Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Trans MF FIM Speedway GP of Germany w Landshut. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmarzlik, Jack Holder oraz Dominik Kubera. Prezentujemy najnowsze wyniki oraz aktualną klasyfikację generalną(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
0
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM(...)
0
7 miesięcy temu
FIM opublikował kalendarz zawodów kwalifikacyjnych do SGP, SGP2 (...)
3
Poznaliśmy kompletny kalendarz rozgrywek rangi mistrzostw świata na żużlu. (...)
0
W dniu dzisiejszym poznaliśmy pełny kalendarz przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix.(...)
0
4-krtotny Indywidualny Mistrz Świata, Greg Hancock od przyszłego sezonu dołącza do sztabu Szymona Woźniaka.(...)
0
Choć jeszcze nie poznaliśmy oficjalnego kalendarza Speedway Grand Prix w sezonie 2024 wiadomo, że w przyszłym roku emocjonować się będziemy rozgrywkami o tytuł najlepszego żużlowca(...)
24
W dniu dzisiejszym poznaliśmy stałe dzikie karty na cykl Speedway Grand Prix 2024. Dziką kartę dostał jeden reprezentant Polski.(...)
0
Do ostatniego, finałowego biegu trwała walka o złoto Indywidualnych Mistrzostw Świata. Zwycięstwem w biegu ostatnim, 23 Bartosz Zmarzlik przypieczętował swój czwarty tytuł najlepsz(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig DeWalt FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zosta(...)
0
Leon Madsen wykręcił najlepszy czas podczas kwalifikacji do dzisiejszego DeWalt FIM Speedway Grand Prix of Poland na MotoArenie w Toruniu.(...)
0
Dziś na toruńskiej MotoArenie 10 rundą zakończony zostanie tegoroczny cykl Speedway Grand Prix, który wyłoni najlepszego żużlowca na świecie w sezonie 2023.(...)
0
Mistrz FIM Ameryki Północnej Luke Becker zostaje pierwszym zawodnikiem od czasu, kiedy czterokrotny mistrz świata Greg Hancock przeszedł na emeryturę, który reprezentować będzie ba(...)
21
Dominik Kubera otrzymał dziką kartę na ostatnią rundę Speedway Grand Prix w Toruniu.(...)
2
Cała żużlowa Polska od wczoraj żyje dyskwalifikacją ze Speedway Grand Prix Danii Bartosza Zmarzlika, który na kwalifikacjach wystąpił w nieregulaminowym kombinezonie. Dzisiaj pop p(...)
0
Duńczyk, Leon Madsen zwyciężył na swojej ziemi w DeluxeHomeart FIM Speedway Grand Prix of Denmark na torze w Vojens. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren,(...)
12
Szok i niedowierzanie. To się nie dzieje na prawdę!(...)
0
Za nami magiczna noc na Principality Stadium w Cardiff. Po niezwykle emocjonującym i energicznym finale ze zwycięstwa mógł cieszyć się Martin Vaculik, dla którego jest już druga wy(...)
0
Fredrik Lindgren zwyciężył kwalifikacje do jutrzejszego FIM British Speedway Grand Prix w Cardiff. Drugie miejsce zajął Robert Lambert, zaś z trzecim czasem sklasyfikowany został K(...)
0
Jason Doyle, Martin Vaculik oraz Szymon Woźniak uzyskali awans do przyszłorocznego cyklu Speedway Grand Prix z dzisiejszego SGP Challegne w szwedzkim Gislaved. (...)
27
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig OlyBet FIM Speedway Grand Prix Łotwy - Ryga. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: F(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com