Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ze względu na panujące obecnie, na terenie Niemiec, obostrzenia dotyczące COVID19, FIM wspólnie z BSI, DMSB i lokalnymi organizatorami podjęły decyzję o odwołaniu Grand Prix Niemiec FIM Speedway Grand Prix 2021, mającym się odbyć 22 maja w Teterow. Grand Prix Niemiec, po Grand Prix Włoch, jest drug(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
85
Ze względu na panujące obecnie, na terenie Niemiec, obostrzenia dotyczące COVID19, FIM wspólnie z BSI, DMSB i lokalnymi organizatorami podjęły decyzję o odwołaniu Grand Prix Niemie(...)
238
Ze względu na kolejną dużą falę zachorowań na koronawirusa we Włoszech BSI wspólnie z FIM, FMI oraz Moto Club Olimpia zdecydowały o odwołaniu Grand Prix Włoch FIM Speedway Grand Pr(...)
0
W minionym sezonie Stal Gorzów zdobyła srebrny medal Drużynowych Mistrzostw Polski. Anders Thomsen przyznaje na łamach oficjalnej strony cyklu Grand Prix, że ten wyczyn to też duża(...)
6
Niezbyt optymistycznie do możliwości startów tylko w jednej lidze poza polską odnosi się Jason Doyle. Australijczyk należy bowiem do zawodników, którzy najlepiej czują się gdy mają(...)
67
Po ośmioletniej przerwie Grand Prix wraca do włoskiego Terenzano. Zawody zostały zaplanowane na 24 kwietnia 2021 roku.(...)
88
Zawody Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu na PGE Narodowym w Warszawie – PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędą się 7 sierpnia 2021. Bilety na turniej, który mi(...)
1364
Brązowy medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata, Fredrik Lindgren w zeszłym tygodniu w klinice w Barcelonie przeszedł operację doskwierającej mu od dłuższego czasu kontuzja praw(...)
526
Władze BSI uzupełnili stawkę Grand Prix o nazwiska zawodników, którzy w razie kontuzji któregokolwiek z podstawowych żużlowców zastąpiliby go w rozgrywkach o tytuł Indywidualnego M(...)
49
Włodarze Speedway Grand Prix opublikowali listę startową zawodników, którzy w przyszłym roku powalczą o tytuł najlepszego żużlowca na świecie. W tym gronie nie ma Patryka Dudka, kt(...)
1
Poznaliśmy obsadę cyklu Grand Prix, która w przyszłym roku powalczy o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata, którego bronić będzie Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Sobotniej nocy Bartosz Zmarzlik obronił tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. Przed nim tylko dwóm panom udało się rok po roku sięgać po złoty medal w cyklu Speedway Grand Prix. Byl(...)
325
Bartosz Zmarzlik zdobył po raz drugi tytuł najlepszego żużlowca świata! Srebro po zwycięstwie w biegu dodatkowym zawisło na szyi Taia Woffindena, zaś brąz przypadła Frederikowi Lin(...)
105
Max Fricke przyznaje, że piątkowe zwycięstwo 7 rundy cyklu SGP na toruńskiej MotoArenie jest spełnieniem jego marzeń z dzieciństwa, kiedy to stawiał pierwsze kroki w żużlu. Austra(...)
157
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FST Grupa Brokerska Toruń FIM Speedway Grand Prix of Poland - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Max Fricke. W pokonanym polu w wyścigu fi(...)
254
FIM i Eurosport Events uzgodniły długoterminową współpracę, w ramach której firma przez dziesięć lat będzie promować żużlowe wydarzenia, w tym Grand Prix, Speedway of Nations, mist(...)
93
Jack Holder otrzymał dzika kartę na 7 oraz 8 rundę Speedway Grand Prix, które odbędą się 2 i 3 października na toruńskiej MotoArenie. (...)
0
Aktualny Mistrz Świata, Bartosz Zmarzlik sięgnął w sobotę w Pradze po swoje drugie z rzędu zwycięstwo w FIM Speedway Grand Prix. Przyznał, że emocje towarzyszące wszystkim jego bie(...)
243
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Aztorin Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został podobnie jak wczoraj Bartosz Zmarzlik! W pokonanym pol(...)
0
Bartosz Zmarzlik dzięki wygranej w 5 rundzie cyklu Speedway Grand Prix na praskiej Markecie usadowił się na fotelu lidera klasyfikacji generalnej Mistrzostw Świata. Polak świetnie(...)
220
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Visit Czech Republic FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym z(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com