Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Jak poinformował klub z Gorzowa, Szymon Woźniak przeszedł szczegółowe badania po upadku w szwedzkiej Elitserien, który miał miejsce we wtorek na torze w Vetlandzie.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
221
Vetlanda Speedway pokonała na własnym torze Piraternę Motala w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
40
Vestervik Speedway pokonał na własnym torze Masarnę Avesta w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Eskilstuna Smederna pokonała na wyjeździe Indianernę Kumla w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dackarna Malilla pokonała na wyjeździe Rospiggarnę Hallstavik w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
256
We wtorek odbędą się cztery spotkania szwedzkiej Elitserien. Nasz portal zaprasza na relacje LIVE z tych pojedynków.(...)
23
W dzisiejszym meczu szwedzkiej Elitsterien Indianerna Kumla pokonała na własnym torze Piraterna Motala w stosunku 57:33. (...)
6
Lejonen Gislaved pokonał(a) na wyjeździe Masarna Avesta w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
72
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
3
Vastervik Speedway pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Motala w stosunku 43:47. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
54
Dackarna Malilla pokonał(a) na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 54:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vetlanda Speedway pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
9
Vetlanda Speedway pokonała na wyjeździe Masarna Avesta w stosunku 32:58. Z bardzo dobrej strony w zespole gości zaprezentowała się trójka Polaków: Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźnia(...)
132
Vestervik Speedway pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 58:32. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Kumla Indianerna pokonał(a) na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
1
Vetlanda Speedway pokonał(a) na własnym torze Elskilstuna Smederna w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
88
Rospiggarna Halstavik pokonała na własnym torze Masarne Avesta w stosunku 59:31. Liderem miejscowej drużyny był Jason Doyle, który wywalczył 14 punktów. Najlepiej punktującym zawod(...)
0
Pyszny, gorący budyń, a może zimne lody czekoladowe? Z jednej strony w Hallstavik zapowiada się chłodny wieczór, zaś z drugiej, rozpalone do czerwoności sprzęgła żużlowych motocykl(...)
57
Już dziś ostatni pojedynek w ramach 4. kolejki szwedzkiej Elitserien. Poniżej przedstawiamy Państwu awizowane składy na to spotkanie.(...)
130
Rospiggarna Hallstavik rywalizująca w szwedzkiej Elitserien dokonała wzmocnienia. Nowym zawodnikiem drużyny został Norbert Kościuch. Polak w barwach nowego zespołu zadebiutuje w ju(...)
39
W jednym z czterech dzisiejszych spotkań szwedzkiej Elitserien Eskilstuna Smederna pokonała na własnym torze Vastervik Speedway w stosunku 49:41. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com