Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Kibice Aforti Startu Gniezno zaniepokojeni ostatnimi wynikami w eWinner 1.Lidze żużlowej postanowili wystosować list otwarty mający na celu zaprezentowanie opinii publicznej ich stanowiska, przemyśleń na temat sytuacji wewnątrz klubu.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
102
2 tygodnie temu
Znany jest już harmonogram TAURON Speedway Euro Championship. Ten czterorundowy cykl zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy odbędzie się na ternie Polski, Czech i Niemiec. Na(...)
579
Janusz Kołodziej wygrywa turniej eliminacyjny do SEC(...)
121
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończyła się runda kwalifikacyjna do SEC Challenge, która odbyła się w Stralsund. Do finału zmagań awansowali również Kai Huckenbeck, Timo Lahti, Fr(...)
102
30 kwietnia rozpoczną się kwalifikacje do SEC Challenge, które wyłoni uczestników tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwo Europy. Pierwsza runda kwalifikacji odbędzie się w Stralsu(...)
104
W czwartek duńscy zawodnicy rozpoczęli zamagania w eliminacjach do SGP i SEC. Na torze w Fjelsted najlepszym okazał się stranieri Aforti Startu Gniezno Michael Jepsen Jensen.(...)
104
David Bellego to jeden z największych pechowców cyklu SEC. Reprezentant Francji brał udział w Indywidualnych Mistrzostw Europy w latach 2019-2021, jednak za każdym razem kontuzje n(...)
102
Kai Huckenbeck - Zakończyć cykl w TOP 5(...)
102
Patryk Dudek - Prestiż mistrzostw Europy jest zatem większy, niż miało to miejsce kilka lat temu(...)
39
SEC przez cztery lata w TVP Sport!(...)
143
Poznaliśmy gospodarzy oraz terminarz SEC 2022. (...)
122
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa w porozumieniu z Discovery Sports Events ogłosiły, że w roku 2023 organizatorem Pucharu Świata SWC będzie toruńska MotoArena.(...)
324
Leon Madsen triumfował w 4 finale cyklu SEC rozegranym na torze przy ulicy Gliwickiej w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Mikkel Michelsen, zaś trzecie miejsce przypadło Pat(...)
336
Rune Holta z dziką kartą na ostatnią rundę SEC.(...)
0
Zwycięstwem Mikkela Michelsena zakończyła się trzecia runda cyklu SEC, która odbyła się w Gdańsku. Duńczyk w wielkim finale dojechał do mety przed swoim rodakiem Leonem Madsenem, n(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)
118
Wczorajsze opady deszczu, a także niekorzystne prognozy pogody zapowiadane na godziny południowe, zmusiły organizatorów 3 finału SEC w Gdańsku do odwołana jazd treningowych.(...)
0
12 miesięcy temu
W najbliższą sobotę, odbędzie się już trzecia runda Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu. Impreza będzie miała miejsce tym razem na torze w Gdańsku. (...)
102
3 lipca w Gdańsku, odbędzie się już trzecia runa Speedway Euro Championship. Ze względu na miejsce rozgrywania imprezy, organizator na tą finałową rundę SEC, przyznał dziką kartę w(...)
76
Piotr Pawlicki triumfował w 2 finale Speedway Euro Championship rozegranym w niemieckim Gustrow. Na drugim miejscu zawody zakończył Leon Madsen, a trzeci był Patryk Dudek. Dzisiej(...)
262
Lukas Baumann otrzymał dziką kartę na 2. rundę Speedway Euro Championship 2021, która odbędzie się w Gustrow. Zawody odbędą się 26 czerwca.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com