Od dłuższego czasu w mediach, już nawet nie tylko sportowych, toczy się dyskusja na temat lubelskiego klubu. Wiele osób, w tym nie mających nic wspólnego z żużlem, zabiera głos w sposób merytoryczny jak i mniej fachowy, dotyczący finansów Motoru Lublin. Głównym tematem jest skąd pochodzi olbrzymia k(...)
SEC - Wiadomości
0
FIM Europe wraz z Komisją Wyścigów Torowych (Track Racing Commission) opublikowały przewidywany kalendarz Indywidualnych Mistrzostw Europy 2024, w którym zawarte są cztery finały c(...)
0
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w(...)
0
Już w sobotę na torze w Bydgoszczy odbędzie się trzecia runda Tauron Speedway Euro Championship. Poznaliśmy już listę startową na te zawody.(...)
0
Już 9 września na obiekcie sportowym w Bydgoszczy rozegrana zostanie trzecia rundy indywidualnych Mistrzostw Europy.(...)
0
Zawodnicy poznali numery, z jakimi wystartują podczas drugiej rundy TAURON SEC, która odbędzie 5 sierpnia się na torze Gustrow. (...)
0
Norick Bloedorn otrzymał „dziką kartę” na zawody w Gustrow. Młody zawodnik będzie drugim po Kaiu Huckenbecku Niemcem, który wystąpi przed własną publicznością podczas rundy Tauron (...)
0
Cykl TAURON Speedway Euro Championship rozpocznie się w tym roku od pierwszej rundy 17 czerwca w Częstochowie i tradycyjnie będzie składać się z czterech rund (jedynym wyjątkiem by(...)
0
Antonio Lindbaeck, Andrzej Ļebiediew, Kai Huckenbeck, Vaclav Milík oraz Adam Ellis otrzymali stałe "dzikie karty" na cykl Tauron Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o tytuł I(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challegne - Nagyhalasz. Zwycięzcą turnieju został Dmitri Berge. Za nim uplasowali się Kacper Woryna oraz Jan Kvech(...)
162
Wygraną Szymona Woźniaka zakończyła się runda eliminacyjna do cyklu SEC rozgrywana w węgierskim Debreczynie. Z kolei w austriackim Mureck triumfował Timo Lahti.(...)
0
Częstochowa, Gustrow, Bydgoszcz oraz Pardubice będą gospodarzami TAURON Speedway Euro Championship 2023. Zmagania o złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Europy rozpoczną się 17 cz(...)
46
Leon Madsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w 4 finale Tauron SEC rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach. Duńczyk w końcowej klasyfikacji o punkt wyprzedził Janu(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4 Finał Tauron SEC - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Daniel Bewley. Czwart(...)
1
2 lata temu
Dzisiaj, 23 września w Pardubicach dojdzie do walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Główne trofeum może zdobyć kilku zawodników, jednak w praktyce ostatni turniej powinien s(...)
0
W Pardubicach odbyła się konferencja prasowa przed finałową rundą Indywidualnych Mistrzostw Europy podczas której wylosowano numery startowe na ostatnie w tym sezonie zawody. (...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
102
Kacper Woryna z dziką kartą na rundę SEC w Łodzi(...)
104
Jutro na torze w Gustrow odbędzie się druga runda SEC. O swoich przemyśleniach przed zawodami powiedzieli Bartosz Smektała oraz Janusz Kołodziej.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek(...)
104
Zawodnik Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki, za pośrednictwem mediów poinformował, że wraca na tor. Leszczynianin wystąpi w sobotniej rundzie SEC w Rybniku oraz w meczu PGE Ekstralig(...)