Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął Niemiec Max Niedermeier, a trzecie reprezentant Szwecji Jimmy Olsen. Reprezentant Polski, Michał Knapp ukończył sobotn(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Rzeszowianie jako pierwszy zespół w Polsce wyjechali po zimowej przerwie na tor. Niemal wiosenna pogoda pozwoliła żużlowcom przejechać pierwsze treningowe kółka.(...)
0
Za nami pierwszy dzień turnieju Texom European Individual Ice Speedway Championship – Sanok 2024. Zawody zdominował weteran ice speedwaya, Austriak Franz Zorn. Drugie miejsce zajął(...)
1
Sensacyjne doniesienia dochodzą z Tarnowa, którego klub uznawany jest za faworyta do wygrania tegorocznej Krajowej Ligi Żużlowej. Wieloletni główny sponsor, Grupa Azoty ze względu (...)
2
na Torze Lodowym "Błonie" w Sanoku 24 oraz 25 lutego, odbędzie się Texom European Individual Ice Speedway Championship. W stawce jest jeden reprezentant Polski, Michał Knapp.(...)
0
Zespół Stanów Zjednoczonych pokonał zespół międzynarodowej obsady występujący pod szyldem The World Stars. W zespole gości wystąpił Paweł Trześniewski, kończąc spotkanie z trzema p(...)
0
Długo trzeba było czekać na tegoroczny terminarz Krajowej Ligi Żużlowej. Władze żużla zwlekały z ogłoszeniem ze względu na chęć przystąpienia do ligi klubu z Krakowa, który złożył (...)
0
Już 20 marca między godziną 9:00 a 13:00 na trybunie głównej Stadionu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim, odbędzie się druga edycja Oddaj Krew z TŻ Ostrovią. (...)
6
Podczas 9 rundy Miiędzynarodowych Mistrzostw Argentyny w Bahia Blanca, które padły łupem lidera klasyfikacji generalnej, Patryka Wojdyły w biegu półfinałowym doszło do kraksy. Najb(...)
4
Organizatorzy cyklu Tauron SEC odkryli karty, przedstawiając lokalizacje trzech pierwszych tegorocznych finałów. Serial zawita do dwóch zupełnie nowych lokalizacji, pozostałe zaś s(...)
0
W Lany Poniedziałek, 1 kwietnia 2024 o godzinie 14.00 na stadionie w Opolu, odbędzie się Reall Finał Turnieju o Złoty Kask - Memoriał Jerzego Szczakiela. (...)
0
Potwierdziły się ustalenia dotyczące Kolejarza Rawicz. Rawiccy kibice żużla nie będą mieli w tym sezonie emocjonować się zmaganiami ligowymi na Stadionie im. Floriana Kapały.(...)
1
Burmistrz Rawicza podjął decyzję w sprawie przyznania dotacji organizacjom pozarządowym w tym m.in. klubom sportowym, na rok 2024. Wśród klubów nie znalazł się rawicki Kolejarz. (...)
0
Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi im. Zenona Plecha odbędą się 5 kwietnia (początek zawodów o godz. 19:00) na łódzkiej Moto Arenie. Gwiazdy światowego żużla przyja(...)
0
Jaimon Lidsey został zwycięzcą Mistrzostw FIM Oceanii. Były Indywidualny Mistrz Świata Juniorów z kompletem zwycięstw na torze w Gillman pokonał Taia Woffindena i Bradyego Kurtza. (...)
1
Na torze w Bydgoszczy zainaugurowany zostanie sezon 2024 w Polsce. Pierwszymi oficjalnymi zawodami ma być Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych, które jeśli tylko pozwoli pogoda, r(...)
0
Trzeci rok z rzędu firma budowlana Texom pełnić będzie rolę sponsora tytularnego rzeszowskiej Stali.(...)
0
XVIII Memoriał Edwarda Jancarza w tym roku odbędzie się 30 marca. Po trzech latach przerwy impreza powraca do żużlowego kalendarza.(...)
0
Rohan Tungate sięgnął dzisiaj po swój drugi tytuł Indywidualnego Mistrza Australii. W pięciorundowym cyklu pokonał Maxa Fricke.(...)
0
Brady Kurtz odniósł drugie zwycięstw z rzędu w cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Australii. Ostatnia runda mistrzostw rozegrana została na torze w Gillman. Po tytuł IM Australii się(...)
1
Niemal równo miesiąc temu Zespół ds. licencji Polskiego Związku Motorowego nie przyznał m.in. Kolejarzowi Opole licencji na sezon 2024 ze względu za nie opłaceni tzw. kary szkoleni(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com