Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Poznaliśmy terminarz przyszłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi. W tym roku ligowe ściganie rozpocznie się w piątek 3 kwietnia a ostatni mecz w którym wyłonimy Mistrza Kraju odbędzie się 27. września. Podobnie jak w ubiegłym roku wszystkie mecze pokażą wspólnymi siłami Eleven Sports oraz nSport+. Lig(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
11
Czwarty z rzędu i siódmy w karierze sezon w żółto-biało-niebieskich barwach odjedzie w 2020 roku Paweł Miesiąc. Dziś 34-letni wychowanek rzeszowskiej Stali ma za sobą udane występy(...)
80
Dla fanów czarnego sportu z miasta nad Wartą 13-nasty piątek nie będzie wcale pechowy. Dziś w galerii Askana, kibice Stali Gorzów będą mieli okazję spotkać się z zawodnikami, którz(...)
154
Stelmet Falubaz Zielona Góra powoli przygotowuje się do nowego sezonu. Zawodnicy rozpoczęli cykl przygotowań a klub dogrywa ostatnie szczegóły. Wiemy, że w marcu zespół spod znaku (...)
163
W dniu dzisiejszym komisja PZM przekazała do publicznej wiadomości decyzje nt. przyznanych licencji klubom na sezon w 2020 roku. Tylko cztery kluby mogą pochwalić się licencją zwyk(...)
108
Poznaliśmy terminarz przyszłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi. W tym roku ligowe ściganie rozpocznie się w piątek 3 kwietnia a ostatni mecz w którym wyłonimy Mistrza Kraju odbędzi(...)
112
W trwającej przerwie zimowej Matej Zagar był jednym z tych zawodników, którzy zmienili barwy klubowe. Słoweniec postanowił zmienić częstochowskie Lwy na lubelskie Koziołki. Czy ta (...)
23
Niedawno żużlowcy Falubazu Zielonej Góry rozpoczęli przygotowania kondycyjne przed nowym sezonem żużlowym w 2020 roku. Radosław Walczak, specjalista od akrobatyki sportowej zdradzi(...)
133
W roku 2019 nabierał seniorskiego doświadczenia w drugoligowej Polonii Piła. Odjechał 10 meczów uzyskując średnią 1,614 pkt./bieg. W sezonie 2020 zobaczymy go w macierzystym Speed (...)
240
Falubaz 2.020 to nazwa kevlaru, w jakim będzie prezentował się klub z Zielonej Góry w nowym sezonie PGE Ekstraligi. Oczywiście dominujące kolory to żółty, biały i zielony.(...)
101
Krzysztof Buczkowski rozpoczął już intensywne przygotowania do sezony 2020, w skład których weszły również treningi na motocrossie. (...)
6
Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli żużlowcy Stelmet Falubazu, którzy powrócili z urlopów. Przed nimi zajęcia na sali gimnastycznej, zajęcia w terenie a także gry zespołowe.(...)
34
Speed Car Motor Lublin ma w planach cztery treningi punktowane przed rozpoczęciem sezonu 2020. Zawodnicy wyjadą również na wspólne zgrupowania do Włoch, Hiszpanii i na Słowenię.(...)
2
MOSiR Bystrzyca zarezerwował milion złotych na przygotowanie stadionu żużlowego przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie do rozgrywek PGE Ekstraligi  w 2020 roku.(...)
14
Nowy w cyklu FIM SGP Max Fricke potwierdził, iż nie wróci do klubu z brytyjskiej Premiership Belle Vue w sezonie 2020.(...)
22
W życiu Ireneusza Zmory kończy się kolejny etap życia. Po 15 – letniej przygodzie ze Stalą Gorzów czas ustąpić miejsca kolejnej osobie, która poprowadzi klub. W wywiadzie dla lokal(...)
1
Jacek Frątczak na łamach speedwayekstraliga.pl wypowiedział się na trzy tematy. Nie mogło oczywiście zabraknąć tematu złotego krążka dla Polaka w minionej edycji Speedway Grand Pri(...)
23
Mijający rok był udany dla juniora Speed Car Motoru Lublin Wiktora Lamparta. W PGE Ekstralidze ze średnią 1,544 pkt/bieg zajął 31. miejsce w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodn(...)
221
Okienko transferowe za nami. Kluby i zawodników czeka teraz pracowita zima przed nowym sezonem. Zwieńczeniem i odpowiedzią na pytanie w jakiej formie są zawodnicy mają być jak zaws(...)
437
Dziś w siedzibie klubu Stali Gorzów odbyła się konferencja prasowa, na której prezes Marek Grzyb ogłosił, iż została zawarta umowa partnerska pomiędzy klubem sportowym Stal Gorzów (...)
88
Tytuł Indywidualnego Mistrza Europy, nagroda "odkrycie sezonu" w plebiscycie PGE Ekstraligi i udane starty w szwedzkiej Elitserien. Tak wyglądał rok 2019 u Mikkela Michelsena. Prze(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com