Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Trener Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafał Dobrucki przedstawił skład narodowej drużyny na sezon 2024. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
5
Do zespołu Fogo Unii Leszno w trakcie okresu transferowego dołączyli Andrzej Lebiediew oraz Rafał Okoniewski, który będzie pełnił funkcję menadżera drużyny. (...)
2
Kapitan Fogo Unii Leszno od jakiegoś czasu widywany jest w specjalnej ortezie utrzymującej bark. Janusz Kołodziej w rozmowie przyznał co mu dolega i jaki musiał przejść zabieg.(...)
0
W sezonie 2024 w barwach Fogo Unii Leszno starował będzie Andrzej Lebiediew. Zawodnik dołączył do drużyny z Wielkopolski po jak z PGE Ekstraligi spadł drużyna Celfast Wilków Kroson(...)
0
W przerwie między sezonami do Fogo Unii Leszno dołączył Rafał Okoniewski, który zastąpi Piotra Barona, który przez wiele lat pełnił funkcję menadżera zespołu.(...)
0
We wtorkowe popołudnie dotarł do nas informacje o zmianach jakie nastąpiły w związku z przejęciem 1.Ligi Żużlowej przez Speedway Ekstraligę(...)
17
Janusz Ślączka został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany jako nowy szkoleniowiec Włókniarza Częstochowa.(...)
5
Poniżej publikujemy list otwarty do Stowarzyszenia Lubelskich Kibiców "Speedway Euphoria" skierowany do władz Ekstraligi Żużlowej.(...)
20
ZOOleszcz GKM Grudziądz za sprawą nowych nabytków na przyszły sezon staje się australijską kolonią w polskiej PGE Ekstralidze.(...)
0
Wczoraj pod wieczór w łódzkim Hotelu Rubin zaprezentowana została drużyna H.Skrzydlewska Orzeł Łódź.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra przedstawił skład w jakim przystąpi do ekstraligowych zmagań w przyszłym roku.(...)
0
Bartosz Zmarzlik o dwa kolejne sezony przedłużył swój związek z klubem z Lublina.(...)
0
Jakub Miśkowiak został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany kibicom jako zawodnik Stali Gorzów Wielkopolski.(...)
17
Włókniarz Częstochowa poinformował o zmianach w sztabie szkoleniowym klubu. Nowym dyrektorem sportowym częstochowskich Lwów został Piotr Mikołajczak.(...)
0
Andrzej Lebiediew w sezonie 2024 reprezentował będzie dziewiętnastokrotnego Drużynowego Mistrza Polski, Fogo Unię Leszno.(...)
0
Mads Hansen będzie w przyszłym sezonie reprezentował barwy Włókniarza Częstochowa na pozycji U24.(...)
1
W dniu dzisiejszym rozpoczęło się tzw. okno transferowe tj. okres, w którym kluby co rusz będą ogłaszać zakontraktowanych zawodników. I choć od dawien dawna znane są te największe (...)
0
Fogo Unia Leszno ogłosiła kto w przyszłym poprowadzi zespół w PGE Ekstralidze.(...)
11
Platinum Motor Lublin drugi raz z rzędu wywalczył tytuł Drużynowego Mistrza Polski. Ze srebrem rozgrywki PGE Ekstraligi zakończył Betard Sparta Wrocław, zaś na najniższym stopniu p(...)
0
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Betard Sparta Wrocław w stosunku 35:55 i obronił tytuł Drużynowego Mistrza Polski sprzed roku. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions KS Apator Toruń w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com