Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bardzo dobra wiadomość dla Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Klub podpisał z dwoma podmiotami umowy na sponsoring tytularny. Do tego rzeszowianie wrócili do tradycyjnej nazwy Stal.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
10 godzin temu
W 2019 roku angielski klub Sheffield ogłosił powrót Nickiego Pedersena do ścigania na Wyspach Brytyjskich. Pandemia koronawirusa w 2020 roku uniemożliwiła strat rozgrywek British S(...)
321
Niezbyt miłe informacje dobiegają z Wysp Brytyjskich. Start w tegorocznym sezonie w tamtejszej lidze odpuścili już Swindon Robins i Somerset Rebels. Mimo tego władze British Speedw(...)
107
Podczas gdy British Speedway planuje wznowić rozgrywki żużlowe w tym sezonie, niespodziewanie o rezygnacji ze startu informuje Swindon Robins. (...)
164
Na jutro było zaplanowane zebrane promotorów klubów z Wielkie Brytanii. Spotkanie zostało przełożone na 14 stycznia. Powodem są ciągłe restrykcje jakie panują na Wyspach z powodu k(...)
1
Władze ligi angielskiej poinformowały o najbliższych planach związanych z sezonem żużlowym w 2021 roku.(...)
103
Po dziesięciu latach startów Todd Kurtz ogłosił zakończenie żużlowej kariery. Todd jest starszym bratem Brady Kurtza. W Polsce startował chociażby w Kolejarzu Rawicz.(...)
0
Brytyjczycy mają za sobą bardzo trudny okres. Liga z powodu pandemii nie wystartowała. Ci, którzy chcieli się ścigać musieli zrobić to albo w Szwecji albo w Polsce. Craig Cook był (...)
0
Z powodu pandemii odwołano żużlowe rozgrywki na Wyspach Brytyjskich. Brak jazdy mocno dał się we znaki żużlowcom. Dla wielu z nich był to czas próby. Jedni próbowali się odnaleźć w(...)
666
Szefowie brytyjskiego żużla próbują lobbować w rządzie Wielkiej Brytanii po tym, jak inne dyscypliny sportu otrzymały wsparcie finansowe na przetrwanie w czasie pandemii.(...)
878
We wczorajszych zawodach British Final najleoszy okazał się Rory Schlein. W biegu finałowym Australijczyk pokonał Richarda Lawsona, Jasona Crumpa i Stevena Worralla.(...)
1081
Włodarze brytyjskiego żużla zdecydowali się przesunąć o 48 godzin British Final i tym samym zawody rozpoczną się w poniedziałek 28 września o godzinie 20:30 czasu polskiego.(...)
110
4 miesiące temu
Jak już informowaliśmy wcześniej, zaplanowany na jutro British Final w Ipswich odbędzie się bez udziału publiczności. Planowana jest jednak płatna transmisja z tych zawodów w cenie(...)
0
Lejonel Gislaved pokonał(a) w drugim meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 60:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W najbliższa sobotę, na torze Foxhall w Ipswich odbędzie się British Final. W założeniu miał to być projekt testowy przed otwarciem stadionów dla publiczności. Już wiemy, że nowe r(...)
290
We wczorajszym turnieju na torze w Scunthorpe, Drew Kemp wywalczył tytuł Mistrza Anglii w kategorii do 19 lat. Brytyjczyk był tego dnia niepokonany.(...)
103
Na 26 września br. w Ipswich o 19:30 zaplanowano oficjalne zawody żużlowe na Wyspach Brytyjskich, w których będą mogli uczestniczyć także kibice. Będzie to British Championship Fin(...)
101
Alun Rossiter, promotor Swindon Robins uważa, że w przyszłym roku tor na Abbey Stadium będzie zbliżony do optymalnego, po tym jak go przebudowali.(...)
284
Na Wyspach sezon żużlowy został odwołany. Jednak dla zainteresowanych jest możliwość zorganizowania pojedynczych zawodów. To już pewne, że w Swindon do końca roku nic się nie odbęd(...)
0
Mimo odwołanych rozgrywek w tym sezonie na Wyspach, kluby pracują nad swoją przyszłością. Do King`s Lynn dołącza Elliot Kelly, z którym włodarze klubu wiążą duże nadzieje.(...)
107
6 miesięcy temu
Kyle Howarth jest już po operacji ręki. Jak przyznaje liczy, że na ewentualne starty w październiku będzie gotowy.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com