Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała oficjalny komunikat informujący o tym, iż pierwsza kolejka I oraz II ligi została odwołana i przełożona na 19 maja dla I ligi, na 5 maja dla (...)
Główna Komisja Sportu Żużlowego w najnowszym komunikacie informuje, że GTŻ Grudziądz został zawieszony przez Polski Związek Motorowy.(...)
0
Prezes Polskiego Związku Motorowego, Andrzej Witkowski w liście do Prezydenta Miasta Poznania oraz Wojewody Wielkopolski postanowił wesprzeć poznański klub żużlowy w walce o przywr(...)
0
W klubie KMŻ Lublin przeprowadzony został już audyt, który wynika z regulaminu finansowego. Kontrolerzy sprawdzali czy wydatki klubu nie przekroczyły limitu.(...)
0
Polski Związek Motorowy opublikował dzisiaj terminarz rozgrywek o Drużynowe Mistrzostwo 2 ligi. Przedstawiamy Państwu poniżej cały terminarz 2 ligi na sezon 2013. (...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego ukarała Damiana Musielaka, ojca braci Sławomira i Tobiasza w związku z pobiciem Rafała Flegera podczas meczu półfinałowego play - off o DM II ligi p(...)
0
Prezes Polskiego Związku Motorowego, Andrzej Witkowski poinformował, iż nowy regulamin na, który tak wszyscy czekają z niecierpliwością uchwalony i podany do ogólnej wiadomości 16 (...)
0
Główna Komisja Sportu żużlowego w wydanym dzisiaj komunikacie informuje o zawieszeniu klubu Kolejarz Rawicz w związku z brakiem wpłaty kary pieniężnej. Kara została nałożona za wyd(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym przedstawia oficjalny podział lig na sezon 2013. Komunikat ten jednocześnie przekreśla plany połączenia I i II ligi. (...)
0
Mający odbyć się dziś we Wrocławiu Turniej Zaplecza Kadry Juniorów nie dojdzie do skutku z powodu niesprzyjającej pogody. Decyzja o rozegraniu zawodów w dniu jutrzejszym o godz. 1(...)
0
Na nic zdała się walka Częstochowy o turniej Grand Prix. Bydgoszcz okazała się korzystniejsza dla BSI i pewne jest to, że do turnieju dojdzie właśnie na torze Polonii przy ulicy Sp(...)
0
Jutro w klimacie zawodów żużlowych z PRL w Gnieźnie zostanie rozegrany finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody te pierwotnie rozegrane miały zostać przed miesi(...)
0
W kolejnym wydanym komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego informuje o zmianie miejsca rozegrania Pucharu MACEC, godzinie rozpoczęcia finału MMPPK w Gnieźnie. Cały komunikat wy(...)
0
W wydanym dzisiaj komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego przedstawia swoja decyzje w sprawie interpretacji i uzupełnienia przepisów dyscyplinarnych sportu żużlowego oraz obsad(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat, w którym informuje, że zaplanowany na 9-10 października we Wrocławiu Turniej Zaplecza Kadry Juniorów zostaje odwołany.(...)
0
Dzisiaj Głowna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat,w którym informuje m.in. o nowym terminie rozegrania finału MMPPK w Gnieźnie oraz Pucharu MACEC we Lwowie(...)
0
Na 20 października została wyznaczona nowa data finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych. Zawody rozpoczną się o godzinie 15:30. W zmaganiach wystąpią: Tauron Azoty Ta(...)
0
Z powodu opadów deszczu jakie przeszły przez Gniezno, finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych został odwołany.(...)
0
W związku z informacjami o złamaniu przez Ekstraligę Żużlową sp. z o.o. regulaminu DMP w sprawie wyznaczenia nowej daty odwołanego meczu 20. rundy DMP pomiędzy drużynami Unibax Tor(...)
0
Krystian Pieszczek z Lotosu Wybrzeże Gdańsk ponownie zwyciężył w drugim Turnieju Zaplecza Kadry Juniorów rozgrywanym ponownie w Tarnowie. Drugie miejsce z taka sama ilością punktów(...)