Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
89
Reprezentacja Polski : Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski oraz Patryk Dudek zdobyła złoty medal The World Games 2017 rozgrywany na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Polacy w biegu(...)
108
The World Games to wspaniała impreza, która zawitała do kraju nad Wisłą i Wrocław jest jej gospodarzem. Jest to szansa dla wielu dyscyplin, które pukają do drzwi Igrzysk Olimpijski(...)
102
Maciej Janowski wygrał sobotnią rundę Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff. Drugi był Jason Doyle, a trzeci Matej Zagar. Poza podium wylądował Bartosz Zmarzlik, który w wyścigu f(...)
0
Po rozgrywkach Drużynowego Pucharu Świata wraca Speedway Grand Prix. Tym razem najlepsi zawodnicy świata pojadą na legendarnym stadionie Millenium w Cardiff. Stolica Wali po raz cz(...)
105
Wczoraj na stadionie przy Hallera 4 w Grudziądzu odbył się zaległy mecz 2. kolejki PGE Ekstralig, w którym to miejscowa ekipa wygrała z obecnym Drużynowym Mistrzem Polski 49:41. Wy(...)
0
Elit Vetlanda pokonała na wyjeździe Dackarne Mallila 44:46. W spotkaniu wystąpiło aż pięciu Polaków, spośród których Patryk Dudek i Bartosz Zmarzlik zaliczyli bardzo dobre zawody. (...)
201
Reprezentanci Polski obronili dzisiaj na torze im. Alfreda Smoczyka w Lesznie Drużynowy Puchar Świata. Polacy wyprzedzili aż o 8 punktów drugich Szwedów oraz zdobywców brązowych me(...)
69
Wielka batalia o złoty medal Drużynowego Pucharu Świata odbędzie się już o godzinie 19:00. Cztery najlepsze ekipy świata będą walczyć na stadionie im. Alfreda Smoczyka o najważniej(...)
166
2 lipca o godzinie 19:00 zostaną rozegrane legendarne zawody na żużlu – Indywidualne Mistrzostwa Polski. Tegoroczny finał zostanie rozegrany na Stadionie im. Edwarda Jancarza w Gor(...)
49
W niedzielę zostały rozegrane spotkania X kolejki PGE Ekstraligi. Do bardzo ciekawego spotkania doszło w Rybniku, gdzie miejscowy ROW pokonał Cash Broker Stali Gorzów 50:40. Dla go(...)
193
Maciej Janowski drugi raz z rzędu wygrał Grand Prix Dani w Horsens. Polak w biegu finałowym pokonał Emila Sajfutdinowa oraz drugiego Polaka, Patryka Dudka. Czwarty w biegu finałowy(...)
0
Get Well Toruń jedzie do Stali Gorzów po pierwsze, powetować porażkę na własnym torze z pierwszego spotkania a po drugie aby zrewanżować się za przegrany finał Drużynowych Mistrzos(...)
0
W sobotę o godzinie 19:00 odbędzie się czwarta runda zmagań o Indywidualne Mistrzostwo Świata na żużlu. Do czeskiej Pragi zjadą się największe gwiazdy światowego speedwaya. Legenda(...)
2
8 lipca w Lesznie rozegrany zostanie finał Drużynowego Pucharu Świata. Trener kadry Marek Cieślak podał szeroki skład zawodników, którzy mają szansę na reprezentowanie biało-czerwo(...)
31
Po rozegraniu pięciu rund, na fotel lidera szwedzkiej Elitserien wysunęła się drużyna Elit Vetlandy. W klasyfikacji indywidualnej najlepszą średnią biegopunktową legitymuje się Aus(...)
32
W niedzielny wieczór odbyły 91 Derby Ziemi Lubuskiej zakończone remisem i podziałem punktów. Oto kilka komentarzy z pomeczowej konferencji prasowej. (...)
7
Zwycięstwem Piotra Pawlickiego zakończył się sobotni turniej Rietumu Bank IM Speedway Grand Prix Łotwy. Drugie miejsce zajął w Daugavpils Patryk Dudek, a podium uzupełnił Maciej Ja(...)
103
Wczoraj na stadionie Edwarda Jancarza żużlowcy Cash Broker Stal Gorzów pokonali Fogo Unię Leszno 51:39. Gorzowianie mimo trudności sprawili ogromną radość swoim kibicom. (...)
0
W piątek poznaliśmy listy startowe czterech ćwierćfinałów Indywidualnych Mistrzostw Polski. Zawody odbędą się na torach w Krośnie, Gnieźnie, Rawiczu i Poznaniu. Turnieje w Krośnie (...)
0
54 000 kibiców, ryk motocykli i najlepsi zawodnicy na świecie. Stadion Narodowy widział już wiele kapitalnych widowisk sportowy ale żużel to inna historia. Historia, która rozpali (...)