Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysięcy kibiców o wygraną walczyło dwóch Polaków: Bartosz Zmarzlik i Maciej Janowski. Ostatecznie jako pierwszy linię mety mi(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Aforti Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
388
Betard Sparta Wrocław pokonał(a) na wyjeździe Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 30:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
156
Cellfast Wilki Krosno pokonały na wyjeździe Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 37:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Orzeł Łódź w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Nie dojdzie do skutku zaplanowany na dzisiaj mecz pomiędzy Marwis.pl Falubazem Zielona Góra i Fogo Unią Leszno. Na drodze do rozegrania spotkania stanęły niekorzystne warunki atmos(...)
168
Jeśli ktoś wczoraj, po niezwykle zaciętej walce pomiędzy Bartoszem Zmarzlikiem a Maciejem Janowskim pomyślał, że długo będzie trzeba czekać na tak zacięty bieg finałowy, to dzisiaj(...)
285
ROW Rybnik pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
117
Czech, Jan Kvech został wypożyczony do końca sezonu z Marwis.pl Falubaz Zielona Góra do Cellfast Wilki Krosno.(...)
106
Szymon Woźniak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że kontuzja jakiej nabawił się podczas ostatniego meczu w lidze szwedzkiej jest na tyle poważna, iż wyklucza(...)
128
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na wyjeździe MSC Wölfe Wittstock w stosunku 31:59. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Wieczór polskiego speedwaya tak nazwać można byłoby 3 rundę Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix Polski rozegraną na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Przy aplauzie kilku tysię(...)
123
Według informacji jaka ukazała się na oficjalnej stronie eWinner Apator Toruń, czołowy zawodnik zespołu Paweł Przedpełski uległ w czwartek w Szwecji kontuzji.(...)
164
Dzisiaj rozlosowana została lista startowa na 3 rundę cyklu Speedway Grand Prix, która już jutro o godzinie 19:00 rozpocznie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. (...)
625
Awizowane składy na niedzielne mecze PGE Ekstraligi(...)
106
16 sierpnia finał Indywidualnych Mistrzostw Wielkiej Brytanii(...)
106
7R Stolaro Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
510
W środę oba zespoły przedstawiły awizowane składy na sobotnie starcie miejscowego ROW-u Rybnik ze Zdunek Wybrzeże Gdańsk. W szeregach gości, będzie można po raz pierwszy zobaczyć w(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Indianerna Speedway Kumla w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
160
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Masarna Speedway w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com