Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
Wczoraj o 19:00
2. Liga Żużlowa: Terminarz i Wyniki

Terminarz

Brak meczy do wyświetlenia

Wyniki

kolejka data gospodarze wynik goście
0 25.09.2022 OK Bedmet Kolejarz Opole 46:44 SpecHouse PSŻ Poznań
0 11.09.2022 SpecHouse PSŻ Poznań 53:37 OK Bedmet Kolejarz Opole
0 28.08.2022 SpecHouse PSŻ Poznań 46:44 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
0 21.08.2022 SpecHouse PSŻ Poznań 0:0 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
0 20.08.2022 OK Bedmet Kolejarz Opole 49:41 Opibet Lokomotiv Daugavpils
0 14.08.2022 Opibet Lokomotiv Daugavpils 41:49 OK Bedmet Kolejarz Opole
0 06.08.2022 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 41:49 SpecHouse PSŻ Poznań
0 24.07.2022 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 58:32 Budmax-Stal Polonia Piła
14 24.07.2022 SpecHouse PSŻ Poznań 58:32 Unia Tarnów
14 23.07.2022 OK Bedmet Kolejarz Opole 48:42 Texom Stal Rzeszów
13 17.07.2022 Unia Tarnów 38:52 Opibet Lokomotiv Daugavpils
13 17.07.2022 Texom Stal Rzeszów 46:44 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
13 16.07.2022 Budmax-Stal Polonia Piła 39:50 SpecHouse PSŻ Poznań
7 10.07.2022 SpecHouse PSŻ Poznań 53:37 Opibet Lokomotiv Daugavpils
5 09.07.2022 Texom Stal Rzeszów 51:38 Unia Tarnów
10 08.07.2022 Opibet Lokomotiv Daugavpils 48:42 OK Bedmet Kolejarz Opole
12 03.07.2022 Opibet Lokomotiv Daugavpils 59:31 Budmax-Stal Polonia Piła
12 03.07.2022 SpecHouse PSŻ Poznań 49:41 Texom Stal Rzeszów
12 02.07.2022 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 48:42 OK Bedmet Kolejarz Opole
11 26.06.2022 Texom Stal Rzeszów 43:47 Opibet Lokomotiv Daugavpils
11 26.06.2022 Budmax-Stal Polonia Piła 38:52 Unia Tarnów
11 25.06.2022 OK Bedmet Kolejarz Opole 46:43 SpecHouse PSŻ Poznań
10 19.06.2022 Unia Tarnów 52:37 Texom Stal Rzeszów
10 18.06.2022 SpecHouse PSŻ Poznań 37:53 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
9 12.06.2022 OK Bedmet Kolejarz Opole 58:32 Unia Tarnów
9 12.06.2022 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 52:38 Opibet Lokomotiv Daugavpils
9 11.06.2022 Texom Stal Rzeszów 62:28 Budmax-Stal Polonia Piła
8 05.06.2022 Opibet Lokomotiv Daugavpils 48:42 SpecHouse PSŻ Poznań
8 04.06.2022 Unia Tarnów 35:55 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
8 04.06.2022 Budmax-Stal Polonia Piła 37:53 OK Bedmet Kolejarz Opole
7 29.05.2022 OK Bedmet Kolejarz Opole 65:24 Budmax-Stal Polonia Piła
7 28.05.2022 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 58:32 Unia Tarnów
6 22.05.2022 Opibet Lokomotiv Daugavpils 44:45 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
6 21.05.2022 Unia Tarnów 33:57 OK Bedmet Kolejarz Opole
6 21.05.2022 Budmax-Stal Polonia Piła 40:49 Texom Stal Rzeszów
1 15.05.2022 Budmax-Stal Polonia Piła 47:43 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
1 13.05.2022 Texom Stal Rzeszów 30:28 OK Bedmet Kolejarz Opole
5 08.05.2022 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 38:51 SpecHouse PSŻ Poznań
5 08.05.2022 OK Bedmet Kolejarz Opole 53:37 Opibet Lokomotiv Daugavpils
4 01.05.2022 Opibet Lokomotiv Daugavpils 47:42 Texom Stal Rzeszów
4 01.05.2022 SpecHouse PSŻ Poznań 52:38 OK Bedmet Kolejarz Opole
4 30.04.2022 Unia Tarnów 51:39 Budmax-Stal Polonia Piła
3 24.04.2022 Budmax-Stal Polonia Piła 45:45 Opibet Lokomotiv Daugavpils
3 24.04.2022 OK Bedmet Kolejarz Opole 58:32 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
3 23.04.2022 Texom Stal Rzeszów 42:48 SpecHouse PSŻ Poznań
2 18.04.2022 SpecHouse PSŻ Poznań 66:24 Budmax-Stal Polonia Piła
2 17.04.2022 Opibet Lokomotiv Daugavpils 59:31 Unia Tarnów
2 16.04.2022 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 46:42 Texom Stal Rzeszów
1 09.04.2022 Unia Tarnów 46:44 SpecHouse PSŻ Poznań
© 2002-2022 Zuzelend.com