Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Kings Lynn Stars
vs
Ipswich Witches
Wczoraj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Belle Vue Aces
Wczoraj o 20:30
LIVE
Sheffield Tigers
vs
Leicester Lions
Wczoraj o 20:30
Organizatorzy cyklu Tauron SEC ogłosili piątkę szczęśliwców, którzy otrzymali stałe dzikie karty na tegoroczne 4 rundy TAURON Speedway Euro Championship.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SBPC - Wiadomości
143
Polska, Australia, Dania oraz trzy razy Fogo Power - to zespoły, które wygrywały poszczególne edycje cyklu Speedway Best Pairs. Po sześciu sezonach, droga jednego z najciekawszych (...)
0
Kings Lynn Stars w dzisiejszym meczu angielskiej SGB remiership pokonało na własnym torze Belle Vue Aces 49:41. (...)
102
W drugim meczu angielskiej SGB Premiership Belle Vue Aces przegrywając podwójnie w ostatnim biegu, przegrało minimalnie całe spotkanie z Kings Lynn Stars 44:46. (...)
0
Poole Pirates rozgromiło dzisiaj w meczu SGB Premiership Leicester Lions 58:32. (...)
22
W dzisiejszym meczu angielskiej SGB Premiership gospodarze, Swindon Robins pokonali Kings Lynn Stars 52:38. (...)
73
Bezkonkurencyjni w tym roku okazali się zawodnicy Fogo Power, którzy wywalczyli w Landshut trzecie w tym sezonie zwycięstwo w pojedynczej rundzie oraz trzeci triumf w historii cykl(...)
0
Zawodnicy Fogo Power zdominowali tegoroczne zawody Speedway Best Pairs. Dzisiaj w niemieckim Landshut Fogo Power zdeklasowali rywali i pewnie sięgnęli po trzecie zwycięstwo oraz wy(...)
0
Już jutro (10.05), w niemieckim Landshut odbędzie się finałowa runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. W klasyfikacji generalnej, ze sporą przewagą prowadzi Fogo Power, a za (...)
0
Już w najbliższy czwartek (10.05) o godz. 13:00 w niemieckim Landshut, odbędzie się trzecia i ostatnia runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. O kilka zdań na temat rywalizac(...)
104
Już w najbliższy czwartek (10.05) w Landshut, odbędzie się finałowa runda Speedway Best Pairs. Jedną z drużyn, która wciąż liczy się w walce o podium jest Trans MF Pro Race Team.(...)
0
Już w najbliższy czwartek (10.05) w niemieckim Landshut odbędzie się finałowa runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Oficjalna lista startowa na te zawody jest już znana.(...)
0
Ekantor.pl Team zajął drugie miejsce podczas piątkowej rundy zmagań cyklu Speedway Best Pairs, która odbyła się w Rzeszowie. Udany występ zaliczył Patryk Dudek, który zdobył dziesi(...)
0
Zwycięstwo Fogo Power w drugiej rundzie Speedway Best Pairs, było szóstym zwycięstwem ekipy w historii startów w rywalizacji drużyn sponsorskich. Przed wielkim finałem cyklu, który(...)
0
Po dwóch rozegranych rundach cyklu Speedway Best Pairs na czele klasyfikacji generalnej z przewagą ośmiu punktów zajmuje zespół Fogo Power. (...)
1
Dzisaj na torze Stadionu Miejskiego w Rzeszowie rozegrana została druga runda cyklu Speedway Best Pairs. W zawodach drugi raz z rzędu triumfowała ekipa Fogo Power. Drugie miejsce z(...)
436
Od godziny 20:00 na torze w Rzeszowie rozpocznie się 2 runda Speedway Best Pairs. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z tych zawodów.(...)
88
W najbliższy piątek tj. 20 kwietnia o godz. 20:00, na Stadionie Miejskim w Rzeszowie, odbędzie się druga runda Speedway Best Pairs. Znana jest już lista startowa na te zawody. (...)
26
W Rzeszowie cykl Speedway Best Pairs znajdzie się na półmetku zmagań. Jest to moment, w którym najmniejszy błąd będzie wiele kosztować. W poprzednich edycjach, podczas drugiej rund(...)
0
Team Bauhaus zajął szóste miejsce w pierwszej rundzie cyklu Speedway Best Pairs na toruńskiej Motoarenie. Andreas Jonsson i Jacob Thorssell pokazali jednak, że potrafią skutecznie (...)
1
Po bardzo udanej, obfitującej w wiele ciekawych wyścigów inauguracji cyklu Speedway Best Pairs w Toruniu, czekamy na równie emocjonujące zawody na torze w Rzeszowie. Organizatorz(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com