Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
103
Wszyscy wiedzą, że pierwszy sezon w GP nie jest łatwy. To jednak wielka nowość. Trzeba się wiele nauczyć. Trzeba też jednak czerpać z tego przyjemność. I właśnie to zamierzam robić(...)
104
Grupa Discovery Sports Events opublikowała terminarz przyszłorocznej edycji FIM Speedway Grand Prix. W kalendarzu znajduje się 10 rund, w tym 3 z nich odbędą się w Polsce (Warszawa(...)
121
Już we wtorek ruszy sprzedaż biletów na Grand Prix w Warszawie. Co ważne dla kibiców, wejściówki na Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie które zostanie rozegrane 13 maja 2023 ro(...)
189
Siódma edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 13 maja 2023 roku (początek o godz. 19:00).(...)
103
Dziś poznaliśmy sześć dzikich kart na cykl Speedway Grand Prix 2023. W tym gronie jest jeden Polak Poza dzikimi kartami, poznaliśmy jeszcze siedmiu rezerwowych cyklu.(...)
239
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmar(...)
113
Dziś na toruńskiej MotoArenie rozegrana zostanie ostatnia, 10 runda cyklu Speedway Grand Prix. Kilkanaście minut po godzinie 12:00 najlepsi żużlowcy globu wyjechali do kwalifikacji(...)
73
Kacper Woryna z Dziką Kartą na GP w Toruniu!(...)
103
Z ziemi szwedzkiej do Polski swój trzeci tytuł Indywidualnego Mistrza Świata przywiózł Bartosz Zmarzlik. – Nie wszystko jeszcze do mnie dociera. Koncentrowałem się na sobie i na ka(...)
105
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Szwecji - Mallila. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik(...)
36
Bartosz Zmarzlik przed chwilą został po raz trzeci Indywidualnym Mistrzem Świata.(...)
0
Jack Holder zwyciężył dzisiaj, po raz drugi w karierze, kwalifikacje do zawodów z cyklu Speedway Grand Prix. Drugi czas kwalifikacji uzyskał Maciej Janowski, a trzeci był Tai Woffi(...)
105
Bartosz Zmarzlik już jutro podczas Speedway Grand Prix Szwecji na torze w Mallili może sięgnąć po trzeci tytuł najlepszego żużlowca świata.(...)
228
Szwedzka Mallila już w najbliższy weekend będzie gościła najlepszych żużlowców świata w ramach przed ostatniej rudy cyklu Speedway Grand Prix. Już wiemy że w tych zawodach nie wyst(...)
179
Aktualny Indywidualny Mistrz Europy, Mikkel Michelsen podjął decyzję o wycofaniu się z Grand Prix Szwecji w Malilli, które odbędzie się w najbliższą sobotę (17 września).(...)
248
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Danii - Vojens. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Robert(...)
307
Brytyjczyk, Daniel Bewley wygrał kwalifikacje do wieczornego Speedway Grand Prix Danii na torze w Vojens. Drugi był zawodnik gospodarzy Leon Madsen, a trzeci Patryk Dudek.(...)
602
W dniu dzisiejszym poznaliśmy dziką kartę na turniej Speedway Grand Prix, który odbędzie się w Mallili 17 Września.(...)
103
28 - letni Ramus Jensen, zadebiutuje w cyklu Speedway Grand Prix, pojedzie on w Vojens z dziką kartą.(...)
101
4 miesiące temu
Zawodnik za pośrednictwem mediów społecznościowych, że wraca na tor. Przypomnijmy, że Słowak nabawił się kontuzji podczas spotkania PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stalą Gorzó(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com