Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Maciej Janowski w przyszłym sezonie startować będzie na Wyspach Brytyjskich w Sports Insure Premiership.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
3
6 dni temu
Od przyszłego sezonu dotychczasowa nazwa 2.Liga żużlowa zmieni się na Krajową Ligę Żużlową. Po tym jak powstała Speedway 2 Ekstraliga zmian wymagała najniższa klasa rozgrywkowa.(...)
0
Trzykrotny Mistrz Świata, Hans Nielsen będzie pełnił rolę menadżera Polonii Piła w nadchodzącym sezonie.(...)
0
Ultrapur Start Gniezno, w przedostatni dzień okna transferowego pozyskał nowego zawodnika. Kontrakt z klubem z Gniezna podpisał BrytyjczykKyle Howarth.(...)
0
Niemiec, Kevin Woelbert od przyszłego sezonu będzie bronił barw Ultrapur Start Gniezno.(...)
0
Już w niedzielę 22 października o 14:00 w Tarnowie odbędzie się VI Memoriał Krystiana Rempały. Poznaliśmy już listę startową na te zawody(...)
0
PSŻ Poznań postanowił zmienić swoją kadrę na przyszłoroczne rozgrywki przez co oficjalnie ogłosił o zakontraktowaniu trzech nowych zawodników. (...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig EF Serwis Mercedes-Benz Indywidualne Mistrzostwa 2. Ligi Żużlowej - Piła. Zwycięzcą turnieju został Oskar Polis. Za nim uplasowali się T(...)
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze w rewanżu meczu finałowego 2.Ligi żużlowej z Ultrapur Start Gniezno w stosunku 57:32 i zapewnił sobie awans do 1.Ligi żużlowej. Pre(...)
0
Sześć sezonów w barwach OK Bedmet Kolejarza Opole ścigał się Oskar Polis i to na jakiś czas na tyle. Zawodnik rodem z Częstochowy sezon 2024 spędzi prawdopodobnie w pierwszoligowym(...)
3
W pierwszym spotkaniu finałowym 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Ultrapur Start Gniezno w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W niedziele 1 października kibice w Opolu, będą świadkami finałowych zawodów w European Pairs Speedway Championship Final. Początek zawodów jest zaplanowany na godzinę 14:00.(...)
11
W rewanżu meczu półfinałowego 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W rewanżu meczu półfinałowego 2.Ligi żużlowej Ultrapur Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkani(...)
0
Trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata, żywa legenda sportu żużlowego, Hans Nielsen od przyszłego roku będzie pełnił funkcje menadżera Enea Polonii Piła.(...)
0
Sezon 2023 wkroczył w decydującą fazę. Przed nami najważniejsze rozstrzygnięcia. Czas na rewanżowe, półfinałowe spotkanie z OK Bedmet Kolejarzem Opole. W pierwszym meczu, w Stolicy(...)
0
Ultrapur Start Gniezno pokonał(a) na wyjeździe OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
4
W pierwszym meczu półfinałowym 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 38:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Przed decydującą fazą sezonu, dobre wieści nadchodzą z Tarnowa, tamtejsza Unia dostała dodatkowy zastrzyk pieniężny od głównego Grupy Azoty S.A(...)
1
Poprzedni sezon był bardzo trudny dla ekipy InvestHousePlus PSŻ Poznań. Po spadku działacze szybko postanowili zacząć budowę składu. Właśnie ogłoszone drugie nazwisko w kadrze na s(...)
0
Szybko po spadku do pracy zabrali się działacze InverHousePlus PSŻ Poznań, dopięli oni pierwszy transfer do klubu. Nowym zawodnikiem został Ryan Douglas. (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com