Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
CANAL+ wygrał przetarg, na mocy którego przedłużył prawa telewizyjne do transmisji PGE Ekstraligi. Mecze najlepszej żużlowej ligi świata będzie można nadal oglądać w kanałach sportowych nadawcy oraz w serwisie CANAL+ online aż do 2025 roku.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
562
CANAL+ wygrał przetarg, na mocy którego przedłużył prawa telewizyjne do transmisji PGE Ekstraligi. Mecze najlepszej żużlowej ligi świata będzie można nadal oglądać w kanałach sport(...)
121
Fogo Unia Leszno poinformowała, że do sztabu szkoleniowego Drużynowych Mistrzów Polski dołączył Damian Baliński. Wychowanek leszczynian niemal całą karierę reprezentował barwy klub(...)
170
„Nie ma nudy” – takimi słowami pierwszą część obozu kondycyjnego na Teneryfie opisuje Bartosz Zmarzlik, żużlowy mistrz świata z 2019 i 2020 roku. Tygodniowe zgrupowanie na Wyspach (...)
124
W piątek w siedzibie częstochowskiego klubu doszło do spotkania prezesów Eltrox Włókniarza Częstochowa oraz OK Bedmet Kolejarza Opole. Jego efektem było podpisanie umowy partnerski(...)
182
Na 26 lutego zaplanowana została prezentacja częstochowskiego Eltrox Włókniarza. Imprezę, której transmisja rozpocznie się o godzinie 18:50, poprowadzi znany i lubiany duet: To(...)
228
Rosjanin zastąpił innego Rosjanina(...)
89
Bardzo ważny i jednocześnie trudny sezon czeka Damiana Pawliczaka. Zawodnik wkracza w wiek seniorski a to oznacza większą konkurencje o miejsce w składzie ekstraligowego Falubazu Z(...)
191
Dziś oficjalnie zakończyła się saga z Maksymem Drabikiem w roli głównej. Zawodnik otrzymał karę roku zawieszenia w startach począwszy od 30 października 2020 roku. O decyzji poinfo(...)
267
W nadchodzącym sezonie w składzie Apatora Toruń miał pojawić się Paweł Łaguta. Wiemy, że tak jednak nie będzie. Toruński klub w tej sprawie wydał stosowne oświadczenie.(...)
0
Fogo Unia Leszno przez ostatnich kilka lat miała jednych z lepszych juniorów w Polsce. W Lesznie nadeszła zmiana pokoleniowa, a dodatkowo z klubem pożegnało dwóch wychowanków.(...)
0
Zmieniając barwy klubowe w Polsce Jason Doyle ma nadzieję, że tym razem zostanie w klubie na dłużej a swoja obecnością pomoże leszczynianom w zdobyciu piątego tytułu z rzędu.(...)
0
Falubaz Zielona Góra niejednokrotnie zaskakiwał swoich kibiców swoim nieszablonowym podejściem do tematu. (...)
167
Sezon 2020 promowany był przez Klub Sportowy Toruń jako „Lata świetności. Rok próby”. Drużyna prowadzona przez Tomasza Bajerskiego mocnym akcentem weszła w ubiegłoroczny sezon eWin(...)
108
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – pod taką nazwą grudziądzka drużyna będzie startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2021. Do współpracy z GKM Grudziądz dołączyły dwie(...)
127
Fogo Unia Leszno za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o wstępnej dacie Memoriału im. Alfreda Smoczyka. (...)
115
Fogo Unia Leszno przygotowuje się do zbliżającego sezonu, Drużynowi Mistrzowie Polski trenują trzy razy w tygodniu w Lesznie, ale mają również w planie wyjazd w cieplejsze rejony E(...)
130
2 miesiące temu
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówi(...)
0
W czasie zimowej przerwy drużyny szlifują swoja formę aby w trakcie sezonu być optymalnie przygotowanym do ligowej rywalizacji. Pierwszym takim sprawdzianem jak przepracowana zosta(...)
46
W nadchodzącym sezonie Klub Sportowy z Torunia nadal będzie startował pod nazwą eWinner Apator Toruń. Jest to wynik pozytywnych rozmów miedzy przedstawicielami zainteresowanych str(...)
0
W nadchodzącym sezonie żużlowym na polskich torach ekstraligowych zostanie wprowadzone duże udogodnienie dla polskich arbitrów. Do tej pory sędziowie mieli spory problem, gdy zawod(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com