Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wielki finał Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanym na National Speedway Stadium w Manchesterze wygrała Reprezentacja Wielkiej Brytanii(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
Żużel - wszystkie aktualności
0
Wielki finał Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanym na National Speedway Stadium w Manchesterze wygrała Reprezentacja Wielkiej Brytanii(...)
468
W pierwszym dniu Monster Energy FIM Speedway of Nations byliśmy świadkami dwóch poważnie wyglądających upadków. W pierwszym uczestniczyła dwójka Szwedów: Pontus Aspgren oraz Jacob(...)
155
Jacob Thorssell postanowił się wycofać z udziału w drugim dniu Monster Energy FIM Speedway of Nations, rozgrywane w Manchesterze.(...)
103
Po pierwszym dniu finału Monster Energy FIM Speedway of Nations rozgrywanego w angielskim Manchesterze zdecydowanie na prowadzeniu znajduje się Reprezentacja Polski. Polacy wyprzed(...)
272
Grzegorz Walasek przekazał na Dom Dziecka w Pleszewie kwotę 13 320 złotych, która została zebrana przez kibiców ostrowskiej drużyny po tym, jak Główna Komisja Sportu Żużlowego ukar(...)
237
Dawid Rempała poinformował dzisiaj, że w przyszłym roku nie będzie startował na drugoligowym froncie w barwach Unii Tarnów.(...)
423
Działacze Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego przedstawili strategię rozwoju żużla w stolicy Podkarpacia. Jeden z punktów w planach rozwoju zakłada awans RTŻ do pierwszej ligi w pr(...)
148
Krzysztof Lewandowski: spełniają się moje marzenia (...)
1231
Nicolai Klindt parafował nowy kontrakt na mocy, którego już piąty sezon będzie reprezentował barwy Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. Przypomnijmy, że w przyszłym sezonie zespół(...)
181
Krystian Pieszczek: Przeanalizowałem błędy. Chcę zmienić wszystko(...)
171
Celem będzie medal, najlepiej złoty. Rozmowa z Krzysztofem Gałańdziukiem, nowym dyrektorem sportowym eWinner Apator Toruń.(...)
102
Peterborough Panthers pokonując na własnym torze Belle Vue Aces w stosunku 51:39 sięgnął po tytuł SGB Premiership 2021. W dwumeczu Pantery okazały się lepsze w stosunku 95:85. (...)
559
Nicki Pedersen poznał ostateczny werdykt duńskiej federacji DMU w sprawie jego zachowania podczas półfinałowych zawodów Pucharu Metal Speedway League. (...)
105
Mads Hansen za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych podziękował klubowi OK Bedmet Kolejarz Opole za współpracę. (...)
132
Grzegorz Walasek oraz Tomasz Gapiński zostają w Ostrowie na sezon 2022.(...)
568
Znamy składy na mecz Wielka Brytania - Polska.(...)
239
Kolejne transfery Trans MF Landshut Devils.(...)
210
W pierwszym meczu finałowym angielskiej SGB Premiership Belle Vue Aces pokonał(a) minimalnie na własnym torze Peterborough Panters w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego(...)
115
Lech Kędziora oficjalnie został szkoleniowcem Eltrox Włókniarz Częstochowa. Zastąpił on dotychczasowego trenera, Piotra Świderskiego. (...)
370
Znamy składy na Speedway Of Nations(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com