Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Chodź pochodzi z Finlandii, która niemal nie ma żadnych tradycji żużlowych i mimo skończonych 35 lat, to Tero Aarnio, bo o nim mowa, nie zamierza się stale rozwijać startując w najlepszych ligach. W Polsce zadebiutował w mijającym sezonie w barwach krakowskiej Wandy, startującej w 2. Lidze żużlowej (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
1
W poprzednim sezonie Vastervik zajęło 3. miejsce w lidze szwedzkiej. Do play – off awansowali dzięki pokonaniu Indianerny, choć po pierwszym meczu mieli do odrobienia 10 punktów. W(...)
44
Elitserien podało kalendarz rozgrywek na sezon w 2020 roku. Ligowe ściganie ma rozpocząć się 5 maja. Podobnie jak w tym roku mecze rozgrywane będą we wtorki i czwartki.(...)
148
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Piraterna Motala.(...)
27
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Rospiggarna Hallstavik.(...)
48
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Masarna Speedway.(...)
64
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Smederna Eskilstuna.(...)
1
Dziś ogłoszono, że 30 – letni Duńczyk Peter Kildemand związał się z Piraterną Motalą. Mijający sezon „Pająk” nie może zaliczyć do udanych. W Szwecji przywoził średnio 1,368 pkt na (...)
1
Coś się zaczyna dziać(...)
61
Piraterna ma czas do 1 grudnia aby skompletować skład do przyszłorocznych rozgrywek.(...)
30
W Polsce wszystkie najważniejsze karty zostały odkryte a w Szwecji nadal trwają prace nad kompletowaniem składu. Adrian Jervis dokonał analizy tego co już wiemy i tego jakie są prz(...)
15
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Vetlanda Speedway.(...)
143
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Vastervik Speedway.(...)
29
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Indianerna Kumla.(...)
158
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Dacarne Malille.(...)
61
Od dziś przez kolejne dni będziemy przedstawiać sylwetki drużyn ze szwedzkiej Elitserien, której dokonał Adrian Jervis. Na początek Lejonen Gislaved(...)
102
W poniedziałek 11 listopada gazeta Motala i Vadstena (MVT) poinformowały, że Piraterna rozmawiała z podmiotem, który podpisałby 3 – letnią umowę sponsorską. Na mocy porozumienia pr(...)
102
Szwedzka Elitserien podpisała umowę z głównym partnerem na 2020 roku. Będzie nią firma KAESER Kompressorer AB. Dyrektor firmy, Michael Brask pozytywnie ocenia zawarte porozumienie:(...)
322
Piraterna Motala ma za sobą średni sezon. Zespół nie awansował do play – off, choć ich barw bronili byli żużlowcy Smederny Eskilstuny, która wywalczyła w 2018 roku tytuł mistrza Sz(...)
101
Od przyszłego roku, po prawie 20 latach przygody z liga szwedzką, Piotr Protasiewicz rezygnuje ze startów w lidze szwedzkiej. Zawodnik w 2020 roku chce położyć duży nacisk na ligę (...)
1147
Kolejny zawodnik Speed Car Motoru Lublin będzie reprezentował w Elitserien zespół Indianerna Kumla. Żużlowcem, o którym mowa jest duńczyk Mikkel Michelsen.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com