Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Współpraca
 
Żużel to nie tylko sport. Dla nas ludzi tworzących portal Zuzelend to pasja, którą dzielimy się z naszymi Czytelnikami dla których speedway jest nieodzownym elementem codziennej egzystencji. Każdego dnia przeszukujemy sportowe środowisko w poszukiwaniu newsów, które zainteresują ludzi odwiedzających nasz portal. Wiedzą, że mogą nam zaufać. Markę wypracowaliśmy na przestrzeni kilkunastu lat. Jako jeden z najstarszych portali żużlowych znajdujemy się w czołówce najrzetelniejszych źródeł informacji. Wszystko to czynimy dla Was.
 
Teraz zaś pojawia się wyjątkowa okazja. Nasz zespół szuka nowych osób. Nieważne czy masz za sobą pierwsze kroki dziennikarskie czy też chciałbyś rozpocząć swoją medialną przygodę. Z nami rozwiniesz skrzydła. Nasza akredytacja otworzy bramy tych miejsc, które do tej pory były dla Ciebie zamknięte, pomoże nawiązać relacje z tymi Osobami, które do tej pory znałeś tylko z widzenia, zaś Twoja twórczość znajdzie szersze grono czytelników niż tylko grono znajomych. Jedyne czego od Ciebie oczekujemy to zaangażowania w działanie portalu tj. pisanie najświeższych newsów, przeprowadzania wywiadów i prowadzenie relacji na żywo ze spotkań na które zostałeś akredytowany.
 
Istniejemy od 2002 roku, dlatego też mamy duże doświadczenie. Przez naszą redakcję przeszło od początku istnienia kilkaset redaktorów. Wielu z nich dzisiaj zajmuje posady w gazetach, TV. To potwierdza fakt, iż pisanie w redakcji Zuzelend.com przynosi wiele korzyści osobom, które poważnie myślą o pracy redaktora/fotoreportera!
 
Szczególny nacisk kładziemy na poszukiwania kandydatów z takich miast jak: BydgoszczCzęstochowa, Daugavpils, Gdańsk, Grudziądz, Krosno, KrakówLandschut, Lublin, Łódź, Opole, Piła, Rawicz, Rzeszów, Rybnik, Tarnów, Toruń, Wittstock. Poszukujemy również fotoreporterów oraz felietonistów.
 
 
Chętnie przyjmiemy także osoby z ośrodków żużlowych spoza granic Polski: liga czeska, niemiecka, duńska, rosyjska czy szwedzka
 
Przyszłym redakcyjnym kolegom oferujemy :
- pracę w ciekawym, młodym, jednak doświadczonym, ambitnym i prężnie działającym zespole
- możliwość sprawdzenia się w świecie dziennikarzy
- legitymacje prasowe oraz akredytacje meczowe
 
Oczekujemy od Was :
- pisania najświeższych newsów na temat swojego miasta
- wywiadów, wypowiedzi pomeczowych, prowadzenia relacji na żywo z meczów wyjazdowych
- dyspozycyjności, sumienności w wykonywanej pracy
- zainteresowania się "życiem" Zuzelend.com
- odporności na krytykę innych
- lojalności, szczerości, odpowiedzialności oraz powagi
- znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (mile widziana także znajomość innych języków obcych)
 
W podaniu prosimy zamieścić:
- imię i nazwisko
- wiek
- miasto
- adres mail
- telefon kontaktowy
- czym chciałbyś/chciałabyś się zająć (redaktor/fotoreporter)
- mile widziany tekst próbny lub zdjęcia
 
Jeżeli jesteś zainteresowany/na współpracą z jednym najstarszych portali żużlowych w kraju - napisz do nas: redakcja@zuzelend.com
 
Zapraszamy do współpracy!
© 2002-2024 Zuzelend.com