Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Firma eWinner będzie sponsorem tytularnym pierwszej ligi przez trzy najbliższe sezony. Dzięki tej współpracy i sprzedaży praw telewizyjnych platformie Canal+ rozgrywki mają wejść na jeszcze wyższy poziom. (...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
1
Szwedzka federacja SVEMO w przeciągu dwóch dni zadała dwa poważne ciosy szansie zobaczenia żużla na żywo w Szwecji w tym sezonie.(...)
0
Niedawno informowaliśmy, że liga szwedzka także monitoruje sytuację w związku z epidemią Covid – 19. Do inauguracji, która jak co roku wypada w maju już wiemy, że nie dojdzie. Ta z(...)
107
Sytuacja z Covid – 19 wywróciła do góry nogami sportowy świat. W Polsce już przełożono start rozgrywek w innych krajach ligę zawieszono. Najwięcej czasu na podjęcie decyzji mają w (...)
1
Z powodu epidemii, w przeważającej większości odwołano zawody sportowe na świecie. Nie inaczej jest w Polsce. Mimo, że sezon oficjalnie jeszcze nie ruszył to PZM już przełożył pier(...)
0
W zeszłym piątek Ludvig Lindgren i Markus Astrom ruszyli do Polski na narodowy obóz treningowy. W Ostrowie wraz z Jonatanem Grahn zameldowali się w hotelu. Plany jednak musieli bar(...)
0
2 miesiące temu
Elit Speedway Sweden (ESS) i BAUHAUS podpisały umowę o współpracy, na mocy której BAUHAUS będzie głównym partnerem szwedzkiej Elitserien w sezonie 2020. Współpraca oznacza również,(...)
0
Jacob Thorssell ma za sobą 7. sezon w angielskiej Premiership i pierwszy w Dacarnie Malilla, z którą awansował do finału ligi szwedzkiej. Tam jego drużyna musiała uznać wyższość Sm(...)
1
To może być pewne zaskoczenie.(...)
0
Piraterna Motala ma trudne chwile za sobą. Do niedawna jeszcze trwała walka czy w ogóle wystąpią w rozgrywkach ligi szwedzkiej. Dziś wiemy, że to nastąpi. (...)
30
Z powodu zaplanowanych na 25 lipca 2020 r. zawodów z cyklu Grand Prix nie udało się wygospodarować wolnego weekendu na rozegranie finałów o indywidualny czempionat Szwecji. Oznacza(...)
102
Sezon dla Smederny Eskilstuny zakończył się sukcesem. Klub zdobył trzecie Mistrzostwo Kraju z rzędu. Jednak trener Jerker Eriksson zauważa, że sezon wcale nie był taki łatwy i bezp(...)
1
Poznaliśmy terminarz rozgrywek Allsvenskan. Jest to odpowiednik naszej Nice 1. Ligi Żużlowej. (...)
1
4 miesiące temu
W poprzednim sezonie Vastervik zajęło 3. miejsce w lidze szwedzkiej. Do play – off awansowali dzięki pokonaniu Indianerny, choć po pierwszym meczu mieli do odrobienia 10 punktów. W(...)
44
Elitserien podało kalendarz rozgrywek na sezon w 2020 roku. Ligowe ściganie ma rozpocząć się 5 maja. Podobnie jak w tym roku mecze rozgrywane będą we wtorki i czwartki.(...)
148
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Piraterna Motala.(...)
27
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Rospiggarna Hallstavik.(...)
48
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Masarna Speedway.(...)
64
Przedstawiamy kolejną drużynę, która w przyszłym sezonie wystartuje w Elitserien. Adrian Jervis krótko scharakteryzował Smederna Eskilstuna.(...)
1
Dziś ogłoszono, że 30 – letni Duńczyk Peter Kildemand związał się z Piraterną Motalą. Mijający sezon „Pająk” nie może zaliczyć do udanych. W Szwecji przywoził średnio 1,368 pkt na (...)
1
Coś się zaczyna dziać(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com