Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
GRAND PRIX - Wiadomości
173
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Polski - Gorzów Wlkp. Zwycięzcą turnieju został Anders Thomsen. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Ma(...)
402
Kubera najlepszy w Nagyhalasz(...)
197
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Germany - Teterow. Zwycięzcą turnieju został Patryk Dudek. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz(...)
187
Szymon Woźniak wystąpi z dziką kartą podczas piątej rundy zmagań cyklu Grand Prix. Jeden z krajowych liderów Moje Bermudy Stali Gorzów, po raz drugi wystąpi w turnieju Grand Prix.(...)
110
Po sezonie przerwy, Jason Doyle powrócił na podium rundy cyklu FIM SGP. Australijczyk zajął trzecie miejsce w Pradze. Czeski obiekt zdecydowanie należy do ulubionych mistrza Świata(...)
313
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix - Praga. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Tai Woffinden, (...)
217
Dla Pawła Przedpełskiego występ w turnieju na PGE Narodowym był z pewnością wyjątkowy z dwóch powodów. Zawodnik FOR NATURE SOLUTIONS APATORA Toruń pierwszy raz startuje w Speedway (...)
105
Hans Nielsen: ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland było dla mnie cenne(...)
102
Jacek Frątczak o ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland: Szykuje się wielkie sportowe święto(...)
102
10 maja przetestują tor na PGE Narodowym(...)
103
Marek Cieślak: Żużel na PGE Narodowym to nobilitacja, wszyscy jedziemy do Warszawy(...)
102
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig FIM Speedway Grand Prix Chorwacji - Gorican. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Zmarzlik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: M(...)
103
Maksym Drabik wystąpi z dziką kartą podczas 2022 ORLEN Warsaw FIM SGP of Poland na PGE Narodowym. Żużlowiec lubelskiego MOTORU 14 maja będzie miał okazję ponownie wystartować na PG(...)
0
Smutne wieści napłynęły z Wielkiej Brytanii. 15 kwietnia zmarł nagle znany i ceniony komentator żużlowy, Nigel Pearson. Brytyjczyk miał 52 lata.(...)
104
W czwartek duńscy zawodnicy rozpoczęli zamagania w eliminacjach do SGP i SEC. Na torze w Fjelsted najlepszym okazał się stranieri Aforti Startu Gniezno Michael Jepsen Jensen.(...)
223
Szósta edycja żużlowego turnieju Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie zostanie rozegrana 14 maja 2022 roku (początek o godz. 19:00). Na starcie zobaczymy aktualnego Indywidualne(...)
106
Discovery Sports Events, promotor FIM Speedway Grand Prix, ogłosił plany transmisyjne rund IMŚ, które odbędą się w Polsce. Turnieje w Polsce będą transmitowane na otwartym kanale T(...)
102
Prezes PZM potwierdza, że Grand Prix na PGE Narodowym dojdzie do skutku. W rozmowie Michał Sikora opowiada o sprzedaży biletów, dzikiej karcie i zdradza, kto będzie sponsorem tytu(...)
108
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa postanowiła wykluczyć z imprez pod egidą FIM zawodników reprezentujących Białoruś oraz Rosję.(...)
402
10 miesięcy temu
Jason Doyle, Robert Lambert, Leon Madsen, Anders Thomsen oraz Martin Vaculik otrzymali stałe dzikie karty na przyszłoroczny cykl Speedway Grand Prix(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com