Piraterna Motala
Smederna Eskilstuna
Indianerna Kumla
Dackarna Malilla
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
INNE - Wiadomości
0
Już dziś o godzinie 19:30 GKM Grudziądz na stadionie w Parku Miejskim przy ulicy Hallera 4, podejmować będzie KMŻ Motor Lublin. Pojedynek ten rozgrywany będzie w ramach treningu p(...)
0
1 maja w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się mecz reprezentacji Polski z reprezentacją Danii,jak twierdzi trener biało - czerwonych sami, na własnym podwórku szkolimy sobie swoich (...)
0
30 kwietnia w Pile, Krośnie, Rawiczu i Gdańsku odbędą się ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Według Regulaminu Sportu Żużlowego bezpośrednio miejsce w finale uzyskują: (...)
0
W sobotę, 25 kwietnia, na SGP Arenie w Częstochowie odbędzie się 45. Memoriał im. Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Będzie to oficjalne otwarcie sezonu żużlowego pod Jasną(...)
0
W nadchodzącą sobotę na stadionie częstochowskiego Włókniarza odbędzie się Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego. Lista startowa prezentuje aż dziewięciu obecnych lub (...)
0
Pomimo braku w tym sezonie drużyny ligowej 3 maja do Opola zjadą wielkie nazwiska światowego jak i krajowego speedwaya. Wszystko za sprawą Turnieju Żużlowego OPOLSKA KAROLINKA, któ(...)
0
W minioną niedzielę w Krośnie odbyła się pierwsza z czterech odsłon Polish Speedway Battle. Reprezentacja Polski pokonała Team Słowiański 52:38. Oto, co do powiedzenia po zawodach (...)
0
Kacper Woryna z 14 punktami zwyciężył we wtorkowym turnieju zaplecza kadry juniorów w Toruniu, drugie miejsce zajął Krystian Rempała, a trzeci był Damian Dróżdż. Na jutro zaplanowa(...)
0
W dniu dzisiejszym trener reprezentacji Polski - Marek Cieślak podał awizowany skład na mecz reprezentacji Polski z reprezentacją Danii, który odbędzie się 1 maja na torze Stadionu(...)
0
Polski Związek Motorowy ogłosił listę polskich zawodników, którzy wystąpią w łącznie trzech półfinałach do Indywidualnych Mistrzostw Europy. W półfinałach znalazło się sześciu nasz(...)
0
Polski Związek Motorowy powołał zawodników, którzy będą walczyć w kwalifikacjach do turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Świata. W 4 turniejach kwalifikacyjnych wystąpi łącznie sześ(...)
0
We wtorek i środę na torze w Toruniu zostaną rozegrane turnieje kadry juniorów. Wtorkowe zawody rozpoczną się o godzinie 16.00, natomiast początek środowego zgrupowania zaplanowany(...)
0
Już w najbliższy piątek, GKM Grudziądz na własnym stadionie podejmować będzie KMŻ Lublin. Spotkanie to zostanie rozegrane w ramach treningu punktowanego.(...)
0
W Ostrowie Wielkopolskim 1 maja dojdzie do spotkania reprezentacji Polski i Danii czyli największych potęg światowego żużla. Przeciwnicy biało-czerwonych podali skład na to spotkan(...)
0
W niedzielę na torze w Krośnie zainaugurowano cykl Polish Speedway Battle, w którym Polacy zwyciężyli z Teamem Słowiańskim. Po zawodach odbyła się konferencja na której obecni byli(...)
0
Damian Adamczak zwyciężył w rozgrywanym dzisiaj na torze w Gnieźnie Turnieju Indywidualnym, na drugim stopniu Bjarne Pedersen. Na najniższym stopniu podium uplasował się reprezenta(...)
0
Krzysztof Buczkowski nie pozostawił złudzeń rywalom i zwyciężył w Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Łodzi. Drugą lokatę zajął Joonas Kylmaekorpi, a na najniższym stopniu pod(...)
0
Reprezentacja Polski wygrała z Teamem Słowiańskim 52:38 w meczu z cyklu Polish Speedway Battle rozegranym dzisiaj na stadionie w Krośnie. Wśród gości klasą dla samego siebie był Ro(...)
0
O godzinie 13:00 na torze w Krośnie rozpocznie się pojedynek Reprezentacja Polski - Team Słowiański. Zawody na krośnieńskim torze otworzą cykl meczów w ramach Polish Speedway Battl(...)
0
Bardzo pechowo zakończył się dzisiejszy trening punktowany w Gdańsku. Niemiecki zawodnik w jednym z wyścigów zaliczył groźny upadek, w wyniku którego dostał złamania stopy oraz pię(...)