Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zawodnicy Polonii Bydgoszcz indywidualnie przygotowują się do sezonu. Dla przykładu Adrian Gała pochwalił się w mediach społecznościowych, że morsuje.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Od nadchodzącego sezonu klub żużlowy z Rzeszowa będzie występować pod nazwą 7R Stolaro Stal Rzeszów. Maciej Kuciapa, wychowanek rzeszowskiego klubu a obecnie trener Motoru Lublin n(...)
166
W nadchodzącym sezonie klub z Rzeszowa będzie występować w rozgrywkach 2.Ligi żużlowej pod nazwą 7R Stolaro Stal Rzeszów. (...)
130
W ubiegłym roku rozgrywki żużlowe w naszym kraju ruszyły z opóźnieniem chociażby dlatego aby chociaż w jakiejś części kibice mogli wejść na stadion. W tym sezonie, jak zgodnie mówi(...)
93
Pandemia koronawirusa mocno pokrzyżowała plany sportowcom i organizatorom. W Polsce dla przykładu ruszyły rozgrywki żużlowe ale z opóźnieniem i w dodatku z ograniczeniami. Na stadi(...)
105
Bardzo trudno jest wszystkim dogodzić. Zwłaszcza układając terminarz startów. Dużo zastrzeżeń do harmonogramu ma Piotr Rusiecki, prezes Unii Leszno. Według niego kalendarz startów (...)
103
Po udanym minionym sezonie w barwach RzTŻ Rzeszów kolejną szansę startów otrzymuje Kenneth Hansen. Duńczyk zakończył sezon ze średnią 1,955 pkt. na bieg.(...)
144
Zgodnie z zapowiedziami GKSŻ poznaliśmy pełny terminarz startów dla 2. Ligi Żużlowej w 2021 roku. W nadchodzącym sezonie udział weźmie siedem drużyn: cztery polskie i trzy zagranic(...)
1
Swój kalendarz startów poznały drużyny startujące w PGE Ekstralidze. Kiedy zaś zostanie opublikowany terminarz dla pozostałych lig, nad którą bezpośrednią piecze stanowi Główna Kom(...)
0
Miniony sezon mimo dziwnego i z wieloma ograniczeniami do udanych może zaliczyć Marcus BIrkemose. Duński junior już został okrzyknięty jednym z talentów, który może w swojej karier(...)
0
Czy roczna przerwa była potrzebna ośrodkowi żużlowemu w Rzeszowie? Najwyraźniej tak. Najpierw klub powrócił do ligowego ścigania a teraz informuje o zawarciu porozumienia z partner(...)
45
Zespół ds. Licencji opublikował dzisiaj listę zespołów Ekstraligi, 1 Ligi żużlowej oraz 2.Ligi żużlowej, które uzyskały licencję na występy w sezonie 2021. (...)
317
Kulisy budowania zespołu na sezon 2021, a także kwestie związane ze zmianą nazwy klubu i mistrzostwami świata na długim torze przewijają się w wywiadzie, którego podkarpackim "Nowi(...)
1274
Podczas wczorajszego walnego zgromadzenie członków RKS Kolejarz Rawicz wybrany został nowy prezes klubu. Został nim Sławomir Knop, będący jednocześnie szefem sponsora tytularnego(...)
1387
Andriej Karpow po czternastu latach wraca do Rzeszowa i w sezonie 2021 będzie reprezentował barwy RzTŻ. 33-letni zawodnik z Ukrainy udzielił wywiadu podkarpackim „Nowinom”.(...)
422
Już niemal przesądzony jest udział kolejnej drużyny z Niemiec w rozgrywkach 2.Ligi żużlowej. (...)
1461
RTŻ Rzeszów w połowie trwania okienka transferowego ruszyło z kontraktowaniem zawodników. Jako pierwszym kontrakt podpisał nowy nabytek, Hubert Łęgowik. Kolejne dwa to przedłuż(...)
1108
Kolejny młody talent z Danii trafił do 2.Ligi żużlowej. Tym razem kontrakt ze specHouse PSŻ Poznań parafował Jonas Saifert Salk.(...)
114
Mads Hansen przez kolejny rok będzie zawodnikiem OK Bedmet Kolejarz Opole. Dla 20-letniego Duńczyka będzie to trzeci sezon spędzony w klubie z Opola.(...)
192
Kolejnym nowym zawodnikiem specHouse PSŻ Poznań został wychowanek rybnickiego ROW-u, Robert Chmiel.(...)
1018
Hans Andersen oraz Thomas H. Jonasson zdecydowali się podpisać kontrakt z łotewskim Lokomotivem Daugavpils. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com