Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
2. LIGA ŻUŻLOWA - Wiadomości
0
Trans MF Landshut Devils pokonał(a) na własnym torze Opibet Lokomotiv Daugavpils w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
W hicie 1 rundy Krajowej Ligi Żużlowej Ultrapur Start Gniezno pokonał(a) na własnym torze Unia Tarnów w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Już w niedzielę Wielkanocną rozpoczną ligowy sezon 2024 drużyny z Gniezna i Tarnowa. Do pierwszej stolicy Polski na tor na ulicy Wrzesińskiej przyjeżdża ekipa Unii. Początek meczu (...)
0
Wielka Sobota, to dla wielu sympatyków żużla dobre wspomnienie, ponieważ właśnie wtedy i w tych okolicach rozpoczyna się ligowe ściganie. Tłumnie zebrali się kibice przy ul. Bydgos(...)
0
Polonia Piła pokonał(a) na własnym torze OK Kolejarz Opole w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Tuż przed przed spotkaniem, które zainauguruje rozgrywki ligowe w Polsce OK Kolejarza Opole ogłosił, że do zespołu dołączył Jarosław Dymek, pełniący już w dzisiejszym meczu w Pile (...)
1
4 tygodnie temu
Mimo wielu usilnych starań, rozmów z potencjalnymi sponsorami jak i władzami miasta zespół z Krakowa nie zdoła wystartować w tym sezonie w rozgrywkach Krajowej Ligi Żużlowej.(...)
2
W piątek władze pilskiej Polonii zostali poinformowani o tym, że sponsor tytularny, firma Enea nie przedłuży współpracy na kolejny sezon. Tym samym Polonia jest kolejnym, po Unii T(...)
4
W bardzo trudnej sytuacji znalazł się klub żużlowy Unia Tarnów. Ze sponsorowaniu klubu wycofała się Grupa Azoty, który zmaga się z wielkim zadłużeniem. Działacze nie poddają się i (...)
3
5 miesięcy temu
Od przyszłego sezonu dotychczasowa nazwa 2.Liga żużlowa zmieni się na Krajową Ligę Żużlową. Po tym jak powstała Speedway 2 Ekstraliga zmian wymagała najniższa klasa rozgrywkowa.(...)
0
Trzykrotny Mistrz Świata, Hans Nielsen będzie pełnił rolę menadżera Polonii Piła w nadchodzącym sezonie.(...)
0
Ultrapur Start Gniezno, w przedostatni dzień okna transferowego pozyskał nowego zawodnika. Kontrakt z klubem z Gniezna podpisał BrytyjczykKyle Howarth.(...)
0
Niemiec, Kevin Woelbert od przyszłego sezonu będzie bronił barw Ultrapur Start Gniezno.(...)
0
Już w niedzielę 22 października o 14:00 w Tarnowie odbędzie się VI Memoriał Krystiana Rempały. Poznaliśmy już listę startową na te zawody(...)
0
PSŻ Poznań postanowił zmienić swoją kadrę na przyszłoroczne rozgrywki przez co oficjalnie ogłosił o zakontraktowaniu trzech nowych zawodników. (...)
1
Przed momentem zakończył się ostatni wyścig EF Serwis Mercedes-Benz Indywidualne Mistrzostwa 2. Ligi Żużlowej - Piła. Zwycięzcą turnieju został Oskar Polis. Za nim uplasowali się T(...)
0
Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na własnym torze w rewanżu meczu finałowego 2.Ligi żużlowej z Ultrapur Start Gniezno w stosunku 57:32 i zapewnił sobie awans do 1.Ligi żużlowej. Pre(...)
0
Sześć sezonów w barwach OK Bedmet Kolejarza Opole ścigał się Oskar Polis i to na jakiś czas na tyle. Zawodnik rodem z Częstochowy sezon 2024 spędzi prawdopodobnie w pierwszoligowym(...)
3
W pierwszym spotkaniu finałowym 2.Ligi żużlowej Texom Stal Rzeszów pokonał(a) na wyjeździe Ultrapur Start Gniezno w stosunku 38:52. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
W niedziele 1 października kibice w Opolu, będą świadkami finałowych zawodów w European Pairs Speedway Championship Final. Początek zawodów jest zaplanowany na godzinę 14:00.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com