Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
118
Jason Doyle, spędzi drugi rok z rzędu spędzi w Premiership, były Indywidualny Mistrz Świata podpisał kontrakt z Ipswich Witches.(...)
104
King's Lynn Stars, podczas ostatniego meczu ligowego, pochwaliło się uzgodnieniem warunków z Frederikiem Jakobsenem na starty w brawach King's Lynn Stars, na rok 2023.(...)
226
Pomimo wygranej Sheffield Tigers w meczu rewanżowym nad Belle Vue Aces w stosunku 50:40 to jednak Asy z Manchesteru sięgnęły po tytuł najlepszej drużyny Wielkiej Brytanii w sezonie(...)
375
Podczas wczorajszego meczu finałowego SGB Premiership Charles Wright, zawodnik Belle Vue Aces, dwukrotnie zapoznał się z twardością toru w Manchesterze i w konsekwencji doznał uraz(...)
101
W pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premiership Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
131
Po blisko 30 latach spędzonych na torach żużlowych, żużlowy kevlar na kołek postanowił odwiesić Urlich Ostergaard. 41-letni Duńczyk na swoim oficjalnym profili jednego z portali sp(...)
104
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 55:35. Tym samym zespół Asów z Manchesteru awansuje do finału angielskiej Premiership. Prezentujemy Państwu w(...)
105
Sheffield Tigers pokonał(a) na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
141
Piąty zawodnik świata, Robert Lambert nie kończy jeszcze tegorocznego sezonu. Po tym jak skończył on sezon w cyku Grand Prix, oraz PGE Ekstralidze, Brytyjczyk związał się umową z B(...)
108
W pierwszym meczu półfinałowym angielskiej SGB Premiership Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Ipswich Witches w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
118
Stale padający deszcz nie pozwolił na rozegranie pierwszego meczu półfinałowego angielskiej Premiership pomiędzy Wolverhampton Wolves a Sheffield Tigers.(...)
103
Poznaliśmy listę startową na British Final, który powtórzony będzie na The National Speedway Stadium Manchester w najbliższą niedzielę. W obsadzie doszło tylko do jednej zmiany. Cr(...)
114
Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Phanters w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
121
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Kings Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Peterborough Panthers w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
158
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolvess w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
147
Peterborough Panthers, na własnym obiekcie uległo, Sheffield Tigers 28-32. Mecz został przerwany po 10 gonitwach ponieważ zabrakło opon by zawody toczyły się dalej. Poniżej prezent(...)
298
Kings Lynn Stars pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Phanters w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolvess w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W najbliższą środę 31 Sierpnia, znany będzie indywidualny młodzieżowy mistrz Wielkiej Brytanii do lat 21 na żużlu, bowiem tego dnia odbędzie się finał w Birmingham. Poniżej prezent(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com