Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
W pierwszym meczu półfinałowym Nice 1.LŻ Car Gwarant Start Gniezno pokonał na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovię Ostrów Wlkp 49:40. Przedstawiamy państwu relację z derbów wielkopolski. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
81
W sobotę bardzo dobre zawody odjechał nasz rodak Maciej Janowski. Na dobrze znanym sobie torze w Malilli zajął 3. miejsce a do klasyfikacji generalnej dołożył 15 punktów.(...)
169
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Scandinavian FIM Speedway Grand Prix - Malilla. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali(...)
17
W sobotę tj. 17 sierpnia na torze żużlowym w Malilli rozegra się VI runda Grand Prix 2019. Turniej w Szwecji rozpocznie się o godz. 19.00. Zapraszamy państwa na krótką zapowiedź te(...)
1291
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki ze Scandinavian FIM Speedway Grand Prix w szwedzkiej Malilli, z półfinałowego spotkania Nice 1.Li(...)
263
Maciej Janowski wygrał dzisiejsze kwalifikacje do jutrzejszego Scandinavian FIM Speedway Grand Prix. Walka o zdobycie jak najlepszego czasu rozgrywana była na torze Dackarny Malill(...)
0
Bardzo dobrze wypadli Polscy zawodnicy w dzisiejszych kwalifikacjach do jutrzejszego Scandinavian FIM Speedway Grand Prix, który rozegrany zostanie na torze w szwedzkiej Malilla. (...)
715
W najbliższą sobotę w szwedzkiej Malilli odbędzie się Grand Prix Skandynawii. Z powodu kontuzji nie wystąpią Antonio Lindbaeck, oraz Robert Lambert.(...)
1
Bartosz Zmarzlik, Martin Vaculik i Leon Madsen to kolejność żużlowców podczas Betard Speedway Grand Prix of Poland we Wrocławiu. Na pomeczowej konferencji triumfator opowiadał o n(...)
131
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix of Poland - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finał(...)
0
Hans Nielsen, czterokrotny IMŚ jest ze swoimi kadrowiczami we Wrocławiu podczas sobotniej rundy Grand Prix. Swoim okiem ocenił szereg zmian, jakie zaszły na Stadionie Olimpijskim.(...)
713
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszych spotkań.(...)
105
Speedway Grand Prix wraca do Wrocławia po 12 latach przerwy! Najlepsi żużlowcy świata wyjadą na wrocławski tor w najbliższą sobotę. Kibice rozpoczną fetę kilka dni wcześniej. Atmos(...)
342
W poniedziałek na National Speedway Stadium w Manchesterze odbył się finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii. Zawody zakończyły się sensacyjnym zwycięstwem Charlesa Wrigh(...)
286
Duński as Leon Madsen mówi, że jego kłopoty z plecami nieco ustąpiły podczas przygotowań do SGP Polski we Wrocławiu w sobotę. Madsen w cuglach wygrał sobotnią rundę cyklu SEC w Tor(...)
0
Stadion Olimpijski to historyczna arena Speedway Grand Prix. To właśnie na tym torze w 1995 r. odbyły się pierwsze na świecie zawody w tej formule. Teraz elita „czarnego sportu”, p(...)
34
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
10
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Norrbil Swedish FIM Speedway Grand Prix - Hallstavik. Zwycięzcą turnieju został Emil Sajfutdinow. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
797
Przed nami 4 runda cyklu Grand Prix. Tym razem najlepsi żużlowcy świata zawitali do szwedzkiego Hallstavik. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z (...)
18
Poznaliśmy numery startowe w jakich przystąpi najlepsza szesnastka żużlowców na świecie do Grand Prix Szwecji na torze HZ BYGG Arena w Hallstavik.(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł w Pradze swoje pierwsze zwycięstwo w cyklu Speedway Grand Prix. Popularny Koldi ma już na swoim koncie wiele ważnych wygranych zawodów m.in. trzykrotnie st(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com