Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przez ostatnich kilka dni sympatycy żużla zastanawiali się, do którego z klubów zostanie wypożyczony Jarosław Hampel. Dziś wiemy, że w sezonie 2020 zawodnik przywdzieje żółto-biało-niebieskie barwy.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
66
Glasgow Tigers zrezygnowało z udziału w rozgrywkach Championship w tym roku. Jednym z jej zawodników był Craig Cook, który zaczyna się zastanawiać czy nie zrobić rocznej przerwy od(...)
0
Newcastle zrezygnowało z udziału w tym roku w rozgrywkach National League. Jednak potwierdza swoja gotowość do odjechania sezonu na szczeblu Championship.(...)
0
Angielski klub Berwick Bandits występujący w klasie Championship na sobotę zaplanowali przeprowadzenie treningu. Będzie on zamknięty dla widowni i mediów ale ma być transmisja onli(...)
80
Menadżer Swindon Robins, Alun Rossiter jest pełen nadziei, że jego zespół zdoła obronić mistrzostwo ligi jeszcze w tym roku. (...)
1
Współpromotor angielskiego klubu Peterborough Panthers, Colin Pratt uspokaja, że tor Arena East of England będzie gotowy do rywalizacji. Na obecną chwilę znak zapytania pojawia się(...)
111
Dla kibiców angielskiego klubu Poole Pirates przygotowano powtórkę Finału ligi z 2015 roku, w którym pokonali Belle Vue. Matt Ford przyznaje, że wcześniej był gotów rzucić karierę (...)
0
Rob Godfrey, prezes British Speedway Promoters Ltd jest pełen nadziei, że jeszcze tego lata będziemy emocjonować się rozgrywkami ligowymi na Wyspach.(...)
0
Stewart Dickson, prezes Leicester jest zdania, że Speedway Ekstraliga wykonuje dobry ruch aby zainaugurować ligę. Osobiście jest fanem sportu, ale taki bez publiczności go nie inte(...)
2
Właściciel Peterborough Panthers Keith Chapman nadal wierzy, że tegoroczny sezon żużlowy na Wyspach w końcu zostanie wznowiony. Zauważył, że w wyniku dalszych działań mających na c(...)
1
Sam Masters jest zawodnikiem Wolverhampton Wolves. Australijczyk cieszy się z możliwości startu w najwyższej lidze na Wyspach o ile sezon ruszy. Ponadto deklaruje, że stać go na zo(...)
0
James Shanes, zawodnik Birmingham Brummies przyznał, że zastój w sporcie to pewna nowość i szok jednocześnie. Tempo życia uległo spowolnieniu. Obecnie jeździ na ciągniku na polu u (...)
0
W zimowym okienku transferowym Ashley Morris podpisał kontrakt z Sheffield Tigers. U zawodnika nie ma już śladu po kontuzji nadgarstka, która wykluczyła go z rywalizacji w drugiej (...)
0
Jason Doyle podpisał porozumienie na starty we Włókniarzu Częstochowie. Australijczyk w tym sezonie miał również startować m.in. w barwach angielskiego Swindon Robins. Obecny zakaz(...)
0
Na Wyspach władze ligi angielskiej poruszyły temat z rządem kraju na temat startu sezonu żużlowego. Jak dowiedział się Rob Godfrey, prezes British Speedway Promoters Ltd urzędnicy (...)
0
Rob Godfrey, szef British Speedway ujawnił, że nowa umowa sponsorska ligi była bardzo bliska podpisania. Obecna sytuacja skomplikowała jednak wypracowane porozumienie. Godfrey licz(...)
52
Zarząd British Speedway Promoters Ltd odbył dziś konferencję telefoniczną w celu omówienia dalszych działań. (...)
16
Peter Adams w emocjonalnym liście do sympatyków Wolverhampton Wolves zaznacza, że tylko dzięki samodyscyplinie i odpowiedzialności będzie można wygrać z epidemią, a co najważniejsz(...)
122
Stefan Nielsen, który przez ostatnie dni odczuwał dyskomfort spowodowany złym samopoczuciem podejrzewał u siebie zakażenie koronawirusem. Jak sam twierdzi objawy były bardzo podobn(...)
0
We wtorek 31 marca zakończy się zbiórka na rzecz rodziny Danny`ego Ayresa, która zmarł 1 lutego. (...)
5
Speedway Ekstraliga zdecydowała się odwołać spotkania żużlowe, które były zaplanowane na kwiecień br. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com