Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Orlen Oil Motor Lublin pokonał(a) na własnym torze ebut.pl Stal Gorzów w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA DUNSKA - Wiadomości
1
Prace nad powrotem do sukcesów duńskiego żużla, a zwłaszcza tego na najwyższym światowym poziomie idą pełną parą. (...)
1
12 miesięcy temu
W środowy wieczór na trzech duńskich torach rozegrana została 5 runda Speedway Ligaen.(...)
130
Slangerup Speedway Klub, ogłosiła nazwisko kolejnego zawodnika który będzie w drużynie w 2023 roku. Jest nim uczestnik cyklu Speedway Grand Prix Mikkel Michelsen.(...)
108
Wczoraj na torze w Vojens, odbył się finał Speedway Ligean. W czwórmeczu najlepsi okazali się gospodarze Sønderjylland Elite Speedway wygrywając z dużą przewagą. Srebrne medale pow(...)
103
Slangerup Speedway Klub, na wyjeździe pokonał drużynę Region Varde Elitesport, w stosunku 39:45. Fenomenalne zawody w barach gości odjechał Oskar Polis, który zdobył 15 punktów.(...)
108
Dziś odbędą się trzy spotkania w ramach 12 kolejki Speedway Ligaen. Poniżej prezentujemy Państwu składy na te spotkania.(...)
105
Slangerup Speedway klub na własnym obiekcie pokonał Sønderjylland Elite Speedway w stosunku 53:31. W świetnym stylu do żużla po trzech latach przerwy wrócił Nicklas Porsing. Duńczy(...)
101
Po 3 latach przerwy na tor postanowił wrócić były zawodnik m.in. Ostrovii Ostrów Wielkopolski czy Wilki Krosno - Nicklas Porsing. (...)
0
Team Fjelsted na własnym torze uległo Esbjerg Vikings w stosunku 40-44. Poniżej prezentujemy państwu wyniki.(...)
206
Rasmus Jensen potwierdził swoją wysoką formę w ostatnim czasie i sięgnął po tytuł Indywidualnego Mistrza Danii. Na drugim miejscu mistrzostw zakończył Anders Thomsen, zaś brązowy m(...)
0
Jutro w Holsted odbędą się, indywidualnych mistrzostwa Danii. Poniżej przedstawiamy listę startową tych zawodów. Pierwszy bieg o 18:30(...)
126
Nordjysk Elite Speedway uległo na własnym torze Slangerup Speedwa w stosunku 28:56. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Jeden z największych talentów ostatnich lat duńskiego żużla, Marcus Birkemose, na własną prośbę rozwiązał kontrakt klubem Region Varde w Speedwayligaen.(...)
105
2 lata temu
W środę rozegrano drugą rundę duńskiej ligi. Prezentujemy wyniki wczorajszych spotkań.(...)
103
2 lata temu
W środowy wieczór zainaugurowano sezon ligowy w Danii. W pierwszej kolejce upadki zanotowali Nicki Pedersen oraz Peter Kildemand. (...)
401
Holsted Tigers mistrzem Danii!(...)
102
Zespoły Holsted Tigers oraz Team Fjelsted, po zajęciu dwóch pierwszych miejsc w dzisiejszym półfinale Dansk Metal Speedway League, awansowały do Superfinału, w którym już czekały e(...)
53
Sønderjylland Elite Speedway wygrywa puchar ligi duńskiej(...)
266
Team Fjelsted wygrał 1 półfinał Metal Speedway League 4 na Moldow Speedway Arena w Holsted. Drugie miejsce również premiowane awansem do finału zajęli miejscowi Holsted Tigers.(...)
115
Dzisiejszy 2 półfinał Metal Speedway League 4 rozgrywany na torze w Vojens ze względu na bardzo złe warunki torowe został odwołany po rozegraniu trzech biegów.(...)
© 2002-2024 Zuzelend.com