Piraterna Motala
Smederna Eskilstuna
Indianerna Kumla
Dackarna Malilla
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
Żużel - wszystkie aktualności
1
Wygraną Huberta Łęgowika zakończyły się obfitujące w dużą ilość upadków, XIV Mistrzostwach Torunia w żużlu na lodzie. Na drugim miejscu w biegu finałowym przyjechał Adrian Bialk, (...)
0
Klub dział od 1947 roku, obecnie posiada sekcję piłki siatkowej, piłki ręcznej i najbardziej znaną sekcję żużlową utworzoną w roku 1950, a rok 2017 będzie już 51 sezonem, w którym(...)
60
Mateusz Błażykowski jest pierwszym w historii wychowankiem Orła Łódź. Młody zawodnik odpowiedział na pytania dotyczące jego kariery na żużlowych torach. (...)
0
W naszej galerii dostępna jest fotorelacja z sobotnich oraz niedzielnych zmagań rosyjskiej Superligi ice speedwaya, które rozegrane zostały na torze lodowym w Ufie. Autorem zdjęć (...)
1
Zawodnicy z Wielkopolski od 30 stycznia do 8 lutego będą przebywać na obozie treningowym. Podopieczni Piotra Barona udali się do Świeradowa - Zdroju.(...)
0
4 rundę rosyjskiej Superligi w ice speedwayu wygrał po raz kolejny zespół z Kamienska Uralskijego. Tym zwycięstwem drużyna umocniła się na fotelu lidera i wiele wskazuje na to, iż (...)
2
Młody, ambitny, waleczny - tak można opisać Rafała Karczmarza. Był już zawodnikiem rezerwowym w Grand Prix co było dla niego wspaniałym przeżyciem, ale również stresującym. (...)
5
Zimno wszędzie, ponuro wszędzie, kiedy ten sezon żużlowy się odbędzie?(...)
1
Po 12 latach z funkcji prezesa rawickiego klubu zrezygnował Dariusz Cieślak, nowym prezesem został Andrzej Kuźbicki, który w latach ubiegłych pełnił rolę wiceprezesa klubu z Wielko(...)
6
28 stycznia na australijskiej ziemi, w Kurri Kurri, rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Australii Juniorów. Na pierwszym stopniu podium stanął Indywidualny Mistrz Świata Juni(...)
66
Austriak, Franz Zorn z kompletem zwycięstw triumfował w międzynarodowym turnieju ice speedwaya na torze w Sankt Johann. Drugie miejsce przypadło Niemcowi, Hansowi Weber, zaś na naj(...)
1
Dzisiaj na na sztucznym lodowisku MOSiR w Częstochowie rozgrana została jubileuszowa XV Gala Lodowa o Puchar Prezydenta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka. Wśród okrojonej obsadz(...)
448
Sezon 2017 zbliża się wielkimi krokami. Władze MRGARDEN GKM Grudziądz wiedzą jak ważne jest odpowiednie poznanie się zawodników, dlatego też zdecydowali się wspomóc integracje. (...)
209
Ekipa z Kamieńska Uralskiego wygrała trzecią rundę o Drużynowe Mistrzostwo Rosji w ice speedwayu i tym samym obięła prowadzenie w w klasyfikacji generalnej. Na drugiej pozycji skla(...)
402
28 stycznia, w sobotę, na częstochowskim lodowisku przy ulicy Boya-Żeleńskiego odbędzie się XV edycja częstochowskiej Gali Lodowej. W piątek poznaliśmy pełną obsadę i formułę zawod(...)
101
Konferencją prasową równo w południe w Szklarskiej Porębie rozpoczął się Media Day Żużlowej Reprezentacji Polski. Zgromadzeni w sali konferencyjnej hotelu ?Orla Skała? dziennikarze(...)
132
Na Podkarpaciu jest spora grupa kibiców, którzy 13 maja stawią się na PGE Narodowym, aby dopingować polskich reprezentantów. W regionie sprzedało się ponad 5 proc. spośród ponad 30(...)
0
Od wyłonienia indywidualnego mistrza świata, minęło już kilka miesięcy. Powracam wracając do minionych wydarzeń i zrobiłem krótką analizę tego bardzo ciekawego sezonu. Czy Hancock (...)
238
Wielkimi krokami zbliża się sezon żużlowy. Obecnie Kluby PGE Ekstraligi mocno pracują przed rozpoczęciem rozgrywek. Nie inaczej jest w Toruniu, gdzie już w najbliższy weekend zawod(...)