Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Początek sezonu, nie układa się po myśli Enea Polonii Piła, w związku z tym działacze poszukali wzmocnień. Do klubu dołączył doświadczony Szwed Peter Ljung.(...)
0
W czwartkowym meczu angielskiej Sports Insure Premiership miejscowy Ipswich Witches uległ Wilkom z Wolverhampton 39:51.(...)
0
23 lipca jedziemy wspólnie dla Andrieja Kudriaszowa! Na ten dzień zaplanowany został mecz charytatywny, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na pomoc Andriejowi.(...)
0
Abramczyk Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
25
Podczas wtorkowego spotkania rady biznesowej poznańskiego klubu dotychczasowy sponsor tytularny podjął decyzję o przekazaniu praw do sponsoringu tytularnego „Skorpionów” firmie In(...)
3
Wolverhampton Wolves pokonał(a) na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Leicester Lions pokonał(a) na wyjeździe Peterborough Phanters w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Jack Holder po wygranej w biegu dodatkowym, triumfował w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata na torze w węgierskim Debreczynie. (...)
0
Wolverhampton Wolvess zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Belle Vue Aces w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Jason Doyle triumfował w eliminacjach do Indywidualnych Mistrzostw Świata w niemiecki Abensbergu. Za nim uplasowali się zwycięzca biegu dodatkowego o drugie miejsce, Przemysław Pa(...)
0
Tauron Włókniarz Częstochowa pokonał(a) na własnym torze For Nature Solutions Apator Toruń w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Niestety pech nie opuszcza Fogo Unii Leszno. Tym razem, po bardzo groźnie wyglądającym upadku, do szpitala udał się Grzegorz Zengota.(...)
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze ROW Rybnik w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Ebebe PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Zdunek Wybrzeże Gdańsk w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Falubaz Zielona Góra pokonał(a) na wyjeździe H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w stosunku 35:55. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
ebut.pl Stal Gorzów pokonał(a) na własnym torze Fogo Unia Leszno w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
62
Mecz 6 rundy PGE Ekstraligi pomiędzy Cellfast Wilki Krosno a ebut.pl Stal Gorzów Wielkopolski ze względu na zły stan toru przerwany został po 9 biegu.(...)
0
Zwycięzcą eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Świata we włoski Lonigo został Piotr Pawlicki. Drugie miejsce po walce w biegu dodatkowym wywalczył Nicolas Covatti.(...)
0
Martin Vaculik został zwycięzcą eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata. Za nim uplasowali się Szymon Woźniak, zaś o trzecie miejsce rozegrany musiał zostać bieg dodatkowy. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com