Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
1. Liga Żużlowa: Terminarz i Wyniki

Terminarz

Brak meczy do wyświetlenia

Wyniki

kolejka data gospodarze wynik goście
11 23.06.2019 SC Lokomotiv Daugavpils 55:35 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
11 23.06.2019 Unia Tarnów 51:39 PGG ROW Rybnik
11 22.06.2019 Car Gwarant Start Gniezno 47:42 Orzeł Łódź
10 16.06.2019 Orzeł Łódź 44:46 Unia Tarnów
10 15.06.2019 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 49:41 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 14.06.2019 PGG ROW Rybnik 54:36 SC Lokomotiv Daugavpils
9 09.06.2019 SC Lokomotiv Daugavpils 44:34 Orzeł Łódź
9 09.06.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:50 PGG ROW Rybnik
9 09.06.2019 Unia Tarnów 46:44 Car Gwarant Start Gniezno
8 02.06.2019 PGG ROW Rybnik 61:28 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
8 02.06.2019 Car Gwarant Start Gniezno 51:39 SC Lokomotiv Daugavpils
8 01.06.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 31:17 Orzeł Łódź
7 26.05.2019 Orzeł Łódź 47:43 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
0 26.05.2019 SC Lokomotiv Daugavpils 42:48 Car Gwarant Start Gniezno
7 26.05.2019 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:42 PGG ROW Rybnik
4 19.05.2019 Orzeł Łódź 41:49 Car Gwarant Start Gniezno
5 18.05.2019 Unia Tarnów 49:41 Orzeł Łódź
6 12.05.2019 Orzeł Łódź 57:33 SC Lokomotiv Daugavpils
6 11.05.2019 PGG ROW Rybnik 58:32 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
5 05.05.2019 SC Lokomotiv Daugavpils 37:53 PGG ROW Rybnik
5 05.05.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 52:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
4 28.04.2019 Orzeł Łódź 0:0 Car Gwarant Start Gniezno
4 28.04.2019 PGG ROW Rybnik 43:35 Unia Tarnów
4 28.04.2019 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 50:40 SC Lokomotiv Daugavpils
2 21.04.2019 PGG ROW Rybnik 53:37 Orzeł Łódź
3 14.04.2019 Car Gwarant Start Gniezno 50:40 PGG ROW Rybnik
3 14.04.2019 SC Lokomotiv Daugavpils 51:38 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
3 13.04.2019 Unia Tarnów 43:47 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
2 07.04.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:50 Unia Tarnów
2 07.04.2019 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 56:34 Car Gwarant Start Gniezno
1 31.03.2019 Car Gwarant Start Gniezno 40:49 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
1 31.03.2019 Unia Tarnów 46:44 SC Lokomotiv Daugavpils
1 30.03.2019 Orzeł Łódź 47:43 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
© 2002-2015 Zuzelend.com