Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ze względu na panujące obecnie, na terenie Niemiec, obostrzenia dotyczące COVID19, FIM wspólnie z BSI, DMSB i lokalnymi organizatorami podjęły decyzję o odwołaniu Grand Prix Niemiec FIM Speedway Grand Prix 2021, mającym się odbyć 22 maja w Teterow. Grand Prix Niemiec, po Grand Prix Włoch, jest drug(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
104
Ze względu na panujące obecnie, na terenie Niemiec, obostrzenia dotyczące COVID19, FIM wspólnie z BSI, DMSB i lokalnymi organizatorami podjęły decyzję o odwołaniu Grand Prix Niemie(...)
42
16 godzin temu
Główna Komisja Sportu Żużlowego wydała komunikat dotyczący Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Dowiedzieliśmy się w nim do jakich grup przydzielone zostały zespoły walczące o m(...)
0
Ze względu na niekorzystne prognozy pogody, na wniosek organizatorów Ekstraliga Żużlowa odwołała mecze 3. rundy PGE Ekstraligi zaplanowane na 16 kwietnia.(...)
0
Potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia jakoby najlepszy obecnie zawodnik Czech, Vaclav Milik miał zasilić szeregi pierwszoligowego Cellfast Wilki Krosno.(...)
0
Betard Sparta Wrocław wzmocniła się kolejnym zawodnikiem w roli “Gościa”. Tym razem jest to zawodnik spełniający kryterium U-24. Wybór sztabu szkoleniowego Betard Sparty padł na ut(...)
1039
Poniedziałkowe popołudnie miało upłynąć fanom czarnego sportu pod znakiem derbów wielkopolski, jednak zawodów 2. kolejki eWinner 1. Ligi Żużlowej nie udało się dokończyć. (...)
932
W drugiej kolejce PGE Ekstraligi MOJE BERMUDY Stal Gorzów pokonały MOTOR Lublin 52:38. Spotkanie od samego początku było bardzo zacięte, ostatecznie lepsi okazali się gospodarze. N(...)
276
Fogo Unia Leszno pokonał(a) na wyjeździe Eltrox Włókniarz Częstochowa w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
Moje Bermudy Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Motor Lublin w stosunku 52:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
197
Osłabiona brakiem Jepsena Jensena drużyna ROW - u Rybnik bardzo dobrze poradziła sobie w Gdańsku. Gospodarze zdołali wyszarpać remis gościom dosłownie na ostatniej prostej 15. wyśc(...)
1
ROW Rybnik zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
104
W hicie 2 kolejki eWinner 1.Ligi żużlowej niestety nie ujrzymy po stronie gości Michaela Jepsena Jensen. Zawodnik poinformował, że cały jego team zarażony został koronawirusem i ni(...)
394
Orzeł Łódź pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
485
Betard Sparta Wrocław pokonała na Stadionie Olimpijskim ekipę eWinner Apatora Toruń w stosunku 51:39. Poniżej prezentujemy Państwu pomeczowe wypowiedzi trenera miejscowych - Darius(...)
225
Betard Sparta Wrocław pokonała na własnym torze eWinner Apator Toruń w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
137
Po inauguracji nie wiemy, czy Wilki takie słabe, czy my tacy mocni. Mecz w Gdańsku pewne rzeczy zweryfikuje – mówi Marek Cieślak, trener ROW-u Rybnik przed hitem 2. kolejki, spotka(...)
106
Marwis.pl Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na własnym torze ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Na jednym z serwisów do tworzenia zbiórek pieniężnych pojawiła się akcja mająca na celu zebrać pieniądze na sprzęt, który pozwoli powrócić Oskarowi Ajtner Gollob do żużla.(...)
112
Już w piątek odbędą się dwa spotkania w ramach 2. kolejki PGE Ekstraligi 2021. Dla drużyn z Grudziądza i Wrocławia będą to pierwsze mecze w tym sezonie. Podopieczni Janusza Ślączki(...)
109
Jako ostanie spotkanie 2. kolejki PGE Ekstraligi odbędzie się mecz w Częstochowie, w trakcie którego Lwy na własnym torze podejmie aktualnego Drużynowego Mistrza Polski - Fogo Unię(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com