Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Zielonogórski klub zyskał sponsora tytularnego i do rozgrywek 1.Ligi żużlowej przystąpi po nazwą Enea Falubaz Zielona Góra.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
0
Wczoraj, poznaliśmy szeroką kadrę reprezentacji Szwecji na sezon 2023. Morgan Andersson, zdecydował się powołać aż 22 żużlowców podzielonych na trzy grupy.(...)
0
Po rezygnacji z występów w Bauhaus Ligan Masarny na kilka miesięcy przed rozpoczęciem sezonu, wielu włodarzy pozostałych klubów zastanawiało się jak to wpłynie na kalendarz ligowy.(...)
83
Po wielotygodniowych próbach z zabezpieczeniem budżetu na nadchodzący sezon, włodarze Masarny Avesta ogłosili, że nie przystąpią w tegorocznych rozgrywkach Bauhaus Ligan. (...)
0
Pontus Aspgren, podpisał kontrakt na starty w Allsvenskan, w barwach Ornany Mariestad. Szwed powraca do drużyny po kilku latach przerwy.(...)
0
Paweł Przedpełski, jest ostatnim elementem układanki Piraterny Motala na sezon 2023 w Bauhaus Ligan.(...)
0
Masarna Avesta, to klub, który zmaga się z problemami finansowymi, w oświadczeniu prasowym poinformowali o rozstaniu ze Szwedzkim żużlowcem Antonio Lindeabackiem. (...)
360
Kacepr Woryna postanowił przedłużyć o kolejny rok pobyt w zespole Mistrza Szwecji, Smedernie Eskilstuna. Polak w złotym sezonie popularnych Kowali był czołowym zawodnikiem drużyny.(...)
113
Krzysztof Buczkowski po bardzo udanym sezonie 2022 zdecydował się na zmianę barw w Lidze szwedzkiej. (...)
103
Rasmus Jensen, nie zmienia swojego klubu w Szwecji. Duńczyk w 2023 roku, będzie w dalszym ciągu ścigał się dla Dackarny Mallila.(...)
108
Smederna Eskilstuna pokonał(a) na wyjeździe Lejonen Gislaved w stosunku 42:48. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
229
Vastervik Speedway, zaczyna budowę składu na sezon 2023. Menadżer Morgan Andersson, w swojej talii będzie miał multimedalistce mistrzów świata Taia Woffindena.(...)
205
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan Smederna Eskilstuna pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 47:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
202
Lejonen Gislaved pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
166
Mecz półfinałowy szwedzkiej Bauhaus Ligan pomiędzy Smederną Eskilstuna a Rospiggarną Hallstavik ze względu na niekorzystne warunki torowe i pogodowe został odwołany.(...)
209
Przed nami decydująca faza sezonu w szwedzkiej Bauhas-Ligan. W walce o medale zobaczymy pojedynki Lejonen Gislaved - Dackarna Malilla oraz Eskilstuna Smederna - Rospiggarna Hallsta(...)
104
Rospiggarna Hallstavik pokonał(a) na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
108
Dackarna Malilla pokonał(a) na wyjeździe Indianerna Kumla w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
107
Masarna Speedway pokonał(a) na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 42:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Indianerna Kumla pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
110
Piraterna Speedway pokonał(a) na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2023 Zuzelend.com