Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Fani lodowej odmiany speedway'a będą nie pocieszeni. Po raz kolejny z kalendarza mistrzostw świata wypada Inzell. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
402
Jason Doyle, Robert Lambert, Leon Madsen, Anders Thomsen oraz Martin Vaculik otrzymali stałe dzikie karty na przyszłoroczny cykl Speedway Grand Prix(...)
290
Artem Łaguta jest pierwszym Rosjaninem, który zdobył złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu. Ciekawe jest to, że Łaguta zdobywa pierwszy medal mistrzostw świata i jest to (...)
120
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eWinner Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland -Toruń. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym(...)
327
Ubiegłoroczny Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, Jaimon Lidsey zadebiutuje w dzisiejszym eWinner Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland w Toruniu.(...)
263
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig eWinner Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland -Toruń . Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zo(...)
105
12 rund cyklu Speedway Grand Prix to jedna z wielu zmian jakie nastąpią już od nowego sezony w zawodach rangi Mistrzostw Świata pod auspicjami nowego promotora, Discovery Sports Ev(...)
293
W piątkowy wieczór toruńska MotoArena gościć będzie najlepszą szesnastkę żużlowców globu walczących o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. W przeddzień zawodów rozlosowano numery(...)
104
Tak jak można było przewidzieć Paweł Przedpełski otrzymał dziką kartę na dwudniowy eWinner FIM Speedway Grand Prix of Poland w Toruniu.(...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Z(...)
0
Frederik Jakobsen będzie drugim rezerwowym w dzisiejszym Danish FIM Speedway Grand Prix na torze w Vojens.(...)
104
Poznaliśmy listę startową na jutrzejszą 9 rundę Speedway Grand Prix w duńskim Vojens.(...)
766
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Togliatti FIM Speedway Grand Prix - Togliatti. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bar(...)
462
Paweł Przedpełski, Max Fricke oraz Patryk Dudek w przyszłym roku będą stałymi uczestnikami cyklu Speedway Grand Prix. (...)
107
Vadmim Tarasienko otrzymał od organizatorów cyklu Speedway Grand Prix dzika kartę na najbliższą rundę w Togliatti.(...)
253
Znamy dziką karte na GP w Vojens.(...)
430
Niezwykle szczęśliwy po zwycięstwie w dzisiejszym Swedish FIM Speedway Grand Prix w Malilla był Bartosz Zmarzlik. Polakowi zdecydowanie nie układała się runda zasadnicza i niewiele(...)
5
Bartosz Zmarzlik triumfował w na torze w Malilla. Dugi był Artem Łaguta, zaś trzeci Fredrik Lindgren. Czwarty w biegu finałowym był Jason Doyle, który na starcie wjechał w taśmę i(...)
143
Po niezwykle udanym debiucie w lubelskim Speedway Grand Prix, Dominik Kubera otrzyma kolejna szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności. Tym razem w szwedzkiej Malilli.(...)
103
Różnica tylko jednego punktu dzieli Bartosza Zmarzlika od Artema Łaguty w klasyfikacji generalnej po 6 rundach cyklu Speedway Grand Prix. (...)
103
Artem Łaguta okazał się najlepszy po rozegraniu 6 rundy Speedway Grand Prix w Lublinie. Tuż za nim uplasował się Bartosz Zmarzlik, a na trzecim stopniu podium stanął Dominik Kubera(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com