Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Leicester Lions
vs
Kings Lynn Stars
Dzisiaj o 20:30
LIVE
Oxford Spires
vs
Ipswich Witches
Dzisiaj o 20:30
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Vaestervik Speedway zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Lejonen Gislaved w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vargarna Speedway pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 41:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Mikkael Andersen, Villads Nagel oraz Bartosz Bańbor otrzymali stałe dzikie karty na trzyrundową serię Speedway Grand Prix 2 czyli o tytuł najlepszego juniora świata. (...)
0
Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Sheffield Tigers w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na wyjeździe KS Apator Toruń w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
NovyHotel Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Po niezwykle zaciętym meczu do ostatniego biegu OrzechowskaOsada PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Texom Stal Rzeszów w stosunku 45:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
1
Pogromem zakończył się mecz 6 rundy Metalkas 2. Ekstraligi, w którym Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Innpro ROW Rybnik w stosunku 61:29. Prezentujemy Państw(...)
0
Po trzecią wygraną z rzędu w British Final sięgnął dzisiaj na The National Speedway Stadium w Manchesterze Daniel Bewley. (...)
0
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig 1 runda Tauron SEC - Debreczyn. Zwycięzcą turnieju został Andrzej Lebiediew. Za nim uplasowali się Maciej Janowski i Jacob Thorssell. Cz(...)
0
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Arged Malesa Ostrów Wlkp. pokonał(a) na własnym torze H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OrzechowskaOsada PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz GKM Grudziądz w stosunku 40:20. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Oskar Fajfer otrzymał dziką kartę na zbliżające się coraz większymi krokami 2024 ISS FIM Speedway Grand Prix of Poland w Gorzowie.(...)
0
Michael Jepsen Jensen, został wypożyczony do końcu sezonu do ekipy ZOOleszcz GKM-u Grudziądz. Duńczyk po dłuższej przerwie wraca do PGE Ekstraligi.(...)
0
17 maja przyszłego roku odbędzie się 2025 PZM FIM Speedway Grand Prix of Poland – Warsaw na PGE Narodowym. To już dziewiąta edycja zawodów w stolicy.(...)
0
Już 6 lipca rozpocznie się walka o tytuł Indywidulanego Mistrza Polski. Znamy już piętnastu uczestników bowiem dziką kartę na cykl otrzymał Janusz Kołodziej.(...)
0
Poznaliśmy już listę startową na pierwszą rundę Speedway European Championship. Na liście startowej znajduję się aż pięciu reprezentantów Polski.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com