Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
2
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Sztab szkoleniowy Fogo Unii Leszno podjął decyzję, że najbliższym spotkaniu ligowym z KS Apator Toruń na toruńskiej MotoArenie leszczyńskie Byki wystąpią bez Janusza Kołodzieja.(...)
1
Piątkowy mecz inaugurujący rozgrywki PGE Ekstraligi był ekscytujący i szalony. Drużyna Betrad Sparty Wrocław na swoim torze pokonała beniaminek Novyhotel Falubaz Zieloną Górę w st(...)
0
W piątek zainaugurowane zostały rozgrywki PGE Ekstraligi. W meczu otwierającym pierwszą kolejkę zmagań o tytuł Drużynowego Mistrza Polski Betard Sparta Wrocław podjęła na swoim tor(...)
4
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze KS Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Fogo Unia Leszno w inauguracyjnym spotkaniu na stadionie im. Alfreda Smoczyka podejmowała drużynę Tauron Włókniarz Częstochowa. W pojedynku lepsi okazali się leszczynianie, którzy (...)
11
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze NovyHotel Falubaz Zielona Góra w stosunku 47:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
Meczem we Wrocławiu swoje rozgrywki zainauguruje najlepsza liga świata PGE Ekstraliga. Niemal pół roku wyniosła przerwa od żużlowych emocji.(...)
1
Już w ten weekend rusza najlepsza liga świata. W piątek będziemy świadkami dwóch meczy. Poznaliśmy już awizowane składy na te spotkania.(...)
0
Po piąte zwycięstwo w Indywidualnym Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi im. Zenona Plecha sięgnął dzisiaj na torze w Łodzi Bartosz Zmarzlik.(...)
0
Arged Malesa Ostrów, pewnie pokonała w sparingu osłabionego Tauron Włókniarza Częstochowa 56-34.(...)
0
W dzisiejszym meczu towarzyskim NovyHotel Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już jutro na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, dojdzie do spotkania sparingowego pomiędzy Arged Malesa Ostrów a Novyhotel Falubazem Zielona Góra. Poznaliśmy awizowane sk(...)
0
Niekorzystne warunki pogodowe nie pozwoliły niestety na rozegranie w dniu dzisiejszym meczu towarzyskiego pomiędzy Innpro ROW Rybnik a Tauron Włókniarzem Częstochowa.(...)
0
Orlen Oil Motor Lublin, bez większych problemów wygrał swój pierwszy mecz sparingowy w sezonie 2024. W środowe popołudnie wygrali na wyjeździe z Arged Malesa Ostrów 34-56.(...)
0
Od dłuższego czasu w mediach, już nawet nie tylko sportowych, toczy się dyskusja na temat lubelskiego klubu. Wiele osób, w tym nie mających nic wspólnego z żużlem, zabiera głos w s(...)
0
Poznaliśmy już listę startową XVIII Memoriału Edwarda Jancarza który odbędzie tradycyjnie w Gorzowie Wielkopolskim. Działaczom ebut.pl Stali Gorzów udało się skompletować ciekawe z(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com