Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
28 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Wielki Finał TAURON Speedway Euro Championship 2019 – Indywidualnych Mistrzostw Europy. Rozlosowano już numery startowe, z którymi zawodnicy przystąpią do zawodów.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
31
W niedzielnym finale Nice 1. Ligi Żużlowej PGG ROW Rybnik pokonał Arged Malesa TŻ Ostrovię w stosunku 49:41. Jednym z zawodników, którzy świętowali awans do PGE Ekstraligi, był jun(...)
0
28 września na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędzie się Wielki Finał TAURON Speedway Euro Championship 2019 – Indywidualnych Mistrzostw Europy. Rozlosowano już numery startowe, z(...)
41
Na jedenaście dni przed finałową rundą TAURON Speedway Euro Championship 2019, która odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, organizatorzy poinformowali, że sprzedano ponad (...)
0
Michael Jepsen Jepsen pokazuje się z bardzo dobrej strony w tegorocznym cyklu TAURON SEC. Duńczyk po raz pierwszy w karierze ma okazję wystartować we wszystkich czterech turniejach(...)
40
Indywidualny Mistrz Świata Juniorów sprzed dwóch lat, Maksym Drabik wystartuje podczas czwartej rundy TAURON Speedway Euro Championship 2019 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Repre(...)
0
Pod koniec września żużel po raz drugi z rzędu zagości na wyremontowanym Stadionie Śląskim. W legendarnym Kotle Czarownic ponownie odbędzie się wielki finał TAURON SEC. Jednym z na(...)
136
Jedynym reprezentantem Niemiec w tegorocznym cyklu TAURON SEC jest Kai Huckenbeck. Zawodnik z Wuppertal miał już okazję zaznajomić się z Mistrzostwami Europy, ponieważ w przeszłośc(...)
60
Stadion Śląski w Chorzowie kojarzy się przede wszystkim z pierwszym w historii polskiego żużla tytułem Indywidualnego Mistrza Świata, zdobytym przez Jerzego Szczakiela w 1973 roku.(...)
106
Mikkel Michelsen triumfował w 3 finale Speedway European Championship rozgrywanym w duńskim Vojens. Drugie miejsce po zaciętej walce przypadło dla Kacpra Woryny, zaś trzecie dla ko(...)
715
miesiąc temu
O godzinie 18:00 w duńskim Vojens rozpocznie 3 Finał Speedway European Championship. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia relacji na żywo z tych zawodów.(...)
144
W najbliższą sobotę w Vojens odbędzie się III runda Speedway Europe Championship. Początek zawodów o godz. 18.00(...)
0
2 miesiące temu
Kolejną zmiana jaka nastąpiła w obsadzie 3 rundy cyklu Speedway European Championship jest zastępstwo przechodzącego rehabilitację po kontuzji Andersa Thomsena. W miejsce Duńczyka (...)
30
Nie Jurica Pavlic jak wcześniej informowano, lecz Andrij Kudriaszow zastąpi kontuzjowanego Davida Bellego podczas 3 rundy cyklu Speedway European Championship, która rozegrana zost(...)
103
2 miesiące temu
Tegoroczne zmagania w TAURON Speedway Euro Championship to siódma edycja cyklu w jego rozszerzonej wersji. Po dwóch rundach, na czele stawki znajduje się Grigorij Laguta, który ma (...)
128
Po nienajlepszej inauguracji w Guestrow, Paweł Przedpełski zanotował znacznie lepszy występ w drugiej rundzie TAURON SEC, która 27 lipca odbyła się w Toruniu. Na Motoarenie Polak z(...)
23
Indywidualny Mistrz Europy sprzed dwóch lat, Andzejs Lebedevs wystąpi podczas trzeciej rundy TAURON Speedway Euro Championship w Vojens. Łotysz zastąpi Roberta Lamberta, który z po(...)
410
Na skutek kontuzji odniesionej podczas drugiej rundy TAURON SEC w Toruniu, David Bellego wycofał się z sobotnich zmagań w Vojens. Jego miejsce zajmie Jurica Pavlic. (...)
176
Leon Madsen wygrał drugą rundę TAURON Speedway Euro Championship, która w minioną sobotę odbyła się w Toruniu. Duńczyk zdobył 15 punktów i zajmuje drugiej miejsce w klasyfikacji pr(...)
2
Pechowo zakończył się dla Davida Bellego udział w 2 finale Tauron Speedway Euro Championship na toruńskiej MotoArenie. Francuz zanotował upadek na Motoarenie i został odwieziony do(...)
26
Przed momentem na toruńskiej Motoarenie zakończył się ostatni wyścig drugiego finału Speedway European Championship. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Gr(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com