Birmingham Brummies
LIVE
Sheffield Tigers
Oxford Spires
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig BOLL FIM Speedway Grand Prix of Croatia - . Zwycięzcą turnieju został Jack Holder. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Jason Doyle, Fredrik Lindgren oraz Bartosz Zmarzlik. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną cyklu.(...)
BARTOSZ ZMARZLIK - Wiadomości
0
Ostrowiski klub przygotował gratkę dla miejscowych kibiców. W najbliższą niedzielę zorganizują 67. Turniej o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Poznaliśmy nazwiska zaw(...)
1
Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik i Leon Madsen to kolejność żużlowców podczas Betard Speedway Grand Prix of Poland we Wrocławiu. Na pomeczowej konferencji triumfator opowiadał o n(...)
131
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finał(...)
232
Zmęczenie, ale i satysfakcję ze zdobytego srebra można było dostrzec dzisiaj na twarzach zawodników wracających ze Speedway of Nations. Dzisiaj od razu po lądowaniu w Warszawie odb(...)
297
W niedzielny wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski. Bartosz Zmarzlik wygrał wszystkie biegi w rundzie zasadniczej, jednak w fin(...)
79
Na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, a tytułu bronił Piotr Pawlicki, kapitan Fogo Unii Leszno nie obronił jednak tytułu. Na(...)
227
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finału IMP w Lesznie. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski.(...)
17
Nie tylko cali, ale i zadowoleni. Debiut mistrza wyścigów motocyklowych na torze żużlowym zakończył się sukcesem. W sierpniu Bartek Zmarzlik zmierzy się na torze wyścigowym.(...)
1
To będzie mistrzowskie wyzwanie. Czołowi zawodnicy swoich dyscyplin zamieniają się na motocykle! Marek Szkopek już we wtorek zasiądzie na motocyklu żużlowym, a w ramach rewanżu Bar(...)
1
Dzisiaj poznaliśmy oficjalne składy na tegoroczne finały Speedway of Nations, które odbędą się 20 i 21 lipca na torze w rosyjskim Togliatti. Trener reprezentacji Polski Marek Cieśl(...)
32
W piątkowy wieczór podopieczni trenera Stanisława Chomskiego pokonali ekipę z Grudziądza 51:39. Bezbłędnie pojechał kapitan gorzowskiej Stali, który zdobył 15 punktów.(...)
240
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Grand Prix Polski w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren, Pa(...)
406
Reprezentacja Polski zajmując drugą lokatę uzyskała awans w dzisiejszych eliminacjach Monster Energy Speedway of Nations rozegranych w niemieckim Landshut. W zawodach triumfowała R(...)
786
forBET Włókniarz Częstochowa i truly.work Stal Gorzów zainaugurowały sezon żużlowy 2019. "Lwy" co prawda pokonały gorzowian, jednak z pewnością częstochowscy fani mieli apetyty na (...)
108
Niedzielny wieczór był bardzo udany dla ulubieńca gorzowskiej publiczności, mimo iż nie odniósł on zwycięstwa to był najlepiej punktującym zawodnikiem. Zmarzlik po zawodach nie ukr(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig XVI Memoriał Edwarda Jancarza. Zwycięzcą turnieju został Przemysław Pawlicki. Za nim uplasowali się Bartosz Zmarzlik oraz Kacper Woryna.(...)
144
Poznaliśmy pełną obsadę XVI Memoriału Edwarda Jancarza, który odbędzie się 31 marca na torze w Gorzowie.(...)
481
W SGP Stat Sunday SpeedwayGP.com przypatruje się czterem Polakom, którzy w 2019 roku staną przed szansą na osiągnięcie, którego doświadczyło dotąd tylko ich dwóch rodaków – wywalcz(...)
0
Rok temu podczas finałowej Gali Sportu Lubuskiego najwięcej głosów zebrał Patryk Dudek. W tegorocznej odsłonie pierwsze miejsce zajął Bartosz Zmarzlik a ubiegłoroczny zwycięzca upl(...)
143
18 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie zainaugurowane zostaną zawody cyklu Grand Prix. Poznaliśmy numery startowe stałych uczestników GP.(...)