Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PGE Ekstraliga decyduje się wprowadzić procedury kryzysowe w związku z tym, że podczas meczu PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno jedna z osób obsługi przebywająca w parku maszyn posiadała pozytywny wynik testu COVID-19.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Ze względu na pozytywny wynik testu na Covid-19 w polskiej lidze żużlowej i izolację domową nałożoną na czterech uczestników Indywidualnych Mistrzostw Europy, zawody w Gnieźnie zos(...)
2
5 godzin temu
Przed chwilą całe środowisko żużla w Polsce obiegła informacja o pierwszym pozytywnym wyniku na COVID-19 podczas jednego ze spotkań PGE Ekstraligi. W związku z tym władze ligi po(...)
0
PGE Ekstraliga decyduje się wprowadzić procedury kryzysowe w związku z tym, że podczas meczu PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno jedna z osób obsługi przebywająca w parku maszyn posi(...)
0
Tak jak wcześniej informowaliśmy rozegranie meczu 6 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Betard Sparta Wrocław w zaplanowanym terminie stoi pod dużym znakiem za(...)
0
Trójka juniorów RM Solar Falubazu Zielona Góra: Norbert Krakowiak, Mateusz Tonder oraz Damian Pawliczak triumfowała w pierwszej, inauguracyjnej rundzie Ligi Juniorów, rozgrywanej n(...)
40
Szwed, Olivier Berntzon od najbliższego spotkania będzie mógł występować w zespole Betard Sparta Wrocław na zasadzie gościa.(...)
111
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej - Bydgoszcz. Zwycięzcą turnieju został Peter Ljung. Za nim uplasowali się Nicolai Kli(...)
16
Jak ustaliła Straż Pożarna, prawdopodobna przyczyną pożaru rozdzielni elektrycznej było zwarcie instalacji elektrycnej, co jednocześnie wyklucza udział osób trzecich. (...)
0
Wielka niespodziankę sprawił we wczorajszym meczu 5 rundy PGE Ekstraligi Motor Lublin. Lublinianie pokonali na wyjeździe jednego z faworytów do wygrania ligi, zespół Eltrox Włóknia(...)
0
Bartosz Zmarzlik po raz drugi w tym sezonie otrzymał dziką kartę na turniej TAURON Speedway Euro Championship. Tym razem, Zmarzlik pojedzie w Rybniku, podczas czwartej rundy Indywi(...)
233
Niewiele zabrakło a piątkowe ściganie na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu storpedowałby deszcz. Ostatecznie zawody się odbyły i zakończyły wynikiem 53:37 dla gospodarzy.(...)
106
13 lipca o godzinie 18:45 w Bydgoszczy odbędą się Indywidualne Mistrzostwa eWinner 1. Ligi Żużlowej. Do rywalizacji stanie 15 najlepszych zawodników, którzy uzyskali nominację na p(...)
104
Zielonogórzanie przystępowali do dzisiejszego spotkania podbudowani zdobyciem 1 punktu w wyjazdowym meczu z Betard Spartą Wrocław. Żużlowcy Moje Bermudy Stali Gorzów sezon zaczęli (...)
1
RM Solar Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze Moje Bermudy Stal Gorzów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
2
Motor Lublin pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Orzeł Łódź pokonał na własnym torze SC Lokomotiv Daugavpils w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. pokonała na własnym torze Abramczyk Polonia Bydgoszcz w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
618
Portal ZUZELEND.COM zaprasza na relację na żywo z dzisiejszych spotkań PGE Ekstraligi oraz rozpoczynającej w ten weekend eWinner 1.Ligi żużlowej.(...)
16
Po dzisiejszym meczu eWinner 1.Ligi żużlowej pomiędzy Zdunek Wybrzeże Gdańsk a Unią Tarnów, działacze gdańskiej drużyny postanowili wpłacić wymagane przez regulamin 5 tysięcy złoty(...)
0
Jutro na torze przy ulicy Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze emocjonować się będziemy po raz 99 Derbami Ziemi Lubuskiej(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com