CRAIG COOK - Wiadomości
0
Menadżer reprezentacji Wielkiej Brytanii - Alun Rossiter ogłosił skład reprezentacji na tegoroczny finał Drużynowego Pucharu Świata.(...)
2
W zakończonym przed chwilą turnieju charytatywnym Ben Fund Bonanza imponujące zwycięstwo w sezonie zanotował Craig Cook. Na podium znaleźli się również Rory Schlein i Bjarne Peders(...)
11
Nowym nabytkiem Orła Łodź został Craig Cook. Brytyjczyk nie miał do tej pory szansy zaistnieć w polskiej lidze pomimo, że był związany dwuletnim kontraktem ze Stalą Gorzów. Teraz l(...)
52
W dniu wczorajszym Rohan Tungate, dzisiaj natomiast Craig Cook zdecydował się podpisać kontrakt z Orłem Łódź. (...)
0
W jedynym dzisiaj rozegranym spotkaniu brytyjskiej Elite League, Poole Pirates podejmowało Belle Vue Aces. Gospodarze rozpoczęli od mocnego uderzenia, nie dając szans rywalom. W dr(...)
0
Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna runda cyklu Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy na świecie będą ścigać się na Millenium Stadium w Cardiff. Dziś przedstawiamy Państ(...)
0
Świeżo upieczony wicemistrz Wielkiej Brytanii - Craig Cook, dostał od BSI dziką kartę na Grand Prix Wielkiej Brytanii, które odbędzie się 4 lipca na torze w Cardiff. (...)
0
Tai Woffinden zdobył przed chwilą na torze Monmore Green w Wolverhampton tytuł Indywidualnego Mistrza Wielkiej Brytanii. Drugie miejsce w biegu finałowym zapewnił sobie Craig Cook,(...)
0
W najbliższy poniedziałek (15.06) odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii. Tytułu broni Tai Woffinden.(...)
0
W środę w King's Lynn rozegrano drugi półfinał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii. W zawodach najlepszy okazał się Scott Nicholls, który wywalczył 11 "oczek". Tyle samo pu(...)
0
W poniedziałkowym spotkaniu Elite League Belle Vue Aces pokonao na własnym obiekcie drużynę Kings Lynn Stars 52:38. Gospodarzy do triumfu poprowadził Craig Cook.(...)
0
W drugim poniedziałkowym spotkaniu Elite League "Asy" podejmowały na własnym obiekcie "Pszczoły". Zwycięsko z tej potyczki wyszli zawodnicy z Coventry, którzy wygrali 51:39.(...)
0
Brytyjczyk Craig Cook zdecydował się na przedłużenie kontraktu ze Stalą Gorzów. W środę taka informacja pojawiła się na stronie gorzowskiego klubu.(...)
0
Craig Cook postanowił przedłużyć kontrakt z zespołem Belle Vue Aces.(...)
0
Gorzowska Stal postanowiła wzmocnić swoją drużynę przed rundą play-off. Łupem "żółto-niebieskich" okazał się być młody Brytyjczyk Craig Cook.(...)
0
Drużyna Belle Vue Aces pewnie pokonała na torze w Manchesterze ekipię Brimingham Brummies 56:39.(...)
0
W rewanżowym spoktaniu Pucharu Ligi Premier League "Tygrysy" uległy na własnym obiekcie ekipie "Monarchów" 50:40. Tym samym drużyna z Edinburgha awansowała do finału wygrywając w d(...)
0
W drugim środowym spotkaniu Elite League "Gwiazdy" pokonały na własnym obiekcie "Asy" 50:40.(...)
0
Tai Woffinden został Indywidualnym Mistrzem Wielkiej Brytanii. "Woffy" w wielkim finale pokonał Craiga Cooka, Bena Barkera i Chrisa Harrisa.(...)
0
Piątkowe spotkanie Premier League na torze w Edinburghu zakończyło się wygraną gospodarzy 61:31(...)