Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
0
W świetle wydarzeń dotyczących rozprzestrzeniania się COVID-19, Polski Związek Motorowy w porozumieniu z FIM, czyli Międzynarodową Federacją Motocyklową, BSI oraz PL.2012+, w trosc(...)
48
Niemiecki as Martin Smoliński ma nadzieję, że debiutancki sezon w cyklu pomoże mu udanie powrócić w tym roku do mistrzostw świata FIM SGP.(...)
0
Gwiazda Wielkiej Brytanii Adam Ellis przekonuje, iż wciąż celuje w szczyt, gdyż jeździ się po to by być w cyklu FIM SGP i zostać mistrzem świata.(...)
0
Unikatowe logo ukazujące celebrację 20 lat Adrian Flux SGP Wielkiej Brytanii w Cardiff zostało przedstawione. Zawody przypomnijmy odbędą się 18 lipca.(...)
45
Greg Hancock ogłosił zakończenie kariery. Amerykanin miał podpisany kontrakt w rybnickim ROW – ie a także otrzymał stałą dziką kartę od BSI na straty w cyklu Grand Prix, mimo że ub(...)
132
Polski as Maciej Janowski nie przejmuje się tym ilu zawodników wywalczy automatyczne kwalifikacje do SGP 2021, twierdząc iż każdy walczy o złoto.(...)
0
Pewne jest, że w 2021 roku jedna z rund Grand Prix nadal zorganizuje Toruń. Jest to efekt rozmów z BSI, która zarządzać cyklem będzie jeszcze przez rok czasu. Po tym czasie prawa d(...)
0
2 miesiące temu
Czy jedna z rund Grand Prix wróci do Gorzowa? Zarówno prezes miejscowego klubu jak i prezydent miasta mówią tym samym językiem w kontekście tego wydarzenia.(...)
0
Niemiecki zawodnik Martin Smoliński jest gotowy by udowodnić, iż drzemią w nim wielkie rezerwy, jeśli dostanie szansę występu w cyklu SGP.(...)
0
Żużlowiec m.in. Apatora Toruń i Sheffield Jack Holder w ciągu ostatnich kilkunastu dni uczestniczył we walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Australii na żużlu. Młodszy z klanu Hold(...)
1
Trzeci sezon z rzędu sponsorem tytularnym szwedzkiej rundy Grand Prix jest Norrbil. (...)
70
Ostatnie 1000 biletów pozostało na inaugurację cyklu Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Wejściówki na największe żużlowe wydarzenie na świecie kończą się najszybciej od pierw(...)
28
Około 2000 biletów pozostało na inaugurację żużlowego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Do końca roku trwa pierwszy etap sprzedaży wejściówek. 16 maja przyszłego roku (...)
1
FIM Speedway Grand Prix zawarło umowę sponsorską z duńskim dostawcą instalacji elektrycznych firmą Kjaergaard.(...)
18
To co było do niedawna nieoficjalną informacją, się potwierdziło. Discovery przejęła prawa do organizacji cyklu Grand Prix. Umowa została podpisana na 10 lat począwszy od 2022 roku(...)
196
Jak nieoficjalnie podaje Gazeta Pomorska, żużlowe rozgrywki o Indywidualny Czempionat Świata zmieniają właściciela. Dotychczasowa grupa BSI ma zarządzać imprezą do 2021 roku. Od 20(...)
14
Nowy w cyklu FIM SGP Max Fricke potwierdził, iż nie wróci do klubu z brytyjskiej Premiership Belle Vue w sezonie 2020.(...)
54
Już tylko 4500 biletów pozostało na 2020 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. 16 maja najlepsi żużlowcy na świecie wyjadą na tor PGE Narodowego. Pierwszy etap sprzedaży we(...)
105
Do sporych zmian dojdzie w przyszłym sezonie w cyklu Speedway Grand Prix. Zmiany dotyczą punktacji w klasyfikacji generalnej po każdej z rund, a także kwalifikacji do SGP w kolejny(...)
598
Emil Sajfutdinow ma powody do radości. W lidze polskiej zdobył kolejny złoty medal DMP z Unią Leszno. W cyklu Grand Prix wywalczył wicemistrzostwo świata. Teraz czas na odpoczynek.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com