Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już swoje lata. Prezydent Krzysztof Żuk zapowiada, że budowa stadionu mogłaby ruszyć w 2024 roku!(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
PGE EKSTRALIGA - Wiadomości
172
Toruński klub pozyskał utalentowanego, młodego żużlowca do swojej kadry. Z zespołem związał się Antoni Kawczyński, który swoją karierę zaczynał w Wybrzeżu Gdańsk.(...)
214
Oskar Fajfer, Piotr Świst, Paweł Parys i inne nowości w Stali Gorzów 2023 (...)
106
Kadra drużyny GKM Grudziądz na drugi sezon U24 Ekstraligi skompletowana! Ekipa podopiecznych trenera Roberta Kempińskiego w sezonie 2023 liczyć będzie aż 14 nazwisk. W żółto-niebie(...)
102
Bartosz Smektała po dwóch latach spędzony w zielona-energia.com Włókniarz Częstochowa wraca Fogo Unii Leszno. - Będę jeździł w miejscu, w którym się wychowałem i chcę być solidnym (...)
164
Grzegorz Zengota ostatni raz w barwach FOGO UNII Leszno startował w 2017 roku,(...)
94
Motor Lublin, czyli aktualny Drużynowy Mistrz Polski od lat walczy o nowy stadion, który mógłby pomieścić więcej kibiców "Koziołków". Obecny jest zdecydowanie zbyt mały i ma już sw(...)
170
KS Toruń, pochwalił się nowym zawodnikiem. Jest nim Duńczyk Nicolai Heiselberg. 16-letni talent z Danii poprzedni rok spędził ekipie z Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
214
Wystartowało głosowanie w konkursie „Żużlowe zdjęcie sezonu 2022 PGE Ekstraligi”. Do 1 grudnia można oddawać głosy w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi oraz na stronie speedwayekstr(...)
303
2 tygodnie temu
W sobotę Roman Janowski trafił do szpitala. Nie potwierdzone informacje pojawiające się w poniedziałek mówiły o pobiciu legendy leszczyńskiej Unii.(...)
101
PPPK 85-125cc, DPE 250cc, PE 125cc, PE 250cc i SE Camp to najważniejsze turnieje i wydarzenia szkoleniowe w sezonie 2022. Młodzi adepci żużla ścigali się zarówno w zawodach drużyn(...)
309
Piotr Świst w sztabie MOJE BERMUDY STALI Gorzów(...)
103
Wiele kontuzji, animozji związanych z zarządem i przeciwności losu spowodowało, że musieliśmy się zjednoczyć, a mało brakowało, żeby w PGE Ekstralidze zdobyć złoty medal – mówi Szy(...)
191
W sezonie 2022 powołano do życia Ekstraligę U24. To nowe rozgrywki przeznaczone dla żużlowców do 24 lat, które z jednej strony mają zapewniać jeszcze więcej jazdy polskim zawodniko(...)
104
Mateusz Szczepaniak to nowy zawodnik ZOOLESZCZ GKM Grudziądz, gdzie trafił z Cellfast Wilków Krosno(...)
103
Cellfast Wilki Krosno chcą zadomowić się w PGE Ekstralidze(...)
158
14 listopada (poniedziałek) był ostatnim dniem okna transferowego w PGE Ekstralidze.(...)
102
W ostatni dzień okienka transferowego, Włókniarz Częstochowa poinformował, że Jakub Miśkowiak zostaje w ekipie brązowego medalisty PGE Ekstraligi 2022 na kolejny rok. Będzie to pie(...)
107
Jaka będzie przyszłość Stali Gorzów bez Bartosza Zmarzlika? - Jego odejście daje nam szansę na podejmowanie wielu odważniejszych decyzji - mówi prezes klubu Waldemar Sadowski.(...)
448
Dwukrotny Indywidualny Mistrz Świata Juniorów, aktualny Drużynowy Mistrz Polski z zespołem Motoru Lublin, Maksym Drabik w przyszłym sezonie reprezentował będzie barwy swojego macie(...)
105
Gorzowski zespół zaprezentował skład na kolejny sezon rozgrywek szkoleniowych, czyli U24 Ekstraligi. Trzon zespołu będą tworzyć nie tylko juniorzy podstawowego zespołu, ale także z(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com