Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Leicester Lions
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Belle Vue Aces
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Polecamy
Ryan Fisher w Rawiczu!
 29.01.2013 21:38
Kolejarz RAWAG Rawicz sprowadził kolejnego zawodnika do swojego zespołu. Tym samym pełna parą idzie kompletowanie składu na nadchodzący sezon. Co ciekawe, do klubu przychodzi kolejny Amerykanin.

Tym, który dziś podpisał umowę z klubem z Rawicza jest Ryan Fisher. Były żużlowiec między innymi KMŻ'tu Lublin i GTŻ'u Grudziądz podpisał z "Niedźwiadkami" roczny kontrakt. Jego KSM na sezon 2013 wynosić będzie 6.50.

Co ciekawe, jest to drugi Amerykanin w zespole Kolejarza. Wcześniej bowiem do zespołu dołączył Billy Janniro.

Maciej Szymański (za: kolejarzrawicz.pl)
Czy na pewno chcesz usunąć ten komentarz?
TAK NIE
Komentarze (0)
Nie ma komentarzy związanych z tym artykułem. Twoja opinia może być pierwsza.
© 2002-2026 Zuzelend.com