Zostań naszym Fanem!
ZALOGUJ SIĘ: 
Reprezentacja Polski przegrała z Rosjanami 38:52 w meczu towarzyskim rozgrywanym w Bydgoszczy. Liderem gospodarzy był Bartosz Zmarzlik, a ze strony gości Emil Sayfutdinov. To ostatni sprawdzian kadry przed finałem FIM Speedway of Nations.(...)
Polecamy
Statystyki zawodników
Tabele ligowe
LIGA SZWEDZKA - Wiadomości
101
Vetlanda Speedway pokonał(a) w drugim meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan na własnym torze Masarna Avesta w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Vaestervik Speedway pokonał(a) w drugim meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan na wyjeździe Rospiggarna Hallstavik w stosunku 37:53. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkan(...)
136
Indianerna Kumla w drugim meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan pokonał(a) na wyjeździe Dackarna Malilla w stosunku 39:51. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
106
Indianerna Kumla w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus pokonał(a) na własnym torze Dackarna Malilla w stosunku 53:36. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Lejonen Gislaved w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus pokonał(a) na wyjeździe Piraterna Speedway w stosunku 31:59. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Masarna Avesta w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan pokonał(a) na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
230
Vastervik Speedway w pierwszym meczu ćwierćfinałowym szwedzkiej Bauhaus Ligan pokonał(a) na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego s(...)
110
Indianerna Kumla pokonał(a), w 8 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Piraterna Speedway w stosunku 63:27. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
105
Masarna Avesta zremisował(a), w 8 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe z ekipą Rospiggarna Hallstavik w stosunku 45:45. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
11
Dackarna Malilla pokonał(a), w 8 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe Vastervik Speedway w stosunku 41:49. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Vetlanda Speedway pokonał(a), w 8 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Lejonen Gislaved w stosunku 55:35. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
103
Za nami siódma kolejka szwedzkiej Bauhaus Ligan. Na czele nadal pozostaje Lejonel Gislaved, które tym razem pokonało na swoim domowym torze trzecią przed tym meczem Vetlanda Speedw(...)
0
Lejonel Gislaved pokonał(a), w 7 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Vetlanda Speedway w stosunku 59:31. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Indianerna Kumla pokonał(a), w 7 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na wyjeździe Piraterna Speedway w stosunku 40:50. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Masarna Avesta pokonał(a), w 7 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Rospiggarna Hallstavik w stosunku 46:44. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Dackarna Malilla pokonał(a), w 7 rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Vaestervik Speedway w stosunku 49:41. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
0
Nie tak dawno informowaliśmy, że skład szwedzkiej Dacarny Malilli wzmocnił Paweł Przedpełski. Miał on zastąpić Macieja Janowksiego, który do tamtej pory nie miał podpisanego aneksu(...)
0
Dacarna Malilla dokonała zmiany w swojej kadrze. We wtorek kończy się okienko transferowe i władze klubu nie mogąc dłużej czekać postanowili dokonać roszady. Miejsce Macieja Janows(...)
0
Za nami 6 runda szwedzkiej Bauhaus Ligan. Poniżej prezentujemy aktualna tabelę.(...)
0
Lejonel Gislaved pokonał(a), w 6. rundzie szwedzkiej Bauhaus Ligan, na własnym torze Piraternę Speedway w stosunku 61:29. Prezentujemy Państwu wynik tego spotkania.(...)
© 2002-2015 Zuzelend.com