Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Drużynowy Puchar Świata po sześciu latach powraca w tym roku do kalendarza wydarzeń żużlowych. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Po niezwykle zaciętym spotkaniu 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe GTM Start Gniezno w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
21 maja mogliśmy spodziewać się kolejnego wyrównanego starcia przy Bydgoskiej. Polonia Piła podejmowała Kolejarz Rawicz i po ostatnim remisie z Gnieznem była nawet papierowym fawor(...)
2
Opibet Lokomotiv Daugavpils pokonał(a) na wyjeździe Grupa Azoty Unia Tarnów w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Enea Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze GTM Start Gniezno w stosunku 56:34. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W zespole Texom Stal Rzeszów doszło do dużych przetasowań personalnych. Jako, że mamy maj i sezon żużlowy w trakcie aż trzy zmiany w składzie rzeszowskiego klubu to na prawdę spora(...)
2
Emil Breum na zasadzie wypożyczenia z Ebebe PSŻ Poznań wzmocnił drugoligowego OK Bedmet Kolejarz Opole. (...)
3
GTM Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W niedzielne popołudnie 7 maja miało dojść do starcia w dolnej części tabeli. Pilska Polonia po kolejnym wzmocnieniu w postaci Adriana Cyfera, miała chęć sprawić niespodziankę. I b(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
165
Grupa Azoty Unia Tarnów zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
GTM Start Gniezno zremisował(a) na wyjeździe z ekipą Enea Polonia Piła w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
4 tygodnie temu
Jeszcze w piątkowy wieczór zapadła decyzja o odwołaniu meczu 5 rundy 2.ligi żużlowej pomiędzy GTM Start Gniezno a Texom Stal Rzeszów.(...)
10
Dnia wczorajszego spekulowaliśmy na temat kolejnych transferów w 2 lidze żużlowej. Dziś przychodzi nam poinformować o finalizacji kolejnego nabytku Polonii Piła - jak przypuszczali(...)
1
Niedawno zapowiadaliśmy spotkanie Polonii Piła przeciwko Unii Tarnów. Informowaliśmy o problemach kadrowych i walce o pierwsze punkty. Finalnie to drużyna z Małopolski zdobyła 2 oc(...)
0
W biegu 14 wczorajszego hitu 2.Ligi żużlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarz Opole a Metalika Recycling Kolejarz Rawicz licznie zgromadzona publiczność była świadkiem koszmarnego upadk(...)
13
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Metalika Recycling Kolejarz Rawicz w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 62:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
6
Grupa Azoty Unia Tarnów pokonał(a) na własnym torze Enea Polonia Piła w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
7
Podczas niedzielnej inauguracji w Pile, największym nieobecnym był ściągnięty ze Stali Gorzów Timi Salonen. Pojawił się na stadionie, a także w parku maszyn - jako mechanik Jonasa (...)
© 2002-2023 Zuzelend.com