Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
Wczoraj o 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Nie tylko Piotr Protasiewicz, wraz z końcem sezonu zakończył karierę. Na ten sam krok zdecydował się Nile Tufft.(...)
0
Już w najbliższą niedziele, w Ostrowie Wielkopolskim zakończy się sezon żużlowy. 16 zawodników powalczy o Łańcuch Herbowy Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.(...)
67
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Fogo Unia Leszno, pochwaliła się dziś pierwszym wzmocnieniem na sezon 2023. Jest nim Australijczyk Chris Holder. Starszy z braci Holderów, dołącza do Unii Leszno, po roku spędzonym(...)
103
Dziś poznaliśmy sześć dzikich kart na cykl Speedway Grand Prix 2023. W tym gronie jest jeden Polak Poza dzikimi kartami, poznaliśmy jeszcze siedmiu rezerwowych cyklu.(...)
104
Belle Vue Aces pokonał(a) na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 55:35. Tym samym zespół Asów z Manchesteru awansuje do finału angielskiej Premiership. Prezentujemy Państwu w(...)
105
Sheffield Tigers pokonał(a) na wyjeździe Wolverhampton Wolves w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
344
Po udanym debiutanckim sezonie w barwach Betard Sparty Wrocław, Bartłomiej Kowalski przedłuża swój kontrakt z wrocławskim klubem. W sezonie 2023 Kowalski nadal będzie pełnił rolę m(...)
141
Piąty zawodnik świata, Robert Lambert nie kończy jeszcze tegorocznego sezonu. Po tym jak skończył on sezon w cyku Grand Prix, oraz PGE Ekstralidze, Brytyjczyk związał się umową z B(...)
114
Zbigniew Suchecki podtrzymuje chęć pozostania w Starcie Gniezno na kolejny sezon. Doświadczony zawodnik mówi przy tej okazji co musi się stać, aby mógł skutecznie punktować w lidze(...)
175
Tobiasz Musielak wygrał z Cellfast Wilkami Krosno finał eWinner 1. Ligi. Żużlowiec nie pojedzie jednak z tym zespołem w PGE Ekstralidze. – Nasze rozmowy trwały dość długo, ale na k(...)
149
Po trzech latach wyjazdowe posiedzenie Komisji Kultury i Sportu Urzędu Miasta, trafiło na stadion przy Wrzesińskiej. Rozmawiano o bieżącej sytuacji klubu i najbliższej przyszłości.(...)
107
Czeski żużlowiec zajął 2. miejsce w FIM SGP2. Świeżo upieczony wicemistrz Świata, w rozmowie dla speedwayekstraliga.pl, podsumował swój występ w cyklu, ostatni juniorski sezon w je(...)
239
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Speedway Grand Prix Polski - Toruń. Zwycięzcą turnieju został Martin Vaculik. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Bartosz Zmar(...)
244
FIM Europe poinformowała, że Finał Drużynowych Mistrzostw Europy U23, zaplanowany na 2 października w Tarnowie, został przełożony na 9 października i rozpocznie się o godzina 14.25(...)
113
Dziś na toruńskiej MotoArenie rozegrana zostanie ostatnia, 10 runda cyklu Speedway Grand Prix. Kilkanaście minut po godzinie 12:00 najlepsi żużlowcy globu wyjechali do kwalifikacji(...)
240
Indywidualny Mistrz Świata z 1996 roku Billy Hamill, czyli legenda klubu z Grudziądza, w czwartek wziął udział w spotkaniu z działaczami klubu oraz treningu juniorów i adeptów nasz(...)
164
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 3 Finał SGP2 na toruńskiej MotoArenie. Zwycięzcą turnieju został Jakub Miśkowiak. Za nim uplasowali się Wiktor Lampart i Mateusz Ciernia(...)
118
Mateusz Cierniak zapewnił sobie przed chwilą tytuł Indywidualnego Mistrza Świata Juniorów.(...)
229
Vastervik Speedway, zaczyna budowę składu na sezon 2023. Menadżer Morgan Andersson, w swojej talii będzie miał multimedalistce mistrzów świata Taia Woffindena.(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com