Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Marek Cieślak po jednym sezonie pracy jako szkoleniowiec w ROW-ie Rybnik, dzisiaj postanowił się pożegnać z rybnickim klubem. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
SEC - Wiadomości
122
Międzynarodowa Federacja Motocyklowa w porozumieniu z Discovery Sports Events ogłosiły, że w roku 2023 organizatorem Pucharu Świata SWC będzie toruńska MotoArena.(...)
324
Leon Madsen triumfował w 4 finale cyklu SEC rozegranym na torze przy ulicy Gliwickiej w Rybniku. Na drugim miejscu uplasował się Mikkel Michelsen, zaś trzecie miejsce przypadło Pat(...)
336
Rune Holta z dziką kartą na ostatnią rundę SEC.(...)
0
Zwycięstwem Mikkela Michelsena zakończyła się trzecia runda cyklu SEC, która odbyła się w Gdańsku. Duńczyk w wielkim finale dojechał do mety przed swoim rodakiem Leonem Madsenem, n(...)
101
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał Speedway Euro Championship - Gdańsk. Zwycięzcą turnieju został Robert Lambert . Za nim uplasowali się Mikkel Michelsen oraz Leo(...)
118
Wczorajsze opady deszczu, a także niekorzystne prognozy pogody zapowiadane na godziny południowe, zmusiły organizatorów 3 finału SEC w Gdańsku do odwołana jazd treningowych.(...)
0
W najbliższą sobotę, odbędzie się już trzecia runda Indywidualnych Mistrzostw Europy na żużlu. Impreza będzie miała miejsce tym razem na torze w Gdańsku. (...)
102
3 lipca w Gdańsku, odbędzie się już trzecia runa Speedway Euro Championship. Ze względu na miejsce rozgrywania imprezy, organizator na tą finałową rundę SEC, przyznał dziką kartę w(...)
76
Piotr Pawlicki triumfował w 2 finale Speedway Euro Championship rozegranym w niemieckim Gustrow. Na drugim miejscu zawody zakończył Leon Madsen, a trzeci był Patryk Dudek. Dzisiej(...)
262
Lukas Baumann otrzymał dziką kartę na 2. rundę Speedway Euro Championship 2021, która odbędzie się w Gustrow. Zawody odbędą się 26 czerwca.(...)
104
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 Finał SEC - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Leon Madsen. Za nim uplasowali się Piotr Pawlicki oraz Dań Bewley(...)
106
Niestety pogoda, a konkretnie padający deszcz nie pozwolił dzisiaj na rozegranie 1 Finału Speedway European Championship na torze w Bydgoszczy.(...)
103
Sesja treningowa dzisiejszego finału Speedway European Championship na Stadionie Miejskim im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydgoszczy niestety została odwołana (...)
17
Czas zacząć wyłanianie najlepszego zawodnika w Europie! Cykl SEC 2021 rozpocznie się w Bydgoszczy. W poprzednim sezonie to właśnie na obiekcie Polonii oglądaliśmy jedne z najlepszy(...)
0
W poniedziałkowe przedpołudnie na stadionie Polonii Bydgoszcz odbyła się konferencja prasowa przed pierwszą rundą Indywidualnych Mistrzostw Europy – Speedway Euro Championship w By(...)
467
Znamy już pełną obsadę tegorocznych Indywidualnych Mistrzostw Europy. David Bellego, Kai Huckenbeck, Timo Lahti, Vaclav Milik oraz Piotr Pawlicki dołączają do stawki cyklu SEC.(...)
106
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig SEC Challenge - Pardubice. Zwycięzcą turnieju został Patryk Dudek. Za nim uplasowali się Dan Bewley oraz Sergiej Logachev(...)
203
Tak jak informowaliśmy kilka dni temu nie w Krsko, a w Pardubicach odbędzie się tegoroczny SEC Challenge. 16 zawodników walczyć będzie o pięć miejsc premiowanych awansem do finałów(...)
0
Jak udało się nam ustalić na 22 maja w czeskich Pardubicach zaplanowany został Speedway Euro Championship Challenge.(...)
205
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata oraz Indywidualny Mistrz Europy z 2016 roku, Nicki Pedersen wystąpi w Speedway Euro Championship 2021 jako stały uczestnik cyklu. Duńczyk zast(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com