Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się zawodów. Na sukces zawodnika pracuje kilka osób. Bohater tego artykułu ma na koncie już całkiem bogatą gablotę sportowych (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Po ubiegłotygodniowej prezentacji ekipa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego szlifowała formę na zgrupowaniu w Arłamowie. W poniedziałek do grupy dołączył Duńczyk Kenneth Hansen.(...)
0
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się za(...)
0
14 godzin temu
Światowe Stowarzyszenie Zawodników Żużlowych od lutego będzie kierowane przez nowego prezesa. Na tą funkcję wybrano jedynego Indywidualnego Mistrza Świata z Niemiec, Egona Mullera.(...)
14
Jak czytamy na speedwayekstraliga.pl od najbliższego sezonu wprowadzono pewne zmiany dotyczące sparingów a także wprowadzono dodatkowe kary za żółte i czerwone kartki. (...)
0
Do 30 dnia stycznia trwa zgrupowanie żużlowców należących do szerokiej kadry. Obóz w tym roku odbywa się w Szklarskiej Porębie.(...)
0
Przedsezonowe sparingi to dla klubu jeden z głównych elementów przygotowań do startu ligowych rozgrywek. Dla kibiców zaś to moment w którym uświadamiają sobie, że liga już za pasem(...)
0
Niemiecki zawodnik Martin Smoliński jest gotowy by udowodnić, iż drzemią w nim wielkie rezerwy, jeśli dostanie szansę występu w cyklu SGP.(...)
0
Jacob Thorssell ma za sobą 7. sezon w angielskiej Premiership i pierwszy w Dacarnie Malilla, z którą awansował do finału ligi szwedzkiej. Tam jego drużyna musiała uznać wyższość Sm(...)
0
To co my, Kibice widzimy na torze jest tylko kawałkiem większej układanki. Nim zawodnik wyjedzie na tor w jego głowie, teamie trwa analiza możliwych scenariuszy zbliżających się za(...)
1
Zwycięstwem Polski nad zespołem Czech, a także indywidualnym triumfem Antoniego Kawczyńskiego z Gdańska zakończyła się XVI Opolska Gala Żużla na Lodzie. (...)
20
W piątkowy wieczór w Millenium Hall miała miejsce prezentacja drugoligowego zespołu Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe. Przedstawiono trenera drużyny, a głosami zawodników i kilkuset(...)
27
Do grona osób, nad którymi patronat medyczny w przyszłym sezonie pełnić będzie MK MED Michała Kliby dołączył kolejny zawodnik. Jest nim żużlowiec, startujący w lubelskim klubie Wik(...)
0
Coraz mniej znaków zapytania znajduje się wokół poznańskiego żużla. (...)
0
Opolska Gala Żużla Na Lodzie to przedsięwzięcie cykliczne, które na stałe wpisało się w kalendarz imprez o istotnym znaczeniu dla miasta Opola i całego naszego regionu. Już wkrótce(...)
0
Początki współpracy z Krzysztofem Momotem, charakter i nastawienie zawodnika do sportu.(...)
0
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
4
Popularny "Ginger" związał się umową z Grindsted Speedway Klub. (...)
0
Wywiadu naszemu portalowi udzielił żużlowiec Speed Car Motoru Lublin Paweł Miesiąc. Zapraszamy do lektury. (...)
61
Najpóźniej w marcu powinny się zakończyć prace remontowe na stadionie żużlowym przy Al. Zygmuntowskich w Lublinie. Ich zleceniodawcą jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, który (...)
0
O tym, ze Pani Ania z Leszna choruje na stwardnienie rozsiane pisaliśmy już w grudniu. Dzięki kosztownej operacji w poznańskiej klinice CCSVI Clinic leszczynianka ma szansę na leps(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com