Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami należy do solidnych żużlowców, który walczy o tytuły drużynowe jak i indywidualne. Podczas zawodów widzimy zawodnika, jego(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
886
Kolejny zawodnik Speed Car Motoru Lublin będzie reprezentował w Elitserien zespół Indianerna Kumla. Żużlowcem, o którym mowa jest duńczyk Mikkel Michelsen.(...)
154
Ipswich Witches po pierwszym meczu finałowym miało 8 punktów straty do odrobienia. W Swindon nie potrafili nawiązać walki i ostatecznie ulegli różnicą 43 punktów. Menadżer „Wiedźm”(...)
102
Podium należało do Ostrowa(...)
989
W rewanżowym meczu finałowym SGB Premiership, Swindon Robins nie dało szans Ipswich Witches wygrywając 62:27 a w dwumeczu 111:68. (...)
53
Swindon Robins pokonał na własnym torze Ipswich Witches w stosunku 62:27. Tym samym Rudziki ze Swindon sięgnęły po puchar SGB Premiership 2019.(...)
0
Nie dobiegło jeszcze końca spotkanie finałowe pomiędzy Swindon Robins a Ipswich Witches, a już można głosić zwycięstwo Rudzików w SGB Premiership w sezonie 2019.(...)
75
Druga sportowa młodość Pawła Miesiąca trwa w najlepsze. Żużlowiec Speed Car Motoru Lublin ogłosił, że podpisał kontrakt na przyszły rok ze szwedzkim klubem Indianerna Kumla.(...)
272
Wiemy już kiedy odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie sportowe 2020 roku we Wrocławiu. Tych zawodów nie może przegapić żaden kibic! 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand(...)
126
Już dziś wieczorem drugi z finałowych pojedynków o mistrzostwo Wielkiej Brytanii. (...)
24
W przyszłym miesiącu szefowie Poole Pirates mają uczestniczyć w Walnym Zgromadzeniu, którego tematem ma być przyłączenie „Piratów” do SGB Championship, mimo spokojnego utrzymania (...)
21
Drużyna Swidon stoi przed szansą sportowego dubletu. Do pucharu mogą dołożyć zwycięstwo w lidze. Aby zdobyć mistrzostwo Wielkiej Brytanii wystarczy, że obronią 8 punktową zaliczkę (...)
51
Ostatni akord żużlowej rywalizacji w Ostrowie(...)
393
Na oficjalną informację trzeba będzie jednak poczekać do listopada, na ten moment duńskie media piszą o wielkim sukcesie gorzowian. Jeśli okaże się prawdą, iż młody Duńczyk zasili (...)
102
W najbliższych dniach poznamy rozstrzygnięcia turnieju o Młodzieżowego Indywidualnego Mistrza Wielkopolski.(...)
33
Wczorajszego wieczora, w pierwszym meczu o Drużynowe Mistrzostwo Wielkiej Brytanii Ipswich Witches na własnym torze uległo Swindon Robins 8 punktami. Menadżer „Wiedźm” Ritchie Hawk(...)
43
W pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premierhip Swindon Robins pokonał na wyjeździe Ipswich Witches w stosunku 41:49. (...)
662
Dzisiejszego wieczora pierwszy mecz finałowy w angielskiej lidze na żużlu. Zespół Ipswich WItches ostatni raz tytuł świętował w 1998 roku, kiedy jeszcze nie było fazy play – off. S(...)
25
Ze średnią 0,720 pkt/bieg w 8 meczach i 2,042 pkt na bieg w 5. spotkaniach odpowiednio w PGE Ekstarlidze w barwach MRGARDEN GKM Grudziądz oraz 2. LŻ w barwach Wilków Krosno sezon z(...)
2
W niedzielę rozegraliśmy ostatni akord ligowej rywalizacji. Na przeciwko siebie stanęły zespoły z Ostrowa i Gorzowa. Stawką w dwumeczu było miejsce w przyszłym sezonie w PGE Ekstra(...)
197
W niedzielne popołudnie podopieczni trenera Stanisława Chomskiego przypieczętowali, swoje pozostanie w PGE Ekstralidze. Wygrali w Ostrowie 57:33. Bardzo dobre zawody pojechał Krzys(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com