawody na drugim miejscu. Zielonogórzanin zainkasował 7 punktów, po 12 biegach. (...)
118
W piątkowe popołudnie na stadionie w Lesznie rozegrano 66. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Zwycięzcą zawodów został Piotr Protasiewicz, na drugim stopniu podium staną Patryk Dudek, (...)
106
W turnieju, który został rozegrany w formie trzynastobiegowej tabeli tryumfował były zawodnik bydgoskiej Polonii - Aleksandr Loktaev (...)
111
Już za dwa dni poznamy Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów na 2016 rok. Wśród kandydatów do zdobycia tego tytuł jest gdańszczanin Krystian Pieszczek, dwaj Australijczycy - Max F(...)
124
Na profilu społecznościowym ekipy z Leszna pojawiła się pewna fotografia...(...)
111
1 października na toruńskiej Motoarenie zostanie rozegrana przedostatnia runda Speedway Grand Prix. Będzie to pożegnanie cyklu ze Starym Kontynentem bowiem ostatni odcinek walki o (...)
105
Adam Skórnicki prowadził klub z Leszna jako menadżer od połowy sezonu 2014. Wraz z drużyną z Wielkopolski wywalczył srebrny oraz złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski. W sezoni(...)