Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
0
Najpóźniej w marcu powinny się zakończyć prace remontowe na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Ich zleceniodawcą jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który (...)
2
61. urodziny obchodził wczoraj menedżer Speed Car Motoru Lublin Jacek Ziółkowski, który podzielił się swoimi refleksjami z mediami klubowymi.(...)
26
Podczas wtorkowej konferencji prasowej, która specjalnie została zorganizowana przez władze częstochowskiego Włókniarza, zaprezentowany został nowy sponsor tytularny.(...)
10
Pracowicie spędzają ferie zawodnicy szkółki Speed Car Motoru Lublin.Trenują na obozie dochodzeniowym pod okiem Macieja Kuciapy. (...)
10
Bartosz Zmarzlik jest na absolutnym topie. Trudno się dziwić. Jest przecież Indywidualnym Mistrzem Świata na żużlu. Jego wysiłek doceniło środowisko kibicowskie, które swoimi głos(...)
0
Dziś w siedzibie gorzowskiej Stali odbyła się konferencja prasowa dotycząca zmian w klubie i nie tylko. Nowym dyrektorem zarządzającym klubem został Tomasz Michalski, który od 3 la(...)
0
Część żużlowców Falubazu ukończyła pewien etap przygotowania do nadchodzących rozgrywek żużlowych. Wspólnie z akrobatami na Głodówce ćwiczyli juniorzy tegoż klubu i Patryk Dudek. O(...)
10
Młodzieżowiec Speed Car Motoru Lublin Viktor Trofimov uzyskał w sezonie 2019 średnią 1,296 pkt./bieg. W rozmowie z mediami klubowymi ocenia miniony rok i opowiada o swoich celach n(...)
2
Od wczoraj środowisko żużlowe żyje tylko jednym tematem, dotyczącym podejrzenia o stosowanie dopingu przez zawodnika Betard Sparty Wrocław, aktualnego Indywidualnego Mistrza Świat(...)
3
Wczoraj w mediach pojawiła się informacja, iż jeden z zawodników Betard Sparty Wrocław - Maksym Drabik, nie przeszedł pozytywnie badań antydopingowych, które zostały przeprowadzone(...)
10
2 tygodnie temu
Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie z Orkiestrą zagra klub WTS Sparta oraz zawodnicy Betard Sparty Wrocław(...)
1
Speed Car Motor Lublin zachęca do udziału w licytacji na dalsze leczenie Grzegorza Zengoty, który przed sezonem 2019 uległ ciężkiej kontuzji nogi. (...)
36
Już we wtorek (7 stycznia) o godzinie 14:00 na platformie Eventim.pl wystartuje sprzedaż elektroniczna karnetów na mecze Włókniarza Częstochowa na sezon 2020! Podczas zakupu każdy (...)
43
28-letni Jakub Jamróg w sezonie 2020 będzie bronił barw Speed Car Motoru Lublin. Zapraszamy do lektury wywiadu, którego wychowanek tarnowskiej Unii udzielił Kurierowi Lubelskiemu.(...)
2
3 tygodnie temu
Bardzo dobre wiadomości docierają z rybnickiego ośrodka żużlowego dla kibiców beniaminka PGE Ekstraligi. Klub pozyskał nowego sponsora. Będzie to Grupa Famur.(...)
2
Żużlowcy Stelmet Falubazu po raz drugi uczestniczyła w spektaklu kabaretowym na scenie Piwnicy Artystycznej Kawon w Zielonej Górze. (...)
28
Koniec grudnia zwykle sprzyja podsumowaniom. Zobaczmy, jak rok 2019 wyglądał w przypadku Speed Car Motoru Lublin.(...)
211
Rafał Karczmarz za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zabrał głos w swojej sprawie, a konkretnie przeróżnych artykułów ukazujących się na jego temat.(...)
38
Na zorganizowanej dziś konferencji prasowej, prezydent Lublina Krzysztof Żuk poinformował, że nowy obiekt żużlowy powstanie w zupełnie nowym miejscu.(...)
1
Stal Gorzów w prezencie dla kibiców zrealizowali niecodzienny projekt. Zawodnicy, pracownicy - wszyscy razem przygotowali specjalną kolędę, którą można posłuchać poniżej.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com