Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Coraz mniej znaków zapytania znajduje się wokół poznańskiego żużla. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Coraz mniej znaków zapytania znajduje się wokół poznańskiego żużla. (...)
0
Trwa zimowa przerwa. Jedni budują formę przed nowym sezonem inni, swój budżet przed startem kariery. Niezwykle ciężkie początki ma jeden z adeptów specHouse PSŻ Poznań. Piotr Teofi(...)
0
Marcel Kajzer jest obok Roberta Miśkowiaka jedynym zawodnikiem, który ze starej załogi zostaje w II – ligowym specHouse PSŻ Poznań. (...)
0
„Tchniemy nowe życie w Heidering” - te słowa padły na stadionie MSC "Wölfe" Wittstock 28 czerwca 2012 podczas reaktywacji klubu po pięcioletnim okresie niebytu. Wydarzenie dla społ(...)
4
Drużyna specHouse PSŻ Poznań mocno odmieniła swoje oblicze w trwającej przerwie międzysezonowej. W klubie ze starej gwardii pozostali jedynie Robert Miśkowiak i Marcel Kajzer. Klub(...)
0
We wtorkowe przedpołudnie w Ilonn Hotel zlokalizowanym w Poznaniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Arkadiusza Ładzińskiego – prezesa PSŻ, Marcela Kajzera – zawodnika PSŻ, (...)
0
W połowie listopada ubr. Patrick Hansen informował, że zamierza przeprowadzić się na stałe do Polski. Wówczas dla strony klubowej powiedział: „Pod koniec stycznia przeprowadzam się(...)
3
3 tygodnie temu
Rzeszowskie Towarzystwo Sportowe poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych o zmianach w swojej strukturze. Z ostatnim dniem roku kalendarzowego 2019 z funkcją prezesa(...)
50
3 tygodnie temu
25 stycznia w Millenium Hall czeka nas prezentacja drużyny Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego.(...)
29
Senior Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego Edward Mazur postanowił wprowadzić zmiany w sposobie przygotowań do sezonu, aby rok 2020 przyniósł mu więcej satysfakcji niż ubiegły.(...)
72
Główna Komisja Sportu Żużlowego opublikowała dzisiaj kalendarz rozgrywek 2.Ligi żużlowej. (...)
128
Trójka juniorów Stelmet Falubazu Zielona Góra w nadchodzącym sezonie będzie dodatkowo reprezentowała barwy drugoligowego OK Bedmet Kolejarza Opole.(...)
3
Smutne informacje dochodzą do nas z pilskiego ośrodka żużlowego. (...)
95
PSŻ Poznań otrzymał licencję warunkową, zbudował od nowa skład, który ma włączyć się do walki od play – offy 2. Ligi Żużlowej. Wczoraj informowaliśmy o porozumieniu zawartym między(...)
163
W dniu dzisiejszym komisja PZM przekazała do publicznej wiadomości decyzje nt. przyznanych licencji klubom na sezon w 2020 roku. Tylko cztery kluby mogą pochwalić się licencją zwyk(...)
102
Jutro o godzinie 18:00 w Leroy Merlin mieszczącym się przy ul. Wincentego Witosa w Rzeszowie zaplanowano spotkanie z żużlowcami, którzy są związani z rzeszowskim miastem lub klubem(...)
100
Grono się powiększa(...)
109
Jak donosi lokalna prasa bracia Curzytkowie za zgodą rodziców i sekcji żużlowej ZKS Stal trafili do Betardu Sparty na zasadzie rocznego wypożyczenia. (...)
464
Chodź pochodzi z Finlandii, która niemal nie ma żadnych tradycji żużlowych i mimo skończonych 35 lat, to Tero Aarnio, bo o nim mowa, nie zamierza się stale rozwijać startując w naj(...)
101
42-letni Stanisław Burza w minionym sezonie był jeżdżącym trenerem Speedway Wandy Kraków. W roku 2020 wychowanek tarnowskiej Unii będzie pracował jako trener młodzieży w Speed Car (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com