Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Masarna
vs
Dackrna
Wczoraj o 19:00
LIVE
Varstavik Speedway
vs
Indianerna Kumla
Wczoraj o 19:00
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Eskilstuna Smederna
Wczoraj o 19:00
LIVE
Vetlanda Speedway
vs
Rospiggarna Hallstavik
Wczoraj o 19:00
Vaclav Milik otrzymał dziką kartę na Grand Prix Czech. Impreza odbędzie się 15 czerwca na stadionie Marketa w Pradze.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
30
W trzecim wyścigu przerwanego meczu Wanda - Unia Kolejarz doszło do groźnie wyglądającego upadku na pierwszym łuku. Jak domino na torze znaleźli się Damian Baliński, Sebastian Nied(...)
0
W Nowej Hucie pogoda ponownie stanęła na przeszkodzie w zorganizowaniu meczu żużlowego. Po przejechaniu zaledwie dwóch biegów spotkania pomiędzy gospodarzami Speedway Wandą Kraków,(...)
0
Wilki Krosno pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1740
W dniu dzisiejszym na pięciu stadionach rozegrane zostaną zaległe spotkania rozgrywek ligowych. Portal ZUZELEND.COM serdecznie zaprasza do śledzenia na żywo relacji z tych zawodów.(...)
13
19 maja miał być planowo dniem wolnym od żużlowej rywalizacji. Stało się inaczej. Niekorzystne warunki nie pozwoliły rozegrać niektórych spotkań w planowanym terminie. Z tej racji (...)
0
W majowym okienku transferowym Fogo Unia Leszno oraz Stainer Unia Kolejarz Rawicz zdecydowały się na podpisanie dwóch kontraktów. Do zespołów dołączyli Luke Backer oraz Liam May.(...)
0
Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne przewidywane na niedzielę, nie dojdzie do skutku mecz pomiędzy Zooleszcz Polonią Bydgoszcz i Euro Finannce Polonią Piła.(...)
136
W niedzielę o godzinie 16.00 w zaległym spotkaniu zmierzą się zespoły Speedway Wandy Kraków i Stainer Unii Kolejarza Rawicz. Poznaliśmy awizowane składy na niedzielny pojedynek. (...)
531
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Wilki Krosno w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
223
Wystąpienie dysponowanego Dominika Kubery nie wystarczyło, by ekipa Stainer Unii Kolejarza Rawicz pokonała na swoim torze OK Bedmet Kolejarz Opole, mecz zakończył się wynikiem 39-5(...)
508
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo wyników z dwóch spotkań: w Łodzi oraz Krośnie.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 39:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Na zwołanej niedawno konferencji prasowej, zarząd Polonii Piła zadeklarował, iż decyzja o "być albo nie być" pilskiego klubu zapadnie po tym jaki GKSŻ wyda wyrok po meczu z Power D(...)
1364
2 tygodnie temu
Od godziny 13:15 na naszym portalu zapraszamy do śledzenia na żywo wyników z meczu Nice 1.Ligi żużlowej w Rybniku. Kilka godzin później rozegrane zostanie finał MPPK, mecz ligowy w(...)
0
Stainer Unia Kolejarz Rawicz w sobotnie popołudnie na stadionie im. Folriana Kapały podejmie zespół OK Bedmet Kolejarza Opole. Początek zmagań na rawickim owalu w ramach VI kolejki(...)
483
Nie dojdzie do skutku spotkanie na szczeblu 2. Ligi Żużlowej pomiędzy Speedway Wandą Kraków a Power Duck Iveston PSŻ Poznań. Strona klubowa krakowskiej drużyny poinformowała o prze(...)
3
Dużymi krokami zbliża się kolejny, żużlowy weekend. O kolejne punkty powalczą zespoły 2. Ligi Żużlowej. Bardzo ciekawie zapowiada się sobotni mecz w Rawiczu. Nie mniejsze emocje cz(...)
0
Główna Komisja Sportu Żużlowego utrzymała w mocy decyzję sędziego zawodów dotyczącą walkowera w meczu Euro Finannce Polonia Piła a Power Duck Iveston PSŻ Poznań na rzecz zespołu z (...)
110
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
91
Bydgoskie Towarzystwo Żużlowe wraz z ŻKS Polonią SA informują o naborze do szkółki żużlowej i miniżużlowej. Opiekunem pierwszej grupy będzie Ryszard Franczyszyn a drugiej Jacek Woź(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com