Ipswich Witches
Jutro o 20:30
Sheffield Tigers
17.05.2024 - 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
W dniu dzisiejszym na torze przy ulicy Wschodniej w Opolu rozegrany został finał o Brązowy Kask. Z kompletem zwycięstw w zawodach triumfował junior Fogo Unii Leszno, Bartosz Smekta(...)
246
Polska reprezentacja wygrała pierwszy półfinał DPŚ w duńskim Vojens i awansowała bezpośrednio do finału. Polacy o puchar Ove Fundina najprawdopodobniej powalczą w zmienionym składz(...)
358
Na torze w Opolu rozegrano dzisiaj finał Brązowego Kasku. W zawodach z kompletem punktów zwyciężył Bartosz Smektała, na drugim miejscu podium stanął Daniel Kaczmarek. O trzecie mie(...)
711
Polska reprezentacja wygrała pierwszy półfinał DPŚ w duńskim Vojens. Biało-czerwoni awansowali do finału. W barażu pojadą Dania i Rosja. (...)
0
Drużynowy Puchar Świata od lat jest turniejem, który jest przerywnikiem od Speedway Grand Prix i ligi polskiej. Wybór kadry zawsze budzi wielkie emocje, turnieje bywają zacięte i o(...)
7
Już dzisiaj, późnym wieczorem ruszą zmagania w Drużynowym Pucharze Świata. W pierwszym półfinale, który odbędzie się w duńskim Vojens reprezentacja Polski zmierzy się z zespołami z(...)
0
Hans Nielsen wraca do wielkiego żużla. Poprowadzi reprezentację Danii podczas dzisiejszego półfinału Drużynowego Pucharu Świata w Vojens.(...)
8
Joel Andersson triumfował w rozegranych w piątek Indywidualnych Mistrzostwach Szwecji Juniorów. Drugie miejsce zajął Joel Kling, natomiast na najniższym stopniu podium stanął Alexa(...)
0
Menadżer reprezentacji Wielkiej Brytanii - Alun Rossiter ogłosił skład reprezentacji na tegoroczny finał Drużynowego Pucharu Świata.(...)
0
W dzisiejszym meczu Elite League drużyna Asów wygrała swój wyjazdowy mecz z Pszczołami w stosunku 48:42. Swoje zwycięstwo drużyna Belle Vue Aces zawdzięcza równie jadącemu zespołow(...)
0
W dzisiejszym meczu ligi angielskiej drużyna The Lakeside Hammers pokonała na własnym obiekcie drużynę Swindon Robins w stosunku 51:39. Gospodarze nie dali szans na wygraną przyjez(...)
1
14 sierpnia w Lublinie odbędą się zawody o Puchar Polskiej Ligi Żużlowej. Losowanie numerów startowych zostanie przeprowadzone 3 sierpnia w trakcie konferencji prasowej. Znana jest(...)
75
W najbliższą sobotę o godzinie 19:00 w duńskim Vojens dojdzie do pierwszego półfinału Drużynowego Pucharu Świata. Żużlowy mundial tradycyjnie rozgrywany jest latem i rozpala kibicó(...)
561
W najbliższą sobotę na torze w Hallstavik rozegrany zostanie finał Indywidualnych Mistrzostw Szwecji. Początek sobotnich zawodów zaplanowano na godzinę 16:00. Mistrzowskiego tytułu(...)
2
Główna Komisja Sportu Żużlowego poinformowała, że spotkanie w ramach XIV kolejki Nice Polskiej Ligi Żużlowej pomiędzy KSM Krosno a Eko-Dir Włókniarz Częstochowa odbędzie się 7 sier(...)
0
W przyszłą sobotę (30.07.2016 r.) na torze w Lublinie odbędzie się II runda cyklu Nice Cup 2016. Początek zawodów zaplanowano na godzinę 16:00.(...)
1
W najbliższy weekend startuje Drużynowy Puchar Świata. Polacy pojadą swój półfinałowy turniej w Vojens. W tym roku doszło do jednej bardzo ważnej zmiany regulaminowej. Zmiana dotyc(...)
1
Zwycięstwem przyjezdnych zakończył się czwartkowy mecz na Wyspach. Niestety pogoda nie pozwoliła na dokończenie zawodów, gdyż po biegu dwunastym zaczęło padać. Sędzia po oględzinac(...)
2
Jak już informowaliśmy Szwed, Magnus Zetterstroem zdecydował się, iż wraz z końcem trwającego sezonu zakończy swoją karierę sportową. Popularny Zorro oznajmił, że zamienia motocykl(...)
6
Główna Komisja Sportu Żużlowego w wydanym dzisiaj komunikacie informuje, iż dwaj Rosyjscy zawodnicy bydgoskiej Polonii : Andriej Kudriaszow oraz Viktor Kulakov od czwarku tj. dnia (...)