Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski przegrała z Rosjanami 38:52 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Liderem gospodarzy był Bartosz Zmarzlik, a ze strony gości Emil Sayfutdinov. To ostatni sprawdzian kadry przed finałem FIM Speedway of Nations.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
93
Jack Holder otrzymał dzika kartę na 7 oraz 8 rundę Speedway Grand Prix, które odbędą się 2 i 3 października na toruńskiej MotoArenie. (...)
0
Aktualny Mistrz Świata, Bartosz Zmarzlik sięgnął w sobotę w Pradze po swoje drugie z rzędu zwycięstwo w FIM Speedway Grand Prix. Przyznał, że emocje towarzyszące wszystkim jego bie(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Aztorin Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został podobnie jak wczoraj Bartosz Zmarzlik! W pokonanym pol(...)
0
Bartosz Zmarzlik dzięki wygranej w 5 rundzie cyklu Speedway Grand Prix na praskiej Markecie usadowił się na fotelu lidera klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata. Polak świetnie(...)
220
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Visit Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu w wyścigu fina(...)
0
Patryk Dudek po wczorajszym koszmarnie wyglądającym upadku zmuszony został do rezygnacji z dalszego występu w 3 rundzie cyklu Speedway Grand Prix w Gorzowie.(...)
105
Za nami 3 rundy cyklu Speedway Grand Prix. W piątkowy wieczór na stadionie im Edwarda Jancarza w Gorzowie triumfował lokalny bohater Bartosz Zmarzlik wprowadzając kibiców w stan eu(...)
153
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig ENEA Gorzów FIM Speedway Grand Prix of Poland - Gorzów Wlkp.. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu fin(...)
0
Bardzo głośno w ostatnim czasie zrobiło się na temat opon tureckiego pochodzenia Anlas. Na nich właśnie startowali tegoroczni zwycięzcy dwóch rund Grand Prix, które odbyły się we W(...)
0
Po dwóch rundach Bartosz Zmarzlik zajmuje 5. miejsce w klasyfikacji przejściowej cyklu Grand Prix. Lider Stali Gorzów wraca dziś na wrocławski ze swoją drużyną aby wspólnie z koleg(...)
116
Za nami pierwsze wyścigi cyklu Grand Prix. Wróćmy jednak do biegu 18. z 1. wrocławskiej rundy. W nim o zwycięstwo walczyli Fredrik Lindgren, Bartosz Zmarzlik, Tai Woffinden i Matej(...)
0
Mamy pełną stawkę cyklu.(...)
57
We wczorajszy wieczór spełniło się jedno z wielkich marzeń Macieja Janowskiego. Magic stanął na najwyższym stopniu we własnym domu, na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Dodatkowo (...)
182
Macie Janowski wygrał przed momentem na swoim domowym torze 2 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix. Tym samym popularny Magic stał się liderem klasyfikacji generalnej cyklu(...)
107
Po raz pierwszy w swojej karierze Rosjanin, Artem Łaguta odniósł zwycięstwo w jednej z rund cyklu Speedway Grand Prix. Stało się to na inauguracje tegorocznej walki o tytuł Indywid(...)
78
Seria będzie w tym roku wyglądać trochę inaczej. Nie będzie to sprint, ale też nie maraton, do którego byliśmy przyzwyczajeni. (...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix - Wrocław. Zwycięzcą turnieju został Artem Łaguta. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: (...)
417
Dwa turnieje Speedway Grand Prix we Wrocławiu zainaugurują zmagania najlepszych żużlowców o tytuł indywidualnego mistrza świata. Na liście startowej jest m.in. trzech Polaków, w ty(...)
0
Fatalne wieści napływają z chorwackiego szpitala, w którym po koszmarnym wypadku przebywa Brytyjczyk Adam Ellis.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com