Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
0
W zbliżającym się coraz większymi krokami sezonie PGE Ekstraligi, częstochowski klub przystąpi do rozgrywek z tytularnym sponsorem. Lider na rynku energetycznym, firma Tauron posta(...)
1
We wtorkowe popołudnie na stadionie im. Alfreda Smoczyka odbył się mecz sparingowy pomiędzy drużynami z Leszna i Gorzowa. Lepsi w rywalizacji okazali się goście, którzy w Wielkopol(...)
0
Dla Kacpra Pludry będzie to drugi sezon w barwach drużyny z Grudziądza. W rozmowie z naszym portalem opowie, jak wyglądały jego przygotowania do sezonu, Czy zespół GKM-u znajdzie s(...)
0
Bartosz Smektała zwyciężył w 73. Memoriale im. Alfreda Smoczyka, drugie miejsce zajął Przemysław Pawlicki, a na najniższym stopniu podium stanął Jaiomon Lidsey.(...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 73. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno. Zwycięzcą turnieju został Bartosz Smektała. Za nim uplasowali się Przemysław Pawlicki oraz Jaimo(...)
70
W dzisiejszym meczu towarzyskim pomiędzy For Nature Solutions Apator Toruń a Platinum Motor Lublin lepsi okazali się zawodnicy gospodarzy pokonując rywali w stosunku 51:39.(...)
56
Fogo Unia Leszno w czwartkowe popołudnie rozegrała na stadionie im. Alfreda Smoczyka spotkanie sparingowe z Enea Falubazem Zielona Góra. Mecz zakończył się wynikiem 50:40.(...)
1
W rewanżu meczu sparingowego pomiędzy Fogo Unią Leszno a Enea Falubaz Zielona Góra podobnie jak w pierwszym meczu lepsi okazali się miejscowi wygrywając w stosunku 50:40(...)
35
Motor Lublin, obecny Drużynowy Mistrz Polski pozyskał sponsora tytularnego spółkę Orlen Oil , dzięki czemu w nadchodzącym sezonie wystąpi pod nazwą Platinum Motor Lublin(...)
8
Leszczynianie w sobotę oraz niedzielę pierwszy raz w tym roku trenowali na obiekcie przy Strzeleckiej. Podopieczni Piotra Barona w tym tygodniu zmierzą się w spotkaniu sparingowym (...)
0
Na wtorkowe popołudnie zaplanowano sparing pomiędzy Enea Falubazem Zielona Góra i Fogo Unią Leszno. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16.30.(...)
0
2 tygodnie temu
Klub z Wielkopolski za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o pierwszych w tym roku treningach na torze. Leszczynianie będą trenować na stadionie im. Alfreda Smoczy(...)
0
Dla Kacpra Woryny zbliżający się sezon będzie trzecim z Lwem na plastronie. Nie ukrywa, że dobrze się czuje pod Jasną Górą. W rozmowie z naszym portalem odpowiada czy jest szansa, (...)
56
Na 26 marca (niedziela) zaplanowano 73. Memoriał im. Alfreda Smoczyka. Początek turnieju zaplanowano na godzinę 14. Poznaliśmy listę startową zawodów w Lesznie.(...)
0
Matej Zagar, Adrian Miedziński, Rune Holta czy Norbert Kościuch, jakbym takich żużlowców zaczął wymieniać jeszcze rok temu to wszyscy by myśleli, że wymieniam skład jednego z zespo(...)
29
15 lutego cały zespół Drużynowego Mistrza Polski, Motoru Lublin udał się do hiszpańskiej miejscowości prowincji Alicante, Calp na rowerowy obóz przygotowawczy.(...)
0
Dziesiąta edycja PGE Indywidualnych Międzynarodowych Mistrzostw Ekstraligi odbędzie się 1 kwietnia w Toruniu. Początek zawodów o godz. 16:30. (...)
0
O przygotowaniach do sezonu Fogo Unii Leszno na łamach Radia Elka opowiadali Piotr Baron, Janusz Kołodziej oraz Damian Ratajczak. Goście Michała Koniecznego przyznali, że trenują n(...)
0
Rafał Okoniewski, dołącza do sztabu szkoleniowego WTS Sparty Wrocław. Głównym aspektem pracy Okoniewskiego będzie szkolenie adeptów szkółki oraz praca z juniorami w pierwszej druży(...)
11
Vadim Tarasienko w sezonie 2023 będzie zdobywał punkty dla ZOOleszcz GKM Grudziądz.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com