Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Jak poinformował klub z Gorzowa, Szymon Woźniak przeszedł szczegółowe badania po upadku w szwedzkiej Elitserien, który miał miejsce we wtorek na torze w Vetlandzie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
W derbach wielkopolski rozgrywanych w niedzielę pomiędzy Power Duck Ivestonem PSŻ Poznań a Euro Finannce Polonią Piła byliśmy świadkami jednostronnego widowiska. (...)
0
Michał Curzytek dorzucił 5 punktów w niedzielnej rywalizacji Power Duck Ivestonu PSŻ Poznań z Euro Finnance Polonią Piła na szczeblu 2. Ligi Żużlowej. (...)
0
W niedzielnych zawodach na torze w lasku golęcińskim Power Duck PSŻ Poznań pokonał Euro Finnance Polonię Piła 58:32. (...)
0
Power Duck Iveston PSŻ Poznań przed najważniejszą fazą sezonu wzmacnia swoją kadrę. 25 czerwca do klubu dołączył Robert Miśkowiak, który przed sezonem związał się kontraktem warsza(...)
0
Słoneczna pogoda przyciągnęła sporą grupę kibiców na niedzielne derby wielkopolski, w których rywalizowały ze sobą Power Duck Iveston PSŻ Poznań i Euro Finannce Polonia Piła. Mecz (...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał na własnym torze Wilki Krosno w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Power Duck Iveston PSŻ Poznań pokonał(a) na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Stainer Unia Kolejarz Rawicz pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Kraków w stosunku 57:33. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
919
Portal ZUZELEND.COM zaprasza dzisiaj do śledzenia na żywo wyników z dwóch meczów ligowych (Rawicz oraz Gniezno), a także z finału IMŚJ w Lublinie.(...)
0
W sobotę spotkają się dwa zespoły, które nie wygrały w tym sezonie jeszcze ani jednego spotkania. W niedzielę faworyci ligi z Opola i Poznania spróbują skrócić dystans do prowadząc(...)
0
Rozpiska transmisji wydarzeń żużlowych na najbliższe dni.(...)
108
W zaległym meczu 5 rundy 2.Ligi żużlowej Zooleszcz Polonia Bydgoszcz pokonała na własnym torze Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkani(...)
0
W czwartek 20 czerwca na torze żużlowym w Bydgoszczy dojdzie do bardzo emocjonującego pojedynku, pomiędzy gospodarzami ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz a Euro Finnance Polonią Piła. Poc(...)
917
Portal ZUZELEND.COM zaprasza dzisiaj do śledzenia na żywo wyników z czterech ligowych spotkań. O godzinie 17:00 na torze w Bydgoszczy rozpocznie się zaległe spotkanie 2.Ligi żużlow(...)
9
Ciąg dalszy sprawy niedzielnej.(...)
2
Kontrola wykazała nieregulaminowy sprzęt.(...)
0
2 tygodnie temu
Spotkanie 2.Ligi żużlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarzem Opole a Speedway Wandą Kraków nie doszedł do skutku, gdyż sędzia zawodów wraz z komisarzem toru uznał, że tor po opadach jak(...)
0
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Euro Finannce Polonia Piła w stosunku 42:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
13
Power Duck Iveston PSŻ Poznań pokonał(a) na wyjeździe Wilki Krosno w stosunku 39:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Tero Aarnio-na koncie tego zawodnika widnieje całkiem sporo tytułów żużlowych. Pomimo jego wieku, obecnie trwający sezon jest pierwszym w karierze, w którym będzie startować w pols(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com