Wczoraj o 20:30
Sheffield Tigers
TOMASZ GOLLOB - Wiadomości
0
Władze ekstraligi szykują się do wprowadzenia kontrowersyjnych zmian. Pisaliśmy już o przedziałach, według których zawodnicy byliby wynagradzani w najbliższym sezonie. Jeszcze więc(...)
0
Wtorkowy upadek Tomasza Golloba w lidze szwedzkiej uniemożliwił mu skuteczne ściganie się w Grand Prix Szwecji w Goeteborgu. Polak po wypadku stracił przytomność i jak sam mówi - w(...)
0
Tomasz Gollob we wtorkowym meczu szwedzkiej Elitserien zanotował bardzo groźny upadek. Do zdarzenia doszło w 14 biegu dnia. Polak na ostatnim okrążeniu jadąc na prowadzeniu miał de(...)
0
Ostatni bieg meczu w Tarnowie pomiędzy Azotami a Stalą Gorzów decydował o końcowym rezultacie meczu. Przed piętnastym biegiem był remis 42:42, jednak para Hancock - Kołodziej zapew(...)
0
Najlepszy polski żużlowiec Tomasz Gollob został uznany za winnego w procesie "bankowym". Bydgoszczaninowi prokuratura zarzuciła popełnienie siedmiu czynów karalnych związanych z um(...)
0
Środowisko żużlowe po wiadomości o śmierci Lee Richardsona jest wstrząśnięte. Kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny Anglika postanowił złożyć Tomasz Gollob.(...)
0
Duńczyk Nicki Pedersen zwyciężył w zakończonym przed chwilą Grand Prix Czech w Pradze. Drugi był Jason Crump, zaś trzeci Tomasz Gollob. Australijczyk dzięki dobrej postawie awansow(...)
0
Tomasz Gollob był najskuteczniejszym zawodnikiem niedzielnego meczu we Wrocławiu, gdzie miejscowa Sparta uległa Stali Gorzów 43:47. Gollob zrehabilitował się za słaby mecz na swoim(...)
0
5 maja o godzinie 18:00 w Rybniku odbędzie się VI Międzynarodowy Turniej Pamięci Łukasza Romanka. Zaproszenie na te zawody przyjął Tomasz Gollob, któremu nigdy jeszcze nie udało si(...)
0
Chris Holder wykorzystał walkę Tomasza Golloba i Jarosława Hampela i wygrał w Grand Prix Europy w Lesznie. Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć tego biegu, który wzbu(...)
0
Gwizdy towarzyszyły Tomaszowi Gollobowi po wyścigu finałowym w FIM Fogo European Speedway Grand Prix. Wszystko to za sprawą ostrego ataku Golloba na pozycję miejscowego ulubieńca -(...)
0
Nie milkną echa słabego występu Tomasza Golloba w spotkaniu z PGE Marmą Rzeszów. Kapitan Stali zdobył w nim tylko 3 punkty. Powodem niedyspozycji mistrza są kłopoty sprzętowe, prze(...)
0
We wczorajszym meczu w Gorzowie, miejscowy kibice przecierali oczy ze zdumienia. Lider i najlepszy polski zawodnik Tomasz Gollob wywalczył w pięciu startach tylko 3 punkty. Kapitan(...)
0
Już jutro nad ranem o godzinie 5:00 czasu polskiego w nowozelandzkim Auckland odbędzie się inauguracja cyklu Grand Prix. To pierwsze zawody na krańcu świata. Najlepsi zawodnicy świ(...)
0
Studenci największej bydgoskiej uczelni będą mieli okazję spotkać się z mistrzem świata na żużlu. Tomasz Gollob pojawi się już dzisiaj o godzinie 12:00 w murach Uniwersytetu Kazimi(...)
0
Kolejne zwycięstwo, tym razem w Gorzowie, zanotowała drużyna Unii Leszno. Leszczynianie pokonali miejscową Stal 37:53. Wyborny występ zanotował brązowy medalista IMŚ - Jarosław Ham(...)
0
Wczoraj żużlowcy Unibaxu Toruń wyjechali na swój tor i rozpoczęli przedsezonowe przygotowania do rozgrywek ligowych. Prośbę o możliwości treningu w Toruniu złożyli żużlowcy z innyc(...)
0
W piątek odbyła się Enea VI Gala Sportu Żużlowego, będąca podsumowaniem minionego roku w polskim speedwayu. Nasz najbardziej utytułowany żużlowiec Tomasz Gollob tym razem został wy(...)
0
Tomasz Gollob, jako kapitan reprezentacji Polski odebrał podczas dzisiejszej Gali Sportu Żużlowego replikę pucharu Ove Fundina. Polak w imieniu swoich kolegów z drużyny podziękował(...)
0
Od wielu lat indywidualne mistrzostwa Europy na żużlu to impreza znacząca tyle, co zeszłoroczny śnieg. Taki stan rzeczy ma się zmienić od 2013 roku za sprawą przewodniczącego GKSŻ (...)