Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Od 11 lipca do 4 lub 19 października będziemy śledzić zmagania żużlowców w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dziś nie wiemy, czy zostanie rozegrana faza play-off. Władze polskiego speedway’a decyzję uzależniają od pełnego otwarcia stadionów dla publiczności. W roli beniaminka Abramczyk Polonia Bydgoszcz, a(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
58
Pierwsze wątpliwości zostały rozwiane. Toruńska MotoArena zainaugurowała turniej międzynarodowy, w którym piętnastka czołowych żużlowców Europy walczy o indywidualny czempionat na (...)
0
Zainagurowano cykl SEC. Toruńska MotoArena z racji panujących zasad sanitarnych nie mogła być szczelnie wypełniona jak przy okazji zawodów GP ale ci, którzy przybyli na stadion mog(...)
0
W sobotę zainauguruje cykl Speedway Euro Championship. Początkowo turniej miał odbyć się głównie poza granicami Polski. Ostatecznie plany zostały mocno zweryfikowane i wszystkie ru(...)
2
W bieżącym roku cykl TAURON Speedway Euro Championship składa się z pięciu rozgrywanych w Polsce rund. Pierwsza i ostatnia odbędzie się na toruńskiej Moroarenie. Organizatorzy ujaw(...)
16
Niestety w tym roku takie wiadomości mogą być częste. Organizatorzy Tauron Speedway Euro Championship poinformowali o odwołaniu finałowej rundy turnieju, która była planowana 19 wr(...)
9
Wielkie wydarzenia potrzebują wielkich obiektów. Idąc tą maksymą Stadion Śląski, już po raz trzeci, będzie gospodarzem finałowych zmagań cyklu TAURON Speedway Euro Championship. 19(...)
87
8 miesięcy temu
Michaela Jepsena Jensena najlepiej opisuje słowo "solidność". Duńczyk poniżej pewnego poziomu nie zwykł schodzić i podobnie było podczas cyklu TAURON SEC 2019. Zawodnik Falubazu Zi(...)
197
Dla Pawła Przedpełskiego sezon 2019 długo był bardzo ciężki. Zawodnik nie mógł być zadowolony zarówno ze startów w lidze jak i w zawodach indywidualnych. Na szczęście przyszła udan(...)
14
Nie wszystko układało się po jego myśli od początku rywalizacji w cyklu TAURON SEC 2019. Mikkel Michelsen pracował ciężko cały sezon i spełnił swoje marzenia o złotym medalu. Jest (...)
405
W finałowej rundzie cyklu TAURON Speedway Euro Championship na Stadionie Śląskim w Chorzowie kibice oglądali Juricę Pavlica, który zastąpił kontuzjowanego Nickiego Pedersena. Chorw(...)
0
Mikkel Michelsen zwyciężył w ostatniej rundzie TAURON Speedway Euro Championship 2019, która odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Zawody na drugim miejscu ukończył Leon Mad(...)
122
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4. Finałowego turnieju Tauron SEC w Chorzowie. Zwycięzcą turnieju został Mikkel MIchelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Paweł (...)
858
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo finałowych rozstrzygnięć z Indywidualnych Mistrzostw Europy w Chorzowie. Liderem cyklu jest Grigorij Łaguta. Z szansami(...)
0
Zapraszamy do zapoznania się z informatorem kibica przygotowanym przez organizatorów, w którym znajdą Państwo wszystkie potrzebne informacje dotyczące Wielkiego Finału TAURON Speed(...)
45
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
176
W sobotę o godzinie 18.00 rozpocznie się finałowa runda Speedway European Championship, gdzie wyłonimy najlepszego żużlowca na starym kontynencie. Zawody tak jak przed rokiem zosta(...)
0
22 wyścig Wielkiego Finału TAURON Speedway Euro Championship 2019 będzie mieć podwójne znaczenie. Będzie to nie tylko ostatnia gonitwa tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy(...)
0
10 miesięcy temu
Odmieniony tor żużlowy na Stadionie Śląskim otrzymał licencję, który pozwala na rozegranie na nim Wielkiego Finału TAURON Speedway Euro Championship 2019. Zmagania odbędą się w naj(...)
45
Zastanawialiście się kiedyś jak wygląda dzień z życia żużlowca, przy okazji rozgrywania zawodów z cyklu TAURON SEC? Teraz macie okazję się przekonać. Razem z uczestnikiem tegoroczn(...)
144
David Bellego jest pierwszym Francuzem w cyklu TAURON SEC. Zawodnik może jednak mówić o sporym pechu, ponieważ zaliczył obiecujący początek zmagań, ale później nie mógł pokazać peł(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com