Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Smederna Eskilstuna
Wczoraj o 19:00
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
114
Zbigniew Suchecki podtrzymuje chęć pozostania w Starcie Gniezno na kolejny sezon. Doświadczony zawodnik mówi przy tej okazji co musi się stać, aby mógł skutecznie punktować w lidze(...)
149
Po trzech latach wyjazdowe posiedzenie Komisji Kultury i Sportu Urzędu Miasta, trafiło na stadion przy Wrzesińskiej. Rozmawiano o bieżącej sytuacji klubu i najbliższej przyszłości.(...)
102
Przy okazji egzaminu na licencję porozmawialiśmy z prezesem Zygmuntem Dziembą o zakończonym sezonie 2022 oraz planach na rok 2023(...)
184
Kolejarz Opole wygrał rewanżowy mecz z PSŻ-te, Poznań 46:44, ale nie zdołał odrobić strat z pierwszego spotkania, w którym "Skorpiony" wygrały szesnastoma punktami. Po meczu krótki(...)
109
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze SpecHouse PSŻ Poznań w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Klub Stal Rzeszów przedłużył umowę sponsorską z firmą Texom. Tym samym w 2.Lidze żużlowej ekipa rzeszowskich Żurawi ponownie będzie nosić nazwę Texom Stal Rzeszów(...)
0
3 tygodnie temu
Niedzielny mecz finałowy 2.Ligi żużlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole ze SpecHouse PSŻ Poznań ze względu na niekorzystne warunki torowe został odwołany.(...)
162
Niedzielny mecz finałowy w Opolu pomiędzy miejscowym OK Bedmet Kolejarz Opole a SpecHouse PSŻ Poznań ze względu na niesprzyjające prognozy pogody zyskał status zagrożonego.(...)
331
Główna Komisja Sportu Żużlowego, opublikowała nowe kryteria które kluby chętne do awansu z 2 Ligi Żużlowej do eWinner 1 Ligi Żużlowej, będą musiały spełnić.(...)
213
Dzisiaj poznaliśmy awizowane składy na rewanż meczu finałowego 2.Ligi żużlowej. W pierwszym meczu rozegranym w Poznaniu zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 53:37.(...)
188
Minął równo miesiąc od operacji zerwanego mięśnia, którą przeszedł Adrian Gała. 27-letni wychowanek Startu Gniezno odstawia właśnie kule i kończy kompletować park maszyn na kolejny(...)
101
Nie tak miał wyglądać pierwszy mecz finałowy 2.Ligi żużlowej w wykonaniu OK Bedmet Kolejarza Opole. Opolanie w Poznaniu przegrali 16 punktami i przed rewanżem w Opolu znajdują się (...)
33
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze OK Bedmet Kolejarz Opole w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
102
W sobotę 17 września o 16:00 na torze w Tarnowie odbędzie się V Memoriał Krystiana Rempały.(...)
105
Philip Hellstroem Baengs w przyszłym tygodniu zostanie wypożyczony przez OK Bedmet Kolejarz na dwa finałowe mecze 2. Ligi żużlowej. Junior Reprezentacji Szwecji będzie tym samym cz(...)
130
W poniedziałek warunki startów w Unią Tarnów uzgodnił William Drejer.(...)
105
SpecHouse PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
OK Bedmet Kolejarz Opole w sobotnie popołudnie zapewnił sobie miejsce w finale drugiej ligi żużlowej, pokonując przed własną publicznością Opibet Lokomotiv Daugavpils. Nie wiadomo (...)
432
OK Bedmet Kolejarz Opole w sobotnie popołudnie pokonał na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 49:41. Opolanie zapewnili sobie awans do finału drugiej ligi żużlowej(...)
0
2 miesiące temu
Wczoraj miało się odbyć spotkanie pomiędzy SpecHouse PSŻ Poznań i Metalika Recycling Kolejarz Rawicz. Meczu w planowanym wcześniej terminie nie doszło do skutku, a na drodze stanę(...)
© 2002-2022 Zuzelend.com