Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Niemal każda osoba interesująca się mocniej sportem żużlowym wie, że co sezon nieuniknione są zmiany w regulaminie sportu żużlowego. Tym razem władze żużla postanowiły ukrócić tzw. wstrzeliwanie się w taśmę, po przez zmianę odległości dolnej taśmy maszyny startowej od nawierzchni toru.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Rozegrany mecz międzynarodowy po ponad 34 latach przerwy , odbył się w nocy z soboty ma niedziele czasu polskiego. (...)
0
Niemal każda osoba interesująca się mocniej sportem żużlowym wie, że co sezon nieuniknione są zmiany w regulaminie sportu żużlowego. Tym razem władze żużla postanowiły ukrócić tz(...)
1
Przeglądając dziś najnowsze informacje, natknąłem sie na ciekawą wzmiankę na temat Norberta Krakowiaka...(...)
0
Pontus Aspgren, podpisał kontrakt na starty w Allsvenskan, w barwach Ornany Mariestad. Szwed powraca do drużyny po kilku latach przerwy.(...)
2
Jacek Trojanowski będący doskonale znany rzeszowskim kibicom , wieloletni menadżer i mechanik między innymi trzykrotnego mistrza świata Tai’a Woffindena, czy Daniela Bewleya, a prz(...)
0
Rafał Okoniewski, dołącza do sztabu szkoleniowego WTS Sparty Wrocław. Głównym aspektem pracy Okoniewskiego będzie szkolenie adeptów szkółki oraz praca z juniorami w pierwszej druży(...)
0
Paweł Przedpełski, jest ostatnim elementem układanki Piraterny Motala na sezon 2023 w Bauhaus Ligan.(...)
0
tydzień temu
W tym tygodniu w łódzkiej prasie, oraz na portalach sportowych pojawiło się kilka informacji dotyczących KŻ H.Skrzydlewska Orzeł Łódź. Jedne ciekawsze, drugie mniej tak jak to zwyk(...)
4
W najbliższą sobotę w stanie California w USA odbędzie się historyczne dla Amerykanów wydarzenie żużlowe. Po prawie 35 latach reprezentacja Stanów Zjednoczonych zaprezentuje się pr(...)
11
Vadim Tarasienko w sezonie 2023 będzie zdobywał punkty dla ZOOleszcz GKM Grudziądz.(...)
1
Nie, to nie są żarty. Właśnie teraz macie jedyną i niepowtarzalną okazję, by wcielić się w rolę żużlowego asystenta samego trenera Żużlowej Reprezentacji Polski, Rafała Dobruckiego(...)
0
W tym roku zapraszamy Was na moc atrakcji i niezapomnianych przeżyć wraz z Żużlową Reprezentacją Polski. Jesteście dla nas bardzo ważni i kierując się tym przesłaniem przychodzimy (...)
0
Duńska gwiazda Niels-Kristian Iversen, został nowym zawodnikiem Peterborough Panthers. Iversen to już czwarty zawodnik w tali promotora Carla Johnsona.(...)
0
Drużyna Mistrz Polski, zdecydowała się na kolejny transfer, tymczasem czasowy, ponieważ do Motoru Lublin wypożyczony z Arged Malesa Ostrów, został junior Kacper Grzelak.(...)
0
Nowy menadżer żużlowej reprezentacji Danii, Nicki Pedersen, dokonał wyboru i powołał zawodników do kadry narodowej.(...)
0
- Nie jesteśmy instytucją charytatywną, to szaleńczy wymysł - tak prezydent Leszna Łukasz Borowiak komentuje kolejne wymogi żużlowej PGE Ekstraligi. Po konieczności budowy odwodnie(...)
0
...do dzisiejszego dnia jest związany z tym sportem. Po feralnym upadku z czasów dzieciństwa zmuszony był do jazdy w specjalnym bucie ortopedycznym. Nie miało to jednak żadnego (...)
0
Żużlowy sezon 2023 coraz bliżej, więc wszystkie zespoły powoli planują mecze kontrolne, aby jak najlepiej przygotować się do meczów inaugurujących rozgrywki ligowe.(...)
0
25 marca w Zielonej Górze rozegrany zostanie turniej Piotra Protasiewicza, który z końcem sezonu 2022 zakończył sportową karierę. Zawodnicy jacy zapowiedzieli swój udział w zawodac(...)
68
Bartłomiej Kowalski, młody zawodnik Betard Sparty Wrocław już w poprzednim sezonie pokazał, że jest jednym z czołowych juniorów w Polsce. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com