LIVE
Lejonen Gislaved
Smederna Eskilstuna
Wczoraj o 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
SEC - Wiadomości
46
Leon Madsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy w 4 finale Tauron SEC rozgrywanym na torze w czeskich Pardubicach. Duńczyk w końcowej klasyfikacji o punkt wyprzedził Janu(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 4 Finał Tauron SEC - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Leon Madsen oraz Daniel Bewley. Czwart(...)
1
2 tygodnie temu
Dzisiaj, 23 września w Pardubicach dojdzie do walki o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Główne trofeum może zdobyć kilku zawodników, jednak w praktyce ostatni turniej powinien s(...)
0
W Pardubicach odbyła się konferencja prasowa przed finałową rundą Indywidualnych Mistrzostw Europy podczas której wylosowano numery startowe na ostatnie w tym sezonie zawody. (...)
65
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 finał Tauron Speedway Euro Championship na Moto Arenie w Łódzi. Zwycięzcą turnieju został Janusz Kołodziej, który jednocześnie utrzyma(...)
102
Kacper Woryna z dziką kartą na rundę SEC w Łodzi(...)
104
Jutro na torze w Gustrow odbędzie się druga runda SEC. O swoich przemyśleniach przed zawodami powiedzieli Bartosz Smektała oraz Janusz Kołodziej.(...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał Tauron SEC - Rybnik. Zwycięzcą turnieju został Mikkel Michelsen. Za nim uplasowali się Janusz Kołodziej oraz Patryk Dudek(...)
104
3 miesiące temu
Zawodnik Fogo Unii Leszno, Piotr Pawlicki, za pośrednictwem mediów poinformował, że wraca na tor. Leszczynianin wystąpi w sobotniej rundzie SEC w Rybniku oraz w meczu PGE Ekstralig(...)
0
Janusz Kołodziej, Oliver Berntzon, Vaclav Milik, Kai Huckenbeck oraz David Bellego okazali się być w piątce szczęśliwców, którzy otrzymali dzikie karty od organizatorów cyklu Speed(...)
170
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Tauron Speedway Euro Championship Challenge - Krsko. Zwycięzcą turnieju został Andrzej Lebiediew. Za nim uplasowali się Dimiri Berge ora(...)
347
Eliminacje do finałów Indywidualnych Mistrzostw Europy odbędą się 18 czerwca na torze w słoweńskim Krsko. O awans do Speedway European Championship powalczy trzech Polaków – Janusz(...)
102
5 miesięcy temu
Znany jest już harmonogram TAURON Speedway Euro Championship. Ten czterorundowy cykl zmagań o tytuł Indywidualnego Mistrza Europy odbędzie się na ternie Polski, Czech i Niemiec. Na(...)
579
Janusz Kołodziej wygrywa turniej eliminacyjny do SEC(...)
121
Zwycięstwem Bartosza Smektały zakończyła się runda kwalifikacyjna do SEC Challenge, która odbyła się w Stralsund. Do finału zmagań awansowali również Kai Huckenbeck, Timo Lahti, Fr(...)
102
30 kwietnia rozpoczną się kwalifikacje do SEC Challenge, które wyłoni uczestników tegorocznych Indywidualnych Mistrzostwo Europy. Pierwsza runda kwalifikacji odbędzie się w Stralsu(...)
104
W czwartek duńscy zawodnicy rozpoczęli zamagania w eliminacjach do SGP i SEC. Na torze w Fjelsted najlepszym okazał się stranieri Aforti Startu Gniezno Michael Jepsen Jensen.(...)
104
David Bellego to jeden z największych pechowców cyklu SEC. Reprezentant Francji brał udział w Indywidualnych Mistrzostw Europy w latach 2019-2021, jednak za każdym razem kontuzje n(...)
102
Kai Huckenbeck - Zakończyć cykl w TOP 5(...)
102
Patryk Dudek - Prestiż mistrzostw Europy jest zatem większy, niż miało to miejsce kilka lat temu(...)