Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
vs
Wczoraj o 18:00
Dwukrotny mistrz SGP2 Mateusz Cierniak zadebiutuje w cyklu FIM Speedway Grand Prix na najwspanialszej scenie w Polsce, PGE Narodowym. 11 maja wystąpi z dziką kartą w 2024 ORLEN FIM Speedway GP of Poland – Warsaw.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
ICE SPEEDWAY - Wiadomości
4
na Torze Lodowym "Błonie" w Sanoku 24 oraz 25 lutego, odbędzie się Texom European Individual Ice Speedway Championship. W stawce jest jeden reprezentant Polski, Michał Knapp.(...)
0
Sanok kolejny raz okazał się szczęśliwym miastem dla Franza Zorna. Austriak wywalczył na torze “Błonie” swój drugi w karierze tytuł Indywidualnego MIstrza Europy w Ice Speedwayu. P(...)
1
Przez dwa dni w Sanoku toczyć się będzie rywalizacja o medale European Individual Ice Speedway Championship. Na torze „Błonie” spotkamy się 25 i 26 lutego – start pierwszego wyścig(...)
101
Już w sobotę, 19 marca, o godzinie 15.45 odbędzie się drugi z turniejów finałowych European Individual Ice Speedway Championship. Tego dnia poznamy medalistów tej imprezy w Arenie (...)
103
Za nami 1 finał Indywidualnych Mistrzostw Europy w ice speedwayu. Po latach przerwy lodowi gladiatorzy zawitali na Podkarpacie na tor lodowy w Sanoku. Zawody zdominowali, jak to(...)
103
Nikita Bogdanow drugi raz z rzędu triumfował w FIM Ice Speedway World Championship. Drugie miejsce na Stadionie im. Anatolija Stiepanowa w Togliatti zdobył Dmitrij Koltakow, zaś tr(...)
102
W sobotnie popołudnie w rosyjskim Togliatti rozegrana została 1 runda FIM Ice Speedway World Championship. Zawody zdominowali, jak można było przewidzieć, zawodnicy gospodarzy. Cał(...)
132
W szwedzkim Oernskoeldsvik zakończyła się runda kwalifikacyjna, z której pierwszych ośmiu zawodników uzyskało nominacje do finałów o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata w ice spee(...)
92
Fani lodowej odmiany speedway'a będą nie pocieszeni. Po raz kolejny z kalendarza mistrzostw świata wypada Inzell. (...)
156
W porannych godzinach FIM udostępnił ostateczną listę startową eliminacji do IMŚ na lodzie w szwedzkim Örnsköldsvik, które odbędą się już w najbliższą sobotę 15 stycznia (...)
420
Dmitrij Koltakow po słabym występie we wtorek, dzisiaj zwyciężył w 2 rundzie finału o tytuł IM Rosji w ice speedwayu. Trzykrotny IMŚ w ice speedwayu pokonał drugiego, Dmitrija Ch(...)
198
Za nami pierwszy etap Indywidualnych Mistrzostw Rosji w ice speedwayu - nieoficjalnych mistrzostw świata.(...)
373
Są rozmowy, aby żużel na lodzie wrócił do Sanoka(...)
148
Za nami sobotni finał IME w ice speedway'u na arenie lodowej w Tomaszowie mazowieckim. W zmaganiach o tytuł najlepszego na starym kontynencie zwyciężył niepokonany Nikita Bogdanow,(...)
123
Za dwa tygodnie - 4 grudnia rozpoczną się zawody o tytuł najlepszego na starym kontynencie, a już dziś Michał Knapp poznał swoich rywali.(...)
252
Żużlowcy z 9 państw wystąpią podczas European Individual Ice Speedway Championship. Ta impreza już w sobotę, 4 grudnia, na torze Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Początek zm(...)
111
FIM wraz z ogłoszeniem terminarzu na przyszłoroczne rozgrywki o tytuł Mistrza świata w Ice speedway, przyznał również stałe dzikie karty. (...)
107
FIM ogłosił prowizoryczny kalendarz na Mistrzostwa świata w ice speedway. Siedem imprez w czterech lokalizacjach, tak prezentuje się terminarz na przyszłoroczną walkę o mistrzostwo(...)
0
Niestety nie dojdzie do skutku zaległy mecz 2 rundy 2.Ligi żużlowej pomiędzy 7R Solaro Stalą Rzeszów a OK Bedmet Kolejarzem Opole. Sędzia zawodów jak i ekipa przyjezdna stwierdziła(...)
157
Jest nowa data European Individual Ice Speedway Championship. Zaplanowane pierwotnie na 13 marca 2021 r. zawody zostały przełożone na 4 grudnia br. Miejsce bez zmian – Arena Lodowa(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com