Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
MrGarden GKM Grudziądz zakomunikował, iż Przemysław Pawlicki w przyszłym sezonie nadal będzie bronił jego barw.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
5
W Poznaniu powalczą o odwrócenie wyniku z Opola. W rundzie zasadniczej, na własnym torze Poznań przegrał tylko raz, w 14. kolejce z ... OK Bedmet Kolejarzem Opole. W drugim meczu p(...)
103
W ubiegłą niedzielę poznańscy żużlowcy z Opola wrócili na tarczy. Pierwszy mecz półfinałowy przegrali w stosunku 49:41. Aby myśleć o awansie, wystarczy że w Poznaniu padnie taki sa(...)
337
Za nami pierwsze mecze półfinałowe w 2.Lidze żużlowej. Opolski Kolejarz odniósł zwycięstwo, lecz nie na tyle przekonywujące co powoduje, że w Poznaniu zobaczymy ciekawe i zapewne e(...)
225
W półfinałowym meczu 2.Ligi żużlowej pomiędzy OK Bedmet Kolejarzem Opole a Power Duck Iveston PSŻ Poznań lepszą okazała się ekipa gospodarzy, wygrywając 49:41. Według Roberta Miś(...)
168
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
71
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na wyjeździe Wilki Krosno w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
412
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie wszystkich chcących śledzić na żywo wyniki z trzech dzisiejszych meczy półfinałowych Nice 1.Ligi żużlowej oraz 2 .Ligi żużlowej.(...)
0
Za nami runda zasadnicza 2.Ligi żużlowej. W niej najlepsza okazała się drużyna z Bydgoszczy, która na finiszu wyprzedziła poznański PSŻ. Na trzecim miejscu uplasowała się ekipa z O(...)
213
Mateusz Świdnicki został wypożyczony z forBET Włókniarza Częstochowa do Wilków Krosno. Dzięki czemu będzie mógł on wystąpić w fazie play-off 2. Ligi Żużlowej już w najbliższą niedz(...)
0
Spotkanie było naprawdę emocjonujące. W kilku przypadkach nerwy udzielały się także w parku maszyn. Z naszym portalem kilku bohaterów tego popołudnia podzieliło się swoją oceną dot(...)
1
Niepewna pogoda w Poznaniu nie odstraszyła kibiców, którzy licznie zjawili się na stadionie w lasku golęcińskim, aby w ostatniej kolejce rundy zasadniczej emocjonować się walką mie(...)
1
Zooleszcz Polonia Bydgoszcz pokonał(a) na własnym torze Stainer Unia Kolejarz Rawicz w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Euro Finannce Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Kraków w stosunku 54:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na wyjeździe Power Duck Iveston PSŻ Poznań w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
50
W Pile ostatni mecz sezonu dla Polonii i Wandy Kraków. Emocji większych raczej nie będzie. Smaczku dodać powinien występ Sindy Weber, który powinien być debiutem kobiety w ligowej (...)
0
OK Bedmet Kolejarz Opole pokonał(a) na własnym torze Speedway Wanda Kraków w stosunku 73:14. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1019
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo relacji z dzisiejszych spotkań.(...)
20
Nikomu nie można odmówić walki ale trzeba też chcieć walczyć.(...)
152
Kolejne zawieszenie. Czy słuszne?(...)
28
Towarzystwo Przyjaciół Żużla w Rzeszowie walczy o powrót ligowego ścigania w 2020 roku. Organizacja była już w ratuszu, gdzie przedstawiła plan na najbliższe 3 miesiące. Zadania, j(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com