Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Bohaterami tego artykułu będą dwaj Panowie, których współpraca układa się z korzyścią dla obu stron. Każdy z nas wie kim jest Antonio Lindbaeck. Szwed z brazylijskimi korzeniami należy do solidnych żużlowców, który walczy o tytuły drużynowe jak i indywidualne. Podczas zawodów widzimy zawodnika, jego(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
50
Kolejny zawodnik Speed Car Motoru Lublin będzie reprezentował w Elitserien zespół Indianerna Kumla. Żużlowcem, o którym mowa jest duńczyk Mikkel Michelsen.(...)
0
Smederna Eskilstuna trzeci raz z rzędu zdobyła DM Szwecji. W rewanżu pokonali na wyjeździe Dackarna Malilla w stosunku 37:53. (...)
60
Smederna Eskilstuna wygrywając w pierwszym spotkaniu meczu finałowego zrobiła duży krok ku obronie tytułu DM Szwecji. Gospodarze pokonali Dackarna Malilla w stosunku 54:36. (...)
415
We wtorek oraz środę emocjonować będziemy się walką o tytuł najlepszej drużyny w szwedzkiej Elitserien. Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo dwudniowej rywa(...)
74
W szwedzkiej Elitserien w finale dojdzie do powtórki z zeszłego roku, gdyż na przeciwko siebie ponownie spotkają się ekipy Dackarny Malilla oraz Smederny Eskilstuny. (...)
0
Dackarna Malilla drugim zwycięstwem nad Vaestervik Speedway w meczu półfinałowym szwedzkiej Elitsterien zapewniła sobie awns do finału. (...)
2
Niezwykle emocjonujące spotkanie rozegrane zostało na torze w Vetlandzie. Miejscowy Vetlanda Speedway uległ Smedernie Eskilsyuna 44:45. W dwumeczu również lepszą okazała się ekipa (...)
134
Dackarna Malilla pokonał(a) na wyjeździe Västervik Speedway w stosunku 44:46. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Västervik Speedway pokonał na własnym torze Kumla Indianerna w stosunku 51:39. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Lejonen Gislaved pokonał na własnym torze Eskilstuna Smederna w stosunku 48:42. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
137
Kumla Indanerna pokonała na własnym torze Vastervik Speedway w stosunku 50:40. Prezentujemy Państwu wyniki tego spotkania. (...)
114
Dackarna Malilla pokonał(a) na własnym torze Kumla Indianerna w stosunku 47:43. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
138
Za nami jedyny środowy mecz Elitserien, w którym Smederna pokonała Vetlandę 47:43. Najwięcej punktów dla zwycięzców zdobył Michael Jepsen Jensen (11+1), zaś dla pokonanych Bartosz (...)
0
Vetlanda Speedway pokonał(a) na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 59:30. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Piraterna Motala pokonał(a) na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 53:37. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
295
Portal ZUZELEND.COM zaprasza do śledzenia na żywo relacji z pięciu dzisiejszych spotkań. O 19:30 rozegrane zostaną dwa mecze szwedzkiej Elitserien, z kolei o 20:30 będzie można emo(...)
105
Fatalnie zakończyło się dla Olivera Berntzona spotkanie Elitserien pomiędzy Dackarną Malilla a Vastervik. Zawodnik Dackarny wylądował w szpitalu, po bardzo groźnie wyglądającym upa(...)
152
3 miesiące temu
Portal ZUZELEND.COM zaprasza serdecznie do śledzenia na żywo kolejnej rundy szwedzkiej Elitserien.(...)
0
W jedynym czwartkowym meczu szwedzkiej Elitserien Piraterna Motala pokonała Indianernę Kumla w stosunku 51:39. Punkt bonusowy przypadł gościom. Indywidualnie najlepsze wyniki osiąg(...)
0
Drugi dzień lipca dostarczył sympatykom szwedzkiej Elitserien aż czterech spotkań, których wyniki Państwu prezentujemy. (...)
© 2002-2015 Zuzelend.com