Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Piraterna Speedway
vs
Vaestervik Speedway
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Vetlanda Speedway
vs
Dackarna Malilla
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Indianerna Kumla
vs
Rospiggarna Hallstavik
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Lejonel Gislaved
vs
Masarna Avesta
Dzisiaj o 19:00
Po ostatnim okrążeniu dnia, kiedy cichnie warkot żużlowych motocykli można na spokojnie zebrać myśli i przeanalizować to, co zobaczyliśmy na torze. Czytelnicy Zuzelend.com mają okazję poznać spojrzenie Dariusza Momota, pasjonata sportu żużlowego, który współtworzył historię rybnickiego klubu sportow(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
284
Na Wyspach sezon żużlowy został odwołany. Jednak dla zainteresowanych jest możliwość zorganizowania pojedynczych zawodów. To już pewne, że w Swindon do końca roku nic się nie odbęd(...)
0
Mimo odwołanych rozgrywek w tym sezonie na Wyspach, kluby pracują nad swoją przyszłością. Do King`s Lynn dołącza Elliot Kelly, z którym włodarze klubu wiążą duże nadzieje.(...)
107
Kyle Howarth jest już po operacji ręki. Jak przyznaje liczy, że na ewentualne starty w październiku będzie gotowy.(...)
0
Po tym jak odwołano sezon żużlowy na Wyspach, kluby starają się organizować sesje treningowe, czy turnieje aby w jakiś sposób przeczekać ten czas. W Leicester natomiast kolejny raz(...)
110
Władze Brytyjskiego Żużla poinformowały o odwołaniu ligi w tym roku. Jest to konsekwencja piątkowej wypowiedzi premiera Wielkiej Brytanii, który zapowiedział, że najwcześniej w paź(...)
0
Kapitan Wolverhampton Rory Schlein uważa ze za rok fani będą czuć wielki głód żużla i to niezależnie od tego co się wydarzy w kolejnych miesiącach tego sezonu w British Speedway.(...)
66
2 miesiące temu
Glasgow Tigers zrezygnowało z udziału w rozgrywkach Championship w tym roku. Jednym z jej zawodników był Craig Cook, który zaczyna się zastanawiać czy nie zrobić rocznej przerwy od(...)
0
Newcastle zrezygnowało z udziału w tym roku w rozgrywkach National League. Jednak potwierdza swoja gotowość do odjechania sezonu na szczeblu Championship.(...)
0
Angielski klub Berwick Bandits występujący w klasie Championship na sobotę zaplanowali przeprowadzenie treningu. Będzie on zamknięty dla widowni i mediów ale ma być transmisja onli(...)
80
Menadżer Swindon Robins, Alun Rossiter jest pełen nadziei, że jego zespół zdoła obronić mistrzostwo ligi jeszcze w tym roku. (...)
1
Współpromotor angielskiego klubu Peterborough Panthers, Colin Pratt uspokaja, że tor Arena East of England będzie gotowy do rywalizacji. Na obecną chwilę znak zapytania pojawia się(...)
111
Dla kibiców angielskiego klubu Poole Pirates przygotowano powtórkę Finału ligi z 2015 roku, w którym pokonali Belle Vue. Matt Ford przyznaje, że wcześniej był gotów rzucić karierę (...)
0
Rob Godfrey, prezes British Speedway Promoters Ltd jest pełen nadziei, że jeszcze tego lata będziemy emocjonować się rozgrywkami ligowymi na Wyspach.(...)
0
Stewart Dickson, prezes Leicester jest zdania, że Speedway Ekstraliga wykonuje dobry ruch aby zainaugurować ligę. Osobiście jest fanem sportu, ale taki bez publiczności go nie inte(...)
2
Właściciel Peterborough Panthers Keith Chapman nadal wierzy, że tegoroczny sezon żużlowy na Wyspach w końcu zostanie wznowiony. Zauważył, że w wyniku dalszych działań mających na c(...)
1
Sam Masters jest zawodnikiem Wolverhampton Wolves. Australijczyk cieszy się z możliwości startu w najwyższej lidze na Wyspach o ile sezon ruszy. Ponadto deklaruje, że stać go na zo(...)
0
James Shanes, zawodnik Birmingham Brummies przyznał, że zastój w sporcie to pewna nowość i szok jednocześnie. Tempo życia uległo spowolnieniu. Obecnie jeździ na ciągniku na polu u (...)
0
W zimowym okienku transferowym Ashley Morris podpisał kontrakt z Sheffield Tigers. U zawodnika nie ma już śladu po kontuzji nadgarstka, która wykluczyła go z rywalizacji w drugiej (...)
0
Jason Doyle podpisał porozumienie na starty we Włókniarzu Częstochowie. Australijczyk w tym sezonie miał również startować m.in. w barwach angielskiego Swindon Robins. Obecny zakaz(...)
0
Na Wyspach władze ligi angielskiej poruszyły temat z rządem kraju na temat startu sezonu żużlowego. Jak dowiedział się Rob Godfrey, prezes British Speedway Promoters Ltd urzędnicy (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com