Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
120
Żaden klub 2.LŻ nie traci nadziei, że uda się odjechać sezon 2020. Żeby się to udało, trzeba zacząć ściganie najpóźniej we wrześniu. Nikt raczej nie będzie płakał jeśli nie uda się(...)
96
Zakończył się drugi etap rozmów włodarzy klubów z Główną Komisją Sportu Żużlowego, podczas którego ustalona została data rozpoczęcia rozgrywek żużlowych. Po przekroczeniu ustalonej(...)
1
2 tygodnie temu
Wilki Krosno poinformowały o kolejnym zawodniku, który wzmocni ich szeregi. Na zasadzie wypożyczenia do drugoligowej drużyny z ekstraligowej Sparty trafił Patryk Wojdyło.(...)
31
Główna Komisja Sportu Żużlowego podjęła decyzję o przełożeniu inauguracji lig żużlowych w Polsce. Podkarpackie media rozmawiały o tej sytuacji z 22-letnim Duńczykiem Patrickiem Han(...)
0
Na stronie pzm.pl zamieszczony został komunikat odnośnie ligowych zmagań w 1. i 2. Lidze Żużlowej. Poniżej prezentujemy pełną treść.(...)
0
W opublikowanym dziś komunikacie Główna Komisja Sportu Żużlowego odwołuje pierwszą rundę I i II ligi oraz eliminacje Złotego Kasku.(...)
19
4 tygodnie temu
Bartłomiej Kowalski i Mateusz Cierniak będą występować w barwach Wilków Krosno w charakterze gości. (...)
0
Żużlowiec GKM MrGarden Grudziądz będzie sezonie 2020 pojawiał się w składzie Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego w roli gościa.(...)
0
4 tygodnie temu
Na stadionie im. Floriana Kapały w Rawiczu odbył się jeden z pierwszych treningów żużlowych w tym roku. Zawodnicy trenowali również w Opolu.(...)
0
Po nieudanym podboju PGE Ekstraligi w barwach truly.work Stali Gorzów, Adam Ellis schodzi o klasy rozgrywkowe niżej. W nadchodzącym sezonie, 24-letni Brytyjczyk pojedzie dla Rzeszo(...)
18
Janusz Stachyra poprowadzi nowy klub na mapie polskiego speedway'a - Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe. Doświadczony szkoleniowiec udzielił wywiadu lokalnej prasie.(...)
56
Po ubiegłotygodniowej prezentacji ekipa Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego szlifowała formę na zgrupowaniu w Arłamowie. W poniedziałek do grupy dołączył Duńczyk Kenneth Hansen.(...)
20
W piątkowy wieczór w Millenium Hall miała miejsce prezentacja drugoligowego zespołu Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe. Przedstawiono trenera drużyny, a głosami zawodników i kilkuset(...)
0
Coraz mniej znaków zapytania znajduje się wokół poznańskiego żużla. (...)
0
Trwa zimowa przerwa. Jedni budują formę przed nowym sezonem inni, swój budżet przed startem kariery. Niezwykle ciężkie początki ma jeden z adeptów specHouse PSŻ Poznań. Piotr Teofi(...)
0
Marcel Kajzer jest obok Roberta Miśkowiaka jedynym zawodnikiem, który ze starej załogi zostaje w II – ligowym specHouse PSŻ Poznań. (...)
0
„Tchniemy nowe życie w Heidering” - te słowa padły na stadionie MSC "Wölfe" Wittstock 28 czerwca 2012 podczas reaktywacji klubu po pięcioletnim okresie niebytu. Wydarzenie dla społ(...)
4
Drużyna specHouse PSŻ Poznań mocno odmieniła swoje oblicze w trwającej przerwie międzysezonowej. W klubie ze starej gwardii pozostali jedynie Robert Miśkowiak i Marcel Kajzer. Klub(...)
0
We wtorkowe przedpołudnie w Ilonn Hotel zlokalizowanym w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Arkadiusza Ładzińskiego – prezesa PSŻ, Marcela Kajzera – zawodnika PSŻ, (...)
0
3 miesiące temu
W połowie listopada ubr. Patrick Hansen informował, że zamierza przeprowadzić się na stałe do Polski. Wówczas dla strony klubowej powiedział: „Pod koniec stycznia przeprowadzam się(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com