Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Artem Łaguta triumfował w 2 rundzie cyklu Speedway Grand Prix, który rozgrywany był na Stadionie Marketa w Pradze. Na drugim miejscu uplasował się Maciej Janowski, zaś na najniższym stopniu podium stanął Frederik Lindgren. Czwarty, w biegu finałowym, linię mety przejechał Emil Sajfutdinow.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
0
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
23
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
102
12 rundę PGE Ekstraligi rozpocznie spotkanie aktualnego Drużynowego Mistrza Polski - Fogo Unii Leszno z ekipą z Grudziądza. Początek meczu zaplanowany został na godzinę 18:00. (...)
102
W piątkowy wieczór odbędą się 102 Derby Ziemi Lubuskiej, w ramach 12 rundy PGE Ekstraligi. Gospodarzem zawodów będzie gorzowska Stal. Początek zawodów zaplanowany jest na godzinę 2(...)
301
Derby Pomorza i Kujaw dla zespołów ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz I eWinner Apator Toruń miały byc meczem o życie. Jeśli troch nadinterpretujemy wydarzenia zwłaszcza z bieg(...)
316
Po niezwykle zaciętym meczu, obfitującym w groźne upadki zakończone ostatecznie trzema kontuzjami, meczu PGE Ekstraligi pomiędzy ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz a eWinner Apat(...)
281
2 tygodnie temu
Decyzją sędziego zawodów z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych zostaje odwołany mecz 11 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz a eWinner Apat(...)
105
Duńska Federacja Motocyklowa DMU postanowiła odwiesić licencję Nicki Pedersena i tym samym trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata będzie mógł kontynuować sezon i występować w barwa(...)
191
Awizowane składy na piątkowy mecz w Grudziądzu(...)
31
Kolejna kolejka najlepszej ligi świata przyniosła nam sporo wrażeń i emocji. Przedstawiamy państwu skrót spotkań na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w ostatni weekend. (...)
108
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Fogo Unia Leszno w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
74
Nie dojdzie do skutku zaplanowane na niedzielę derbowe spotkanie pomiędzy ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz a eWinner Apator Toruń. Nowy termin meczu to 9 lipca (piątek) o godz(...)
102
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
201
Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
81
Ekstraliga Żużlowa zleciła w ośrodku badawczo – rozwojowym przemysłu oponiarskiego badanie twardości opon firm Anlas i Mitas po meczach 9. rundy PGE Ekstraligi: eWINNER Apator Toru(...)
0
Kto odbije się od dna? Na to pytanie odpowiedź poznamy w najbliższą niedzielę, bo tego dnia przy ulicy Hallera 4 rozegra się prawdziwy spektakl, bowiem te dwie drużyny walczą o utr(...)
127
Awizowane składy(...)
163
Za nami kilka interesujących spotkań na pierwszoligowych i ekstraligowych torach. Przedstawiamy państwu skróty i podsumowanie tych emocjonujących starć.(...)
101
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
180
Eltrox Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na wyjeździe Marwis.pl Falubaz Zielona Góra w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com