Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w cyklu Tauron SEC.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
W pierwszym meczu półfinałowym angielskiej Sports Insure Premiership zespół Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik (...)
0
Peterborough Phanters pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Peterborough Phanters pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolvess w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Peterborough Phanters pokonał(a) na własnym torze Leicester Lions w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolvess w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Leicester Lions w super biegu, który rozgrywany przy koncowym wyniku remisowym, zwyciężył na wyjeździe z Wolverhampton Wolves w stosunku 45 +2 : 45 +7. Prezentujemy Państwu wynik (...)
0
Peterborough Phanters pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na wyjeździe Kings Lynn Stars w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Po niezwykle zaciekłym spotkaniu King Lynn Stars pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Leicester Lions w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Wolverhampton Wolves w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Peterborough Phanters pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 57:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na wyjeździe Leicester Lions w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Peterborough Phanters w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Nick Moriss za nie poddanie się badaniom dopingowy 12 lipca po meczu na torze Birmingham Speedway naruszył szereg przepisów SCB.(...)
5
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig British Final - Manchester. Zwycięzcą turnieju został Dan Bewley. Za nim uplasowali się Steven Worrall oraz Ben Barker. Na czwartym mie(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Leicester Lions w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Kings Lynn Stars w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com