Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Truly.work Stal Gorzów pokonał na wyjeździe Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. W dwumecz wygrywają zaś 63:117 i tym sposobme Stal Gorzów utrzymuje się w PGE Ekstralidze. Prezentujemy Państwu wynik spotkania w Ostrowie(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
159
Wraca najlepsza żużlowa noc - bilety na PZM FIM SGP Polski w Warszawie 16 maja są już dostępne w sprzedaży.(...)
310
Wczoraj BSI, promotorzy cyklu Grand Prix podali cztery nazwiska, którym przyznano dzikie karty na przyszły sezon. Dzisiaj z kolei dowiedzieliśmy się jacy zawodnicy będą rezerwowym (...)
59
Amerykanin Greg Hancock, Brytyjczyk Tai Woffinden, Australijczyk Max Fricke, Szwed Antonio Lindbaeck oraz Rosjanin Artem Łaguta otrzymali dzikie karty od organizatorów Grand Prix,(...)
0
W dziale GALERIE dostępna jest już fotorelacja z sobotniego Speedway Grand Prix of Poland na toruńskiej MotoArenie. Autorem zdjęć jest fotoreporterka portalu ZUZELEND.COM, Marlena (...)
314
Wygraną w biegu półfinałowym Speedway Grand Prix Polski na toruńskiej MotoArenie Bartosz Zmarzlik sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Świata 2019.(...)
7
Leon Madsen z kompletem punktów zakończył ostatnią rundę cyklu Grand Prix na toruńskiej MotoArenie. Na drugiej pozycji w biegu finałowym przyjechał Emil Sajfutdinow, zaś trzeci lin(...)
1176
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z ostatniej, 10 rundy cyklu Speedway Grand Prix, która obędzie się na toruńskiej MotoArenie.(...)
0
Emil Sajfutdinow ściga prowadzącego w klasyfikacji generalnej Bartosza Zmarzlika. Rosjanin zapowiada, że spróbuję go prześcignąć tuż przed decydującym biegami Revline SGP Polski w (...)
50
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni. (...)
56
W dzisiejszym dniu organizatorzy ostatniej rundy cyklu Grand Prix oficjalnie ogłosili, kto 5 października wystartuje w tych zawodach jako dzika karta. Zawodnikiem, który wystąpi z (...)
1
3 tygodnie temu
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
2
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig AdrianFlux British FIM Speedway Grand Prix - Cardiff. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostal(...)
0
W sobotę o godz. 18.00 w Cardiff rozpocznie się dziewiąta runda cyklu Grand Prix. Turniej zapowiada się niezwykle emocjonująco, wszystkie oczy polskich kibiców są skierowane z pewn(...)
976
3 tygodnie temu
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo dwóch dzisiejszych relacji. Gnieźnie okaże się, tóry z zawodnikó jest najlepszy w Nice 1.Lidze żużlowej, zaś w Cardiff (...)
119
3 tygodnie temu
W piątkowy popołudnie zawodnicy z cyklu GP wzięli udział w sesji treningowej przed sobotnią, przedostatnia rundą walki o tytuł IMŚ na żużlu. (...)
9
Amerykańska ikona Greg Hancock jest gotowy na przylot do Europy, gdzie jako gość specjalny pojawi się w strefie kibica na Adrian Flux SGP Wielkiej Brytanii w Cardiff w tę sobotę.(...)
10
Fogo Unia Leszno pewnie pokonała w półfinale zespół forBET Włókniarza Częstochowa. Leszczynianie w finale zmierzą się z zespołem Betard Sparty Wrocław, natomiast częstochowianie o (...)
0
Zwycięstwem w Speedway Grand Prix na torze w Vojens, które po latach powróciło na nowo do cyklu, Bartosz Zmarzlik samotnie rozsiadł się wygodnie na fotelu lidera klasyfikacji gener(...)
98
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Danish FIM Speedway Grand Prix sponsored by ECCO - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finało(...)
501
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z 7 rundy cyklu Speedway Grand Prix. Tym razem wszyscy udajemy się do duńskiego Vojens gdzie zawodnicy starować(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com