17.05.2024 - 20:30
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
Żużel - wszystkie aktualności
0
Żużel w Krakowie jest zdecydowanie w cieniu piłki nożnej, czy hokeja. Speedway puka do drzwi wyższych lig, lecz wciąż nieskutecznie. Prawdziwi kibice ?czarnego sportu? ze stolicy M(...)
0
Ekipa Poole Pirates drugim zwycięstwem w meczu finałowym zapewniła sobie tytuł mistrza Elite League. Piraci bez większych problemów pokonali Coventry Bees 53:37. Wspaniały mecz roz(...)
0
Sezon 2014 na drugoligowych torach za nami. Dla Wilków z Krosna, którym od kilku lat wiedzie się nie najlepiej pierwsza część tegorocznych rozgrywek rozpoczęła się niezwykle obiecu(...)
0
Rafał Trojanowski zdecydował się na przedłużenie kontraktu ze Speedway Wandą Kraków o kolejny rok - taka wiadomość właśnie pojawiła się na fanpage'u krakowskiego zespołu.(...)
0
Żużlowcy Fogo Unii Leszno zremisowali z drużyną Przyjaciół Sqóry podczas jubileuszowego turnieju Adama Skórnickiego, który odbył się w minioną niedziele na stadionie im. Alfreda Sm(...)
0
Sezon 2014 dobiegł końca. Jak to zwykle bywa jesienią, przyszedł czas na podsumowanie zmagań ligowych. Jak sytuacja wyglądała w klubie z Piły? Kibice mogą być zadowoleni, czy może (...)
0
W niedzielne popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka rozegrano jubileuszowy turniej Adama Skórnickiego. Pojedynek pomiędzy drużyną Przyjaciół Sqóry a zespołem Fogo Unii Leszno(...)
0
W rozegranym w niedzielę finale Mistrzostw Polski Par Klubowych na najwyższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Gorzowa. Srebro wywalczył Unibax Toruń, a brąz Unia Tarnów.(...)
1
Na temat przynależności klubowej Damiana Balińskiego krąży wiele spekulacji. Nieoficjalne informacje łączą zawodnika Unii z drużyną Startu Gniezno.(...)
0
Zwycięstwem Piraterny Motala zakończyły się pierwsze w historii zawody z cyklu World Speedway League, które odbyły się dziś na torze w Zielonej Górze. Drugie miejsce zajęła drużyna(...)
0
Szwedzka Piraterna Motala triumfowała w rozgrywanej dzisiaj w Zielonej Górze FIM World Speedway League. Drugie miejsce zdobył angielski klub Poole Pirates, zaś trzecie przypadło go(...)
0
Vaclav Milik, Eduard Krcmar oraz Tomas Suchanek zdobyli dla drużyny Czech tytuł Mistrza Europy Par. Drugie miejsce w Divisovie przypadło w udziale zespołowi Polski, natomiast na na(...)
0
Z podejrzeniami poważnych uszkodzeń wewnętrznych w tym także kręgosłupa został helikopterem przetransportowany do szpitala ukraiński żużlowiec, Andriy Karpov podczas rozgrywanego w(...)
0
W dniu dzisiejszym portal żużlowy ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza do śledzenia dwóch relacji live z Divisova gdzie rozgrywany jest finał Mistrzostw Europy Par oraz z Zielonej Góry(...)
0
Miniony sezon nie był udany dla rawickich "Niedźwiadków". Były ambicje, a skończyło się na przedostatnim miejscu w II lidze.(...)
0
W pierwszym meczu finałowym brytyjskiej Elite League, Coventry Bees przegrało na własnym torze po rozegraniu tylko 12 biegów z Poole Pirates 34:37. (...)
0
Odwołany w dniu dzisiejszym finał Mistrzostw Polski Par Klubowych w Gorzowie został przeniesiony na najbliższą niedzielę tj. 19 października na godzinę 12:45. (...)
0
Dzisiaj w siedzibie bydgoskiej Polonii swój kontrakt z klubem na kolejny sezon przedłużył Marcin Jędrzejewski. (...)
0
W piątek ogranizatorzy cyklu Grand Prix podali numery w jakich startować będą zawodnicy biorący udział w GP 2015.(...)