Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawody o Indywidualne Mistrzostwa Polski trafiały z automatu do Drużynowego Mistrza Polski. Od przyszłego roku ma się to zmienić.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Zawody o Indywidualne Mistrzostwa Polski trafiały z automatu do Drużynowego Mistrza Polski. Od przyszłego roku ma się to zmienić.(...)
0
Falubaz Zielona Góra niejednokrotnie zaskakiwał swoich kibiców swoim nieszablonowym podejściem do tematu. (...)
0
5 godzin temu
Bardzo smutna wiadomość napłynęła dzisiaj z Torunia. W wieku 28 lat zmarł były wychowanek toruńskiego klubu, Kamil Pulczyński.(...)
167
Sezon 2020 promowany był przez Klub Sportowy Toruń jako „Lata świetności. Rok próby”. Drużyna prowadzona przez Tomasza Bajerskiego mocnym akcentem weszła w ubiegłoroczny sezon eWin(...)
108
ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz – pod taką nazwą grudziądzka drużyna będzie startować w rozgrywkach PGE Ekstraligi w sezonie 2021. Do współpracy z GKM Grudziądz dołączyły dwie(...)
166
W nadchodzącym sezonie klub z Rzeszowa będzie występować w rozgrywkach 2.Ligi żużlowej pod nazwą 7R Stolaro Stal Rzeszów. (...)
321
Niezbyt miłe informacje dobiegają z Wysp Brytyjskich. Start w tegorocznym sezonie w tamtejszej lidze odpuścili już Swindon Robins i Somerset Rebels. Mimo tego władze British Speedw(...)
143
Liga szwedzka to druga obok polskiej, która wystartowała i dokończyła rozgrywki w poprzednim roku. Pamiętamy chaos jaki wytworzył się wokół Piraterny Motali. Klub, który był na skr(...)
127
Fogo Unia Leszno za pomocą mediów społecznościowych poinformowała o wstępnej dacie Memoriału im. Alfreda Smoczyka. (...)
115
Fogo Unia Leszno przygotowuje się do zbliżającego sezonu, Drużynowi Mistrzowie Polski trenują trzy razy w tygodniu w Lesznie, ale mają również w planie wyjazd w cieplejsze rejony E(...)
74
Polonia Bydgoszcz odjechała sezon na przetrwanie. Wielu ekspertów było zgodnych, że bydgoszczanom ciężko będzie powalczyć o coś więcej niż utrzymanie. Sprawy w dodatku skomplikował(...)
130
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówi(...)
107
Podczas gdy British Speedway planuje wznowić rozgrywki żużlowe w tym sezonie, niespodziewanie o rezygnacji ze startu informuje Swindon Robins. (...)
1
2 tygodnie temu
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
173
Bartosz Zmrzlik zajął 5 miejsce w 86 plebiscycie Przeglądu Sportowego na najpopularniejszego sportowca Polski 2020 roku. (...)
417
Już nie tylko PGE Ekstraliga staje się towarem eksportowym. Powoli do tego grona dołącza jej zaplecze –1. Liga Żużlowa, która drugi rok z rzędu będzie miała patrona tytularnego roz(...)
139
Wilki Krosno powstały z kolan. Drużyna okazała się najlepsza w pandemiczneym sezonie i zasłużenie wywalczyła awans do 1. Ligi Żużlowej. Teraz przed klubem nowe wyzwania. W ich osią(...)
164
Na jutro było zaplanowane zebrane promotorów klubów z Wielkie Brytanii. Spotkanie zostało przełożone na 14 stycznia. Powodem są ciągłe restrykcje jakie panują na Wyspach z powodu k(...)
90
2 tygodnie temu
Na 21. kwietnia zaplanowano start rozgrywek w Danii. My poznaliśmy składy w jakich przystąpią do tych rozgrywek zespoły. Kontrakty z drużynami duńskimi podpisało 6 Polaków: (...)
0
Po roku przerwy swoje rozgrywki ma wznowić liga duńska. Start ligi został zaplanowany na 21. kwietnia. Po jednej rundzie fazy zasadniczej zespoły powalczą o medale. Drużynowego Mis(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com