Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
Sheffield Tigers
Ipswich Witches
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Daugavpils. Zwycięzcą turnieju został Maciej Janowski. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Vaclav Milik(...)
Żużel - wszystkie aktualności
179
W niedzielę, 22 stycznia, o godz. 12.00 w Mnichowie nieopodal Gniezna odbędą się zawody żużlowców-amatorów. Impreza odbędzie się pod nazwą "Speedway on Ice". Dla sympatyków tej zim(...)
100
Start Gniezno nie ustaje we wzmacnianiu swojej kadry przed sezonem 2017. Tym razem stan osobowy wzbogacił się o gościa-juniora Norberta Krakowiaka. (...)
316
W czwartek w siedzibie KS Toruń odbyła się konferencja prasowa, na której Prezes Ilona Termińska, poinformowała o przedłużenie współpracy na sezon 2017 ze sponsorem strategicznym K(...)
101
Poznaliśmy nazwiska zawodników, którzy wystartują w najbliższą niedzielę w lodowych zmaganiach w Toruniu.(...)
250
Już za kilka dni kadra narodowa seniorów i juniorów weźmie udział w tygodniowym zgrupowaniu w Szklarskiej Porębie. - Narty, odnowa biologiczna, PlayStation, a może sztuki walki? - (...)
101
W 5 rundzie IM Aregentyny, które rozegrano ponownie na torze Bahia Blanca zwycięstwo odniósł Paweł Miesiąc. Dzięki tej wygranej już każdy z trójki Polaków będących w Argentynie ma (...)
102
Właściciel Coventry Bees przemówił na temat trwającej kłótni dotyczjącej stadionu Brandon.(...)
101
Niemiec, Johan Weber oraz Szwed Niclas Svensson otrzymali dwie dzikie karty stałych uczestników tegorocznego cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiators World Championship przyzn(...)
103
Ponad 30 tys. biletów zostało sprzedanych na 2017 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Już wkrótce czterech naszych reprezentantów, którzy 13 maja będą walczyć na PGE Naro(...)
111
Ekipa z Podkarpacia poinformowała o swoich planach przygotowawczych do nowego sezonu. (...)
100
Zawodnicy startujący w cyklu Grand Prix od kilku lat mogą wybierać swoje numery startowe, zamiast tych odzwierciedlających ich pozycję w klasyfikacji Speedway Grand Prix. Właśnie o(...)
101
Z okazji 25. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy GTM Start Gniezno wspólnie z firmą ELFIH przygotowało imprezę plenerową. Dla przybyłych mieszkańców Klecka i okolic przygo(...)
103
Ukrainiec, Stanisław Mielniczuk wygrał drugi raz z rzędu rundę IM Argentyny. W biegu finałowym na torze Carlos Casares wystąpiło dwóch Polaków : Mariusz Fierlej zajął drugą pozycję(...)
100
Przyszłość Indianerny Kumla stoi pod wielkim znakiem zapytania, po rzekomym bankructwie i wkroczeniu komornika. (...)
109
Norbert Krakowiak od zeszłego sezonu reprezentuje barwy Get Well Toruń. Ostatni sezon nie był wymarzony dla Norberta. Zawodnik ma nadzieję, że następny będzie lepszy. Zapraszamy do(...)
397
Po dzisiejszej rundzie kwalifikacyjnej w poznaliśmy już trzynastu zawodników, uczestników cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiators World Championship. Dwa wolne miejsca obsadz(...)
303
Austriak, Franz Zorn z kompletem punktów triumfował w 2 rundzie kwalifikacji do cyklu Astana Expo FIM Ice Speedway Gladiators World Championship w szwedzkim Stroemsund. Na drugim m(...)
104
Australijski żużlowiec Justin Sedgmen wraca do Wielkiej Brytanii w następnym tygodniu, by uratować swój sezon w Europie, bez względu na to, czy został mistrzem Australii czy nie. (...)
307
Brady Kurtz wygrał czwartą a zarazem ostatnią rundę IM Australi na torze Kurri-Kurri. Drugie miejsce zajął Nick Morris, a trzecie Troy Batchelor. Tytuł Indywidualnego Mistrza Austr(...)
334
W najbliższą niedzielę (15 stycznia) odbędzie się 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierane będą środki "dla ratowania życia i zdrowia dzieci na odd(...)