Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
139
W piątek (1 lipca), drużyna zielona-energia.com Włókniarza Częstochowa zmierzyła się na wyjeździe z Betard Spartą Wrocław. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszego zespołu wyni(...)
0
W Derbach Wielkopolski lepsi okazali się zawodnicy Fogo Unii Leszno wygrywając w Ostrowie w stosunku 33:57. W Ostrowie nie brakowało emocji na torze, jak zarówno poza nim.(...)
157
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 33:57. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Motor Lublin pokonał na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już dziś o godzinie 19.15, na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim zmierzy się beniaminek - Arged Malesa, który nie wygrał w tym sezonie jeszcze żadnego meczu oraz FOGO Uni(...)
172
Na 8 lipca na godzinę 20:30 zaplanowany został odwołany mecz z piątku pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów Wielkopolski z ZOOleszcz GKM Grudziądz.(...)
106
Wczoraj byliśmy świadkami koszmarnego upadku zawodnika Betard Sparty Wrocław, Dana Bewleya.(...)
104
W niedzielę w ramach XI kolejki PGE Ekstraligi w Lublinie miejscowy Motor powalczy o ligowe punkty z For Nature Solutions Apator Toruń . Początek meczu o godz. 16.30 (...)
0
zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Ze względu na obfite opady deszczu mecz 1 1rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a ZOOleszcz GKM Grudziądz zostają odwołane.(...)
88
Już dziś o godz. 20.30 Zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa zmierzy się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu z szóstą w tabeli Betard Sparta Wrocław. (...)
129
Przedstawiamy awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi.(...)
104
Zawodnik Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki, za pośrednictwem mediów poinformował, że wraca na tor. Leszczynianin wystąpi w sobotniej rundzie SEC w Rybniku oraz w meczu PGE Ekstralig(...)
1
Młodzieżowiec Arged Malesy Ostrów - Sebastian Szostak upadł na tor w turnieju Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu w której doznał kontuzji ręki.(...)
0
Kibice FOGO UNII Leszno w ostatnich dniach mieli okazję spotkać się z powracającym do zdrowia po kontuzji, wychowankiem 18-krotnych DMP, Piotrem Pawlickim. Spotkanie odbyło się prz(...)
12
W dniu 29 czerwca br. na stadionie im. Alfreda Smoczyka w Lesznie odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze Klubu Sportowego Unia Leszno.(...)
103
Jacek Ziółkowski w rozmowie z oficjalnym serwisem drużyny z Leszna podsumował niedzielne zawody pomiędzy Fogo Unią Leszno a Motorem Lublin. Goście zwyciężyli na stadionie im. Alfre(...)
137
W meczu 10. rundy PGE Ekstraligi zielona-energia.com WŁÓKNIARZ Częstochowa pokonał na własnym torze MOJE BERMUDY STAL Gorzów. Żadna z drużyn nie zdobyła punktu bonusowego, bo w dwu(...)
0
Fogo Unia Leszno w niedzielne popołudnie w ramach 10. rundy PGE Ekstraligi walczyła o ligowe punkty z Motorem Lublin. Leszczynianie minimalnie ulegli przed własną publicznością z p(...)
102
W niedzielę Arged Malesa Ostrów Wielkopolski zmierzyła się na własnym torze z Betard Sparta Wrocław. Mecz zakończył się zwycięstwem gości 34:56.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com