Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
PGE Ekstraliga decyduje się wprowadzić procedury kryzysowe w związku z tym, że podczas meczu PGG ROW Rybnik - Fogo Unia Leszno jedna z osób obsługi przebywająca w parku maszyn posiadała pozytywny wynik testu COVID-19.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
1
Nadzieja szwedzkiego żużla.(...)
2
Liga szwedzka ogłosiła, że 11 sierpnia zamierza zainaugurować rozgrywki Bauhaus Ligi. Teraz można przystąpić do prac związanych z planowaniem formy rozgrywek.(...)
148
W Szwecji zezwolono na organizację sportów drużynowych w profesjonalnym wydaniu. Eksperci twierdzą, że to krok we właściwym kierunku ale póki nie ma to żadnych korzyści dla Bauhaus(...)
156
SVEMO wraz z ESS przygotowała kilka scenariuszy na start żużlowej Bauhaus ligi. Wszystko wskazuje na to, że póki co żaden z nich nie dojdzie do realizacji. Liga szwedzka była przes(...)
0
Rodzi się konflikt, nie na żarty. Szwedzka federacja cofnęła pozwolenie rodzimym żużlowcom na starty w lidze polskiej. SVEMO nie podoba się pomysł zamknięcia czołowych żużlowców w (...)
1
Władze szwedzkiej Bauhaus ligi cały czas obserwują sytuację związaną z koronawirusem. Od tego też zależne są dalsze losy startu ligi. Cały czas pracują również nad kolejnymi altern(...)
1
Szwedzka federacja SVEMO w przeciągu dwóch dni zadała dwa poważne ciosy szansie zobaczenia żużla na żywo w Szwecji w tym sezonie.(...)
0
Niedawno informowaliśmy, że liga szwedzka także monitoruje sytuację w związku z epidemią Covid – 19. Do inauguracji, która jak co roku wypada w maju już wiemy, że nie dojdzie. Ta z(...)
107
Sytuacja z Covid – 19 wywróciła do góry nogami sportowy świat. W Polsce już przełożono start rozgrywek w innych krajach ligę zawieszono. Najwięcej czasu na podjęcie decyzji mają w (...)
1
Z powodu epidemii, w przeważającej większości odwołano zawody sportowe na świecie. Nie inaczej jest w Polsce. Mimo, że sezon oficjalnie jeszcze nie ruszył to PZM już przełożył pier(...)
0
W zeszłym piątek Ludvig Lindgren i Markus Astrom ruszyli do Polski na narodowy obóz treningowy. W Ostrowie wraz z Jonatanem Grahn zameldowali się w hotelu. Plany jednak musieli bar(...)
0
6 miesięcy temu
Elit Speedway Sweden (ESS) i BAUHAUS podpisały umowę o współpracy, na mocy której BAUHAUS będzie głównym partnerem szwedzkiej Elitserien w sezonie 2020. Współpraca oznacza również,(...)
0
Jacob Thorssell ma za sobą 7. sezon w angielskiej Premiership i pierwszy w Dacarnie Malilla, z którą awansował do finału ligi szwedzkiej. Tam jego drużyna musiała uznać wyższość Sm(...)
1
To może być pewne zaskoczenie.(...)
0
Piraterna Motala ma trudne chwile za sobą. Do niedawna jeszcze trwała walka czy w ogóle wystąpią w rozgrywkach ligi szwedzkiej. Dziś wiemy, że to nastąpi. (...)
30
Z powodu zaplanowanych na 25 lipca 2020 r. zawodów z cyklu Grand Prix nie udało się wygospodarować wolnego weekendu na rozegranie finałów o indywidualny czempionat Szwecji. Oznacza(...)
102
Sezon dla Smederny Eskilstuny zakończył się sukcesem. Klub zdobył trzecie Mistrzostwo Kraju z rzędu. Jednak trener Jerker Eriksson zauważa, że sezon wcale nie był taki łatwy i bezp(...)
1
Poznaliśmy terminarz rozgrywek Allsvenskan. Jest to odpowiednik naszej Nice 1. Ligi Żużlowej. (...)
1
8 miesięcy temu
W poprzednim sezonie Vastervik zajęło 3. miejsce w lidze szwedzkiej. Do play – off awansowali dzięki pokonaniu Indianerny, choć po pierwszym meczu mieli do odrobienia 10 punktów. W(...)
44
Elitserien podało kalendarz rozgrywek na sezon w 2020 roku. Ligowe ściganie ma rozpocząć się 5 maja. Podobnie jak w tym roku mecze rozgrywane będą we wtorki i czwartki.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com