Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Wczoraj o 20:30
LIVE
Lejonen Gislaved
vs
Masarna Avesta
Dzisiaj o 19:00
LIVE
Vastervik Speedway
vs
Kumla Indianerna Speedway
Dzisiaj o 19:00
Drugi z dzisiejszym spotkań półfinałowych PGE Ekstraligi pomiędzy Moje Bermudy Stal Gorzów a Betard Sparta Wrocław nie doszedł do skutku, gdyż na przeszkodzie stanęła nawierzchnia toru. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
MSC Wölfe Wittstock pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze specHouse PSŻ Poznań w stosunku 59:31. Punkt bonusowy za zwycięstwo w dwumeczu trafia na konto ekipy z Opola.(...)
107
Wilki Krosno rozbiły na wyjeździe RzTŻ Rzeszów w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
187
Polski Związek Motorowy wprowadza zmiany w regulaminach rozgrywek pierwszej i drugiej ligi. Wejdą w życie od sezonu 2021. (...)
1
specHouse PSŻ Poznań pokonał na własnym torze RzTŻ Rzeszów w stosunku 51:38. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w stosunku 62:28. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
138
Wilki Krosno pokonały na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 64:25. Punkt bonusowy z dwumeczu pomiędzy zespołami trafia na konto Wilków z Krosna.(...)
106
Nietypowo jak na 2. Ligę Żużlową w poniedziałkowe popołudnie odbyły się zawody na stadionie przy Warmińskiej 1 w Poznaniu. Miejscowy specHouse PSŻ Poznań podejmował lidera tabeli n(...)
0
Wilki Krosno pokonał(a) na wyjeździe specHouse PSŻ Poznań w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Poznaniacy nie chcieli kusić losu i na podstawie niekorzystnych prognoz jak i niezbyt zadowalającego stanu nawierzchni postanowili za porozumieniem z GKSŻ przełożyć spotkanie z sob(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na wyjeździe MSC Wölfe Wittstock w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
112
RzTŻ Rzeszów pokonał na własnym torze Metalika Recycling Kolejarza Rawicz w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
36
Występujący czwarty sezon na polskich torach ligowych Brytyjczyk Robert Lambert będzie pojawiał się jako gość w 2. LŻ. Mistrza Europy 2020 zakontraktowały władze MSC Wölfe Wittstoc(...)
102
Otrzymaliśmy dziś sporo informacji nt. zmiany terminów spotkania. Głównie są spowodowane niekorzystnymi warunkami pogodowymi o czym informowaliśmy wcześniej. W najnowszym komunikac(...)
0
Kolejny mecz w tym tygodniu przełożony.(...)
107
Kolejne wysokie zwycięstwo Wilków Krosno. Dziś na własnym torze zespół z Podkarpacia rozbił specHouse PSŻ Poznań 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
111
W niedzielę, 30 sierpnia, na stadionie w Krośnie połowę sezonu osiągnie II Liga Żużlowa. Spotkanie Wilków Krosno z drużyną specHouse PSŻ Poznań będzie piątym pojedynkiem obu tych (...)
107
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz pokonał na własnym torze RzTŻ Rzeszów w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
211
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze MSC Wölfe Wittstock w stosunku 64:26. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Wilki Krosno pokonały na wyjeździe MSC Wölfe Wittstock w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com