Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA ANGIELSKA - Wiadomości
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Sam Masters Testimonial - Wolverhampton. Zwycięzcą turnieju został Jason Doyle. Za nim uplasowali się Fredrik Lindgren oraz Scott Nicho(...)
0
Sheffield Tigers pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w meczu inaugurującym sezon w angielskiej Premiership 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Meczem pomiędzy Sheffiel Tiger a Belle Vue Aces zainauguruje sezon Premiership na brytyjskich Wyspach. Ubiegłoroczne rozgrywki zakończyły się Wielkim Finałem, gdzie wystąpiły te sa(...)
0
Niestety nie dojdzie do skutku planowany na dzisiejszy wieczór Memoriał Petera Cravena na torze The National Speedway Stadium w Manchesterze.(...)
126
20 Marca, w Manchesterze zawodnicy ucztą pamięć zmarłego w 1963 roku, dwukrotnego indywidulanego mistrza świata tego dnia odbędzie się 28. Memoriał Petera Cravena. (...)
3
Brytyjska Premiership wstaje z kolan. Kontrakty w tej lidze podpisało wielu klasowych zawodników a najnowszym z nich jest indywidualny mistrz świata z lat 2003,2004 oraz 2007, Nick(...)
141
Po 12 latach do startów w Premiership, wraca Emil Sajfutdinow. Był dwukrotny indywidulany mistrz świata juniorów w sezonie 2023, będzie startował dla Ipswich Witches.(...)
1
Do rozpoczęcia sezonu w angielskiej Premiership pozostało nieco ponad trzy miesiące.(...)
0
Duńska gwiazda Niels-Kristian Iversen, został nowym zawodnikiem Peterborough Panthers. Iversen to już czwarty zawodnik w tali promotora Carla Johnsona.(...)
118
Jason Doyle, spędzi drugi rok z rzędu spędzi w Premiership, były Indywidualny Mistrz Świata podpisał kontrakt z Ipswich Witches.(...)
104
King's Lynn Stars, podczas ostatniego meczu ligowego, pochwaliło się uzgodnieniem warunków z Frederikiem Jakobsenem na starty w brawach King's Lynn Stars, na rok 2023.(...)
226
Pomimo wygranej Sheffield Tigers w meczu rewanżowym nad Belle Vue Aces w stosunku 50:40 to jednak Asy z Manchesteru sięgnęły po tytuł najlepszej drużyny Wielkiej Brytanii w sezonie(...)
375
Podczas wczorajszego meczu finałowego SGB Premiership Charles Wright, zawodnik Belle Vue Aces, dwukrotnie zapoznał się z twardością toru w Manchesterze i w konsekwencji doznał uraz(...)
101
W pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premiership Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
131
Po blisko 30 latach spędzonych na torach żużlowych, żużlowy kevlar na kołek postanowił odwiesić Urlich Ostergaard. 41-letni Duńczyk na swoim oficjalnym profili jednego z portali sp(...)
104
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 55:35. Tym samym zespół Asów z Manchesteru awansuje do finału angielskiej Premiership. Prezentujemy Państwu w(...)
105
Sheffield Tigers pokonał(a) na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
141
Piąty zawodnik świata, Robert Lambert nie kończy jeszcze tegorocznego sezonu. Po tym jak skończył on sezon w cyku Grand Prix, oraz PGE Ekstralidze, Brytyjczyk związał się umową z B(...)
108
W pierwszym meczu półfinałowym angielskiej SGB Premiership Belle Vue Aces pokonał(a) na wyjeździe Ipswich Witches w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
118
Stale padający deszcz nie pozwolił na rozegranie pierwszego meczu półfinałowego angielskiej Premiership pomiędzy Wolverhampton Wolves a Sheffield Tigers.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com