Żużel - wszystkie aktualności
0
9 sierpnia na stadionie im. Edwarda Jancarza dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy MoneyMakesMoney.pl Stal Gorzów, a SPAR Falubazem Zielona Góra. Od wtorku (tj. 07.07.2015r) ru(...)
0
We wczorajszym finale IMP w Gorzowie Wielkopolskim na "pudle" stanął Tomasz Gapiński, czyli miejscowy zawodnik gorzowskiej Stali. "Gapa" tym trzecim miejscem zaskoczył chyba wszyst(...)
0
W najbliższą sobotę o godzinie 16.30 na poznańskim Golęcinie odbędzie się pierwszy turniej Lotto Poznań Speedway Cup. Poznaliśmy pełną listę startową tych zawodów.(...)
0
Dziś na stadionie im. Edwarda Jancarza rozgrywany był finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. W zawodach triumfował Maciej Janowski, który w finale przyjechał przed Bartoszem Zmarz(...)
0
W mieście nad Wartą kibice bardzo długo czekali, na takie zawody, gdyż ostatni złoty medal wywalczyli dokładnie 31lat temu. Mimo upałów fani czarnego sportu nie zawiedli, zameldowa(...)
0
W niedzielę na torze w niemieckim Herxheim rozegrano finał Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Niemiec. Po raz trzeci z rzędu tytuł zdobył Michael Härtel.(...)
0
W niedzielę na arenach angielskiej Premier League rozegrano tylko jedno spotkanie. Peterborough Panthers pokonała ekipę Redcar Bears 51:41.(...)
0
Czarny scenariusz dla Kamila, zakładający złamanie z przemieszczeniem nie sprawdził się. Tym samym zawodnik może wrócić na tor wcześniej niż, jednak włodarze klubu postanowili posz(...)
1
Maciej Janowski zdobył w rozgrywanym dzisiaj w Gorzowie finale Indywidualnych Mistrzostw Polski, tytuł najlepszego żużlowca w kraju. Drugie miejsce zajął Bartosz Zmarzlik ,zaś trze(...)
0
W Gorzowie rozegrana została I runda Pucharu MACEC. W zawodach triumfował Łukasz Kaczmarek, wyprzedzając swojego kolegę Rafała Karczmarza i trzeciego na podium Ukraińca, Andrieja K(...)
0
Dzisiaj o godzinie 19:00 na stadionie im. Edwarda Jacarza w Gorzowie rozpocznie się batalia o tytuł najlepszego żuzlowca Polski 2015. Portal ZUZELEND.COM zaprasza wszystkich serdec(...)
0
Ukraińscy żużlowcy wygrali w niemieckim Guestrow półfinał Mistrzostw Europy Par. Drugie miejsce po rozegraniu biegu dodatkowego zajęli gospodarze zawodów, zaś na najniższym stopniu(...)
0
Przeglądając końcowe wyniki trzeba spoglądać mocno w dół, aby zobaczyć reprezentantów naszego kraju. Na podium znalazł się Niels Kristian Iversen, Chris Holder oraz Peter Kildemand(...)
0
W rozegranym dzisiaj finale Brązowego Kasku w Rawiczu triumfował Maksym Drabik, który w biegu dodatkowym pokonał Kacpra Worynę. Trzecie miejsce również po rozegraniu biegu dodatkow(...)
0
W piątkowym meczu ligi duńskiej ekipa Holstebro Speedway Klub przegrała na własnym torze z zespołem Region Varde Elitesport 43:44. Drużynę gości do zwycięstwa poprowadził Dakota No(...)
0
W najbliższą niedzielę dojdzie do oficjalnie dwóch turniejów na stadionie im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim. Przed finałem Indywidualnych Mistzostw Polski, odbędzie się(...)
0
Od wczoraj stadion żużlowy przy ul. Wschodniej w Opolu ma nowego patrona jest nim Marian Spychała. (...)
0
W najbliższą sobotę odbędzie się czwarta rudna cyklu Grand Prix w Cardiff. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Wracamy po dłuższej przerwie do zmagań o tytuł Mistrza Świata. Tym razem oczy kibiców będą skierowane w stronę Cardiff, gdzie w sobotę najlepsi żużlowcy świata będą rywalizować w G(...)
0
Mistrz świata Greg Hancock twierdzi, że najlepszą odpowiedzią jest wygrywanie wyścigów. Hancock chce wznowić rywalizację z Nickim Pedersenem podczas GP w Cardiff.(...)