Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SBPC - Wiadomości
143
Polska, Australia, Dania oraz trzy razy Fogo Power - to zespoły, które wygrywały poszczególne edycje cyklu Speedway Best Pairs. Po sześciu sezonach, droga jednego z najciekawszych (...)
0
Kings Lynn Stars w dzisiejszym meczu angielskiej SGB remiership pokonało na własnym torze Belle Vue Aces 49:41. (...)
102
W drugim meczu angielskiej SGB Premiership Belle Vue Aces przegrywając podwójnie w ostatnim biegu, przegrało minimalnie całe spotkanie z Kings Lynn Stars 44:46. (...)
0
Poole Pirates rozgromiło dzisiaj w meczu SGB Premiership Leicester Lions 58:32. (...)
22
W dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership gospodarze, Swindon Robins pokonali Kings Lynn Stars 52:38. (...)
73
Bezkonkurencyjni w tym roku okazali się zawodnicy Fogo Power, którzy wywalczyli w Landshut trzecie w tym sezonie zwycięstwo w pojedynczej rundzie oraz trzeci triumf w historii cykl(...)
0
Zawodnicy Fogo Power zdominowali tegoroczne zawody Speedway Best Pairs. Dzisiaj w niemieckim Landshut Fogo Power zdeklasowali rywali i pewnie sięgnęli po trzecie zwycięstwo oraz wy(...)
0
Już jutro (10.05), w niemieckim Landshut odbędzie się finałowa runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. W klasyfikacji generalnej, ze sporą przewagą prowadzi Fogo Power, a za (...)
0
Już w najbliższy czwartek (10.05) o godz. 13:00 w niemieckim Landshut, odbędzie się trzecia i ostatnia runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. O kilka zdań na temat rywalizac(...)
104
Już w najbliższy czwartek (10.05) w Landshut, odbędzie się finałowa runda Speedway Best Pairs. Jedną z drużyn, która wciąż liczy się w walce o podium jest Trans MF Pro Race Team.(...)
0
Już w najbliższy czwartek (10.05) w niemieckim Landshut odbędzie się finałowa runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Oficjalna lista startowa na te zawody jest już znana.(...)
0
Ekantor.pl Team zajął drugie miejsce podczas piątkowej rundy zmagań cyklu Speedway Best Pairs, która odbyła się w Rzeszowie. Udany występ zaliczył Patryk Dudek, który zdobył dziesi(...)
0
Zwycięstwo Fogo Power w drugiej rundzie Speedway Best Pairs, było szóstym zwycięstwem ekipy w historii startów w rywalizacji drużyn sponsorskich. Przed wielkim finałem cyklu, który(...)
0
Po dwóch rozegranych rundach cyklu Speedway Best Pairs na czele klasyfikacji generalnej z przewagą ośmiu punktów zajmuje zespół Fogo Power. (...)
1
Dzisaj na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie rozegrana została druga runda cyklu Speedway Best Pairs. W zawodach drugi raz z rzędu triumfowała ekipa Fogo Power. Drugie miejsce z(...)
436
Od godziny 20:00 na torze w Rzeszowie rozpocznie się 2 runda Speedway Best Pairs. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tych zawodów.(...)
88
W najbliższy piątek tj. 20 kwietnia o godz. 20:00, na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Znana jest już lista startowa na te zawody. (...)
26
W Rzeszowie cykl Speedway Best Pairs znajdzie się na półmetku zmagań. Jest to moment, w którym najmniejszy błąd będzie wiele kosztować. W poprzednich edycjach, podczas drugiej rund(...)
0
Team Bauhaus zajął szóste miejsce w pierwszej rundzie cyklu Speedway Best Pairs na toruńskiej Motoarenie. Andreas Jonsson i Jacob Thorssell pokazali jednak, że potrafią skutecznie (...)
1
Po bardzo udanej, obfitującej w wiele ciekawych wyścigów inauguracji cyklu Speedway Best Pairs w Toruniu, czekamy na równie emocjonujące zawody na torze w Rzeszowie. Organizatorz(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com