Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Duńczyk, Anders Thomsen poinformował o przedłużeniu o kolejne dwa sezony kontraktu z Moje Bermudy Stalą Gorzów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
878
We wczorajszych zawodach British Final najleoszy okazał się Rory Schlein. W biegu finałowym Australijczyk pokonał Richarda Lawsona, Jasona Crumpa i Stevena Worralla.(...)
1081
Włodarze brytyjskiego żużla zdecydowali się przesunąć o 48 godzin British Final i tym samym zawody rozpoczną się w poniedziałek 28 września o godzinie 20:30 czasu polskiego.(...)
110
miesiąc temu
Jak już informowaliśmy wcześniej, zaplanowany na jutro British Final w Ipswich odbędzie się bez udziału publiczności. Planowana jest jednak płatna transmisja z tych zawodów w cenie(...)
0
Lejonel Gislaved pokonał(a) w drugim meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W najbliższa sobotę, na torze Foxhall w Ipswich odbędzie się British Final. W założeniu miał to być projekt testowy przed otwarciem stadionów dla publiczności. Już wiemy, że nowe r(...)
290
We wczorajszym turnieju na torze w Scunthorpe, Drew Kemp wywalczył tytuł Mistrza Anglii w kategorii do 19 lat. Brytyjczyk był tego dnia niepokonany.(...)
103
Na 26 września br. w Ipswich o 19:30 zaplanowano oficjalne zawody żużlowe na Wyspach Brytyjskich, w których będą mogli uczestniczyć także kibice. Będzie to British Championship Fin(...)
101
Alun Rossiter, promotor Swindon Robins uważa, że w przyszłym roku tor na Abbey Stadium będzie zbliżony do optymalnego, po tym jak go przebudowali.(...)
284
Na Wyspach sezon żużlowy został odwołany. Jednak dla zainteresowanych jest możliwość zorganizowania pojedynczych zawodów. To już pewne, że w Swindon do końca roku nic się nie odbęd(...)
0
Mimo odwołanych rozgrywek w tym sezonie na Wyspach, kluby pracują nad swoją przyszłością. Do King`s Lynn dołącza Elliot Kelly, z którym włodarze klubu wiążą duże nadzieje.(...)
107
3 miesiące temu
Kyle Howarth jest już po operacji ręki. Jak przyznaje liczy, że na ewentualne starty w październiku będzie gotowy.(...)
0
Po tym jak odwołano sezon żużlowy na Wyspach, kluby starają się organizować sesje treningowe, czy turnieje aby w jakiś sposób przeczekać ten czas. W Leicester natomiast kolejny raz(...)
110
Władze Brytyjskiego Żużla poinformowały o odwołaniu ligi w tym roku. Jest to konsekwencja piątkowej wypowiedzi premiera Wielkiej Brytanii, który zapowiedział, że najwcześniej w paź(...)
0
Kapitan Wolverhampton Rory Schlein uważa ze za rok fani będą czuć wielki głód żużla i to niezależnie od tego co się wydarzy w kolejnych miesiącach tego sezonu w British Speedway.(...)
66
5 miesięcy temu
Glasgow Tigers zrezygnowało z udziału w rozgrywkach Championship w tym roku. Jednym z jej zawodników był Craig Cook, który zaczyna się zastanawiać czy nie zrobić rocznej przerwy od(...)
0
Newcastle zrezygnowało z udziału w tym roku w rozgrywkach National League. Jednak potwierdza swoja gotowość do odjechania sezonu na szczeblu Championship.(...)
0
Angielski klub Berwick Bandits występujący w klasie Championship na sobotę zaplanowali przeprowadzenie treningu. Będzie on zamknięty dla widowni i mediów ale ma być transmisja onli(...)
80
Menadżer Swindon Robins, Alun Rossiter jest pełen nadziei, że jego zespół zdoła obronić mistrzostwo ligi jeszcze w tym roku. (...)
1
Współpromotor angielskiego klubu Peterborough Panthers, Colin Pratt uspokaja, że tor Arena East of England będzie gotowy do rywalizacji. Na obecną chwilę znak zapytania pojawia się(...)
111
Dla kibiców angielskiego klubu Poole Pirates przygotowano powtórkę Finału ligi z 2015 roku, w którym pokonali Belle Vue. Matt Ford przyznaje, że wcześniej był gotów rzucić karierę (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com