Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w cyklu Tauron SEC.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Mikkel Michelsen wywalczył tytuł Indywidualnego Mistrza Europy. Duńczyk od drugiego finału przewodził w klasyfikacji generalnej i dzisiaj w Pardubicach przypieczętował zwycięstwo w(...)
0
Janusz Kołodziej odniósł zwycięstwo w czwartym , a za razem ostatnim finale Tauron Speedway European Championship rozgrywanym w czeskich Pardubicach. Zawody zostały zakończone po r(...)
0
W pierwszym meczu półfinałowym angielskiej Sports Insure Premiership zespół Ipswich Witches pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik (...)
1
W niedziele 1 października kibice w Opolu, będą świadkami finałowych zawodów w European Pairs Speedway Championship Final. Początek zawodów jest zaplanowany na godzinę 14:00.(...)
0
Norbert Kościuch, w sobotnim Memoriale Wiesława Rutkowskiego w Pile zaliczył upadek po którym nie był zdolny do dalszej jazdy. Mamy już więcej informacji na temat zdrowia Kościucha(...)
3
Niepokojące informacje docierają z poznańskiego ośrodka żużlowego. Władze PSŻ Poznań zagroziły rozwiązaniem klubu jeśli miasto jednoznacznie nie zaangażuje się w powstanie sztuczne(...)
1
W Lublinie przybywa nie tylko fanów czarnego sportu. Na fali popularności żużla rozwija się również Szkółka Motor Lublin. 19 września 2023 umowę sponsorską ze szkółką podpisała fir(...)
0
Dackarna Malilla pokonał(a) na wyjeździe Vaestervik Speedway w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wiktor Przyjemski, którego talent porównywany jest do legendy polskiego żużla, Tomasza Golloba, po meczu kończącym udział Abramczyk Polonię Bydgoszcz w rozgrywkach 1.Ligi żużlowej (...)
2
Cała żużlowa Polska od wczoraj żyje dyskwalifikacją ze Speedway Grand Prix Danii Bartosza Zmarzlika, który na kwalifikacjach wystąpił w nieregulaminowym kombinezonie. Dzisiaj pop p(...)
0
Fatalnie zakończył się rozgrywki 1.Ligi żużlowej dla Tobiasza Musielaka z Agred Malesa Ostrów. Zawodnik po upadku w 6 biegu został odwieziony karetką do szpitala.(...)
1
Platinum Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze Betard Sparta Wrocław w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
11
W rewanżu meczu półfinałowego 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
For Nature Solutions KS Apator Toruń pokonał(a) na własnym torze Tauron Włókniarz Częstochowa w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Arged Malesa Ostrów Wlkp. w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Duńczyk, Leon Madsen zwyciężył na swojej ziemi w DeluxeHomeart FIM Speedway Grand Prix of Denmark na torze w Vojens. W pokonanym polu w wyścigu finałowym zostali: Fredrik Lindgren,(...)
12
Szok i niedowierzanie. To się nie dzieje na prawdę!(...)
0
W rewanżu meczu półfinałowego 2.Ligi żużlowej Ultrapur Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkani(...)
0
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata, żywa legenda sportu żużlowego, Hans Nielsen od przyszłego roku będzie pełnił funkcje menadżera Enea Polonii Piła.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com