Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
187
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata Nicki Pedersen został zarażpny koronawirusem. Duńczyk uskarżał się na ból głowy, kaszel a potem pojawiła się jeszcze gorączka.(...)
131
Tomasz Suskiewicz, menager Emila Sajfutdinowa również obserwuje obecną sytuacje na rynku żużlowym. Z czytelnikami portalu metropoliabydgoska.pl podzielił się kilkoma spostrzeżeniam(...)
271
Klub z Wrocławia wydał dziś oświadczenie ws. przebiegu postępowania Maksyma Drabika. Poniżej prezentujemy jego oryginalną treść.(...)
5
Speedway Ekstraliga zdecydowała się odwołać spotkania żużlowe, które były zaplanowane na kwiecień br. (...)
103
Na początku tygodnia w serwie zrzutka.pl powstała zbiórka funduszy dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Leszno. Pomysłodawcami zbiórki są fani ze Stowarzyszenie Sympatyków Klub(...)
5
Po raz pierwszy w czasie swojej wieloletniej kariery Piotr Protasiewicz spotkał się z obecną sytuacją, która dotyka nas wszystkich. Jak zawodnik Falubazu radzi sobie w tych czasach(...)
1
Z powodu epidemii, w przeważającej większości odwołano zawody sportowe na świecie. Nie inaczej jest w Polsce. Mimo, że sezon oficjalnie jeszcze nie ruszył to PZM już przełożył pier(...)
6
Swój punkt widzenia na temat aktualnej sytuacji w rozmowie z prasą lokalną przedstawił menedżer Speed Car Motoru Lublin Jacek Ziółkowski. Zapraszamy do lektury.(...)
16
3 tygodnie temu
Ze względu na panującego na świecie wirusa sezon żużlowy został przesunięty. Zawodnicy z Leszna trenują indywidualnie lub w małych grupach by utrzymać wypracowaną przez zimę formę.(...)
0
W świetle wydarzeń dotyczących rozprzestrzeniania się COVID-19 Zarząd Ekstraligi Żużlowej sp. z o.o. w porozumieniu z Radą Nadzorczą, Polskim Związkiem Motorowym oraz wszystkimi kl(...)
108
Zawodnicy leszczyńskich Byków w środowe późne popołudnie trenowali na stadionie przy Strzeleckiej. Trening ze względów bezpieczeństwa był zamknięty dla szerszej widowni.(...)
73
Wszystkie obiekty, w tym Stadion Olimpijski, którego najemcą jest WTS Sparta Wrocław, zarządzane przez Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław zostały w dniu dzisiejszym zamknięte aż do(...)
0
Nie odbędzie się zaplanowany na 28 marca Super Mecz pomiędzy Abramczyk Polonią Bydgoszcz i Fogo Unią Leszno. Klub z Bydgoszczy informuje, że do spotkania dojdzie w innym terminie.(...)
77
Nie dojdą do skutku zaplanowane na 14 i 15 marca mecze testowe pomiędzy MrGarden GKM Grudziądz, a Truly.work Stalą Gorzów Wlkp.(...)
0
Kolejni żużlowcy wyjeżdżają na tory. Tym razem w chorwackim Gorican dwóch reprezentantów Speed Car Motoru Lublin, tj. Wiktor Lampart i Matej Zagar rozpoczęło treningi na motocyklac(...)
0
Miłośnicy klubu z Rybnika będą musieli poczekać na zaprezentowanie zawodników. W ostatnim czasie koronawirus przedostał się do Rybnika. Z tego powodu prezes postanowił odwołać prez(...)
21
Zaplanowane początkowo na 13 marca spotkanie drużyny MrGarden GKM - u Grudziądz z kibicami odbędzie się we wcześniejszym terminie. (...)
129
Od 7 do 10 marca żużlowcy Speed Car Motoru Lublin mieli trenować w słoweńskim Krsko. Niestety wyjazd nie dojdzie do skutku.(...)
117
W czwartek na stadionie im. Alfreda Smoczyka zamontowano bandy pneumatyczne. Są one nowe, ponieważ wcześniejsze straciły swoją homologację.(...)
95
Wywiadu lokalnej prasie udzielił nowy nabytek Speed Car Motoru Lublin - Jakub Jamróg.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com