Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
DAWID STACHYRA - Wiadomości
0
Czy pomimo problemów zdrowotnych zawodnikowi Wybrzeża Gdańsk uda się odpowiednio przygotować do sezonu?(...)
0
Dawid Stachyra dołączył do Macieja Janowskiego oraz Roberta Miśkowiaka i podpisał kontrakt z Poole Pirates. Tym samym Piraci zakończyli budowę drużyny na sezon 2013.(...)
0
Po sezonie spędzonym w drużynie Lubelskiego Węgla Dawid Stachyra powraca do Wybrzeża Gdańsk. Dla 27-letniego żużlowca będzie to trzeci sezon w barwach gdańskiego klubu. (...)
0
To już pewne, że Dawid Stachyra nie będzie jeździł w sezonie 2013 w drużynie LW KMŻ Lublin. W poprzednim sezonie był jednym z liderów drużyny "Koziołków".(...)
0
Nicki Pedersen okazał się najlepszy w I Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Częstochowy. Duńczyk w wyścigu finałowym pokonał Emila Sajfutdinowa, Dawida Stachyrę oraz Janus(...)
0
Propozycję przedłużenia umowy z LW KMŻ Lublin otrzymali Robert Miśkowiak i Dawid Stachyra na sezon 2013. Nikogo to nie powinno dziwić. Obaj zawodnicy byli w tym sezonie liderami ?K(...)
0
Planem minimum dla GTŻ-u było zwycięstwo. Udało się. W Grudziądzu nie ukrywano, że niezwykle istotny będzie też bonus. W pierwszym meczu drużyna Lubelskiego Węgla KMŻ wygrała 51:39(...)
0
Mariusz Fierlej zawodnik Speedway Wandy Kraków okazał się najlepszy w turnieju pożegnalnym Adama Pawliczka. Drugie miejsce mimo zdobyciu tylu samo punktów co zwycięzca przypadło Os(...)
0
Niedzielna wygrana żużlowców LW KMŻ Lublin w Ostrowie praktycznie zapewniła ?Koziołkom? awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Ekipa musi jednak wciąż postawić kropkę nad ?i? dlatego(...)
0
Zakończona została sonda, w której kibice mogli oddawać swoje głosy na zawodników, których najchętniej oglądaliby w czerwono-biało-niebieskich barwach w sezonie 2011. Co ciekawe, c(...)
0
Mimo, że przyszłoroczny skład LOTOS Wybrzeża nie został jeszcze skompletowany, wiadomo już kogo z ubiegłorocznego składu zespołu na pewno nie zobaczymy w sezonie 2012 w Gdańsku.(...)
0
Jak donoszą media Paweł Hlib oraz Dawid Stachyra w przyszłym sezonie wystartują w przyszłym sezonie w barwach KMŻ Lublin. Ponad to do lubelskiego zespołu przymierzany jest Peter Ka(...)
0
Dawid Stachyra to pierwszy zawodnik LW KMŻ Lublin na sezon 2012. Do podpisania umowy doszło dziś wieczorem.(...)
0
Aż 31 zawodników podpisało się pod pismem do Polskiego Związku Motorowego z prośbą o możliwość startów w sezonie 2011 na terenie Polski na tzw. nowych tłumikach. Jednocześnie oczek(...)
0
Coraz głośniej mówi się o połączeniu I oraz II ligi. Powodem tego przedsięwzięcia mają być kłopoty finansowe kilku klubów. Na dzień dzisiejszy niepewny start w rozgrywkach jest klu(...)
0
Dawid Stachyra wraca na Wyspy Brytyjskie. Zawodnik, który ostatnie dwa sezony w Anglii spędził w barwach "Wiedźm" z Ipswich, w sezonie 2011 będzie ścigał się dla ekipy Belle Vue.(...)
0
Patryk Malitowski zwyciężył i zdobył Puchar Prezydenta Miasta Lublin Pana Krzysztofa Żuka. Przegrał tylko raz z drugim zawodnikiem turnieju Dawidem Stachyrą.(...)
0
Podczas niedzielnego meczu LOTOS Wybrzeża z GTŻ-em w jedenastym wyścigu doszło do kolizji Dawida Stachyry z Magnusem Zetterströmem. Sprawcą wypadku był Szwed, który przez sędziego (...)
0
Niespodziewaną porażkę na własnym torze odnieśli w niedzielę zawodnicy Lotosu Wybrzeża Gdańsk, którzy ulegli Startowi Gniezno w stosunku 37:52. Dawid Stachyra, zdobywca 4+1 pkt., n(...)
0
15 lat temu
Zgodnie z decyzją Głównej Komisji Sportu Żużlowego, Rune Holta nie wystartuje w pierwszym meczu nowego sezonu. Norweg musi ponieść konsekwencje swojego ataku na Dawida Stachyrę pod(...)