Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
0
Jack Holder po wygranej w biegu dodatkowym, triumfował w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata na torze w węgierskim Debreczynie. (...)
0
Jason Doyle triumfował w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata w niemiecki Abensbergu. Za nim uplasowali się zwycięzca biegu dodatkowego o drugie miejsce, Przemysław Pa(...)
0
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.(...)
0
Martin Vaculik został zwycięzcą eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak, zaś o trzecie miejsce rozegrany musiał zostać bieg dodatkowy. (...)
1
Pierwszy raz.w historii w Ostrowie Wielkopolskim, odbędą się zawody FIM Long Track world championship. Poniżej prezentujemy listę startową na te zawody.(...)
1
Dziś poznaliśmy listę startową na cykl Speedway Grand Prix 2. Organizatorzy przyznali trzy dzikie karty. O tytuł najlepszego zawodnika do lat 21 powalczy trzech Polaków. (...)
0
W sobotni wieczór na PGE Narodowym rozegrana została druga runda tegorocznych zmagań o Tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu. Zawody wygrał Fredrik Lindgren, drugi był Jack (...)
60
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zwycięzcą turnieju został Fredrik Lindgren. W pokonanym polu(...)
0
W sobotę (13 maja) na torze stadionu PGE Narodowego odbędzie się 2 runda cyklu Speedway Grand Prix - ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland.(...)
0
Podczas dzisiejszych kwalifikacji do Orlen FIM Speedway Grand Prix of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie doszło do brzydko wyglądającego upadku Dominika Kubery.(...)
0
Fredrik Lindgren wygrał kwalifikacje do jutrzejszego Orlen FIM SGP of Poland na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tuż za nim uplasował się Bartosz Zmarzlik, który wśród polskich kib(...)
33
3 tygodnie temu
W piątek (12 maja) na torze stadionu PGE Narodowego odbędzie się trening i kwalifikacje przed ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland – Warsaw.(...)
0
Przed nami 29. edycja Speedway Grand Prix na żużlu. Najczęściej zmagania o championat globu na polskich torach gościły w Bydgoszczy – 16 razy, w Toruniu i Wrocławiu po 15 razy, w G(...)
0
Obecnie PGE Ekstraliga jest od lat uważana za najmocniejszą ligę na świecie, dlatego warto przyjrzeć się ilu spośród uczestników SGP na co dzień ściga się na polskich torach i jaki(...)
18
Bartosz Zmarzlik drugi raz z rzędu triumfował w Speedway Grand Prix Chorwacji w Gorican. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Robert Lambert , Fredrik Lindgren oraz Jason(...)
0
Bartosz Zmarzlik podobnie jak w 2022 roku wygrał pierwsze w tym sezonie kwalifikacje do Speedway Grand Prix. Polak na torze w Gorican wyprzedził drugiego, Taia Woffindena i Daniel(...)
0
Dziś poznaliśmy dziką kartę na rundę cyklu Speedway Grand Prix w Warszawie, dostał ją Dominik Kubera. Rezerwowymi będą Bartłomiej Kowalski oraz Wiktor Przyjemski.(...)
0
4 miesiące temu
Fani żużla mogą teraz poznać swoich bohaterów wyścigowych lepiej niż kiedykolwiek. Kamery zaglądają za kulisy z Tai'em Woffindenem, Freddiem Lindgrenem, Patrykiem Dudkiem, Danem Be(...)
41
Na niespełna pięć miesięcy przed żużlowym turniejem Indywidualnych Mistrzostw Świata na PGE Narodowym w Warszawie, sprzedano już około połowy biletów na to wydarzenie. Do końca rok(...)
103
Wszyscy wiedzą, że pierwszy sezon w GP nie jest łatwy. To jednak wielka nowość. Trzeba się wiele nauczyć. Trzeba też jednak czerpać z tego przyjemność. I właśnie to zamierzam robić(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com