Dzisiaj o 20:30
Sheffield Tigers
TAURON SEC - Wiadomości
32
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Robert Lambert oraz Nicki Pe(...)
0
Żużel powoli zaczyna budzić się po nieoczekiwanym przestoju spowodowanym pandemią koronawirusa. Już niebawem obok polskiej PGE Ekstraligi wystartują pierwsze w tym sezonie międzyna(...)
0
Wszystkie tegoroczne finały TAURON Speedway Euro Championship odbędą się wyjątkowo w Polsce. Do tej pory żadnemu z zawodników, startujących w białych i czerwonych barwach nie udało(...)
110
4 lata temu
Przed nami absolutnie wyjątkowy cykl TAURON SEC 2020. Okoliczności zmusiły organizatorów do podjęcia trudnych i jednocześnie odważnych decyzji. Na szczęście na liście startowej – c(...)
1
Dwukrotny Indywidualny Mistrz Europy, Emil Sayfutdinov otrzymał "dziką kartę" na drugą rundę TAURON Speedway Euro Championship 2020, która odbędzie się 8 lipca w Bydgoszczy. (...)
1
One spor jako organizator cyklu o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy przedstawił listy startowe na wszystkie rundy Tauron SEC, które prezentujemy poniżej.(...)
1
Bydgoszcz to miasto, które w ostatnich latach przeżywa prawdziwy żużlowy renesans. Fani z grodu nad Brdą mają nadzieję, że jedna ze stolic województwa kujawsko-pomorskiego może naw(...)
1
Tegoroczny sezon żużlowy będzie wyjątkowy pod wieloma względami. Wszelkie plany zostały zweryfikowane przed pandemię koronawirusa, który zaatakował zimą. Nie inaczej jest również w(...)
1
Z okazji zbliżających się Indywidualnych Mistrzostw Europy, promotor zmagań, One Sport, przygotował dla kibiców grę, dzięki której każdy może wziąć udział w zmaganiach TAURON Speed(...)
0
Planowana na 20 czerwca w Vojens inauguracyjna runda TAURON Speedway Euro Championship, została odwołana z powodu pandemii koronowirusa COVID-19. (...)
0
Pierwszy raz w historii, Łódź będzie gospodarzem rundy TAURON Speedway Euro Championship. Na niedawno wybudowanym obiekcie, najlepsi żużlowcy Europy zmierzą się 4 lipca.(...)
405
W finałowej rundzie cyklu TAURON Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie kibice oglądali Juricę Pavlica, który zastąpił kontuzjowanego Nickiego Pedersena. Chorw(...)
0
Mikkel Michelsen zwyciężył w ostatniej rundzie TAURON Speedway Euro Championship 2019, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zawody na drugim miejscu ukończył Leon Mad(...)
105
Finałowa runda Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, otrzymała prestiżową nominację do Nagród Biznesu Sportowego za 2018 rok(...)
1
W czwartym, ostatnim finale Tauron SEC na torze Stadionu Śląskiego w Chorzowie z kompletem sześciu zwycięstw triumfował Leon Madsen. Drugą lokatę zajął Szwed, Antonio Lindbaeck, za(...)
1018
W niemieckim Stralsund o 19:00 ruszy walka o tytuł najlepszego juniora Europy, zaś od godziny 20:00 na Stadionie Śląskim w Chorzowie rozpocznie się 4 finał Speedaway European Chami(...)
62
Przed nami wielki finał TAURON Speedway Euro Championship. 15 września najlepsi zawodnicy Starego Kontynentu pojawią się na legendarnym Stadionie Śląskim, by rozstrzygnąć tegoroczn(...)
336
O godzinie w łotewskim Daugavpils rozpocznie się 3 finał Tauron SEC, zaś godzinę później w duńskim Outrup cztery zespoły juniorskie staną przed walką o tytuł najlepszej drużyny u-2(...)
211
Oleg Mihailovs wystąpi w Daugavpils podczas trzeciej rundy cyklu TAURON Speedway Euro Championship 2018. Łotysz otrzymał od organizatorów Dziką Kartę na te zawody.(...)
210
Leon Madsen zajął drugie miejsce podczas drugiej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2018, która odbyła się w Gustrow. Duńczyk, dzięki okazałej zdobyczy punktowej awansował na (...)