Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PGE Ekstraliga decyduje się wprowadzić procedury kryzysowe w związku z tym, że podczas meczu PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno jedna z osób obsługi przebywająca w parku maszyn posiadała pozytywny wynik testu COVID-19.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
0
Tegoroczne zmagania o Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata została zamrożona przez pandemię COVID-19. Stadion Olimpijski 1 sierpnia 2020 roku miał ugościć kibiców z całego świata wr(...)
1
2 tygodnie temu
Covid – 19 mocno namieszał. (...)
14
PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland zaplanowany pierwotnie w kalendarzu na 8 sierpnia, w związku z ograniczeniami dotyczącymi COVID-19 będzie rozegrany 15 maja przyszłego (...)
60
Ze względu na ciągłe zagrożenia dotyczące COVID-19 właściciele cyklu Speedway Grand Prix z przykrością informują o odwołaniu kolejnych rund SGP. (...)
124
3 czerwca Greg Hancock świętował 50. urodziny. Jak sam mówi, to dopiero połowa tego co jeszcze przed nim. Można przypuszczać, że były zawodnik wie co mówi. Z czterech tytułów IMŚ, (...)
0
Zaplanowane na 18 lipca zawody w Cardiff zostały odwołane. To decyzje, spowodowane obostrzeniami brytyjskiego rządu w związku z panującą pandemią. Decyzja ta oznacza, że żużlowcy p(...)
132
Od nowego sezonu Speedway Grand Prix w życie wejdą zmiany w punktacji. W rozgrywkach powrócił schemat przyznawania określonych punktów za zdobyte miejsce. Zwolennikiem takiego syst(...)
0
Patryk Dudek, czołowy zawodnik polskiej reprezentacji chciałby zdobyć złoty medal w Speedway of Nations, dla Marka Cieślaka, który z kadrą ma popracować ostatni rok. Potem na tym s(...)
1
W związku z ciągłymi ograniczeniami dotyczącymi COVID-19 raz zgodnie z lokalnymi dyrektywami zdrowotnymi FIM, BSI Speedway, Czeska Federacja ACCR i właścicielem stadionu Marketa, G(...)
152
Na razie, zgodnie z oczekiwaniami przekładane są kolejne zawody. Tym razem FIM przesunęła termin czeskiej rundy Grand Prix, która zaplanowana była na 13 czerwca br. Oto pełna treść(...)
0
Z powodu zakazu nałożonego przez rząd niemiecki na wszystkie imprezy plenerowe aż do 31 sierpnia 2020 roku, tegoroczna Grand Prix Niemiec zaplanowana na 30 maja została odwołana.(...)
153
3 miesiące temu
Włodarze MSC Abensberg ogłosili dzisiaj, że nie będą w stanie zorganizować 1 czerwca rundy kwalifikacyjnej do cyklu Speedway Grand Prix. (...)
0
W świetle wydarzeń dotyczących rozprzestrzeniania się COVID-19, Polski Związek Motorowy w porozumieniu z FIM, czyli Międzynarodową Federacją Motocyklową, BSI oraz PL.2012+, w trosc(...)
48
Niemiecki as Martin Smoliński ma nadzieję, że debiutancki sezon w cyklu pomoże mu udanie powrócić w tym roku do mistrzostw świata FIM SGP.(...)
0
Gwiazda Wielkiej Brytanii Adam Ellis przekonuje, iż wciąż celuje w szczyt, gdyż jeździ się po to by być w cyklu FIM SGP i zostać mistrzem świata.(...)
0
Unikatowe logo ukazujące celebrację 20 lat Adrian Flux SGP Wielkiej Brytanii w Cardiff zostało przedstawione. Zawody przypomnijmy odbędą się 18 lipca.(...)
45
Greg Hancock ogłosił zakończenie kariery. Amerykanin miał podpisany kontrakt w rybnickim ROW – ie a także otrzymał stałą dziką kartę od BSI na straty w cyklu Grand Prix, mimo że ub(...)
132
Polski as Maciej Janowski nie przejmuje się tym ilu zawodników wywalczy automatyczne kwalifikacje do SGP 2021, twierdząc iż każdy walczy o złoto.(...)
0
Pewne jest, że w 2021 roku jedna z rund Grand Prix nadal zorganizuje Toruń. Jest to efekt rozmów z BSI, która zarządzać cyklem będzie jeszcze przez rok czasu. Po tym czasie prawa d(...)
0
6 miesięcy temu
Czy jedna z rund Grand Prix wróci do Gorzowa? Zarówno prezes miejscowego klubu jak i prezydent miasta mówią tym samym językiem w kontekście tego wydarzenia.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com