Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
59
Dziś za pośrednictwem mediów społecznościowych Prezes Marek Grzyb ogłosił, iż w tym sezonie Stal Gorzów do rozgrywek PGE Ekstraligi przystąpi pod nazwą Moje Bermudy Stal Gorzów. (...)
16
Peter Adams w emocjonalnym liście do sympatyków Wolverhampton Wolves zaznacza, że tylko dzięki samodyscyplinie i odpowiedzialności będzie można wygrać z epidemią, a co najważniejsz(...)
1
Reprezentacja Wielkiej Brytanii chcąć pozostać na najwyższym poziomie sprawności fizycznej postanowiła podążać za najnowszymi trendami technologicznymi i korzysta z grupowej aplika(...)
166
7 kwietnia minie rok od inauguracyjnego zwycięstwa Speed Car Motoru Lublin nad MrGarden GKM-em Grudziądz w PGE Ekstralidze. Jak postrzega obecną sytuację jeden z bohaterów tamtego (...)
2
Cykl felietonów ALL FOUR RIDERS RESTART made by M.Lew.(...)
253
Federacja Niemieckiego Motosportu DMSB wspólnie z włodarzami klubów Speedway Bundesligi zadecydowali, iż ze względu na olbrzymia falę infekcji COVID 19 rozgrywki Drużynowych Mistrz(...)
283
Żaden klub 2.LŻ nie traci nadziei, że uda się odjechać sezon 2020. Żeby się to udało, trzeba zacząć ściganie najpóźniej we wrześniu. Nikt raczej nie będzie płakał jeśli nie uda się(...)
1
Szwedzka federacja SVEMO w przeciągu dwóch dni zadała dwa poważne ciosy szansie zobaczenia żużla na żywo w Szwecji w tym sezonie.(...)
22
Mając na uwadze zagrożenia jakie niesie ze sobą pandemia koronawirusa i związane z nim obostrzenia, światowa federacja motocyklowa FIM w porozumieniu z czeską federacją (ACCR) a t(...)
60
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść (...)
106
Towarzystwo Żużlowe Wanda Krakowskie Smoki rozpoczyna internetowe badania opinii Kibiców i mieszkańców Krakowa. Celem badań, które żużlowy klub będzie realizował wraz z prestiżową (...)
187
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata Nicki Pedersen został zarażpny koronawirusem. Duńczyk uskarżał się na ból głowy, kaszel a potem pojawiła się jeszcze gorączka.(...)
96
Zakończył się drugi etap rozmów włodarzy klubów z Główną Komisją Sportu Żużlowego, podczas którego ustalona została data rozpoczęcia rozgrywek żużlowych. Po przekroczeniu ustalonej(...)
105
Kim Nilsson, w przerwie zimowej zasilił szeregi tarnowskiej Unii. Szwedzki zawodnik nie ukrywa, że obecna sytuacja nie jest dla niego zbyt komfortowa.(...)
131
Tomasz Suskiewicz, menager Emila Sajfutdinowa również obserwuje obecną sytuacje na rynku żużlowym. Z czytelnikami portalu metropoliabydgoska.pl podzielił się kilkoma spostrzeżeniam(...)
122
Stefan Nielsen, który przez ostatnie dni odczuwał dyskomfort spowodowany złym samopoczuciem podejrzewał u siebie zakażenie koronawirusem. Jak sam twierdzi objawy były bardzo podobn(...)
0
We wtorek 31 marca zakończy się zbiórka na rzecz rodziny Danny`ego Ayresa, która zmarł 1 lutego. (...)
0
Niedawno informowaliśmy, że liga szwedzka także monitoruje sytuację w związku z epidemią Covid – 19. Do inauguracji, która jak co roku wypada w maju już wiemy, że nie dojdzie. Ta z(...)
271
Klub z Wrocławia wydał dziś oświadczenie ws. przebiegu postępowania Maksyma Drabika. Poniżej prezentujemy jego oryginalną treść.(...)
5
Speedway Ekstraliga zdecydowała się odwołać spotkania żużlowe, które były zaplanowane na kwiecień br. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com