INNE - Wiadomości
0
14 punktów wczoraj i tyle samo dzisiaj zdobywali zwycięzcy Zaplecza Kadry Juniorów w Lublinie. Środowe zmagania wygrał reprezentant Zdunek Wybrzeża Gdańsk, Karol Żupiński, przed wc(...)
102
Na torze w Lublinie odbył się we wtorek, (6.10) turniej Zaplecza Kadry Juniorów. Najlepszy był Mateusz Świdnicki z Włókniarza Częstochowa (14 pkt.), a na drugim stopniu podium st(...)
102
Już za tydzień, 12 października 2020, poznamy medalistów Indywidualnych Mistrzostw Europy do lat 21 na żużlu. Zawody odbędą się na stadionie im. Zbigniewa Podleckiego w Gdańsku o g(...)
0
Jason Doyle zwyciężył przed chwilą w 72 Zlatej Prilbie miasta Pardubice. Na drugim miejsce zawody ukończył reprezentant gospodarzy Jan Kvech, zaś na najniższym stopniu podium staną(...)
0
Jakub Miśkowiak z kompletem zwycięstw sięgną po wygraną w dzisiejszych zawodach 46. Zlata Stuha juniorów w czeskich Pardubicach. Polak w biegu finałowym pokonał odpowiednio Madsa H(...)
442
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig British Final. Zwycięzcą turnieju został Rory Schlein. Za nim uplasowali się Richard Lawson oraz Jason Crump.(...)
557
Młodzi reprezentanci Czech sięgnęli dzisiaj w niemieckim Gustrow po złoto Mistrzostw Europy Par U-19.Nadrugim stopniu podium zameldowali się Łotysze, zaś na trzecim Reprezentacja P(...)
105
Z powodu urazu odniesionego podczas meczu PGE Ekstraligi, Wiktor Lampart nie wystąpi w finale Fogo FIM Speedway U21 World Championship, który odbędzie się w Pardubiach. Jego miejsc(...)
626
W Lublinie rozegrano zaległą, pierwszą rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Najlepsi byli młodzieżowcy Lokomotivu Jauniba Daugavpils. Zawody z kompletem punktów ukończył r(...)
102
29 września, o 17:30, czyli przed meczem Polska – Rosja w Bydgoszczy, dojdzie do bardzo ważnej uroczystości. Niezwykle zasłużony dla bydgoskiego i polskiego speedwaya, Tomasz Gollo(...)
110
To będzie wyjątkowe widowisko dla wszystkich kibiców. 29 września na stadionie Polonii w Bydgoszczy odbędzie się mecz Polska – Rosja, czyli ostatni sprawdzian przed finałami Speedw(...)
103
Juniorzy RM Solar Falubaz Zielona Góra sięgnęli w Rybniku po tytuł Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Bocar Włókniarz Częstochowa, zaś t(...)
0
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa FIM zdecydowała o ostatecznym cofnięciu homologacji przyznanej producentowi opon Anlas.(...)
180
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Finał Brązowego Kasku - Ostrów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Mateusz Cierniak. Za nim uplasowali się Sebastian Szostak oraz Jakub Miś(...)
101
Działacze Śląska nie spoczywają na laurach. Są przygotowani do remontu toru na „Skałce” ale wszystko rozbija się o projekty architektoniczne. Mimo działań podjętych przez Urząd Mi(...)
21
Trener Marek Cieślak wybrał sześciu zawodników, którzy wystąpią 29 września w Bydgoszczy podczas meczu Polska – Rosja. W porównaniu do awizowanego składu, w którym Żużlowa Reprezen(...)
12
Nadrabiamy kolejne zaległości(...)
0
Zgodnie z komunikatem GKSŻ nr 64/2020 z dnia 2.09.2020 : zawody o Brązowy Kask odbędą się na torze w Ostrowie Wlkp. w dniu 16 września 2020 r. (środa), zamiast w dniu 17 września (...)
0
W sobotni wieczór w Outrup dominowały trzy nacje: Polacy, Duńczycy i Brytyjczycy. (...)
2
Tłumy ludzi żegnały dzisiaj na cmentarzu w Opolu-Grudzicach pierwszego polskiego Indywidualnego Mistrza Świata, Jerzego Szczakiela.(...)