Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
1. Liga Żużlowa: Terminarz i Wyniki

Terminarz

Brak meczy do wyświetlenia

Wyniki

kolejka data gospodarze wynik goście
13 27.09.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 50:39 SC Lokomotiv Daugavpils
13 26.09.2020 eWinner Apator Toruń 64:26 Unia Tarnów
12 20.09.2020 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 49:41 Unia Tarnów
12 19.09.2020 Orzeł Łódź 47:43 eWinner Apator Toruń
12 19.09.2020 SC Lokomotiv Daugavpils 43:47 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
10 18.09.2020 SC Lokomotiv Daugavpils 44:46 Unia Tarnów
12 17.09.2020 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 57:33 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
11 13.09.2020 eWinner Apator Toruń 54:36 SC Lokomotiv Daugavpils
11 12.09.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 44:46 Orzeł Łódź
11 12.09.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
11 10.09.2020 Unia Tarnów 38:52 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
9 10.09.2020 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 46:44 SC Lokomotiv Daugavpils
10 07.09.2020 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 49:40 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
10 06.09.2020 Orzeł Łódź 52:38 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
10 05.09.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 46:44 eWinner Apator Toruń
10 05.09.2020 Orzeł Łódź 0:0 eWinner Apator Toruń
9 30.08.2020 Unia Tarnów 52:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
9 29.08.2020 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 47:43 Orzeł Łódź
9 28.08.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 35:55 eWinner Apator Toruń
8 24.08.2020 SC Lokomotiv Daugavpils 50:39 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
8 23.08.2020 eWinner Apator Toruń 54:36 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 22.08.2020 Orzeł Łódź 28:20 Unia Tarnów
8 22.08.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 58:31 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
7 17.08.2020 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 35:55 eWinner Apator Toruń
7 16.08.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
7 16.08.2020 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 48:31 SC Lokomotiv Daugavpils
7 15.08.2020 Unia Tarnów 39:49 Orzeł Łódź
6 09.08.2020 SC Lokomotiv Daugavpils 60:30 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
6 08.08.2020 Orzeł Łódź 51:39 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
6 08.08.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 50:40 Unia Tarnów
6 08.08.2020 eWinner Apator Toruń 55:35 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
5 06.08.2020 eWinner Apator Toruń 63:27 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
5 06.08.2020 Unia Tarnów 49:41 SC Lokomotiv Daugavpils
5 04.08.2020 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 39:51 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
5 04.08.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51:39 Orzeł Łódź
4 02.08.2020 SC Lokomotiv Daugavpils 39:51 eWinner Apator Toruń
4 01.08.2020 Orzeł Łódź 52:38 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
4 01.08.2020 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 43:46 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
4 01.08.2020 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 40:50 Unia Tarnów
3 26.07.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 49:41 SC Lokomotiv Daugavpils
3 25.07.2020 Unia Tarnów 53:37 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
3 25.07.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 0:0 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
3 25.07.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
3 25.07.2020 eWinner Apator Toruń 56:34 Orzeł Łódź
3 25.07.2020 eWinner Apator Toruń 56:34 Orzeł Łódź
2 19.07.2020 Unia Tarnów 33:57 eWinner Apator Toruń
2 18.07.2020 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno 54:36 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
2 18.07.2020 Abramczyk Polonia Bydgoszcz 47:43 Orzeł Łódź
2 18.07.2020 SC Lokomotiv Daugavpils 40:50 Zdunek Wybrzeże Gdańsk
1 12.07.2020 Orzeł Łódź 57:33 SC Lokomotiv Daugavpils
1 12.07.2020 Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 53:37 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
1 11.07.2020 eWinner Apator Toruń 55:35 Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno
1 11.07.2020 Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44:46 Unia Tarnów
© 2002-2015 Zuzelend.com