Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niestety z przykrością musimy poinformować, że dzisiaj w gdańskim szpitalu odszedł od nas Zenon Plech. Jeden z najbardziej utytułowanych żużlowców w Polsce zmagał się od lat z chorobą.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
250
KS Toruń rozpoczyna sprzedaż karnetów na sezon 2021. Podobnie jak w poprzednim sezonie karnety obowiązywać będą tylko na siedem meczów rundy zasadniczej. Sprzedaż karnetów odbywać (...)
523
Damian Lotarski poinformował poprzez media społecznoościowe o zakończeniu swojej kariery żużlowej.(...)
415
W dniu dzisiejszym prezes Moje Bermudy Stal Gorzów poinformował, że podpisał dwuletni kontrakt ze szkoleniowcem Stanisławem Chomskim.(...)
958
Sezon 2020 w barwach rodzimego MrGarden GKM-u Grudziądz był nieudany dla Krzysztofa Buczkowskiego. Średnia biegowa 1,098 pkt. nie może imponować. Kolejny rok żużlowiec spędzi w Mot(...)
104
Objawienie eWinner 1.Ligi żużlowej Duńczyk, Jonas Jeppesen w przyszłym sezonie reprezentować będzie barwy ekstraligowego Eltrox Włókniarza Częstochowa..(...)
118
Kontrakt Adriana Miedzińskiego jest ostatnim ogłoszonym przez eWinner Apator Toruń.(...)
409
Leszczyńska Fogo Unia zaprezentowała skład w jakim występować będzie w PGE Ekstralidze w roku 2021.(...)
0
Jason Doyle w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy aktualnego Drużynowego Mistrza Polski, Fogo Unii Leszno. (...)
379
Janusz Ślączka zastąpi na stanowisku szkoleniowca MrGarden GKM Grudziądz Roberta Kempińskiego.(...)
157
Podczas dzisiejszej konferencji RM Solar Falubazu Zielona Góra poznaliśmy niemal całą kadrę zielonogórskiego klubu.(...)
570
Karol Żupiński zamienił pierwszoligowy Gdańsk na ekstraligowy eWinner Apator Toruń. Junior związał sią z toruńskim klubem trzyletnim kontraktem.(...)
243
Prezes Motoru Lublin podczas audycji Pięć jeden poinformował , że Jarosław Hampel oraz Mikkel Michelsen w przyszłym sezonie nadal będą zawodnikami zespołu z Lublina.(...)
514
Kolejny zawodnik zdecydował się na zawarcie nowej umowy z MrGarden GKM Grudziądz. W sezonie 2021 żółto-niebieskich barw nadal bronić będzie Kenneth Bjerre.(...)
496
Tobiasz Musielak postanowił o kolejny rok przedłużyć umowę z eWinner Apatorem Torun. Dla Tofeeka będzie to drugi sezon spędzony w klubie z Torunia.(...)
194
Bartosz i Michał Curzytkowie w sezonie 2021 nadal będą reprezentować Betard Spartę Wrocław.(...)
271
Po trzech latach pobytu z Betard Spartą Wrocław żegna się dzisiaj Australijski talent, Max Ficke.(...)
209
Michael Jepsen Jensen, Antonio Lindbaeck i Jonas Jeppesen nie będą już reprezentować barw RM Solar Falubaz Zielona Góra.(...)
47
Tai Woffinden zostaje na kolejny sezon zawodnikiem Betard Sparty Wrocław.(...)
1
Zgodnie z przewidywaniami Martin Vaculik został oficjalnie zawodnikiem Moje Bermudy Stal Gorzów. (...)
354
Po dziewięciu latach spędzonych w Gorzowie Krzysztof Kasprzak przenosi się do MrGarden GKM Grudziądz. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com