Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W sportowym środowisku, żużlowców uznaje się za tytanów, którzy nie czują bólu. Byle kontuzja nie zatrzyma ich w osiąganiu sportowych wyników. Adrenalina i wola zwycięstwa nakazuje im nieustannie iść do przodu, mimo tłumionego bólu. Jednak nie wszystkie urazy można przeczekać z zagryzionymi zębami. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
418
Pewnym zwycięstwem Wielkije Brytanii zakończył się wczorajszy mecz międzynarodowy. (...)
106
Adrian Flux Arean będzie dziś świadkiem meczu reprezentacji, w której zmierzą się żużlowcy Wielkiej Brytanii i Danii.(...)
57
Keith Chapman, prezes BRITISH Speedway uważa, że nadchodzi nowy czas dla brytyjskiego żużla.(...)
225
Eurosport przejmuje prawa do pokazywania angielskiego żużla. Umowę z BSPA (British Speedway Promotors 'Association) podpisano na 5 lat.(...)
154
Ipswich Witches po pierwszym meczu finałowym miało 8 punktów straty do odrobienia. W Swindon nie potrafili nawiązać walki i ostatecznie ulegli różnicą 43 punktów. Menadżer „Wiedźm”(...)
989
W rewanżowym meczu finałowym SGB Premiership, Swindon Robins nie dało szans Ipswich Witches wygrywając 62:27 a w dwumeczu 111:68. (...)
53
Swindon Robins pokonał na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 62:27. Tym samym Rudziki ze Swindon sięgnęły po puchar SGB Premiership 2019.(...)
0
Nie dobiegło jeszcze końca spotkanie finałowe pomiędzy Swindon Robins a Ipswich Witches, a już można głosić zwycięstwo Rudzików w SGB Premiership w sezonie 2019.(...)
126
Już dziś wieczorem drugi z finałowych pojedynków o mistrzostwo Wielkiej Brytanii. (...)
24
W przyszłym miesiącu szefowie Poole Pirates mają uczestniczyć w Walnym Zgromadzeniu, którego tematem ma być przyłączenie „Piratów” do SGB Championship, mimo spokojnego utrzymania (...)
21
Drużyna Swidon stoi przed szansą sportowego dubletu. Do pucharu mogą dołożyć zwycięstwo w lidze. Aby zdobyć mistrzostwo Wielkiej Brytanii wystarczy, że obronią 8 punktową zaliczkę (...)
33
Wczorajszego wieczora, w pierwszym meczu o Drużynowe Mistrzostwo Wielkiej Brytanii Ipswich Witches na własnym torze uległo Swindon Robins 8 punktami. Menadżer „Wiedźm” Ritchie Hawk(...)
43
W pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premierhip Swindon Robins pokonał na wyjeździe Ipswich Witches w stosunku 41:49. (...)
662
Dzisiejszego wieczora pierwszy mecz finałowy w angielskiej lidze na żużlu. Zespół Ipswich WItches ostatni raz tytuł świętował w 1998 roku, kiedy jeszcze nie było fazy play – off. S(...)
120
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
0
Swindon Robins pokonał na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 58:32 a w całym dwumeczu 107:71. Tym samym to "Rudziki" awansowały do finału, w którym czekają już "Wiedźmy"(...)
36
Swindon Robins pokonał na wyjeździe w pierwszym meczu półfinałowym Premiership Wolverhampton Wolves w stosunku 39:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
210
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Poole Pirates w stosunku 54:36, a w dwumeczu pomiędzy tymi drużynami 94:86 dla Wiedźm z Ipswich. (...)
13
Poole Pirates pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com