Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Ze względu na panujące obecnie, na terenie Niemiec, obostrzenia dotyczące COVID19, FIM wspólnie z BSI, DMSB i lokalnymi organizatorami podjęły decyzję o odwołaniu Grand Prix Niemiec FIM Speedway Grand Prix 2021, mającym się odbyć 22 maja w Teterow. Grand Prix Niemiec, po Grand Prix Włoch, jest drug(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
143
Liga szwedzka to druga obok polskiej, która wystartowała i dokończyła rozgrywki w poprzednim roku. Pamiętamy chaos jaki wytworzył się wokół Piraterny Motali. Klub, który był na skr(...)
0
Dobre wiadomości płyną dla kibiców szwedzkiego klubu Vastervik. Klub poinformował, że stadion przez kolejne lata będzie miał sponsora tytularnego.(...)
1
W mediach społecznościowych ligi szwedzkiej został opublikowany terminarz startów na przyszłoroczny sezon zatwierdzony przez SVEMO. (...)
95
Nie tylko liga angielska planuje w przyszłym roku wrócić do normalnych rozgrywek żużlowych. Czyni to także liga szwedzka, choć ta w odróżnieniu od brytyjskiej wystartowała ale w od(...)
449
Sezon na: ,,widziałam busa” powoli dobiega końca, z dnia na dzień kluby odkrywają karty i już praktycznie znamy składy większości drużyn. Cóż pozostaje nam odliczać dni do wiosny. (...)
103
Masarna Avesta zwyciężając finał Bauhaus Ligan została Drużynowym Mistrzem Szwecji w sezonie 2020.(...)
481
W pierwszym meczu finałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan Masarna Avesta pokonała na własnym torze Indianernę Speedway Kumla w stosunku 47:43. Jutro mecz rewanżowy na Glottra Skog Arena(...)
67
Kolejny raz opady deszczu przeszkodziły w rozegraniu zawodów żużlowych. Tym razem ucierpieli sympatycy ligi szwedzkiej, którzy co najmniej od tygodnia ostrzyli sobie zęby na finał (...)
101
Vetlanda Speedway pokonał(a) w drugim meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Vaestervik Speedway pokonał(a) w drugim meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
136
Indianerna Kumla w drugim meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan pokonał(a) na wyjeździe Dackarna Malilla w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Indianerna Kumla w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 53:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Lejonen Gislaved w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Speedway w stosunku 31:59. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Masarna Avesta w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan pokonał(a) na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
230
Vastervik Speedway w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
110
Indianerna Kumla pokonał(a), w 8 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Masarna Avesta zremisował(a), w 8 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe z ekipą Rospiggarna Hallstavik w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
11
Dackarna Malilla pokonał(a), w 8 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe Vastervik Speedway w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vetlanda Speedway pokonał(a), w 8 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Za nami siódma kolejka szwedzkiej Bauhaus Ligan. Na czele nadal pozostaje Lejonel Gislaved, które tym razem pokonało na swoim domowym torze trzecią przed tym meczem Vetlanda Speedw(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com