Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Chodź pochodzi z Finlandii, która niemal nie ma żadnych tradycji żużlowych i mimo skończonych 35 lat, to Tero Aarnio, bo o nim mowa, nie zamierza się stale rozwijać startując w najlepszych ligach. W Polsce zadebiutował w mijającym sezonie w barwach krakowskiej Wandy, startującej w 2. Lidze żużlowej (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
W trwającej przerwie zimowej Matej Zagar był jednym z tych zawodników, którzy zmienili barwy klubowe. Słoweniec postanowił zmienić częstochowskie Lwy na lubelskie Koziołki. Czy ta (...)
1
W poprzednim sezonie Vastervik zajęło 3. miejsce w lidze szwedzkiej. Do play – off awansowali dzięki pokonaniu Indianerny, choć po pierwszym meczu mieli do odrobienia 10 punktów. W(...)
23
Niedawno żużlowcy Falubazu Zielonej Góry rozpoczęli przygotowania kondycyjne przed nowym sezonem żużlowym w 2020 roku. Radosław Walczak, specjalista od akrobatyki sportowej zdradzi(...)
102
Jutro o godzinie 18:00 w Leroy Merlin mieszczącym się przy ul. Wincentego Witosa w Rzeszowie zaplanowano spotkanie z żużlowcami, którzy są związani z rzeszowskim miastem lub klubem(...)
100
Grono się powiększa(...)
109
Jak donosi lokalna prasa bracia Curzytkowie za zgodą rodziców i sekcji żużlowej ZKS Stal trafili do Betardu Sparty na zasadzie rocznego wypożyczenia. (...)
28
Około 2000 biletów pozostało na inaugurację żużlowego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym w Warszawie. Do końca roku trwa pierwszy etap sprzedaży wejściówek. 16 maja przyszłego roku (...)
87
Michaela Jepsena Jensena najlepiej opisuje słowo "solidność". Duńczyk poniżej pewnego poziomu nie zwykł schodzić i podobnie było podczas cyklu TAURON SEC 2019. Zawodnik Falubazu Zi(...)
1
FIM Speedway Grand Prix zawarło umowę sponsorską z duńskim dostawcą instalacji elektrycznych firmą Kjaergaard.(...)
133
W roku 2019 nabierał seniorskiego doświadczenia w drugoligowej Polonii Piła. Odjechał 10 meczów uzyskując średnią 1,614 pkt./bieg. W sezonie 2020 zobaczymy go w macierzystym Speed (...)
47
Po pierwszym weekendzie w rosyjskiej Superlidze ice speedwaya na czło klasyfikacji generalnej wysunęła się, po dwóch zwycięstwach, ekipa Baszkortostan Ufa. Drugie miejsce zajmuje o(...)
464
Chodź pochodzi z Finlandii, która niemal nie ma żadnych tradycji żużlowych i mimo skończonych 35 lat, to Tero Aarnio, bo o nim mowa, nie zamierza się stale rozwijać startując w naj(...)
240
Falubaz 2.020 to nazwa kevlaru, w jakim będzie prezentował się klub z Zielonej Góry w nowym sezonie PGE Ekstraligi. Oczywiście dominujące kolory to żółty, biały i zielony.(...)
0
,,Szczerze na wirażu" to cykl rozmów z żużlowcami, gdzie przed wywiadem, zawodnik otrzymuje quiz do rozwiązania pt. ,,albo albo", a potem przechodzimy do rozmowy z samym zaintereso(...)
101
42-letni Stanisław Burza w minionym sezonie był jeżdżącym trenerem Speedway Wandy Kraków. W roku 2020 wychowanek tarnowskiej Unii będzie pracował jako trener młodzieży w Speed Car (...)
101
Krzysztof Buczkowski rozpoczął już intensywne przygotowania do sezony 2020, w skład których weszły również treningi na motocrossie. (...)
6
Ma 21 lat, pochodzi ze Słowenii i w sezonie 2018 debiutował w 2.LŻ w barwach Wilków Krosno. Nick Skorja, bo o nim mowa, odjechał cztery mecze notując średnią biegową 1,4 pkt.(...)
197
Dla Pawła Przedpełskiego sezon 2019 długo był bardzo ciężki. Zawodnik nie mógł być zadowolony zarówno ze startów w lidze jak i w zawodach indywidualnych. Na szczęście przyszła udan(...)
44
Elitserien podało kalendarz rozgrywek na sezon w 2020 roku. Ligowe ściganie ma rozpocząć się 5 maja. Podobnie jak w tym roku mecze rozgrywane będą we wtorki i czwartki.(...)
6
Przygotowania do nowego sezonu rozpoczęli żużlowcy Stelmet Falubazu, którzy powrócili z urlopów. Przed nimi zajęcia na sali gimnastycznej, zajęcia w terenie a także gry zespołowe.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com